Soutěžní kola

Nápověda

Komorní hra s převahou dechových nástrojů

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
středa16. 1. 201908.00–18.00Pelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
úterý22. 1. 201908.00–12.00Olomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
čtvrtek24. 1. 201916.00–19.00Kroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o. (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
čtvrtek24. 1. 201917.00–18.00Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
pondělí28. 1. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
úterý29. 1. 201913.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
středa30. 1. 201908.00–18.00Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace
středa30. 1. 201917.00–18.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek31. 1. 201918.00–19.30Český Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
středa6. 2. 201917.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek7. 2. 201915.00–18.00Bystřice pod Hostýnem - Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
Nekonají se tato školní kola: Benešov, Bojkovice, České Budějovice, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Havířov - Podlesí, Holešov, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Jihlava, Klatovy 1, Kostelec nad Orlicí, Kroměříž, Kutná Hora, Luhačovice, Potštát, Rokycany, Studénka, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velvary, Zašová, Zlín, Zlín
Okresní kola
středa30. 1. 201908.00–18.00Praha-západŘevnice - Základní umělecká škola Řevnice
středa6. 2. 201908.00–18.00OlomoucŠternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace
úterý12. 2. 201908.00–18.00PelhřimovPelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
úterý12. 2. 201908.00–18.00NymburkPoděbrady - Základní umělecká škola Otakara Vondrovice Poděbrady
středa13. 2. 201908.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
pondělí18. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
úterý19. 2. 201908.00–18.00ProstějovProstějov - Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose Prostějov
úterý19. 2. 201908.00–18.00KladnoKladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
úterý19. 2. 201908.00–18.00BerounBeroun - Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
středa20. 2. 201908.00–18.00KolínKolín - Základní umělecká škola Fr. Kmocha
středa20. 2. 201908.00–18.00Praha-východČelákovice - Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice, příspěvková organizace
středa20. 2. 201908.00–18.00PříbramPříbram I - Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00TřebíčHrotovice - Základní umělecká škola Hrotovice
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00Brno-venkovOslavany - Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
pátek22. 2. 201908.00–18.00Mladá BoleslavMnichovo Hradiště - Základní umělecká škola, Mnichovo Hradiště, Palackého 38
úterý26. 2. 201908.00–18.00Brno-venkovRosice - Základní umělecká škola Rosice, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý26. 2. 201908.00–18.00VyškovSlavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
středa27. 2. 201908.00–16.00JihlavaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
středa27. 2. 201908.00–18.00Ostrava - městoOstrava - Poruba - Základní umělecká škola, Ostrava - Poruba, J. Valčíka 4413, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
úterý5. 3. 201908.00–18.00Ústí nad LabemChabařovice - Základní umělecká škola Chabařovice, okres Ústí nad Labem
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
Nekonají se tato okresní kola: Kutná Hora, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou
Krajská kola
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
pondělí18. 3. 201908.00 – úterý 19. 3. 2019 18.00Středočeský krajKladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870 (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
úterý19. 3. 201908.00–18.00Jihomoravský krajBoskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory dřevěných dechových nástrojů (příčné flétny, hoboje, klarinety, fagoty, saxofony), soubory dřevěných dechových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji , soubory zobcových fléten, soubory zobcových fléten v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 3. 201908.00–18.00Středočeský krajŘíčany - Základní umělecká škola Říčany (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
středa20. 3. 201908.00 – čtvrtek 21. 3. 2019 18.00Moravskoslezský krajOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Kraj VysočinaHavlíčkův Brod - Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
čtvrtek21. 3. 201908.00–18.00Ústecký krajLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
pátek22. 3. 201908.00–18.00Jihomoravský krajBrno - Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace (jen kategorie: soubory žesťových nástrojů, soubory žesťových nástrojů v kombinaci s jinými (ne dechovými) nástroji)
Ústřední kolo
čtvrtek25. 4. 201908.00 – neděle 28. 4. 2019 18.00Liberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace

Soutěžní přehlídka ve sborovém zpěvu

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
středa6. 2. 201917.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
pátek8. 2. 201914.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
Nekonají se tato školní kola: Benešov, Bojkovice, Brno, Bystřice pod Hostýnem, Český Krumlov, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Havířov - Podlesí, Holešov, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Jihlava, Klatovy 1, Klimkovice, Kostelec nad Orlicí, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Líbeznice, Litoměřice, Luhačovice, Mladá Boleslav, Moravský Krumlov, Němčice nad Hanou, Olomouc, Pelhřimov, Potštát, Praha 4 - Nusle, Třinec, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velvary, Zašová, Zbiroh, Zlín, Zlín
Okresní kola
úterý19. 2. 201908.00–18.00KladnoKladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
Nekonají se tato okresní kola: Beroun, Kolín, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Olomouc, Prostějov, Šumperk
Krajská kola
pátek8. 3. 201908.00–18.00Moravskoslezský krajHavířov - Podlesí - Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace
středa20. 3. 201908.00–18.00Jihomoravský krajKuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
pátek22. 3. 201908.00–18.00Ústecký krajŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
sobota23. 3. 201908.00 – neděle 24. 3. 2019 18.00Středočeský krajBeroun - Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
pátek29. 3. 201900.00–00.00Kraj VysočinaTřebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
sobota30. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola CAMPANELLA Olomouc

Hra na akordeon (včetně komorní a souborové hry)

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
úterý15. 1. 201908.00–18.00Olomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
čtvrtek24. 1. 201915.30–17.00Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
pondělí28. 1. 201913.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
pondělí28. 1. 201916.00–18.00Pelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
úterý29. 1. 201918.00–19.00Český Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
středa30. 1. 201915.00–16.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
pondělí4. 2. 201908.00–18.00Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace (jen kategorie: Akordeon sólo)
úterý5. 2. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
středa13. 2. 201918.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
Nekonají se tato školní kola: Benešov, Bojkovice, Brno, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Holešov, Hranice, Jihlava, Kamenice nad Lipou, Klatovy 1, Kostelec nad Orlicí, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Luhačovice, Mladá Boleslav, Napajedla, Potštát, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velvary, Zašová, Zlín, Zlín, Znojmo
Okresní kola
úterý12. 2. 201908.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00Žďár nad SázavouNové Město na Moravě - Základní umělecká škola Jana Štursy Nové Město na Moravě
čtvrtek14. 2. 201908.00–18.00NymburkLysá nad Labem - Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka
pondělí18. 2. 201908.00–18.00PelhřimovKamenice nad Lipou - Základní umělecká škola Kamenice nad Lipou, Pelhřimovská 127, okres Pelhřimov
pondělí18. 2. 201908.00–18.00Praha-východBrandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
pondělí18. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
úterý19. 2. 201908.00–18.00PříbramSedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
pátek22. 2. 201908.00–18.00KladnoKladno - Základní umělecká škola, Kladno, Moskevská 2929
pátek22. 2. 201908.00–18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201908.00–16.00JihlavaTelč - Základní umělecká škola Telč, příspěvková organizace
úterý26. 2. 201908.00–18.00Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod - Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
úterý26. 2. 201908.00–18.00Kutná HoraKutná Hora - Základní umělecká škola Kutná Hora
středa27. 2. 201908.00–18.00ŠumperkOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
středa27. 2. 201908.00–18.00OlomoucOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00ProstějovNěmčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00Brno-venkovTišnov - Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Ostrava - městoKlimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
Nekonají se tato okresní kola: Beroun, Kolín, Mladá Boleslav, Praha-západ, Ústí nad Labem, Třebíč
Krajská kola
pondělí25. 3. 201908.00–18.00Ústecký krajŠtětí - Základní umělecká škola Štětí, Horova 26
úterý26. 3. 201908.00–18.00Středočeský krajPečky - Základní umělecká škola, Pečky, Barákova 700
středa27. 3. 201908.00–18.00Kraj VysočinaVelké Meziříčí - Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace
středa27. 3. 201908.00–18.00Olomoucký krajLitovel - Základní umělecká škola Litovel, Jungmannova 740
středa27. 3. 201908.00 – čtvrtek 28. 3. 2019 18.00Moravskoslezský krajKlimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
pátek29. 3. 201908.00–18.00Jihomoravský krajHodonín - Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
pondělí28. 1. 201913.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
středa30. 1. 201917.00–18.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
středa13. 2. 201908.00–18.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek21. 2. 201914.00–16.00Pelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
čtvrtek21. 2. 201918.00–19.00Český Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
úterý26. 2. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
Nekonají se tato školní kola: Benešov, Bojkovice, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Havířov - Podlesí, Holešov, Hranice, Jihlava, Klimkovice, Kostelec nad Orlicí, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Luhačovice, Mladá Boleslav, Němčice nad Hanou, Potštát, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velvary, Zašová, Zlín, Zlín
Okresní kola
středa13. 2. 201908.00–18.00NymburkNymburk - Základní umělecká škola B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574
pondělí18. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00KolínKolín - Základní umělecká škola Fr. Kmocha
čtvrtek21. 2. 201908.00–18.00KladnoVelvary - Základní umělecká škola Velvary, okres Kladno
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00Kutná HoraKutná Hora - Základní umělecká škola Kutná Hora
pondělí4. 3. 201908.00–18.00Ústí nad LabemÚstí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
středa6. 3. 201908.00–18.00PřerovHranice - Základní umělecká škola, Hranice, Školní náměstí 35
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Praha-západŘevnice - Základní umělecká škola Řevnice
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00BerounBeroun - Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Mladá BoleslavMladá Boleslav - Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
pátek15. 3. 201908.00–18.00Praha-východŘíčany - Základní umělecká škola Říčany
pátek15. 3. 201908.00–18.00Ostrava - městoOstrava - Zábřeh - Základní umělecká škola, Ostrava - Zábřeh, Sologubova 9A, příspěvková organizace
středa20. 3. 201908.00–18.00ProstějovPlumlov - Základní umělecká škola Plumlov, příspěvková organizace
středa27. 3. 201908.00–18.00OlomoucUničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
středa27. 3. 201908.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
Nekonají se tato okresní kola: Příbram, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo
Krajská kola
pondělí25. 3. 201908.00 – úterý 26. 3. 2019 18.00Jihomoravský krajOřechov - Základní umělecká škola Ořechov, příspěvková organizace
pondělí1. 4. 201908.00–18.00Ústecký krajTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
pondělí8. 4. 201908.00–18.00Středočeský krajBrandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
úterý9. 4. 201908.00–18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
úterý9. 4. 201908.00 – středa 10. 4. 2019 18.00Moravskoslezský krajBohumín - Nový Bohumín - Základní umělecká škola, Bohumín - Nový Bohumín, Žižkova 620, příspěvková organizace
středa10. 4. 201908.00–18.00Kraj VysočinaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace

Hra na elektronické klávesové nástroje

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
úterý15. 1. 201908.00–18.00Olomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
středa23. 1. 201908.00–18.00Uničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
čtvrtek24. 1. 201913.30–15.00Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
pondělí28. 1. 201913.00–15.30Pelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace
pondělí28. 1. 201913.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
středa30. 1. 201917.00–18.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
pondělí4. 2. 201908.00–18.00Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace
úterý12. 2. 201900.00–00.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
středa13. 2. 201918.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek14. 3. 201917.00–19.00Kroměříž - Soukromá základní umělecká škola D-MUSIC s.r.o.
úterý19. 3. 201915.00–18.00Bystřice pod Hostýnem - Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
Nekonají se tato školní kola: Benešov, Bojkovice, Český Krumlov, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Holešov, Hranice, Jihlava, Kamenice nad Lipou, Karviná - Mizerov, Klatovy 1, Klimkovice, Kostelec nad Orlicí, Kroměříž, Kutná Hora, Luhačovice, Mladá Boleslav, Potštát, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velvary, Zašová, Zlín, Zlín
Okresní kola
úterý12. 2. 201908.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
pondělí18. 2. 201908.00–18.00PelhřimovKamenice nad Lipou - Základní umělecká škola Kamenice nad Lipou, Pelhřimovská 127, okres Pelhřimov
pondělí18. 2. 201908.00–18.00KladnoUnhošť - Základní umělecká škola Unhošť
pondělí18. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
úterý19. 2. 201908.00–18.00PříbramSedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
úterý26. 2. 201908.00–18.00Kutná HoraZruč nad Sázavou - Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou
úterý26. 2. 201908.00–18.00VyškovSlavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00ProstějovNěmčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
pátek1. 3. 201908.00–18.00LitoměřiceLovosice - Základní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice
úterý5. 3. 201908.00–18.00Ostrava - městoOstrava-Hrabůvka - Základní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka, Edisonova 90, příspěvková organizace
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00Brno-venkovPohořelice - Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace
čtvrtek14. 3. 201908.00–18.00TřebíčTřebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
úterý26. 3. 201908.00–18.00Ústí nad LabemÚstí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
čtvrtek28. 3. 201908.00–16.00JihlavaTřešť - Základní umělecká škola Třešť, příspěvková organizace
středa3. 4. 201908.00–18.00OlomoucOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
úterý9. 4. 201908.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
Nekonají se tato okresní kola: Beroun, Kolín, Kutná Hora, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Žďár nad Sázavou
Krajská kola
čtvrtek4. 4. 201908.00–18.00Středočeský krajKralupy nad Vltavou - Základní umělecká škola, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, příspěvková organizace
pátek12. 4. 201908.00–18.00Ústecký krajJirkov - Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov
pátek12. 4. 201908.00–18.00Moravskoslezský krajKarviná - Mizerov - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Karviná-Mizerov, příspěvková organizace
čtvrtek25. 4. 201908.00–18.00Kraj VysočinaChotěboř - Základní umělecká škola, Chotěboř, Náměstí TGM 322
čtvrtek25. 4. 201908.00–18.00Olomoucký krajLitovel - Základní umělecká škola Litovel, Jungmannova 740
úterý30. 4. 201908.00–18.00Jihomoravský krajMoravský Krumlov - Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace

Skladatelská soutěž

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
Nekonají se tato školní kola: Benešov, Bojkovice, Brno, Bystřice pod Hostýnem, Český Krumlov, Dolní Němčí, Domažlice, Frenštát pod Radhoštěm, Havířov - Podlesí, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Jihlava, Klatovy 1, Klimkovice, Kostelec nad Orlicí, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Litoměřice, Litvínov - Horní Litvínov, Luhačovice, Mladá Boleslav, Moravský Krumlov, Němčice nad Hanou, Olomouc, Pelhřimov, Plumlov, Potštát, Přerov, Třebíč, Třinec, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uničov, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velvary, Zašová, Zlín, Zlín, Žatec
Okresní kola
Nekonají se tato okresní kola: Praha 1, Praha 10, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha 2, Praha-západ, Příbram, Rakovník, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Praha 3, Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Praha 4, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Praha 5, Semily, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Praha 6, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Praha 7, Vyškov, Znojmo, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Praha 8, Nový Jičín, Opava, Ostrava - město, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha 9
Krajská kola
Nekonají se tato krajská kola: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Ústřední kolo
neděle10. 2. 201908.00–18.00Praha 3 - Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Literárně-dramatický obor – soutěžní přehlídka v kolektivním projevu

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
pátek25. 1. 201913.00–17.30Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
pátek8. 2. 201908.00–18.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek28. 2. 201908.00–18.00Praha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12
středa13. 3. 201914.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
Nekonají se tato školní kola: Benešov, Bojkovice, Bystřice pod Hostýnem, Český Krumlov, Dolní Němčí, Frenštát pod Radhoštěm, Havířov - Podlesí, Hranice, Hrušovany nad Jevišovkou, Jihlava, Klatovy 1, Klimkovice, Kostelec nad Orlicí, Kroměříž, Kroměříž, Kutná Hora, Luhačovice, Mladá Boleslav, Olomouc, Pelhřimov, Potštát, Třebíč, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Velvary, Zašová, Zlín, Zlín
Okresní kola
čtvrtek7. 2. 201908.00–18.00RakovníkRakovník - Základní umělecká škola, Rakovník, Okružní 2331
středa20. 2. 201908.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
pátek22. 2. 201908.00–18.00Praha-východČelákovice - Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice, příspěvková organizace
pondělí25. 2. 201908.00–18.00Kutná HoraKutná Hora - Základní umělecká škola Kutná Hora
čtvrtek7. 3. 201908.00–18.00NymburkPoděbrady - Základní umělecká škola Otakara Vondrovice Poděbrady
Nekonají se tato okresní kola: Beroun, Kolín, Mladá Boleslav, Praha-západ, Příbram, Ústí nad Labem, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk
Krajská kola
středa27. 3. 201908.00 – čtvrtek 28. 3. 2019 18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
pátek29. 3. 201908.00–18.00Ústecký krajLouny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
úterý2. 4. 201908.00–18.00Středočeský krajPoděbrady - Základní umělecká škola Otakara Vondrovice Poděbrady
středa3. 4. 201908.00–18.00Jihomoravský krajBoskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace
pátek5. 4. 201908.00 – neděle 7. 4. 2019 18.00Moravskoslezský krajRýmařov - Základní umělecká škola, Rýmařov, Čapkova 6, příspěvková organizace
sobota6. 4. 201908.00–20.00Kraj VysočinaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace

Čtvrtek 15. listopadu 2018

PoÚtStČtSoNe
293031 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3012