Soutěžní katalog – Sólový a komorní zpěv (Okresní kolo – Třebíč – 44 soutěžících)

Nápověda

  Skrýt sloupec ZUŠ   Skrýt sloupce Poznámky, Body, Cena

1

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)MinutážRepertoárPoznámkyBodyCena
08.00–08.30 – Porada poroty
08.30–09.20 – 0. kategorie (celková minutáž 33:55 – časová rezerva 16:05 = na jednoho soutěžícího 01:27)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Pospíšilová Eliška (8 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Vladimíra Žaludová, Mgr. Vladimíra Žaludová)
03:20Lidová píseň: Kdyby byly Čenčice (00:30)
Strašek Emil: Podvečerní písnička (01:30)
Sherman Richard M.: Medvídek Pú (01:20)
   
21.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Strážnická Anežka (8 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.)
02:20lidová: Žádnej neví jako já (01:10)
Vopálka Jiří: Mořská přehlídka (01:10)
   
31.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Chvátalová Adéla (9 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.)
02:30lidová: Okolo Třeboně (01:10)
Eben Petr: Jarní slunce (01:20)
   
41.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Kubová Kristýna (9 let) ZUŠ Moravské Budějovice
(Leoš Vala, DiS.)
02:25Lidová píseň: Koulelo se, koulelo (00:45)
Lidová píseň: Kudy, kudy, kudy cestička (00:45)
Suchý/Šlitr Jiří: Kočka na okně (00:55)
   
51.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Nováčková Veronika (9 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Jana Matějů Němčanovská, Soňa Němcová)
03:05lidová Sládek Ferdinand: Náš poklad (Až já pojedu přes ten les, 00:55)
Křička Jaroslav: Zvířátka (Zajíček, 02:10)
   

2

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)MinutážRepertoárPoznámkyBodyCena
61.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Pavlíčková Karolína (9 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Jarmila Kubová, Bohumila Hanzalová)
02:50Sládek Ferdinand: Poklad (Až já pojedu, 01:00)
Křička Jaroslav: Jdou zvířátka,jdou op.64 (Zajíček, 01:50)
   
71.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Dvořák Daniel (10 let) ZUŠ Moravské Budějovice
(Leoš Vala, DiS., Mgr. Eva Zavadilová)
02:55Lidová píseň: Neťukej, neťukej (00:45)
Lidová píseň: Ó, řebíčku zahradnický (02:10)
   
81.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Koubková Sára (10 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.)
03:50lidová: Žádnyj neví, co sou Domažlice (02:20)
Vopálka Jiří: Nehoda (01:30)
   
91.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Nešporová Terezie (10 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Eva Lojdová, Bohumila Hanzalová)
03:25lidová Ferdinand Sládek: Koulelo se, koulelo (01:15)
Eben Petr: Ukolébavka pro dcerku (02:10)
   
101.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Orság Jan (10 let) ZUŠ Moravské Budějovice
(Bc. Ludmila Čírtková, DiS., Mgr. Eva Zavadilová)
03:35Lidová píseň: Kdybys měla má panenko (01:25)
Bartošová Marta: První pohádka (01:10)
Šlitr/Suchý Jiří: Sáně (01:00)
   
111.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Raitmajerová Zuzana Laura (10 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.)
03:40lidová: Na tom bošileckým mostku (01:20)
Vidlák Antonín: Medvědí jazz (02:20)
   

3

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)MinutážRepertoárPoznámkyBodyCena
09.20–09.35 – Porada poroty
09.35–09.50 – Vyhlášení výsledků 0. kategorie
09.50–10.30 – I. a II. kategorie (celková minutáž 26:50 – časová rezerva 13:10 = na jednoho soutěžícího 01:38)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíI. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)Bednář Milan (11 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.)
03:30lidová: Pod tým naším okénečkom (01:20)
Vidlák Antonín: Medvědí jazz (02:10)
   
21.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíI. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)Davidová Marie Magdalena (11 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Jarmila Kubová, Mgr. Jarmila Kubová)
03:50lidová: Marjánko (00:40)
Svoboda Karel: Tři oříšky (03:10)
   
31.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíI. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)Šoukalová Natálie (11 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová)
02:30lidová: Ty Bechyňský zvony (01:20)
Janáček Leoš: A což sem děvucha (01:10)
   
41.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíII. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)Macháčková Markéta (12 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.)
03:50lidová: Okolo Třeboně (01:00)
lidová: Dyž sa bůček zelená (00:40)
Křička Jaroslav: Sýček (01:25)
Křička Jaroslav: Koně (00:45)
   
51.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíII. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)Moudrá Karolína (12 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Eva Lojdová, MgA. Eliška Procházková)
03:00lidová: Zakukala žežulička (01:20)
Křička Jaroslav: Svatojánské mušky (01:40)
   
61.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíII. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)Novotná Tereza (12 let) ZUŠ Hrotovice
(Mgr. Marie Kábelová, Ivana Šumpelová, dipl. um.)
04:00Sládek Ferdinand: Náš poklad I. (Čí to husičky na tej vodě, 02:00)
Michajlov Angelo: Píseň Popelky (02:00)
   

4

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)MinutážRepertoárPoznámkyBodyCena
71.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíII. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)Tůmová Natálie (12 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.)
03:45lidová: Proč bychom veseli nebyli (01:35)
Eben Petr: Jarní (01:30)
lidová: Já nechci žádného (00:40)
   
81.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíII. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)Vojáčková Natálie (12 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Eva Lojdová, MgA. Eliška Procházková)
02:25lidová: Vlaštovička lítá (01:10)
Strašek Emil: Ukolébavka pro ptáčka (01:15)
   
10.30–10.45 – Porada poroty
10.45–11.00 – Vyhlášení výsledků I. a II. kategorie
11.00–11.35 – III. kategorie (celková minutáž 28:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 00:49)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Holubíková Tereza (13 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.)
03:20lidová: Okolo Frýdku cestička (00:50)
spirituál: Swing low sweet Chariot (02:30)
   
21.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Janková Viktorie (13 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Vladimíra Žaludová, Mgr. Vladimíra Žaludová)
03:20Malát Jan: Národní poklad hudební I. (Zakukala žežulička, 01:20)
Wilder Matthew: Disney Solos for Kids (Odraz- píseň z pohádky Mulan, 02:00)
   
31.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Kopečná Nikola (13 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Vladimíra Žaludová, Mgr. Vladimíra Žaludová)
03:40Horácké písně: Cestičko blódivá (01:20)
Lane Burton: Tam za tou duhou (02:20)
   
41.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Kravcová Zuzana (13 let) ZUŠ Moravské Budějovice
(Leoš Vala, DiS., Mgr. Eva Zavadilová)
03:30Lidová píseň: A, ja taka dzivočka (01:40)
Ježek Jaroslav: Když jsem kytici vázala (01:50)
   

5

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)MinutážRepertoárPoznámkyBodyCena
51.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Stehlíková Tereza (13 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Jana Matějů Němčanovská, Soňa Němcová)
04:00Sládek Ferdinand: Náš poklad (Měla jsem chlapce, 02:00)
Bendl Karel: Skřivánčí písně (Až se jaro vrátí, 02:00)
   
61.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Šabatková Sára (13 let) ZUŠ Hrotovice
(Mgr. Marie Kábelová, Ivana Šumpelová, Dipl. um.)
03:10Sládek Ferdinand: Náš poklad I. (Koulelo se, koulelo, 02:00)
Felix Belo: Maestro (01:10)
   
71.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Toufarová Leontina (13 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Helena Valová, Mgr. Vít Košíček)
03:54lidová: Voděnka studená (01:00)
lidová z Hradecka: Kdes, holubičko, lítala (00:57)
Svoboda Karel: Lásko má, já stůňu (01:57)
   
81.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Zejdová Kristýna (13 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.)
03:30lidová: Když sem šel cestičkou (01:35)
Janáček Leoš: Paní mámo, švarnů cerku máte (01:15)
lidová: Já nechci žádného (00:40)
   
11.35–11.50 – Porada poroty
11.50–12.00 – Vyhlášení výsledků III. kategorie
12.00–13.00 – Polední přestávka
13.00–14.00 – IV., V., a VI. kategorie (celková minutáž 43:00 – časová rezerva 17:00 = na jednoho soutěžícího 02:07)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)Křečková Kamila (14 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Jana Matějů Němčanovská, Soňa Němcová)
05:30lidová Sládek Ferdinand: Náš poklad (Všeci povídajú, 00:45)
Händel Georg Friedrich: Xerxes (Ombra mai fu, 02:35)
Čepelka Miloň: Jak jsou ženy založeny (02:10)
   
21.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)Novotná Jana (14 let) ZUŠ Hrotovice
(Mgr. Marie Kábelová, Ivana Šumpelová, Dipl. um.)
04:35Sládek Ferdinand: Náš poklad (Lesti ťa, synečku, hlava bolí, 01:00)
Křička Jaroslav: Svatojánské mušky (02:00)
Fiala Petr: Heřmánek (01:35)
   

6

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)MinutážRepertoárPoznámkyBodyCena
31.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)Šumpelová Tereza (14 let) ZUŠ Hrotovice
(Mgr. Marie Kábelová, Ivana Šumpelová, Dipl. um.)
05:50Sládek Ferdinand: Náš poklad (Až já pojedu přes ten les, 01:00)
Procházková Markéta: Prstýnek z trávy (02:25)
Trojan Václav: Prídi, Janík premilený (02:25)
   
41.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)Všetečka Michal (14 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Mgr. Eva Horká, Marcela Šťávová, dipl. um.)
04:30lidová: Už se ten Tálinskej rybník (01:20)
lidová: Když sa buček zelená (01:15)
Uhlíř Jaroslav: Dáme klukovi školy (01:55)
   
51.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Lučivňáková Andrea (15 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.)
05:25lidová: Anička, dušička (01:35)
Eben Petr: Jarní (01:35)
spirituál: Vozíčku, ke mně leť (02:15)
   
61.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Spoustová Adéla (15 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Jarmila Kubová, Martina Vodičková)
05:39lidová: Marjánko (00:34)
Janáček Leoš: Moravská lidová poezie v písních (Nejistota, 01:05)
Schönberg Claude- Michel: muzikál Bídníci (píseň Eponine " Já samotářka...", 04:00)
   
71.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíVI. kategorie (do 16 let, 4–6 minut)Petrů Martina (16 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Jarmila Kubová, Martina Vodičková)
05:31lidová: Marjánko (00:34)
Janáček Leoš: Moravská lidová poezie v písních (Nejistota, 01:05)
Bernstein Leonard: muzikál Překrásné město (Začínám si s láskou hrát, 03:52)
   
81.1.3 chlapci od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Schell Ondřej (15 let) ZUŠ Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč
(Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.)
06:00lidová: Když jsem šel okolo vrat (03:15)
Janáček Leoš: Dyž sem šel (01:05)
Ježek Jaroslav: Nebe na zemi (01:40)
   

7

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)MinutážRepertoárPoznámkyBodyCena
14.00–14.15 – Porada poroty
14.15–14.30 – Vyhlášení výsledků IV., V. a VI. kategorie
14.30–15.20 – VII., VIII. a IX. kategorie (celková minutáž 41:17 – časová rezerva 08:43 = na jednoho soutěžícího 01:44)
11.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíVII. kategorie (do 17 let, 5–7 minut)Šebková Gabriela (17 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Jarmila Kubová, Bohumila Hanzalová)
06:27Novák Vítězslav: 25 slovenských lidových písní (Láska, Bože láska, 02:12)
Scarlatti Alessandro: O cessate di piagarmi (02:00)
Dvořák Antonín: cyklus v Národním tónu op.73 (Žalo dievča, 02:15)
   
21.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíVII. kategorie (do 17 let, 5–7 minut)Veselá Michaela (17 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Jana Matějů Němčanovská, Soňa Němcová)
07:00Janáček Leoš: Moravská lidová poezie (Tužba, 00:50)
Gluck Christoph Willibald: Orfeo et Euridice (Cha faro senza Euridice, 03:30)
Novák Vítězslav: Melancholie (Noci, 02:40)
   
31.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíVIII. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)Fischerová Nikola (18 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Jana Matějů Němčanovská, Soňa Němcová)
09:40Janáček Leoš: Ukvalská lidová poezie (Ty ukvalský kostelíčku, 00:50)
Cesti Pietro Antonio: Orontea (Intorno all ´ idol mio, 03:15)
Smetana Bedřich: Hubička (Dvě ukolébavky, 03:50)
Cortese Luigi: Cinque momenti musicali (Risveglio del vento, 01:45)
   
41.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíVIII. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)Válková Miroslava (18 let) ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Eva Lojdová, Bohumila Hanzalová)
08:15lidová Ferdinand Sládek: U těch našich dvířek (00:55)
Mozart Wolfgang Amadeus: Wenn mein Bastien (02:45)
Brahms Johannes: Vergebliches Ständchen (02:05)
Martinů Bohuslav: Ztracený pantoflíček (00:40)
lidová Ferdinand Sládek: Líto je mně, můj tatíčku (01:50)
   
51.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíIX. kategorie (do 20 let, 8–10 minut)Kovářová Zdislava (19 let) ZUŠ Hrotovice
(Mgr. Marie Kábelová, Ivana Šumpelová, Dipl. um.)
09:55Sládek Ferdinand: Náš poklad II. (Proč si k nám nepryšeu, 02:00)
Mozart Wolfgang Amadeus: opera Don Giovanni (arie Zerliny "Vedrai, Carino", 02:40)
Čajkovskij Petr Iljič: 24 písní a romancí (Uprostřed plesu, 02:35)
Jakubíček Martin: Žalm 131 (02:40)
   
15.20–15.35 – Porada poroty
15.35–15.50 – Vyhlášení výsledků VII., VIII. a IX. kategorie
15.50–16.15 – Komorní zpěv (celková minutáž 18:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 01:39)
11.2 Komorní zpěvI. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)Duo
(Moudrá, Vojáčková – Ø 12,00 let)
ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Eva Lojdová, MgA. Eliška Procházková)
03:25lidová: Na rozloučení (01:30)
Svěrák, Uhlíř Zdeněk, Jaroslav: Hrady a zámky (01:55)
   

8

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)MinutážRepertoárPoznámkyBodyCena
21.2 Komorní zpěvII. kategorie (do 16 let, 3–5 minut)Duo
(Janková, Kopečná – Ø 13,00 let)
ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Vladimíra Žaludová, Mgr. Vladimíra Žaludová)
05:00Lidová píseň: Ten suchdolský rybník (01:30)
Sherman Richard M.: Feed the birds (03:30)
   
31.2 Komorní zpěvII. kategorie (do 16 let, 3–5 minut)Kočky
(Petrů, Spoustová – Ø 16,00 let)
ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Jarmila Kubová, Martina Vodičková)
03:34lidová: Žádný neví (00:34)
Rossini Gioacchino: Kočičí duet (03:00)
   
41.2 Komorní zpěvIII. kategorie (do 20 let, 6–9 minut)Duo
(Machátová, Válková – Ø 18,00 let)
ZUŠ Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
(Mgr. Eva Lojdová, Bohumila Hanzalová)
06:25lidová (upr. Arnošt Orsag): Hájíčku zelený (00:50)
lidová: Široký hluboký (02:00)
Dvořák Antonín: Veleť, vtáčku (02:30)
Dvořák Antonín: Dyby byla kosa nabróšená (01:05)
   
16.15–16.30 – Porada poroty
16.30–16.45 – Vyhlášení výsledků Komorní zpěv a zakončení soutěže

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Pondělí 19. února 2018

PoÚtStČtSoNe
293031 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 281234