Výsledková listina – Sólový a komorní zpěv (Okresní kolo – Třebíč – 44 soutěžících)

Nápověda

Č.Příjmení a jméno soutěžícího
/ Název souboru
(soutěžící)
ZUŠ (pedagog)Ce
na
Kategorie: 1.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší – 0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)
1Kubová Kristýna ZUŠ Moravské Budějovice (Vala)1.P
2Pospíšilová Eliška ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Žaludová, Žaludová)1.P
3Pavlíčková Karolína ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Kubová, Hanzalová)1.
4Orság Jan ZUŠ Moravské Budějovice (Čírtková, Zavadilová)1.
5Koubková Sára ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč (Raitmajerová, Šťávová)1.
6Raitmajerová Zuzana Laura ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč (Raitmajerová, Šťávová)1.
7Strážnická Anežka ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč (Raitmajerová, Šťávová)1.
8Chvátalová Adéla ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč (Raitmajerová, Šťávová)2.
9Nešporová Terezie ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Lojdová, Hanzalová)2.
10Dvořák Daniel ZUŠ Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová)2.
Kategorie: 1.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší – I. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)
1Bednář Milan ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč (Raitmajerová, Šťávová)1.P
2Davidová Marie Magdalena ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Kubová, Kubová)1.
3Šoukalová Natálie ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč (Raitmajerová, Šťávová)2.
Kategorie: 1.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší – II. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)
1Macháčková Markéta ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč (Raitmajerová, Šťávová)1.P
2Novotná Tereza ZUŠ Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)1.
3Moudrá Karolína ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Lojdová, Procházková)1.
4Vojáčková Natálie ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Lojdová, Procházková)1.
Kategorie: 1.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší – III. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)
1Janková Viktorie ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Žaludová, Žaludová)1.P
2Stehlíková Tereza ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Matějů Němčanovská, Němcová)1.
3Šabatková Sára ZUŠ Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)1.
4Kravcová Zuzana ZUŠ Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová)1.
5Zejdová Kristýna ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč (Raitmajerová, Šťávová)1.
6Kopečná Nikola ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Žaludová, Žaludová)1.
7Holubíková Tereza ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč (Raitmajerová, Šťávová)2.
Kategorie: 1.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší – IV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)
1Novotná Jana ZUŠ Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)1.P
2Křečková Kamila ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Matějů Němčanovská, Němcová)2.
3Všetečka Michal ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč (Horká, Šťávová)2.
Kategorie: 1.1.2 dívky od roku narození 2003 a starší – V. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)
1Spoustová Adéla ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Kubová, Vodičková)1.
2Lučivňáková Andrea ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč (Raitmajerová, Šťávová)1.
Kategorie: 1.1.2 dívky od roku narození 2003 a starší – VI. kategorie (do 16 let, 4–6 minut)
1Petrů Martina ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Kubová, Vodičková)1.
Kategorie: 1.1.2 dívky od roku narození 2003 a starší – VII. kategorie (do 17 let, 5–7 minut)
1Veselá Michaela ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Matějů Němčanovská, Němcová)1.P
2Šebková Gabriela ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Kubová, Hanzalová)2.
Kategorie: 1.1.2 dívky od roku narození 2003 a starší – VIII. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)
1Válková Miroslava ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Lojdová, Hanzalová)1.P
2Fischerová Nikola ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Matějů Němčanovská, Němcová)1.
Kategorie: 1.1.2 dívky od roku narození 2003 a starší – IX. kategorie (do 20 let, 8–10 minut)
1Kovářová Zdislava ZUŠ Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)1.
Kategorie: 1.1.3 chlapci od roku narození 2003 a starší – V. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)
1Schell Ondřej ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč (Raitmajerová, Šťávová)1.
Kategorie: 1.2 Komorní zpěv – I. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)
1Duo (Moudrá, Vojáčková) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Lojdová, Procházková)1.
Kategorie: 1.2 Komorní zpěv – II. kategorie (do 16 let, 3–5 minut)
1Duo (Janková, Kopečná) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Žaludová, Žaludová)1.P
2Kočky (Petrů, Spoustová) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Kubová, Vodičková)1.
Kategorie: 1.2 Komorní zpěv – III. kategorie (do 20 let, 6–9 minut)
1Duo (Machátová, Válková) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12 (Lojdová, Hanzalová)1.P

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Podpis předsedy poroty: .............................................................

Postupy do krajského kola (P) - 10 soutěžících

  • Pospíšilová Eliška (ZUŠ Třebíč)
  • Kubová Kristýna (ZUŠ Moravské Budějovice)
  • Bednář Milan (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
  • Macháčková Markéta (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
  • Janková Viktorie (ZUŠ Třebíč)
  • Novotná Jana (ZUŠ Hrotovice)
  • Veselá Michaela (ZUŠ Třebíč)
  • Válková Miroslava (ZUŠ Třebíč)
  • Duo (ZUŠ Třebíč)
  • Duo (ZUŠ Třebíč)

Zvláštní ceny pro pedagogy

  • Čestné uznání Zavadilová Eva, Mgr. (ZUŠ Moravské Budějovice)
  • Čestné uznání Šťávová Marcela, dipl. um. (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
  • Čestné uznání Šumpelová Ivana, dipl. um. (ZUŠ Hrotovice)
  • Čestné uznání Hanzalová Bohumila (ZUŠ Třebíč)
  • Čestné uznání Kubová Jarmila, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
  • Čestné uznání Vodičková Martina (ZUŠ Třebíč)
  • Čestné uznání Procházková Eliška, MgA. (ZUŠ Třebíč)
  • Čestné uznání Němcová Soňa (ZUŠ Třebíč)
  • Čestné uznání Žaludová Vladimíra, Mgr. (ZUŠ Třebíč)

Pondělí 19. února 2018

PoÚtStČtSoNe
293031 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 281234