Výsledková listina – Soutěžní přehlídka pro jazzové soubory a ostatní orchestry (Ústřední kolo – 49 soutěžících)

Nápověda

Č.Příjmení a jméno soutěžícího
/ Název souboru
(soutěžící)
ZUŠ (pedagog)Prů
měr
Ce
na
Kategorie: A1 Jazzové soubory do 6 členů – III. kategorie (do 26 let)
1Utřifous Trio (Latin Inspired) (Čáp, Mikušek, Rampa) ZUŠ Františka Antonína Šporka (Buk, Košnarová)21,40Z
2Jazzové trio - S.O.S. (Přibyl, Blažek, Šimko) ZUŠ, Týniště nad Orlicí, Tyršovo náměstí 235 (Plašil, Koldinský)19,40S
3JAZZOVÉ TRIO (Lesa, Macar, Sirotek) ZUŠ, Praha 7, Šimáčkova 16 (Hradecký)18,00S
Kategorie: B1 Jazzové soubory do 12 členů – II. kategorie (do 17 let)
1Brass Banda (11 žáků) ZUŠ Kyjov, přísp. org. města Kyjova (Procházka)23,00Z
2Junior Dixieland ZUŠ ML (Korec, Miklušák, Ryšánková, Sismilichová, Starenko, Šorejs, Valko, Vlasák, Vlček) ZUŠ Fryderyka Chopina, Mariánské Lázně, přísp. org. (Douda, Smrčka)19,20S
3H- Band (12 žáků) ZUŠ, Blatná, J.P.Koubka 4 (Nárovec, Viktorová, Kovář, Kopřiva)17,60B
Kategorie: B1 Jazzové soubory do 12 členů – III. kategorie (do 26 let)
1Jazztet (Matoušová, Vlášek, Sladký, Kvíčalová, Šlechta, Pejcha, Gorčík) ZUŠ, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, přísp. org. (Vlášek)19,20S
2Zlínské jazzové smyčce (12 žáků) ZUŠ Morava, spol. s r.o. (Dolina, Hořák)18,40S
3Kapela Foggy Way (Mahdalík, Kovář, Fux, Sobieská, Michálek, Doležel, Michálek, Kubík, Přívara, Vodičková) ZUŠ Zlín (Kozánek)17,40B
4Jazz 8tet ZUŠ Pardubice - Havlíčkova (Bílek, Nedvědová, Jirásková, Kolínová, Lustigová, Váňová, Stieber, Hořeňovský) ZUŠ Pardubice, Havlíčkova 925 (Fidra, Ceral, Kožnar, Pokorný)17,20B
Kategorie: C1 Jazzové soubory nad 12 členů – II. kategorie (do 17 let)
1Big band ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary (20 žáků) Základní škola a ZUŠ Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, přísp. org., ZUŠ Nová Role, přísp. org., ZUŠ Nejdek, Dvořákova, přísp. org. (Krajíc, Nedvěd, Brabencová, Kocián)23,40Z
2Red Dwarf Band (18 žáků) ZUŠ Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov (Liebig)20,60S
3Střezinský taneční orchestr - Hradec Králové (36 žáků) ZUŠ Střezina, Hradec Králové, Luční 838 (Mucha)20,20S
4Pidiband (29 žáků) ZUŠ, Praha 8, Klapkova 25, ZUŠ, Praha 8, Taussigova 1150 (Pacák, Chmelařová, Kalenda, Machulka)20,00S
5BS Band - Taneční orchestr ZUŠ B. Kozánka (19 žáků) ZUŠ Bedřicha Kozánka, Přerov (Bobák)19,20S
6Musicale band + Drums band (16 žáků) Soukromá ZUŠ MUSICALE v.o.s. (Šurman, Cindler)17,20B
7Jazzband ZUŠ Pelhřimov (31 žáků) ZUŠ, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, přísp. org. (Dušek, Kubeš, Krejčů)14,00ČU I.
Kategorie: C1 Jazzové soubory nad 12 členů – III. kategorie (do 26 let)
1Junior Big Band (16 žáků) ZUŠ Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most (Krtička)25,00Z*
2Big band Žerotín (21 žáků) ZUŠ "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6 (Zajíček)22,20Z
3Big band Biskupská (30 žáků) ZUŠ, Praha 1, Biskupská 12, ZUŠ Praha - Zbraslav (Tolkner, Bahníková, Hanzlík, Kašpar)22,00Z
4Big Band ZUŠ Liberec (16 žáků) ZUŠ, Liberec, Frýdlantská 1359/19, přísp. org. (Mihulka)22,00Z
5Big band ZUŠ Jihlava (17 žáků) ZUŠ Jihlava, přísp. org. (Nosek, Nosek, Hofbauer)21,80Z
6FF BANDík (17 žáků) ZUŠ Brandýs n. L. - Stará Boleslav (Fejgl)20,60S
7Black Band (26 žáků) ZUŠ Jaroslava Kociana, Ústí nad Orlicí, ZUŠ, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492 (Gregarová, Kubový, Hrnčíř)20,40S
8Junior Band (23 žáků) ZUŠ, Hradec Králové, Habrmanova 130, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř, ZUŠ, Smiřice (Hasal, Marišler, Macej, Besuch)20,20S
9D-JAZZ (20 žáků) Soukromá ZUŠ D-MUSIC s.r.o., ZUŠ Kroměříž, ZUŠ, Kojetín, Hanusíkova 197, ZUŠ Bystřice pod Hostýnem (Novotný, Skýpala, Novotný)17,80B
Kategorie: A2 Ostatní orchestry do 12 členů – II. kategorie (do 17 let)
1Saturn (Mosler, Dvořák, Scheiner, Hökl, Krajíček) ZUŠ Letovice, přísp. org. (Krajíček, Krajíček, Golubková, Prosser)23,80Z
2Schizzo Band ZUŠ Litoměřice (11 žáků) ZUŠ Litoměřice (Veselý)21,00Z
3AiKen (Balášová, Bedřichová, Sibinská, Vašíčková) ZUŠ Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory, Hudební 6, přísp. org. (Vitásek, Adamus, Ožana)20,80S
Kategorie: A2 Ostatní orchestry do 12 členů – III. kategorie (do 26 let)
1ZE-SWA-HOO BAND (Čapková, Hrbáček, Krejčí, Pečková, Šopíková, Vršková) ZUŠ Zlín - Jižní Svahy, ZUŠ Zlín - Jižní Svahy (Kozánek)17,20B
Kategorie: B2 Ostatní orchestry do 25 členů – II. kategorie (do 17 let)
1Ambito (25 žáků) ZUŠ, Plzeň, Sokolovská 54 (Podroužek)21,00Z
2Grippeds (20 žáků) ZUŠ, Rakovník, Okružní 2331 (Brabec)20,40S
3Dechový soubor ZUŠKA UH (25 žáků) ZUŠ Uherské Hradiště (Koníček)20,20S
4Akordeonový orchestr Musica harmonica (15 žáků) ZUŠ Červený Kostelec (Kubeček)19,60S
5Taneční orchestr Tomáše Hanáka (15 žáků) ZUŠ, Ostrava - Zábřeh, Sologubova 9A, přísp. org. (Hanák)19,20S
6Jesflet (17 žáků) ZUŠ Jeseník (Macečková)18,00S
7Soubor Horní Bříza (15 žáků) ZUŠ Kralovice, okres Plzeň-sever (Marek)16,00B
Kategorie: B2 Ostatní orchestry do 25 členů – III. kategorie (do 26 let)
1Etien Band (21 žáků) ZUŠ Jevíčko (Kavan)21,40Z
2Ladies and Gentlemen (14 žáků) ZUŠ Antonína Dvořáka, Příbram III, Jungmannova 351 (Burda, Rybínová, Štěpán, Kollert)19,80S
Kategorie: C2 Ostatní orchestry nad 25 členů – II. kategorie (do 17 let)
1TREMOLO ZUŠ Třemošná (56 žáků) ZUŠ Třemošná, přísp. org. (Bárta)25,00Z*
2ZUŠ BAND (42 žáků) ZUŠ Kamenice nad Lipou, Pelhřimovská 127, okres Pelhřimov (Vaverka, Brož)22,40Z
3V-BAND (28 žáků) ZUŠ Volary, okres Prachatice (Pavlíková)21,20Z
4Školní orchestr ZUŠ L. Janáčka Havířov (35 žáků) ZUŠ Leoše Janáčka, Havířov, přísp. org. (Prefetová, Gradková, Nierostková, Novotný)21,00Z
5Mladá krev (35 žáků) ZUŠ "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6 (Peřina)19,80S
6Smyčcový orchestr ZUŠ Turnov (27 žáků) ZUŠ Turnov, přísp. org. (Košťálová)18,20S
7"FLAUTISAXIBAND" (35 žáků) ZUŠ Kroměříž (Gregor, Mlčoch, Gregor, Krpcová)18,00S
8ZUŠ Band (36 žáků) ZUŠ Horní Slavkov, přísp. org. (Rothbauer, Doležal, Vaňuga)16,60B
Kategorie: C2 Ostatní orchestry nad 25 členů – III. kategorie (do 26 let)
1Feverband (34 žáků) ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21 (Bárta, Stralczynská, Bárta, Boura)19,40S

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Podpis předsedy poroty: .............................................................

Zvláštní ceny (*)

  • absolutní vítěz jazzové soubory – FF BANDík (ZUŠ Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most)
  • absolutní vítěz ostatní orchestry – V-BAND (ZUŠ Třemošná, přísp. org.)

Zvláštní ceny pro pedagogy

  • Za pedagogické vedení orchestru Daliboru Bártovi (ZUŠ Třemošná)
  • Za pedagogické vedení souboru Milanu Krajícovi (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
  • Za pedagogické vedení souboru Františku Krtičkovi (ZUŠ Litvínov)
  • Za pedagogické vedení souboru Miloslavu Procházkovi (ZUŠ Kyjov)

Zvláštní ceny pro školy

  • Anastázii Chalupové za vynikající výkon ve hře na trubku
  • Floriánu Pejchovi za vynikající výkon ve hře na basovou kytaru
  • Gerhardu Horváthovi za vynikající výkon ve hře na saxofon
  • Janu Prokopovi, Isabel Freundové, Tereze Skalické za vynikající výkon ve hře na trubku, zpěv, bicí nástroje
  • Janu Šafářovi za výkon na baskytaru
  • Janu Vlasákovi za vynikající výkon ve hře na bicí nástroje
  • Jaroslavu Kolářovi za výkon na elektrický klavír
  • Jiřímu Buranskému za výkon na bicí nástroje
  • Kristýně Sibinské za výkon na bicí nástroje
  • Lence Lotocké, Barboře Lošťákové, Petře Kuboškové, Janu Řeháčkovi za vynikající výkon ve hře na saxofon, saxofon, baskytaru, trubku
  • Liboru Cejnarovi, Filipu Breuerovi za vynikající výkon ve hře na bicí nástroje, pozoun
  • Lubomíru Pluskalovi za vynikající výkon ve hře na trubku
  • Petru Vlkovi za vynikající výkon ve hře na kontrabas
  • Štěpánu Křížovi za sólový výkon na kytaru
  • Tereze Slamečkové za sólo výkon ve hře na klarinet
  • Tomáši Moslerovi, Matyáši Höklovi za výkon na klarinet a bicí nástroje
  • Vladimíru Procházkovi za vynikající výkon ve hře na tubu

Pondělí 23. října 2017

PoÚtStČtSoNe
252627282930 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 3112345