Výsledková listina – Hra na klavír (Okresní kolo – Pardubický kraj – 35 soutěžících)

Nápověda

Č.Příjmení a jméno soutěžícíhoZUŠ (pedagog)Ce
na
Kategorie: 0. kategorie (do 8 let)
1Zelenková Petra ZUŠ Chrudim (Vojtičková)1.P
2Stoklasová Martina ZUŠ Jana Nepomuka Filcíka, Chrast (Reiprichová)2.
3Koblin Anděla ZUŠ Chrudim (Švarcová)2.
Kategorie: I. kategorie (do 9 let)
1Teplá Františka ZUŠ, Hlinsko, Poděbradovo náměstí 305, okres Chrudim (Břízová)3.
Kategorie: II. kategorie (do 10 let)
1Sládek Oto ZUŠ Chrudim (Vojtičková)2.
2Vomelová Anna ZUŠ, Hlinsko, Poděbradovo náměstí 305, okres Chrudim (Břízová)2.
3Hanousek Ondřej ZUŠ Chrudim (Nováková)3.
Kategorie: III. kategorie (do 11 let)
1Rousková Alžběta ZUŠ Jana Nepomuka Filcíka, Chrast (Reiprichová)1.P
2Plecháčková Sára ZUŠ Heřmanův Městec, okres Chrudim (Valentová)1.
3Bártová Anna ZUŠ Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim (Hostinský)2.
4Pudilová Lucie ZUŠ, Hlinsko, Poděbradovo náměstí 305, okres Chrudim (Břízová)2.
5Bříza Vojtěch ZUŠ, Hlinsko, Poděbradovo náměstí 305, okres Chrudim (Ptáčková)2.
6Dvořáková Alžběta ZUŠ Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim (Kopecká)3.
7Turek Lionel ZUŠ Chrudim (Švarcová)3.
8Týmal Jan ZUŠ Chrudim (Nováková)3.
9Burešová Adéla ZUŠ, Hlinsko, Poděbradovo náměstí 305, okres Chrudim (Břízová)3.
Kategorie: IV. kategorie (do 12 let)
1Zelenková Barbora ZUŠ Chrudim (Vojtičková)1.P
2Burkoň Vít ZUŠ Chrudim (Vojtičková)2.
3Totin Ondřej ZUŠ Chrudim (Švarcová)2.
4Novosadová Martina ZUŠ, Hlinsko, Poděbradovo náměstí 305, okres Chrudim (Břízová)3.
Kategorie: V. kategorie (do 13 let)
1Pilařová Adéla ZUŠ Chrudim (Filipová)1.P
Kategorie: VI. kategorie (do 14 let)
1Krampera Jáchym ZUŠ, Hlinsko, Poděbradovo náměstí 305, okres Chrudim (Ptáčková)1.P
2Šlemrová Adéla ZUŠ Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim (Kopecká)3.
Kategorie: VII. kategorie (do 15 let)
1Doležalová Bára ZUŠ Chrudim (Židková)1.P
2Renzová Michaela ZUŠ Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim (Kopecká)ČU
Kategorie: VIII. kategorie (do 16 let)
1Löwyová Sára ZUŠ Chrudim (Filipová)1.P
2Kozlová Tereza ZUŠ, Hlinsko, Poděbradovo náměstí 305, okres Chrudim (Papežová)2.
3Picpauer Zdeněk ZUŠ Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim (Hostinský)2.
Kategorie: IX. kategorie (do 18 let)
1Talácková Blanka ZUŠ Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim (Hostinský)1.P
2Kotrla Michael ZUŠ Chrudim (Filipová)2.
3Burešová Kristýna ZUŠ Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim (Hostinský)3.
4Jirásková Kristýna ZUŠ Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim (Kopecká)3.

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Podpis předsedy poroty: .............................................................

Postupy do krajského kola (P) - 8 soutěžících

  • Zelenková Petra (ZUŠ Chrudim)
  • Rousková Alžběta (ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě)
  • Zelenková Barbora (ZUŠ Chrudim)
  • Pilařová Adéla (ZUŠ Chrudim)
  • Krampera Jáchym (ZUŠ Hlinsko)
  • Doležalová Bára (ZUŠ Chrudim)
  • Löwyová Sára (ZUŠ Chrudim)
  • Talácková Blanka (ZUŠ V. Nováka, Skuteč)

Pondělí 21. srpna 2017

PoÚtStČtSoNe
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31123