Soutěžní kola

Nápověda

Upravit okresní kolo soutěže Soutěžní přehlídka ve sborovém zpěvu
















- školní, okresní, krajské nebo ústřední
- ve kterém kraji se krajské kolo koná
- ve kterém okresu se okresní kolo koná
- která škola kolo pořádá, případně že se kolo nekoná
-
- přesné místo konání kola, nejlépe ve formátu obec, budova, místnost
  . - datum a čas začátku kola (den, měsíc, rok, hodina, minuta)
  . - datum a čas konce kola (den, měsíc, rok, hodina, minuta)
- Přihlášky do soutěže je možné odesílat jen do termínu Uzávěrky přihlášek
(pokud Uzávěrku přihlášek neurčíte, bude nastavena na den předcházející Začátku soutěžního kola)
- od tohoto dne bude zveřejněn Harmonogram soutěže
(pokud datum neurčíte, Harmonogram bude zveřejňován průběžně, jak jej budete tvořit)
- od tohoto dne bude zveřejněna Výsledková listina
(pokud datum neurčíte, Výsledková listina bude zveřejněna den po skončení soutěže nebo po každém soutěžním dni)

- tyto informace budou uveřejněny na straně Informace o soutěži

(pořadí soutěžících v rámci jednoho bloku)   Zobrazit/skrýt způsoby řazení
od - od začátku abecedy nebo od vylosovaného písmene
od - od začátku abecedy nebo od vylosovaného písmene
od - od začátku abecedy nebo od vylosovaného písmene
od - od začátku abecedy nebo od vylosovaného písmene
bodů bodů bodů bodů bodů
- které sloupce se mají zobrazit

Kolo může uložit jen oprávněná osoba.

Komorní hra s převahou dechových nástrojů

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
úterý15. 1. 201916.30–17.00Rychvald - Základní umělecká škola, Rychvald, Orlovská 495, příspěvková organizace
středa16. 1. 201913.30–18.00Pelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
čtvrtek17. 1. 201913.00–18.00Slaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
pátek18. 1. 201910.00–12.00Třeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
pátek18. 1. 201914.00–19.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Chválenická 17
pondělí21. 1. 201916.00–17.00Praha 4 - Nusle - Základní umělecká škola, Praha 4 - Nusle, Lounských 4/129
pondělí21. 1. 201916.00–18.00Uničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190 (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji, soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý22. 1. 201908.00–18.00Kaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
úterý22. 1. 201908.45–11.00Znojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý22. 1. 201909.00–10.00Slavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
úterý22. 1. 201909.00–11.00Olomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
úterý22. 1. 201912.00–18.00Volyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
středa23. 1. 201913.00–14.00Ivanovice na Hané - Základní umělecká škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
středa23. 1. 201914.00–18.00Telč - Základní umělecká škola Telč, příspěvková organizace
středa23. 1. 201918.00–19.00Brno - Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace
středa23. 1. 201918.00–19.00Pardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925 (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů)
středa23. 1. 201918.00–20.00Klatovy 1 - Základní umělecká škola Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek24. 1. 201908.00–18.00Otrokovice - Základní umělecká škola Otrokovice
čtvrtek24. 1. 201908.00–18.00Uničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190 (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
čtvrtek24. 1. 201915.00–18.00Bučovice - Základní umělecká škola Arthura Nikische, příspěvková organizace
čtvrtek24. 1. 201915.00–18.00Šternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace
čtvrtek24. 1. 201916.00–17.00Luže - Základní umělecká škola, Luže, okres Chrudim
čtvrtek24. 1. 201916.00–19.00Kroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o. (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek24. 1. 201917.00–17.30Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
pátek25. 1. 201914.00–15.00Brno - Soukromá základní umělecká škola Mgr. Radmily Chmelové, spol. s r.o. (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
pondělí28. 1. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
pondělí28. 1. 201913.00–16.00Brno - Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
pondělí28. 1. 201916.00–18.00Ořechov - Základní umělecká škola Ořechov, příspěvková organizace
úterý29. 1. 201908.00–18.00Zlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
úterý29. 1. 201910.00–12.00Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace
úterý29. 1. 201913.00–14.00Louny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
úterý29. 1. 201913.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
úterý29. 1. 201913.00–18.00Nové Strašecí - Základní umělecká škola, Nové Strašecí, Komenského 189
úterý29. 1. 201914.00–18.00Plasy - Základní umělecká škola Plasy, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten)
úterý29. 1. 201915.00–17.00Brandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
úterý29. 1. 201918.00–20.00Zlín - Základní umělecká škola HARMONIE Zlín, s.r.o.
středa30. 1. 201908.00–18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
středa30. 1. 201908.00–18.00Jirkov - Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov
středa30. 1. 201909.00–12.00Prostějov - Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose Prostějov
středa30. 1. 201916.00–18.00Chrast u Chrudimě - Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast
středa30. 1. 201916.30–17.30Jablonné nad Orlicí - Základní umělecká škola Jablonné nad Orlicí
středa30. 1. 201917.00–18.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
středa30. 1. 201917.00–19.00Vejprty - Základní umělecká škola Vejprty
čtvrtek31. 1. 201908.00–18.00Tišnov - Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
čtvrtek31. 1. 201909.00–18.00Třemošná - Základní umělecká škola Třemošná, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek31. 1. 201909.30–10.30Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
čtvrtek31. 1. 201912.00–18.00Moravský Krumlov - Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace
čtvrtek31. 1. 201914.00–17.00Ivančice - Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
čtvrtek31. 1. 201918.00–19.30Český Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
pondělí4. 2. 201909.00–18.00Židlochovice - Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace
úterý5. 2. 201908.00–18.00Písek - Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032
úterý5. 2. 201914.00–14.30Sedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
úterý5. 2. 201915.00–18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150
středa6. 2. 201913.00–18.00Oslavany - Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace
středa6. 2. 201916.15–17.00Kynšperk nad Ohří - Základní umělecká škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace
středa6. 2. 201917.00–18.00Praha 4 - Základní umělecká škola Vadima Petrova
středa6. 2. 201917.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek7. 2. 201915.00–18.00Hulín - Základní umělecká škola Hulín
čtvrtek7. 2. 201915.00–18.00Bystřice pod Hostýnem - Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
úterý12. 2. 201908.00–18.00Vimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
úterý12. 2. 201909.00–12.00Lovosice - Základní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice
úterý12. 2. 201915.00–16.00Vítkov - Základní umělecká škola, Vítkov, Lidická 639, příspěvková organizace
úterý12. 2. 201915.00–16.30Dobřany - Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa13. 2. 201917.30–18.30Teplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
čtvrtek14. 2. 201914.00–15.00Polička - Základní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička
úterý19. 2. 201910.30–11.30Milevsko - Základní umělecká škola, Milevsko, Libušina 1217 (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů)
středa27. 2. 201917.00–19.00Praha 4 - Základní umělecká škola Jižní Město, Praha 4, Křtinská 673
Nekonají se tato školní kola: , Bečov nad Teplou, Benešov, Beroun, Bílovec, Blansko, Bojkovice, Boskovice, Bruntál, Brušperk, Březnice, Buštěhrad, Čerčany, Černošice, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, České Budějovice, Dačice, Děčín IV-Podmokly, Dobruška, Dobřany, Dobřichovice, Dolní Bojanovice, Dolní Němčí, Domažlice, Františkovy Lázně, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Frýdlant, Habartov, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Hodonín, Holešov, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horšovský Týn, Hradec Králové, Hranice, Hrotovice, Hrušovany nad Jevišovkou, Humpolec, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Chodov, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Jilemnice, Jindřichův Hradec, Kamenice nad Lipou, Karlovy Vary, Kdyně, Kladno, Klimkovice, Kojetín, Kopřivnice, Kostelec nad Orlicí, Kralupy nad Vltavou, Kraslice, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Letohrad, Liberec, Liberec 12, Litomyšl, Litovel, Luhačovice, Lysá nad Labem, Mariánské Lázně, Mělník, Mladá Boleslav, Moravský Beroun, Náchod, Napajedla, Nejdek, Neratovice, Nové Město pod Smrkem, Nový Jičín, Nýrsko, Olomouc, Opava, Ostrava - Polanka, Ostrava - Poruba, Ostrava - Slezská Ostrava, Ostrov, Pacov, Pečky, Planá, Plumlov, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Podbořany, Pohořelice, Police nad Metují, Polná, Potštát, Prachatice, Přelouč, Přerov, Přerov, Přeštice, Příbram III, Rakovník, Rokycany, Roztoky, Rožnov pod Radhoštěm, Rumburk, Řevnice, Sedlec - Prčice 1, Sezimovo Ústí, Skuteč, Slatiňany, Slavičín, Sokolov, Staňkov, Stod, Strakonice, Strání, Stříbro, Studénka, Studénka, Sušice, Svitavy, Tábor, Tachov, Tanvald, Teplá, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Velvary, Veselí nad Moravou, Vlašim, Volary, Votice, Vrané nad Vltavou, Vsetín, Vsetín, Zašová, Zbiroh, Zdounky, Zlaté Hory v Jeseníkách, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Žamberk
Okresní kola
středa30. 1. 201908.00–18.00Praha-západŘevnice - Základní umělecká škola Řevnice
úterý5. 2. 201908.00–18.00ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa6. 2. 201908.00–18.00OlomoucŠternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
středa6. 2. 201908.00–18.00OlomoucŠternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek8. 2. 201908.00–18.00Karlovy VaryKarlovy Vary - Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek8. 2. 201908.00–18.00Karlovy VaryKarlovy Vary - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Karlovy Vary, Šmeralova 32, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý12. 2. 201908.00–18.00PelhřimovPelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
úterý12. 2. 201908.00–18.00NymburkPoděbrady - Základní umělecká škola Otakara Vondrovice Poděbrady
úterý12. 2. 201909.00–18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
středa13. 2. 201908.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa13. 2. 201908.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa13. 2. 201908.00–18.00ChebMariánské Lázně - Základní umělecká škola Fryderyka Chopina Mariánské Lázně, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00Jindřichův HradecJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II.
čtvrtek14. 2. 201909.00–15.00SokolovSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37
čtvrtek14. 2. 201913.00–18.00MělníkMělník - Základní umělecká škola Mělník, příspěvková organizace
pátek15. 2. 201908.00–18.00Český KrumlovČeský Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
pátek15. 2. 201908.00–18.00ChebCheb - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Cheb, Židovská 8, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
pátek15. 2. 201908.00–18.00ChebCheb - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Cheb, Židovská 8, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pondělí18. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
pondělí18. 2. 201910.00–13.00RokycanyRokycany - Základní umělecká škola, Rokycany, Jiráskova 181 (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý19. 2. 201908.00–18.00ProstějovProstějov - Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose Prostějov
úterý19. 2. 201908.00–18.00KladnoKladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
úterý19. 2. 201908.00–18.00ZlínSlavičín - Základní umělecká škola Slavičín (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý19. 2. 201908.00–18.00České BudějoviceČeské Budějovice - Druhá soukromá základní umělecká škola, s.r.o.
úterý19. 2. 201908.00–18.00KroměřížHulín - Základní umělecká škola Hulín (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů)
úterý19. 2. 201908.00–18.00JeseníkJeseník - Základní umělecká škola Jeseník
úterý19. 2. 201908.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
úterý19. 2. 201909.00–13.00ChomutovChomutov - Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
středa20. 2. 201908.00–18.00BerounBeroun - Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
středa20. 2. 201908.00–18.00ZlínZlín-Malenovice - Základní umělecká škola Zlín - Malenovice (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 2. 201908.00–18.00KolínKolín - Základní umělecká škola Fr. Kmocha
středa20. 2. 201908.00–18.00Praha-východČelákovice - Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice, příspěvková organizace
středa20. 2. 201908.00–18.00KroměřížKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 2. 201908.00–18.00KlatovyKlatovy 1 - Základní umělecká škola Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 2. 201908.00–18.00PříbramPříbram I - Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155
středa20. 2. 201908.00–18.00BruntálKrnov - Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
středa20. 2. 201908.00 – čtvrtek 21. 2. 2019 18.00Nový JičínFrenštát pod Radhoštěm - Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00Jablonec nad NisouTanvald - Základní umělecká škola Tanvald, příspěvková organizace
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00SemilySemily - Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00StrakoniceStrakonice - Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00LiberecLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00TřebíčHrotovice - Základní umělecká škola Hrotovice
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00Uherské HradištěUherské Hradiště - Základní umělecká škola Uherské Hradiště
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00KroměřížKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00Brno-venkovOslavany - Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00Plzeň-severTřemošná - Základní umělecká škola Třemošná, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek22. 2. 201908.00–18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek22. 2. 201908.00–18.00Mladá BoleslavMnichovo Hradiště - Základní umělecká škola, Mnichovo Hradiště, Palackého 38
pátek22. 2. 201908.00–18.00Plzeň-městoPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54 (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek22. 2. 201908.00–18.00PrachaticeVimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
pátek22. 2. 201908.00–18.00Nový JičínStudénka - Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek22. 2. 201909.00–12.00Plzeň-jihDobřany - Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý26. 2. 201908.00–13.00DomažliceDomažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý26. 2. 201908.00–18.00Brno-venkovRosice - Základní umělecká škola Rosice, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý26. 2. 201908.00–18.00ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý26. 2. 201908.00–18.00KarvináHavířov - Město - Základní umělecká škola Bohuslava Martinů, Havířov - Město, Na Schodech 1, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý26. 2. 201908.00–18.00KarvináHavířov - Město - Základní umělecká škola Bohuslava Martinů, Havířov - Město, Na Schodech 1, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý26. 2. 201909.00–15.00VyškovSlavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201910.00–18.00Česká LípaČeská Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
středa27. 2. 201908.00–16.00JihlavaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
středa27. 2. 201908.00–18.00TachovTachov - Základní umělecká škola, Tachov, Rokycanova 1
středa27. 2. 201908.00–18.00ChrudimHlinsko - Základní umělecká škola, Hlinsko, Poděbradovo náměstí 305, okres Chrudim
středa27. 2. 201908.00–18.00OpavaOpava - Základní umělecká škola, Opava, příspěvková organizace
středa27. 2. 201908.00–18.00SvitavySvitavy - Základní umělecká škola Svitavy
středa27. 2. 201908.00–18.00PardubiceHolice - Základní umělecká škola Karla Malicha
středa27. 2. 201908.00–18.00LounyŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
středa27. 2. 201908.00 – čtvrtek 28. 2. 2019 18.00Ostrava - městoOstrava - Poruba - Základní umělecká škola, Ostrava - Poruba, J. Valčíka 4413, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
středa27. 2. 201908.00 – čtvrtek 28. 2. 2019 18.00Ostrava - městoOstrava - Poruba - Základní umělecká škola, Ostrava - Poruba, J. Valčíka 4413, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa27. 2. 201908.00 – čtvrtek 28. 2. 2019 18.00Ostrava - městoOstrava - Poruba - Základní umělecká škola, Ostrava - Poruba, J. Valčíka 4413, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00BlanskoBoskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00BřeclavBřeclav - Základní umělecká škola Břeclav, Křížkovského 4, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201909.30–12.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek1. 3. 201908.00–18.00HodonínKyjov - Základní umělecká škola Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova
úterý5. 3. 201908.00–18.00Ústí nad LabemChabařovice - Základní umělecká škola Chabařovice, okres Ústí nad Labem
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
Nekonají se tato okresní kola: Kutná Hora, Písek, Tábor, Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Ústí nad Orlicí, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou
Krajská kola
středa6. 3. 201908.00–18.00Jihočeský krajSezimovo Ústí - Základní umělecká škola, Sezimovo Ústí, Nerudova 648 (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek8. 3. 201908.00–18.00Jihočeský krajVimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267 (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek8. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32 (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý12. 3. 201908.00–18.00Karlovarský krajKraslice - Základní umělecká škola Kraslice, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
úterý12. 3. 201908.00–18.00Karlovarský krajKraslice - Základní umělecká škola Kraslice, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek14. 3. 201908.00–18.00Karlovarský krajSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37 (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek15. 3. 201915.00–19.00Plzeňský krajDobřany - Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
sobota16. 3. 201909.00–20.00Plzeňský krajChrást - Základní umělecká škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
neděle17. 3. 201909.00–20.00Plzeňský krajChrást - Základní umělecká škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pondělí18. 3. 201908.00 – úterý 19. 3. 2019 18.00Zlínský krajKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pondělí18. 3. 201908.00 – úterý 19. 3. 2019 22.00Středočeský krajKladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870 (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý19. 3. 201908.00–18.00Jihomoravský krajBoskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý19. 3. 201908.00 – pátek 22. 3. 2019 18.00Hlavní město PrahaPraha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150
středa20. 3. 201908.00–18.00Královéhradecký krajJaroměř - Základní umělecká škola F. A. Šporka, Jaroměř (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 3. 201908.00–19.00Pardubický krajVysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
středa20. 3. 201908.00–19.00Pardubický krajVysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 3. 201908.00–19.00Pardubický krajVysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 3. 201908.00–20.00Liberecký krajČeská Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
středa20. 3. 201908.00 – čtvrtek 21. 3. 2019 18.00Moravskoslezský krajOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
středa20. 3. 201908.00 – čtvrtek 21. 3. 2019 18.00Moravskoslezský krajOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 3. 201908.00 – čtvrtek 21. 3. 2019 18.00Moravskoslezský krajOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Středočeský krajŘíčany - Základní umělecká škola Říčany (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Kraj VysočinaHavlíčkův Brod - Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Královéhradecký krajTýniště nad Orlicí - Základní umělecká škola, Týniště nad Orlicí, Tyršovo náměstí 235 (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Zlínský krajUherské Hradiště - Základní umělecká škola Uherské Hradiště (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek21. 3. 201908.00 – pátek 22. 3. 2019 18.00Ústecký krajLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji )
čtvrtek21. 3. 201908.00 – pátek 22. 3. 2019 18.00Ústecký krajLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek21. 3. 201908.00 – pátek 22. 3. 2019 18.00Ústecký krajLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek22. 3. 201908.00–18.00Jihočeský krajDačice - Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II (jen kategorie: soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek22. 3. 201908.00–18.00Jihomoravský krajBrno - Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek22. 3. 201908.00–18.00Královéhradecký krajTrutnov - Základní umělecká škola Trutnov (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
Ústřední kolo
čtvrtek25. 4. 201908.00 – neděle 28. 4. 2019 18.00Liberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace

Soutěžní přehlídka ve sborovém zpěvu

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
pondělí21. 1. 201917.00–19.00Louny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
středa30. 1. 201908.00–18.00Jirkov - Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov
středa6. 2. 201917.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
pátek8. 2. 201914.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
středa20. 2. 201910.00–12.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
čtvrtek21. 2. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
úterý26. 2. 201914.00–18.00Uničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
pondělí11. 3. 201916.00–17.00Brno - Základní umělecká škola varhanická Brno, příspěvková organizace
Nekonají se tato školní kola: , Bečov nad Teplou, Benešov, Beroun, Bojkovice, Boskovice, Brno, Brno, Brno, Brno, Bruntál, Březnice, Bučovice, Buštěhrad, Bystřice pod Hostýnem, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, České Budějovice, Český Krumlov, Dačice, Děčín IV-Podmokly, Dobřany, Dolní Němčí, Domažlice, Františkovy Lázně, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Habartov, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Holešov, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horšovský Týn, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Hulín, Humpolec, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chodov, Chomutov, Chrast u Chrudimě, Chrudim, Ivančice, Ivanovice na Hané, Jablonec nad Nisou, Jablonné nad Orlicí, Jihlava, Jindřichův Hradec, Kamenice nad Lipou, Kaplice, Karlovy Vary, Kdyně, Klatovy 1, Klimkovice, Kojetín, Kostelec nad Orlicí, Kraslice, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Kynšperk nad Ohří, Ledeč nad Sázavou, Letohrad, Liberec 12, Líbeznice, Litoměřice, Litomyšl, Lovosice, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mělník, Milevsko, Mladá Boleslav, Moravský Krumlov, Náchod, Nejdek, Němčice nad Hanou, Nové Město pod Smrkem, Nové Strašecí, Nový Jičín, Nýrsko, Olomouc, Olomouc, Opava, Ořechov, Oslavany, Ostrava - Poruba, Ostrava - Svinov, Ostrov, Pardubice, Pardubice, Pečky, Pelhřimov, Písek, Plumlov, Plzeň, Podbořany, Pohořelice, Police nad Metují, Potštát, Praha 4 - Nusle, Praha 7, Praha 8, Přelouč, Přerov, Přerov, Přeštice, Příbram III, Rokycany, Rožnov pod Radhoštěm, Rumburk, Sedlec - Prčice 1, Sezimovo Ústí, Slatiňany, Sokolov, Staňkov, Strakonice, Strání, Stříbro, Sušice, Svitavy, Tábor, Tachov, Telč, Teplá, Teplice, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třeboň, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Vejprty, Velká Bíteš, Velvary, Veselí nad Moravou, Vimperk, Vlašim, Volyně, Votice, Vsetín, Vsetín, Zašová, Zbiroh, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín, Žamberk
Okresní kola
pondělí11. 2. 201910.00–18.00Česká LípaNový Bor - Základní umělecká škola Nový Bor, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
úterý19. 2. 201908.00–18.00KladnoKladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
středa20. 2. 201912.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
pátek22. 2. 201908.00–18.00LounyŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
pátek22. 2. 201908.00–18.00ChomutovŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
pátek1. 3. 201908.00–18.00MostMost - ​ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace
pátek1. 3. 201908.00–18.00Ústí nad LabemMost - ​ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace
pátek1. 3. 201908.00–18.00LitoměřiceMost - ​ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace
pátek1. 3. 201908.00–18.00ChomutovMost - ​ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace
pátek8. 3. 201908.00–18.00DěčínTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
pátek8. 3. 201908.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
Nekonají se tato okresní kola: Beroun, Kolín, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
Krajská kola
pátek8. 3. 201908.00–18.00Moravskoslezský krajHavířov - Podlesí - Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace
úterý12. 3. 201908.00 – středa 13. 3. 2019 18.00Pardubický krajChrudim - Základní umělecká škola Chrudim
středa20. 3. 201908.00–18.00Jihomoravský krajMikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace
pátek22. 3. 201908.00–18.00Ústecký krajŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
pátek22. 3. 201908.00 – neděle 24. 3. 2019 18.00Hlavní město PrahaPraha 7 - Základní umělecká škola, Praha 7, Šimáčkova 16
neděle24. 3. 201908.00–18.00Středočeský krajBeroun - Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
středa27. 3. 201908.00–18.00Jihočeský krajČeský Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
čtvrtek28. 3. 201908.00–18.00Královéhradecký krajRychnov nad Kněžnou - Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492
pátek29. 3. 201900.00–00.00Kraj VysočinaTřebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
pátek29. 3. 201908.00–18.00Zlínský krajHulín - Základní umělecká škola Hulín
pátek29. 3. 201908.00–20.00Liberecký krajTurnov - Základní umělecká škola Turnov, příspěvková organizace
sobota30. 3. 201908.00–18.00Karlovarský krajKraslice - Základní umělecká škola Kraslice, příspěvková organizace
sobota30. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola CAMPANELLA Olomouc
sobota30. 3. 201908.00–18.00Plzeňský krajRokycany - Základní umělecká škola, Rokycany, Jiráskova 181
Ústřední kolo
pátek3. 5. 201908.00 – neděle 5. 5. 2019 18.00Litomyšl - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany Litomyšl

Hra na akordeon (včetně komorní a souborové hry)

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
středa16. 1. 201908.00–18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
středa16. 1. 201915.00–16.00Velké Meziříčí - Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace
středa16. 1. 201918.00–20.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Chválenická 17
čtvrtek17. 1. 201913.00–18.00Slaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
pondělí21. 1. 201909.00–10.00Hrušovany nad Jevišovkou - Základní umělecká škola Hrušovany nad Jevišovkou, příspěvková organizace
pondělí21. 1. 201912.00–12.30Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace (jen kategorie: Akordeon sólo)
úterý22. 1. 201912.00–18.00Volyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
úterý22. 1. 201912.00–18.00Kaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
středa23. 1. 201917.00–18.00Chodov - Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace
čtvrtek24. 1. 201910.00–11.00Habartov - Základní umělecká škola Habartov, okres Sokolov, příspěvková organizace
čtvrtek24. 1. 201910.00–12.00Brno - Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
čtvrtek24. 1. 201915.30–17.00Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
pátek25. 1. 201917.00–19.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54
pondělí28. 1. 201908.00–18.00Jirkov - Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov
pondělí28. 1. 201913.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
pondělí28. 1. 201915.00–17.00Brandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
pondělí28. 1. 201916.00–18.00Pelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
úterý29. 1. 201908.00–18.00Klimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
úterý29. 1. 201910.00–12.00Sedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
úterý29. 1. 201914.00–18.00Plasy - Základní umělecká škola Plasy, příspěvková organizace (jen kategorie: Akordeon sólo, Komorní hra do 5 členů (čistě akordeonová), Komorní hra do 5 členů (smíšená))
úterý29. 1. 201917.00–18.00Skuteč - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim
úterý29. 1. 201918.00–19.00Český Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
středa30. 1. 201912.00–13.00Polička - Základní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička
středa30. 1. 201915.00–16.00Brno - Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace
středa30. 1. 201916.00–18.00Třeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
středa30. 1. 201916.00–18.00Chrast u Chrudimě - Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast
čtvrtek31. 1. 201908.00–12.00Pohořelice - Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace
čtvrtek31. 1. 201908.00–18.00Tišnov - Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
čtvrtek31. 1. 201911.00–12.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
čtvrtek31. 1. 201912.00–18.00Moravský Krumlov - Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace
čtvrtek31. 1. 201913.00–18.00Telč - Základní umělecká škola Telč, příspěvková organizace
pátek1. 2. 201908.00–18.00Zlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
pondělí4. 2. 201909.00–18.00Židlochovice - Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace
úterý5. 2. 201916.00–18.00Praha 4 - Nusle - Základní umělecká škola, Praha 4 - Nusle, Lounských 4/129
pondělí11. 2. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
úterý12. 2. 201913.45–15.30Žamberk - Základní umělecká škola Petra Ebena, Žamberk
úterý12. 2. 201915.00–16.00Vítkov - Základní umělecká škola, Vítkov, Lidická 639, příspěvková organizace
úterý12. 2. 201916.30–19.00Dobřany - Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace
středa13. 2. 201918.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
pátek15. 2. 201908.00–18.00Vimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
úterý19. 2. 201910.30–11.30Milevsko - Základní umělecká škola, Milevsko, Libušina 1217 (jen kategorie: Akordeon sólo)
pátek22. 2. 201915.00–16.00Teplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
pátek22. 2. 201915.00–16.00Bystřice pod Hostýnem - Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
středa27. 2. 201908.00–18.00Písek - Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032
Nekonají se tato školní kola: , Bečov nad Teplou, Benešov, Bojkovice, Boskovice, Brno, Bruntál, Březnice, Buštěhrad, Čerčany, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, České Budějovice, Dačice, Děčín IV-Podmokly, Dolní Němčí, Domažlice, Františkovy Lázně, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Hodonín, Holešov, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horšovský Týn, Hradec Králové, Hranice, Hulín, Humpolec, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chomutov, Chrudim, Ivančice, Ivanovice na Hané, Jablonec nad Nisou, Jablonné nad Orlicí, Jihlava, Jilemnice, Kamenice nad Lipou, Karlovy Vary, Kdyně, Klatovy 1, Kojetín, Kopřivnice, Kostelec nad Orlicí, Kralupy nad Vltavou, Kraslice, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Kynšperk nad Ohří, Ledeč nad Sázavou, Letohrad, Litoměřice, Litomyšl, Litovel, Louny, Lovosice, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mariánské Lázně, Mělník, Mladá Boleslav, Náchod, Napajedla, Nejdek, Nové Město na Moravě, Nové Strašecí, Nýrsko, Olomouc, Olomouc, Opava, Ořechov, Oslavany, Ostrava - Polanka, Ostrava - Poruba, Ostrava - Slezská Ostrava, Ostrov, Pacov, Pardubice, Pečky, Plumlov, Plzeň, Plzeň, Podbořany, Police nad Metují, Potštát, Praha 4, Prachatice, Přelouč, Přerov, Přerov, Příbram III, Rakovník, Rokycany, Roztoky, Rožnov pod Radhoštěm, Rumburk, Sedlec - Prčice 1, Sezimovo Ústí, Slatiňany, Sokolov, Staňkov, Strakonice, Strání, Stříbro, Sušice, Svitavy, Tábor, Tachov, Teplá, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třemošná, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Uničov, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Vejprty, Velká Bíteš, Velvary, Veselí nad Moravou, Vlašim, Votice, Vsetín, Vsetín, Zašová, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Znojmo
Okresní kola
středa30. 1. 201908.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
středa6. 2. 201908.00–18.00Praha-západRoztoky - Základní umělecká škola Roztoky, okres Praha - západ
pátek8. 2. 201909.00–15.00ChebFrantiškovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
pátek8. 2. 201909.00–15.00Karlovy VaryFrantiškovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
pátek8. 2. 201909.00–15.00SokolovFrantiškovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
úterý12. 2. 201908.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
středa13. 2. 201909.00–18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00NymburkLysá nad Labem - Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00Žďár nad SázavouNové Město na Moravě - Základní umělecká škola Jana Štursy Nové Město na Moravě
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00Jindřichův HradecTřeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
čtvrtek14. 2. 201910.00–20.00Česká LípaMimoň - Základní umělecká škola Václava Snítila, Mimoň, příspěvková organizace
pátek15. 2. 201908.00–18.00Plzeň-severPlasy - Základní umělecká škola Plasy, příspěvková organizace
pátek15. 2. 201908.00–18.00RokycanyPlasy - Základní umělecká škola Plasy, příspěvková organizace
pondělí18. 2. 201908.00–18.00PelhřimovKamenice nad Lipou - Základní umělecká škola Kamenice nad Lipou, Pelhřimovská 127, okres Pelhřimov
pondělí18. 2. 201908.00–18.00Praha-východBrandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
pondělí18. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
úterý19. 2. 201908.00–18.00SemilySemily - Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace
úterý19. 2. 201908.00–18.00SvitavyLitomyšl - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany Litomyšl
úterý19. 2. 201909.00–18.00PříbramSedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00ChrudimChrast u Chrudimě - Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00ZlínNapajedla - Základní umělecká škola Rudolfa Firkušného Napajedla
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00Plzeň-městoPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54
pátek22. 2. 201908.00–18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
pátek22. 2. 201908.00–18.00KladnoKladno - Základní umělecká škola, Kladno, Moskevská 2929
pátek22. 2. 201913.00–19.00Plzeň-jihDobřany - Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace
pátek22. 2. 201913.00–19.00DomažliceDobřany - Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace
pondělí25. 2. 201908.00–18.00ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201908.00–16.00JihlavaTelč - Základní umělecká škola Telč, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201908.00–18.00Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod - Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
úterý26. 2. 201908.00–18.00Kutná HoraKutná Hora - Základní umělecká škola Kutná Hora
středa27. 2. 201908.00–13.00HodonínVeselí nad Moravou - Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
středa27. 2. 201908.00–18.00ŠumperkOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
středa27. 2. 201908.00–18.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
středa27. 2. 201908.00–18.00Ústí nad OrlicíŽamberk - Základní umělecká škola Petra Ebena, Žamberk
středa27. 2. 201908.00–18.00OlomoucOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
středa27. 2. 201908.00–18.00KlatovyKlatovy 1 - Základní umělecká škola Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208
středa27. 2. 201908.00–18.00LounyŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
středa27. 2. 201908.00–18.00BlanskoBlansko - Základní umělecká škola Blansko, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00PardubicePardubice - Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00ProstějovNěmčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00PrachaticePrachatice - Základní umělecká škola, Prachatice, Husova 110
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00Brno-venkovTišnov - Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
středa6. 3. 201908.00–18.00OpavaHradec nad Moravicí - Základní umělecká škola, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313, příspěvková organizace
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Ostrava - městoKlimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Nový JičínStudénka - Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00KarvináČeský Těšín - Základní umělecká škola Pavla Kalety, Český Těšín, příspěvková organizace
úterý12. 3. 201908.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm
čtvrtek14. 3. 201908.00–18.00KroměřížZdounky - Základní umělecká škola Zdounky
Nekonají se tato okresní kola: Beroun, Kolín, Mladá Boleslav, Praha-západ, Český Krumlov, Písek, Strakonice, Tábor, Tachov, Ústí nad Labem, Jablonec nad Nisou, Liberec, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Třebíč, Jeseník, Bruntál, Uherské Hradiště
Krajská kola
pátek15. 3. 201908.00–18.00Pardubický krajPolička - Základní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička
sobota16. 3. 201908.00–18.00Hlavní město PrahaPraha 4 - Základní umělecká škola Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114
úterý19. 3. 201908.00–20.00Liberecký krajJablonec nad Nisou - Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Karlovarský krajKraslice - Základní umělecká škola Kraslice, příspěvková organizace
pátek22. 3. 201908.00–18.00Královéhradecký krajNáchod - Základní umělecká škola, Náchod, Tyršova 247
pondělí25. 3. 201908.00–18.00Ústecký krajŠtětí - Základní umělecká škola Štětí, Horova 26
pondělí25. 3. 201908.00 – úterý 26. 3. 2019 18.00Jihočeský krajTřeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
úterý26. 3. 201908.00–18.00Středočeský krajPečky - Základní umělecká škola, Pečky, Barákova 700
středa27. 3. 201908.00–18.00Kraj VysočinaVelké Meziříčí - Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace
středa27. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajLitovel - Základní umělecká škola Litovel, Jungmannova 740
středa27. 3. 201908.00–18.00Zlínský krajUherský Brod - Základní umělecká škola Uherský Brod
středa27. 3. 201908.00–18.00Jihomoravský krajHodonín - Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace
středa27. 3. 201908.00 – čtvrtek 28. 3. 2019 18.00Moravskoslezský krajKlimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
pátek29. 3. 201908.00 – sobota 30. 3. 2019 18.00Plzeňský krajPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54
Ústřední kolo
pátek10. 5. 201908.00 – neděle 12. 5. 2019 18.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
úterý15. 1. 201917.00–17.30Rychvald - Základní umělecká škola, Rychvald, Orlovská 495, příspěvková organizace
pátek18. 1. 201913.00–14.00Slaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
úterý22. 1. 201908.00–12.00Kaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
úterý22. 1. 201912.00–18.00Volyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
úterý22. 1. 201914.00–17.00Ivančice - Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
středa23. 1. 201917.30–20.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Chválenická 17
čtvrtek24. 1. 201908.00–18.00Otrokovice - Základní umělecká škola Otrokovice
čtvrtek24. 1. 201914.00–15.00Bučovice - Základní umělecká škola Arthura Nikische, příspěvková organizace
pátek25. 1. 201908.00–18.00Františkovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
pondělí28. 1. 201913.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
úterý29. 1. 201908.00–18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
úterý29. 1. 201914.00–15.30Sedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
úterý29. 1. 201914.00–18.00Plasy - Základní umělecká škola Plasy, příspěvková organizace (jen kategorie: Smyčcová dua, Smyčcová tria, kvarteta, Tria, kvarteta, kvinteta (event. až noneta) bez klavíru)
úterý29. 1. 201915.00–16.00Louny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
úterý29. 1. 201915.00–17.00Brandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
středa30. 1. 201912.00–13.00Polička - Základní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička
středa30. 1. 201916.00–18.00Chrast u Chrudimě - Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast
středa30. 1. 201917.00–18.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek31. 1. 201912.00–18.00Moravský Krumlov - Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace
čtvrtek31. 1. 201916.00–17.00Pardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
úterý5. 2. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
středa6. 2. 201913.00–18.00Oslavany - Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace
středa6. 2. 201917.00–18.00Praha 4 - Základní umělecká škola Jižní Město, Praha 4, Křtinská 673
středa6. 2. 201917.00–19.00Praha 4 - Nusle - Základní umělecká škola, Praha 4 - Nusle, Lounských 4/129
úterý12. 2. 201908.00–18.00Liberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace
středa13. 2. 201908.00–18.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek14. 2. 201908.00–20.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54
pátek15. 2. 201916.00–18.00Třeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
pondělí18. 2. 201917.00–18.00Teplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
středa20. 2. 201915.30–18.00Praha 4 - Základní umělecká škola Vadima Petrova
čtvrtek21. 2. 201908.00–14.00Olomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
čtvrtek21. 2. 201914.00–16.00Pelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
čtvrtek21. 2. 201918.00–19.00Český Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
úterý26. 2. 201917.00–18.00Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace
středa27. 2. 201910.00–12.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201915.00–16.00Brno - Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace
úterý12. 3. 201908.00–18.00Písek - Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032
Nekonají se tato školní kola: , Bečov nad Teplou, Benešov, Beroun, Bojkovice, Boskovice, Bruntál, Brušperk, Buštěhrad, Bystřice pod Hostýnem, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, Český Brod, Dačice, Děčín IV-Podmokly, Dobruška, Dobřany, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Habartov, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Hodonín, Holešov, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horšovský Týn, Hradec Králové, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Hulín, Humpolec, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Chodov, Chomutov, Chrudim, Ivanovice na Hané, Jablonec nad Nisou, Jablonné nad Orlicí, Jihlava, Jilemnice, Jindřichův Hradec, Kamenice nad Lipou, Karlovy Vary, Kdyně, Klatovy 1, Klimkovice, Kojetín, Kostelec nad Orlicí, Kralupy nad Vltavou, Kraslice, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Kynšperk nad Ohří, Letohrad, Liberec 12, Litomyšl, Litovel, Lovosice, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mělník, Milevsko, Mladá Boleslav, Náchod, Napajedla, Nejdek, Němčice nad Hanou, Nové Strašecí, Nový Jičín, Nýrsko, Olomouc, Opava, Ořechov, Ostrava - Polanka, Ostrava - Poruba, Ostrava - Slezská Ostrava, Ostrov, Plumlov, Plzeň, Plzeň, Podbořany, Pohořelice, Police nad Metují, Potštát, Přelouč, Přerov, Přerov, Přeštice, Příbram III, Rakovník, Rokycany, Rožnov pod Radhoštěm, Rumburk, Sedlec - Prčice 1, Sezimovo Ústí, Skuteč, Slatiňany, Sokolov, Staňkov, Strakonice, Strání, Stříbro, Sušice, Svitavy, Tábor, Tachov, Tanvald, Telč, Teplá, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Vejprty, Velvary, Veselí nad Moravou, Vimperk, Vítkov, Vlašim, Vsetín, Vsetín, Zašová, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín, Žamberk
Okresní kola
pondělí11. 2. 201909.00–18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
úterý12. 2. 201908.00–18.00ZlínZlín - Základní umělecká škola Morava, spol. s r.o.
středa13. 2. 201908.00–18.00NymburkNymburk - Základní umělecká škola B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574
pondělí18. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
úterý19. 2. 201909.00–13.00ChomutovChomutov - Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov
středa20. 2. 201908.00–18.00PardubicePardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
středa20. 2. 201908.00–18.00BruntálKrnov - Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
středa20. 2. 201910.00–18.00Česká LípaČeská Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
středa20. 2. 201912.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00Jablonec nad NisouTanvald - Základní umělecká škola Tanvald, příspěvková organizace
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00KolínKolín - Základní umělecká škola Fr. Kmocha
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00KladnoVelvary - Základní umělecká škola Velvary, okres Kladno
čtvrtek21. 2. 201910.00–13.00MělníkKralupy nad Vltavou - Základní umělecká škola, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201908.00–18.00SvitavyMoravská Třebová - Základní umělecká škola Moravská Třebová, příspěvková organizace města, Zámecké nám. č.o. 1, č.p. 185 Moravská Třebová, 571 01
středa27. 2. 201908.00–18.00TáborSezimovo Ústí - Základní umělecká škola, Sezimovo Ústí, Nerudova 648
středa27. 2. 201908.00–18.00ChrudimHlinsko - Základní umělecká škola, Hlinsko, Poděbradovo náměstí 305, okres Chrudim
středa27. 2. 201908.00–18.00LounyŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00Kutná HoraKutná Hora - Základní umělecká škola Kutná Hora
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00Ústí nad OrlicíLetohrad - Základní umělecká škola Alfonse Muchy Letohrad
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00SemilySemily - Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00LiberecLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace
pondělí4. 3. 201908.00–18.00Ústí nad LabemÚstí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
úterý5. 3. 201908.00–18.00OpavaOpava - Základní umělecká škola, Opava, příspěvková organizace
úterý5. 3. 201908.00–18.00Nový JičínFrenštát pod Radhoštěm - Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace
středa6. 3. 201908.00–18.00JeseníkJeseník - Základní umělecká škola Jeseník
středa6. 3. 201908.00–18.00PřerovHranice - Základní umělecká škola, Hranice, Školní náměstí 35
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Praha-západŘevnice - Základní umělecká škola Řevnice
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00BerounBeroun - Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Mladá BoleslavMladá Boleslav - Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
úterý12. 3. 201908.00–18.00Český KrumlovKaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
úterý12. 3. 201908.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
středa13. 3. 201908.00–18.00Jindřichův HradecJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II.
čtvrtek14. 3. 201908.00–18.00KroměřížKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž
pátek15. 3. 201908.00–18.00Ostrava - městoOstrava - Zábřeh - Základní umělecká škola, Ostrava - Zábřeh, Sologubova 9A, příspěvková organizace
pátek15. 3. 201908.00–18.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
pátek15. 3. 201908.00–18.00Praha-východŘíčany - Základní umělecká škola Říčany
úterý19. 3. 201908.00–18.00KarvináČeský Těšín - Základní umělecká škola Pavla Kalety, Český Těšín, příspěvková organizace
středa20. 3. 201908.00–18.00ProstějovPlumlov - Základní umělecká škola Plumlov, příspěvková organizace
středa20. 3. 201908.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm
středa27. 3. 201908.00–18.00OlomoucUničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
středa27. 3. 201908.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
Nekonají se tato okresní kola: Příbram, Písek, Prachatice, Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Děčín, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Uherské Hradiště
Krajská kola
úterý19. 3. 201908.00–18.00Pardubický krajPardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
pátek22. 3. 201909.00–19.00Karlovarský krajBečov nad Teplou - Základní umělecká škola Josefa Labitzkého Bečov nad Teplou, příspěvková organizace
pondělí25. 3. 201908.00 – úterý 26. 3. 2019 18.00Jihomoravský krajOřechov - Základní umělecká škola Ořechov, příspěvková organizace
pondělí1. 4. 201908.00–18.00Ústecký krajTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
úterý2. 4. 201908.00–20.00Liberecký krajSemily - Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace
úterý2. 4. 201908.00 – čtvrtek 4. 4. 2019 18.00Hlavní město PrahaPraha 4 - Nusle - Základní umělecká škola, Praha 4 - Nusle, Lounských 4/129
čtvrtek4. 4. 201908.00–18.00Jihočeský krajStrakonice - Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263
čtvrtek4. 4. 201908.00–18.00Zlínský krajValašské Meziříčí - Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí
sobota6. 4. 201908.00–21.00Plzeňský krajPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54
pondělí8. 4. 201908.00–18.00Středočeský krajBrandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
úterý9. 4. 201908.00–18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
úterý9. 4. 201908.00 – středa 10. 4. 2019 18.00Moravskoslezský krajBohumín - Nový Bohumín - Základní umělecká škola, Bohumín - Nový Bohumín, Žižkova 620, příspěvková organizace
středa10. 4. 201908.00–18.00Kraj VysočinaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
středa10. 4. 201908.00–18.00Královéhradecký krajPolice nad Metují - Základní umělecká škola Police nad Metují, okres Náchod, IČ 62728814
Ústřední kolo
pátek17. 5. 201908.00 – neděle 19. 5. 2019 18.00Jindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II.

Hra na elektronické klávesové nástroje

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
středa16. 1. 201908.00–18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
čtvrtek17. 1. 201913.00–18.00Slaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
pondělí21. 1. 201912.00–12.30Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace
úterý22. 1. 201912.00–18.00Volyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
středa23. 1. 201915.00–16.00Ivanovice na Hané - Základní umělecká škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
čtvrtek24. 1. 201908.00–18.00Habartov - Základní umělecká škola Habartov, okres Sokolov, příspěvková organizace
čtvrtek24. 1. 201913.30–15.00Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
čtvrtek24. 1. 201914.00–18.00Bučovice - Základní umělecká škola Arthura Nikische, příspěvková organizace
pátek25. 1. 201908.00–18.00Františkovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
pátek25. 1. 201915.00–18.00Brno - Soukromá základní umělecká škola Mgr. Radmily Chmelové, spol. s r.o.
pondělí28. 1. 201913.00–15.30Pelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
pondělí28. 1. 201913.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
pondělí28. 1. 201914.00–17.00Ivančice - Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
úterý29. 1. 201908.00–18.00Jirkov - Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov
úterý29. 1. 201910.00–12.00Sedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
úterý29. 1. 201914.00–15.00Louny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
středa30. 1. 201915.00–16.00Velké Meziříčí - Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace
středa30. 1. 201917.00–18.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek31. 1. 201908.00–18.00Tišnov - Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
čtvrtek31. 1. 201910.30–11.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
pondělí4. 2. 201909.00–18.00Židlochovice - Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace
úterý5. 2. 201914.00–16.00Praha 4 - Nusle - Základní umělecká škola, Praha 4 - Nusle, Lounských 4/129
čtvrtek7. 2. 201917.00–19.00Praha 4 - Základní umělecká škola Vadima Petrova
čtvrtek7. 2. 201917.00–19.00Zlín - Základní umělecká škola HARMONIE Zlín, s.r.o.
úterý12. 2. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
úterý12. 2. 201908.00–18.00Lovosice - Základní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice
středa13. 2. 201918.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
pondělí18. 2. 201908.00–14.00Brno - Základní umělecká škola Brno, Slunná, příspěvková organizace
pátek22. 2. 201915.00–16.00Brno - Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201908.00–18.00Uničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
středa27. 2. 201912.30–16.00Třinec - Základní umělecká škola, Třinec, Třanovského 596, příspěvková organizace
pondělí4. 3. 201909.30–10.45Hrušovany nad Jevišovkou - Základní umělecká škola Hrušovany nad Jevišovkou, příspěvková organizace
pondělí4. 3. 201917.00–18.00Šternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace
úterý5. 3. 201914.00–16.00České Budějovice - Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice
čtvrtek7. 3. 201909.00–15.00Olomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
středa13. 3. 201917.30–18.00Teplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
čtvrtek14. 3. 201908.00–12.00Znojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
čtvrtek14. 3. 201908.00–18.00Zlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
čtvrtek14. 3. 201917.00–19.00Kroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o.
pondělí18. 3. 201908.00–18.00Moravský Krumlov - Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace
úterý19. 3. 201915.00–18.00Bystřice pod Hostýnem - Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
pondělí25. 3. 201908.00–18.00Písek - Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032
Nekonají se tato školní kola: , Bečov nad Teplou, Benešov, Bojkovice, Boskovice, Bruntál, Buštěhrad, Čerčany, Česká Lípa, Česká Třebová, Český Krumlov, Dačice, Děčín IV-Podmokly, Dobruška, Dobřany, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Holešov, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horšovský Týn, Hradec Králové, Hradec Králové, Hranice, Hrotovice, Hulín, Humpolec, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Chodov, Chomutov, Chrast u Chrudimě, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jablonné nad Orlicí, Jihlava, Kamenice nad Lipou, Kaplice, Karlovy Vary, Karlovy Vary, Karviná - Mizerov, Kdyně, Klatovy 1, Klimkovice, Kojetín, Kostelec nad Orlicí, Kralupy nad Vltavou, Kraslice, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Kynšperk nad Ohří, Letohrad, Litomyšl, Litovel, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mělník, Milevsko, Mladá Boleslav, Náchod, Napajedla, Nejdek, Nýrsko, Nýřany, Olomouc, Opava, Ořechov, Oslavany, Ostrava-Hrabůvka, Ostrava - Poruba, Ostrava - Slezská Ostrava, Ostrov, Pardubice, Pardubice, Plumlov, Plzeň, Plzeň, Podbořany, Pohořelice, Police nad Metují, Potštát, Prachatice, Přelouč, Přerov, Přerov, Příbram III, Rakovník, Rokycany, Rožnov pod Radhoštěm, Rumburk, Sedlec - Prčice 1, Sezimovo Ústí, Slatiňany, Slavkov u Brna, Sokolov, Staňkov, Strakonice, Strání, Stříbro, Sušice, Svitavy, Tábor, Tachov, Telč, Teplá, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třeboň, Třemošná, Třešť, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Vejprty, Velvary, Veselí nad Moravou, Vimperk, Vítkov, Vlašim, Votice, Vsetín, Zašová, Zbiroh, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Žamberk
Okresní kola
čtvrtek7. 2. 201909.00–13.00SokolovSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37
čtvrtek7. 2. 201911.00–13.00ChebSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37
úterý12. 2. 201908.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00Karlovy VaryKarlovy Vary - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Karlovy Vary, Šmeralova 32, příspěvková organizace
čtvrtek14. 2. 201909.00–12.00MělníkMělník - Základní umělecká škola Mělník, příspěvková organizace
pondělí18. 2. 201908.00–18.00PelhřimovKamenice nad Lipou - Základní umělecká škola Kamenice nad Lipou, Pelhřimovská 127, okres Pelhřimov
pondělí18. 2. 201908.00–18.00KladnoUnhošť - Základní umělecká škola Unhošť
pondělí18. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
úterý19. 2. 201908.00–18.00SemilySemily - Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace
úterý19. 2. 201908.00–18.00PříbramSedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
úterý26. 2. 201908.00–18.00BruntálBruntál - Základní umělecká škola, Bruntál, nám. J. Žižky 6, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201909.00–15.00VyškovSlavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201909.00–15.00BřeclavSlavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201909.00–15.00HodonínSlavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
středa27. 2. 201908.00–18.00Kutná HoraZruč nad Sázavou - Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou
středa27. 2. 201908.00–18.00LounyŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00OpavaOpava - Základní umělecká škola, Opava, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00ProstějovNěmčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00PrachaticePrachatice - Základní umělecká škola, Prachatice, Husova 110
pátek1. 3. 201908.00–18.00KarvináKarviná - Mizerov - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Karviná-Mizerov, příspěvková organizace
pondělí4. 3. 201912.00–18.00Frýdek-MístekTřinec - Základní umělecká škola, Třinec, Třanovského 596, příspěvková organizace
úterý5. 3. 201908.00–20.00Ostrava - městoOstrava-Hrabůvka - Základní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka, Edisonova 90, příspěvková organizace
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Brno-venkovPohořelice - Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace
čtvrtek14. 3. 201908.00–18.00TřebíčTřebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
pátek15. 3. 201908.00–18.00LitoměřiceLovosice - Základní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice
úterý19. 3. 201908.00–18.00JeseníkJeseník - Základní umělecká škola Jeseník
pondělí25. 3. 201908.00 – pátek 5. 4. 2019 18.00Brno-městoBrno - Soukromá základní umělecká škola UNIVERSUM, s.r.o.
úterý26. 3. 201908.00–18.00Ústí nad LabemÚstí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
úterý26. 3. 201908.00–18.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
čtvrtek28. 3. 201908.00–16.00JihlavaTřešť - Základní umělecká škola Třešť, příspěvková organizace
pátek29. 3. 201908.00–18.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
pátek29. 3. 201908.00–18.00VsetínKarolinka - Základní umělecká škola Karolinka, okres Vsetín
úterý2. 4. 201908.00–18.00ZlínLuhačovice - Základní umělecká škola Luhačovice
úterý2. 4. 201908.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
středa3. 4. 201908.00–18.00OlomoucOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
středa3. 4. 201908.00–18.00KroměřížKroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o.
čtvrtek4. 4. 201908.00–18.00Uherské HradištěUherský Ostroh - Základní umělecká škola Uherský Ostroh
čtvrtek4. 4. 201908.00–18.00ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
Nekonají se tato okresní kola: Beroun, Kolín, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice, Tábor, Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Nový Jičín
Krajská kola
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Karlovarský krajSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37
úterý19. 3. 201908.00–18.00Liberecký krajJablonec nad Nisou - Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Pardubický krajPřelouč - Základní umělecká škola Přelouč, okres Pardubice
čtvrtek4. 4. 201908.00–18.00Středočeský krajKralupy nad Vltavou - Základní umělecká škola, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, příspěvková organizace
pátek12. 4. 201908.00–18.00Moravskoslezský krajKarviná - Mizerov - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Karviná-Mizerov, příspěvková organizace
pátek12. 4. 201908.00–18.00Ústecký krajJirkov - Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov
sobota13. 4. 201909.00–20.00Plzeňský krajTřemošná - Základní umělecká škola Třemošná, příspěvková organizace
úterý16. 4. 201908.00 – středa 17. 4. 2019 18.00Hlavní město PrahaPraha 6 - Vokovice - Základní umělecká škola Charlotty Masarykové
úterý23. 4. 201908.00–18.00Královéhradecký krajHradec Králové - Základní umělecká škola Střezina, Hradec Králové, Luční 838
čtvrtek25. 4. 201908.00–18.00Jihočeský krajČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
čtvrtek25. 4. 201908.00–18.00Kraj VysočinaChotěboř - Základní umělecká škola, Chotěboř, Náměstí TGM 322
čtvrtek25. 4. 201908.00–18.00Olomoucký krajLitovel - Základní umělecká škola Litovel, Jungmannova 740
čtvrtek25. 4. 201908.00–18.00Zlínský krajKroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o.
úterý30. 4. 201908.00–18.00Jihomoravský krajMoravský Krumlov - Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace
Ústřední kolo
čtvrtek23. 5. 201908.00 – sobota 25. 5. 2019 18.00Kroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o.

Skladatelská soutěž

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
Nekonají se tato školní kola: , Bečov nad Teplou, Benešov, Bojkovice, Boskovice, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Bruntál, Buštěhrad, Bystřice pod Hostýnem, Cvikov, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, České Budějovice, Český Dub, Český Krumlov, Dačice, Děčín IV-Podmokly, Dobřany, Doksy, Dolní Němčí, Domažlice, Františkovy Lázně, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Frýdlant, Habartov, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horní Slavkov, Horšovský Týn, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Hulín, Humpolec, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Chodov, Chomutov, Chrast u Chrudimě, Chrudim, Ivančice, Ivanovice na Hané, Jablonec nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Jablonné nad Orlicí, Jablonné v Podještědí, Jihlava, Jilemnice, Kamenice nad Lipou, Kaplice, Karlovy Vary, Karolinka, Karviná - Mizerov, Kdyně, Klatovy 1, Klimkovice, Kojetín, Kostelec nad Orlicí, Kraslice, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Kynšperk nad Ohří, Letohrad, Letovice, Liberec, Liberec 12, Litoměřice, Litomyšl, Litvínov - Horní Litvínov, Lomnice nad Popelkou, Louny, Lovosice, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mělník, Milevsko, Mimoň, Mladá Boleslav, Moravský Krumlov, Náchod, Nejdek, Němčice nad Hanou, Nové Město pod Smrkem, Nové Strašecí, Nový Bor, Nymburk, Nýrsko, Olomouc, Olomouc, Olomouc, Opava, Ořechov, Oslavany, Ostrava-Mariánské Hory, Ostrava - Poruba, Ostrava - Slezská Ostrava, Ostrov, Pardubice, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plumlov, Plzeň, Podbořany, Pohořelice, Police nad Metují, Potštát, Praha 3, Praha 4 - Nusle, Praha 4, Praha 8, Přelouč, Přerov, Přerov, Přeštice, Příbram III, Rokycany, Rožnov pod Radhoštěm, Rumburk, Sedlec - Prčice 1, Semily, Sezimovo Ústí, Slatiňany, Sokolov, Staňkov, Strakonice, Strání, Stříbro, Sušice, Svitavy, Tábor, Tachov, Tanvald, Telč, Teplá, Teplice, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třebíč, Třeboň, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Uničov, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Vejprty, Velká Bíteš, Velvary, Veselí nad Moravou, Vimperk, Vítkov, Vlašim, Volyně, Vsetín, Vsetín, Vysoké Mýto, Zašová, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín, Znojmo, Žamberk, Žandov, Žatec, Železný Brod
Okresní kola
Nekonají se tato okresní kola: Praha 1, Praha 10, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha 2, Praha-západ, Příbram, Rakovník, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Praha 3, Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Praha 4, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Praha 5, Semily, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Praha 6, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Praha 7, Vyškov, Znojmo, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Praha 8, Nový Jičín, Opava, Ostrava - město, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha 9
Krajská kola
Nekonají se tato krajská kola: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Ústřední kolo
neděle10. 2. 201908.00–18.00Praha 3 - Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Literárně-dramatický obor – soutěžní přehlídka v kolektivním projevu

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
středa23. 1. 201908.00–18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
čtvrtek7. 2. 201913.00–19.00Nové Strašecí - Základní umělecká škola, Nové Strašecí, Komenského 189
pátek8. 2. 201908.00–18.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
pátek8. 2. 201917.00–18.00Praha 4 - Nusle - Základní umělecká škola, Praha 4 - Nusle, Lounských 4/129
úterý12. 2. 201908.00–18.00Lovosice - Základní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice
pátek15. 2. 201915.00–16.00Brno - Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace
středa27. 2. 201913.00–14.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00Praha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12
středa6. 3. 201914.00–18.00Třeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
středa13. 3. 201914.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
Nekonají se tato školní kola: , Bečov nad Teplou, Benešov, Bojkovice, Boskovice, Bruntál, Buštěhrad, Bystřice pod Hostýnem, Cvikov, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, Český Dub, Český Krumlov, Dačice, Děčín IV-Podmokly, Dobruška, Dobřany, Doksy, Dolní Němčí, Domažlice, Františkovy Lázně, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Frýdlant, Háj ve Slezsku, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horšovský Týn, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Hulín, Humpolec, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chodov, Chomutov, Chrast u Chrudimě, Chrudim, Ivančice, Ivanovice na Hané, Jablonec nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Jablonné nad Orlicí, Jablonné v Podještědí, Jihlava, Jilemnice, Jindřichův Hradec, Kamenice nad Lipou, Kaplice, Karlovy Vary, Kdyně, Klatovy 1, Klimkovice, Kojetín, Kostelec nad Orlicí, Kraslice, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Kynšperk nad Ohří, Letohrad, Liberec, Liberec 12, Litomyšl, Litvínov - Horní Litvínov, Lomnice nad Popelkou, Louny, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mělník, Milevsko, Mimoň, Mladá Boleslav, Moravský Krumlov, Náchod, Nejdek, Němčice nad Hanou, Nové Město pod Smrkem, Nový Bor, Nýrsko, Olomouc, Olomouc, Opava, Ořechov, Oslavany, Ostrava - Poruba, Ostrov, Otrokovice, Pardubice, Pardubice, Pečky, Pelhřimov, Písek, Plumlov, Plzeň, Podbořany, Pohořelice, Police nad Metují, Potštát, Přelouč, Přerov, Přerov, Přeštice, Příbram III, Rakovník, Rokycany, Rožnov pod Radhoštěm, Rumburk, Sedlčany, Sedlec - Prčice 1, Semily, Sezimovo Ústí, Slatiňany, Sokolov, Staňkov, Strakonice, Strání, Sušice, Svitavy, Tábor, Tachov, Tanvald, Telč, Teplá, Teplice, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třebíč, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Vejprty, Velvary, Veselí nad Moravou, Vimperk, Vítkov, Vlašim, Volyně, Vsetín, Zašová, Zbiroh, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín, Žamberk, Žandov, Železný Brod
Okresní kola
pátek22. 2. 201908.00–18.00Praha-východKlecany - Základní umělecká škola Klecany, okres Praha - východ
pondělí25. 2. 201908.00–18.00Kutná HoraKutná Hora - Základní umělecká škola Kutná Hora
středa27. 2. 201908.00–18.00KolínPečky - Základní umělecká škola, Pečky, Barákova 700
pondělí4. 3. 201908.00–18.00PříbramRožmitál pod Třemšínem - Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00NymburkPoděbrady - Základní umělecká škola Otakara Vondrovice Poděbrady
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
Nekonají se tato okresní kola: Benešov, Beroun, Kolín, Mladá Boleslav, Praha-západ, Příbram, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Bruntál, Karviná, Nový Jičín, Opava, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín
Krajská kola
pátek22. 3. 201908.00 – neděle 24. 3. 2019 18.00Plzeňský krajKdyně - Základní umělecká škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace
úterý26. 3. 201908.00 – středa 27. 3. 2019 18.00Karlovarský krajOstrov - Základní umělecká škola Ostrov, příspěvková organizace
středa27. 3. 201909.00 – čtvrtek 28. 3. 2019 18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
čtvrtek28. 3. 201908.00 – sobota 30. 3. 2019 18.00Hlavní město PrahaPraha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12
pátek29. 3. 201908.00–18.00Ústecký krajLouny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
pátek29. 3. 201908.00 – sobota 30. 3. 2019 18.00Pardubický krajPardubice - Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510
úterý2. 4. 201908.00–18.00Středočeský krajPoděbrady - Základní umělecká škola Otakara Vondrovice Poděbrady
středa3. 4. 201908.00–18.00Jihomoravský krajBoskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace
čtvrtek4. 4. 201908.00 – pátek 5. 4. 2019 18.00Královéhradecký krajHradec Králové - Základní umělecká škola Střezina, Hradec Králové, Luční 838
pátek5. 4. 201908.00 – sobota 6. 4. 2019 18.00Jihočeský krajJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II.
pátek5. 4. 201908.00 – neděle 7. 4. 2019 18.00Moravskoslezský krajRýmařov - Základní umělecká škola, Rýmařov, Čapkova 6, příspěvková organizace
sobota6. 4. 201908.00–20.00Kraj VysočinaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
sobota6. 4. 201908.00 – neděle 7. 4. 2019 20.00Liberecký krajLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace
úterý9. 4. 201908.00 – středa 10. 4. 2019 18.00Zlínský krajZlín - Základní umělecká škola Zlín
Ústřední kolo
čtvrtek30. 5. 201908.00 – neděle 2. 6. 2019 18.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most

Úterý 22. ledna 2019

PoÚtStČtSoNe
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31123