Seznam soutěžních skladeb – Sólový a komorní zpěv (12458 skladeb)

Nápověda

Příjmení a jméno autoraNázev skladbyČásti skladbyMinutážObsazeníJak je obtížná?
Věk
Kdo má noty?
Pedagog (ZUŠ)
Adamík JosefŠmidli, fidli, pidliŠlo povidlo na vandr01:00Pěvecká hlasová výchova10Menšíková Radmila (ZUŠ Valašské Klobouky)
AdeleWhen we were young04:00Pěvecká hlasová výchova17Kaplan Dalibor (ZUŠ Horní Slavkov)
Adkins AdeleSkyfall04:00Pěvecká hlasová výchova (3×)19Ochová Petra (ZUŠ Ledeč nad Sázavou)
Adkins;Epworth Adele; PaulSkyfall02:20Pěvecká hlasová výchova17Závodná Martina (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Adolf CmíralKuřátka00:45Pěvecká hlasová výchova11Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
Afanasieff, Thompson, Foster Walter, Linda, DavidTell him04:30Pěvecká hlasová výchova (2×)19Tichá Ilona, dipl.um. (ZUŠ Krnov)
africkáYakanaka01:05Pěvecká hlasová výchova (4×)18Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
africká lidová arr. Mergentalová MartinaSiyahamba01:40Pěvecká hlasová výchova (3×)18Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Ager MiltonAin´t she sweet02:44Pěvecká hlasová výchova (3×)20Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Ager MiltonAin't she Sweet01:10Pěvecká hlasová výchova (3×)16Hofmannová Lucie, Mgr. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Albrecht, Althouse Sally K., JayI am a small part of the world03:20Pěvecká hlasová výchova (2×)15Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Aldovrandini Giuseppe Antonio VincenzoAmor03:10Pěvecká hlasová výchova17Hejzlarová Karolína, Dipl.um. (ZUŠ Praha 4)
Aldrovandini Giuseppe Antonio VincenzoDi stella infesta02:15Pěvecká hlasová výchova24Chrobáková Naděžda, Mgr. a MgA. (ZUŠ Stochov)
Alena Tichá, Milena RakováHvězdička02:10Pěvecká hlasová výchova11Špetíková Tereza, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Alessandro ScarlattiGià il sole dal Gange02:45Pěvecká hlasová výchova19Ruggieri Giancarlo (ZUŠ Rumburk)
Alessandro ScarlattiO cessate di piagarmi02:20Pěvecká hlasová výchova18Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Alessandro ScarlattiSe Florindo è fedele02:51Pěvecká hlasová výchova19Ruggieri Giancarlo (ZUŠ Rumburk)
Alessandro StradellaPieta, signore05:21Pěvecká hlasová výchova21Němcová Hana (ZUŠ Třešť)
Aljabjev A.A.Dva Havrani01:10Pěvecká hlasová výchova16Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Aljabjev Alexandr AlexandrovičDva havrani01:17Pěvecká hlasová výchova15Rezková Jarmila, MgA. (ZUŠ Aš)
Aljabjev Alexandr AlexandrovičDva havrani01:43Pěvecká hlasová výchova20Lásková Markéta (ZUŠ Hranice)
Althouse JayNightingale01:50Pěvecká hlasová výchova (4×)16Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Althouse JaySwingin' the Night away01:15Pěvecká hlasová výchova (3×)15Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Amar ArmandJednu krásnou zemi znám101:45Pěvecká hlasová výchova11Honzáková Magda, Mgr. et MgA. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
americkáamerická lidováZlaté střevíčky02:15Pěvecká hlasová výchova11Krejčí Curylová Klára, MgA. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
americká lidováByla jedna holčička(český text J. Werich)02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)12Pavlíková Eva, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Telč)
americká lidováHello girls02:02Pěvecká hlasová výchova (3×)20Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
americká lidováZlaté střevíčky01:40Pěvecká hlasová výchova9Topinková Stanislava (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Americká lidováCups song00:59Pěvecká hlasová výchova (3×)19Korčáková Hana, dipl. um. (ZUŠ Jedovnice)
americká lidová píseňAmazing Grace01:28Pěvecká hlasová výchova16Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
americká lidová píseňZlaté střevíčky01:50Pěvecká hlasová výchova12Ciznerová Květoslava (ZUŠ Březnice)
americká lidová píseňZlaté střevíčky02:15Pěvecká hlasová výchova11Jiráková Kateřina, MgA. (ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna)
americká lidová text Ivo FischerČervená řeka01:45Pěvecká hlasová výchova13Sommerová Monika, Ing., Dis. (ZUŠ V. Talicha Beroun)
Americká píseňČervená řeka01:30Pěvecká hlasová výchova14Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
americký spirituálBy and By01:30Pěvecká hlasová výchova (3×)21Piorecká Jana, Mgr. (ZUŠ Plzeň Chválenická)
americký spirituálNezná tu nikdo soužení mé02:10Pěvecká hlasová výchova15Friedlová Renata (ZUŠ Louny)
Americký tradicionálSing alleluja to the Lord02:30Pěvecká hlasová výchova (2×)19Kšicová Pavla, Ing. (ZUŠ v Kralupech nad Vltavou)
Andersson/Ulvaeus Benny/BjörnMamma mia02:35Pěvecká hlasová výchova (2×)19Gaierová Lenka, DiS. (ZUŠ Cheb)
Andre FabianDream A Little Dream Of Me02:30Pěvecká hlasová výchova17Veselá Václava, Mgr. (ZUŠ Volyně)
Andrejs JaroslavNa moji milou nezapomenu01:05Pěvecká hlasová výchova13Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
Andrejs JaroslavOdvedený01:30Pěvecká hlasová výchova12Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
Andrejs JaroslavPíseň o pastýřce02:00Pěvecká hlasová výchova9Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
Andrejs JaroslavŘemeslnická01:10Pěvecká hlasová výchova10Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
Andreo DanteAve Maria01:15Pěvecká hlasová výchova (2×)17Johnová Hana, DiS. (ZUŠ Šumperk)
Andre, Schwandt Fabian, WilburDream a little dream of me02:45Pěvecká hlasová výchova16Kroftová Daniela (ZUŠ Zruč nad Sázavou)
Andrew Lloyd WebberCatsMemory03:40Pěvecká hlasová výchova19Ruggieri Giancarlo (ZUŠ Rumburk)
Andrew Lloyd WebberFantom operyThink Of Me03:37Pěvecká hlasová výchova18Petrovićová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jihlava)
Andrew Lloyd-WebberThink of Me03:00Pěvecká hlasová výchova16Svobodová Blanka, DiS. (ZUŠ Český Brod)
Andrew Loyd WebberMemory03:36Pěvecká hlasová výchova21Němcová Hana (ZUŠ Třešť)
Angelo Michajlov Pavel KoptaSaxana02:16Pěvecká hlasová výchova12Dobner Jaroslav (ZUŠ Slaný)
Anglická baladaDobrodružství s bohem Panem02:00Pěvecká hlasová výchova13Šimáková Stanislava (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Anglická baladaScarborough fair01:50Pěvecká hlasová výchova14Tříska Václav (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Anglická lidováGreensleeves02:08Pěvecká hlasová výchova12Zápecová Kateřina, DiS. (ZUŠ K. Ditterse,Vidnava)
anglická píseň úpr. J. ŽižkováRudá růže01:00Pěvecká hlasová výchova10Falcníková Kateřina, DiS. (ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice)
anglický lidový kánon text P.SvobodaZpívat, hrát01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)19Kšicová Pavla, Ing. (ZUŠ v Kralupech nad Vltavou)
anglický tradicionálGreensleeves01:05Pěvecká hlasová výchova14Krcháková Zuzana, Mgr. (ZUŠ V. Ambrose)
anonymAngelorum Gloriae00:50Pěvecká hlasová výchova (2×)15Veselá Václava, Mgr. (ZUŠ Volyně)
anonymAy, linda amiga01:30Pěvecká hlasová výchova (3×)19Ochová Petra (ZUŠ Ledeč nad Sázavou)
anonymEverybody Loves My Baby01:40Pěvecká hlasová výchova (3×)15Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
anonymChajda malá02:10Pěvecká hlasová výchova11Koňárek Jan, DiS. (ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o.)
anonymMotýl00:50Pěvecká hlasová výchova7Surková Aneta (ZUŠ Vyškov)
anonymO leggiadri occhi belli02:03Pěvecká hlasová výchova20Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
anonymO leggiadri occhi belli02:24Pěvecká hlasová výchova18Válková Lucie (ZUŠ Zlín)
anonymPíseň vandráka02:02Pěvecká hlasová výchova11Oškerová Kateřina, Mgr.art. (ZUŠ Zlín)
anonymPodzimní01:00Pěvecká hlasová výchova16Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
anonymProč si k nám nepryšeu02:40Pěvecká hlasová výchova13Wolfová Zatloukalová Eva, Mgr.art. (ZUŠ Potštát)
anonymRůžička01:10Pěvecká hlasová výchova12Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
anonymRůžička01:15Pěvecká hlasová výchova13Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
anonymRůžička01:16Pěvecká hlasová výchova9Špeciánová Zuzana, DiS. (ZUŠ J. J. Ryby,Rožmitál pod Třemšínem)
anonymRůžičkaText: Jiří Tichota01:35Pěvecká hlasová výchova13Sabadáš Michal, dipl.um. (ZUŠ B. Kozánka, Přerov)
anonymScarborough Fair01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)19Ciznerová Květoslava (ZUŠ Březnice)
anonymStar vicino02:04Pěvecká hlasová výchova19Vacek Miroslav, Bc. (ZUŠ Přeštice)
AnonymArie anticheO leggiadri occhi belli02:04Pěvecká hlasová výchova18Baranová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava)
AnonymBerceuse01:14Pěvecká hlasová výchova19Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
AnonymBroučkova ukolébavka01:50Pěvecká hlasová výchova12Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
AnonymItalská arietta02:00Pěvecká hlasová výchova14Zilvarová Marcela (ZUŠ Buštěhrad)
AnonymJá Vám píseň zazpívám02:20Pěvecká hlasová výchova17Vavrová Zuzana (ZUŠ Opava)
AnonymLaudemus virginem00:50Pěvecká hlasová výchova (3×)16Polanová Martina (ZUŠ Rakovník)
AnonymO leggiadri occhi belli02:51Pěvecká hlasová výchova14Janečková Helena (ZUŠ Kladno 5. května)
AnonymPíseň Popelky01:43Pěvecká hlasová výchova10Janová Blanka (ZUŠ Trhové Sviny)
AnonymRodné údolí01:50Pěvecká hlasová výchova8Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
AnonymRodné údolí01:50Pěvecká hlasová výchova10Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
AnonymRůžička01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)14Martanová Lenka (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
AnonymSedm žlutých kamínků01:10Pěvecká hlasová výchova9Hálová Veronika (ZUŠ Neratovice)
AnonymTourdion02:20Pěvecká hlasová výchova (4×)18Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
AnonymVim jedno údolí01:10Pěvecká hlasová výchova8Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
anonym kánonHallo Diango02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)17Švarcová Barbora, DiS. (ZUŠ Vimperk)
Anonym kl. úpr.Marcel PastirčákRůžička02:00Pěvecká hlasová výchova14Mencnerová Magdalena (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Anonym lPomněnka03:00Pěvecká hlasová výchova14Zilvarová Marcela (ZUŠ Buštěhrad)
Anonym/Newton JohnAmazing Grace01:30Pěvecká hlasová výchova15Kšicová Pavla, Ing. (ZUŠ v Kralupech nad Vltavou)
Anonym úpr.: Houba JaromírLabuť01:30Pěvecká hlasová výchova14Koželuhová Tereza, Bc. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
anonym, ze staré anglieMartin01:10Pěvecká hlasová výchova12Prudilová Pavlína, Mgr. (ZUŠ Opočno)
Anonym (zpěvy Taizé)Nada te turbe01:20Pěvecká hlasová výchova13Peřinová Ludmila, PhDr., Ph.D. (ZUŠ O. Nedbala)
Anonym (Zpěvy Taizé)Exaltabo Te01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)20Peřinová Ludmila, PhDr., Ph.D. (ZUŠ O. Nedbala)
anonym 15. stol.Dindirindín vilancico00:55Pěvecká hlasová výchova (4×)19Čančarová Andrea, Mgr. (ZUŠ Liberec)
Antonín DvořákRusalkaMěsíčku na nebi hlubokém04:15Pěvecká hlasová výchova23Ruggieri Giancarlo (ZUŠ Rumburk)
Arbeau ThoinotPavane02:30Pěvecká hlasová výchova (4×)20Grossová Zdeňka, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Arbeau ThoinotPavanne02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)20Potůčková Šárka (ZUŠ Dobruška)
Arbeau ToinotPavana01:05Pěvecká hlasová výchova (4×)18Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Arlen HaroldČaroděj ze země OzOver the Rainbow04:20Pěvecká hlasová výchova18Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Arlen HaroldČaroděj ze země OzSomewhere Over the Rainbow02:15Pěvecká hlasová výchova19Paličková Božena, Mgr. (ZUŠ Bohumín - Nový Bohumín)
Arlen HaroldDuha02:35Pěvecká hlasová výchova17Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Arlen HaroldOver the rainbow02:35Pěvecká hlasová výchova19Vondrů Jana, Mgr. art., DiS. (ZUŠ A. Doležala, Brno)
Arlen HaroldOver the rainbow02:40Pěvecká hlasová výchova14Semová Anna (ZUŠ Borovany)
Arlen HaroldOver the rainbow02:45Pěvecká hlasová výchova15Pešavová Monika, Mgr. et Mgr. (ZUŠ Nýřany)
Arlen HaroldOver the Rainbow03:00Pěvecká hlasová výchova16Koželuhová Tereza, Bc. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Arlen HaroldOver The Rainbow01:30Pěvecká hlasová výchova14Tóthová Michaela, dipl.um. (ZUŠ Svitavy)
Arlen HaroldOver The Rainbow01:45Pěvecká hlasová výchova (3×)19Johnová Hana, DiS. (ZUŠ Šumperk)
Arlen HaroldThe Wizard of OzOver the Rainbow02:30Pěvecká hlasová výchova18Veselá Miroslava, DiS. (První soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice)
Arlen HaroldThe Wizard of OzOver the Rainbow04:00Pěvecká hlasová výchova19Strnadová Romana, Mgr. (První soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice)
Arnie RonaldTulipány z Amsterdamu01:30Pěvecká hlasová výchova16Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Arr. Eben PetrTen Chlumecký zámek01:15Pěvecká hlasová výchova9Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Arr.ChlapiThree Spirituals02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)15Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Auffray Hugues Antoine JeanSlavíci z Madridu01:45Pěvecká hlasová výchova11Kfelíř Daniel (ZUŠ Rokycany)
Aulis SallinenItalština01:52Pěvecká hlasová výchova9Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Autiři neuvedeniPíseň Popelky01:08Pěvecká hlasová výchova12Oslzlá Jana, Mgr. (ZUŠ Hustopeče)
autor neuvedenPíseň Popelky02:10Pěvecká hlasová výchova10Sellinger Zlatuše, DiS. (ZUŠ Kraslice)
autor neznámýKocourek Petr00:50Pěvecká hlasová výchova10Mencnerová Magdalena (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
autor neznámýV Strachotíně hájku00:39Pěvecká hlasová výchova (3×)16Hátlová Zuzana, BcA. (ZUŠ Dubňany)
Autor neznámýDuet prince a Popelky02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)13Rédlová Romana (ZUŠ Vodňany)
Axman EmilA já mám koníčka vraného02:00Pěvecká hlasová výchova13Bláhová Naděžda, MgA. (ZUŠ varhanická Brno)
Axman EmilA já su rychtárův syn00:46Pěvecká hlasová výchova19Křístková Monika, Bc. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Axman EmilJá su synek slobodný01:33Pěvecká hlasová výchova18Válková Lucie (ZUŠ Zlín)
Axman EmilPásla má milá01:05Pěvecká hlasová výchova14Seibertová Zuzana, MgA. (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Axman EmilPásla má milá01:17Pěvecká hlasová výchova16Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Axman EmilStojí hruškaStojí hruška v oudolí, hej radost mám01:51Pěvecká hlasová výchova15Zalubilová Miroslava, DiS. (ZUŠ Veselí nad Moravou)
Axman EmilStojí hruška v oudolí02:10Pěvecká hlasová výchova13Petržilková Vlasta, Mgr. (ZUŠ Rakovník)
Axman EmilVy třeboňský páni01:18Pěvecká hlasová výchova11Štefaníková Zuzana, MgA. (ZUŠ Moravský Krumlov)
Axman EmilVy třeboňský páni01:24Pěvecká hlasová výchova16Kaplanová Helena (ZUŠ, Pečky, Barákova 700)
Axman EmilŽežuličko, kde jsi byla00:47Pěvecká hlasová výchova9Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Axmann EmilKdyby černé očenkavěnec písní z moravského Slovácka00:55Pěvecká hlasová výchova17Fučíková Dana, Mgr. (ZUŠ Jihlava)
Badings HenkSi puer cum puellula00:40Pěvecká hlasová výchova (3×)16Potůčková Šárka (ZUŠ Dobruška)
Bacharach BurtRaindrops Keep Fallin on My Head02:10Pěvecká hlasová výchova (4×)25Výrutová Irena, Mgr. (ZUŠ Chrást)
Bacharach BurtRaindrops Keep Fallin´On My Head01:38Pěvecká hlasová výchova12Treslerová Zuzana, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Bach Johann SebastianAch, dass nicht die letzte Stunde02:30Pěvecká hlasová výchova18Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Bach Johann SebastianBeschränkt, ihr Weisen dieser Welt02:11Pěvecká hlasová výchova18Kročová Marta (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Bach Johann SebastianJesu Decus Angelicum01:29Pěvecká hlasová výchova (3×)16Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Bach Johann SebastianJesu deine Liebes wunden00:48Pěvecká hlasová výchova14Feiferlíková Romana, Mgr. et Mgr., Ph.D. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Bach Johann SebastianJesus, unser Trost und Leben01:21Pěvecká hlasová výchova20Moravcová Jana, dipl. um. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Bach Johann SebastianO Jesulein süss, o Jesulein mild01:20Pěvecká hlasová výchova13Kročová Marta (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Bach Johan SebastianBist du bei mir03:00Pěvecká hlasová výchova19Ciznerová Květoslava (ZUŠ Březnice)
Báchorek MilanFRENŠTÁTSKÁ VONIČKAVOLUM02:10Pěvecká hlasová výchova (6×)19Šeinerová Eva (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Balík JindřichCvrček houslisla01:47Pěvecká hlasová výchova9Bečková Lada, Mgr., Dis. (ZUŠ Chomutov)
Balík JindřichCvrček houslista01:42Pěvecká hlasová výchova9Bartošová Eva, Mgr., DiS. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Balík JindřichČáp00:40Pěvecká hlasová výchova9Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Balík JindřichŠiška00:35Pěvecká hlasová výchova8Závodná Martina (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Ballard PatMister Sandman01:45Pěvecká hlasová výchova (5×)19Pallas Roman, MgA. (ZUŠ Litoměřice)
Bargonni CamilloPodzimní koncert01:07Pěvecká hlasová výchova15Koňárek Jan, DiS. (ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o.)
Baron PhilChanson D´ami02:15Pěvecká hlasová výchova13Suprunovich Kseniya, MgA. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Barratier ChristopheCaresse sur l´océan01:16Pěvecká hlasová výchova10Honsová Oldřiška (ZUŠ B.Martinů)
Bartholdy Felix MendelsonMilostná02:10Pěvecká hlasová výchova19Nentvichová Klára, DiS. (ZUŠ Broumov)
Bartholdy Felix MendelsonNa písně své teď křídlech03:15Pěvecká hlasová výchova18Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Bartholdy Felix MendelssohnKdyž dva se loučí v pláči01:42Pěvecká hlasová výchova20Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Bartholdy Felix MendelssohnMilostná02:00Pěvecká hlasová výchova19Vala Leoš, DiS. (ZUŠ Moravské Budějovice)
Bartholdy Felix MendelssohnNa zpěvu lehkých křídlech03:12Pěvecká hlasová výchova18Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Bartholdy Felix MendelssohnPíseň o ženci01:40Pěvecká hlasová výchova18Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Bartholdy Felix MendelssohnPrvní fialka02:00Pěvecká hlasová výchova18Krejčiříková Miluše (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Bart LionelWhere is love?02:11Pěvecká hlasová výchova12Bednářová Jana (ZUŠ Přelouč)
Bartoš JosefPod dubem, za dubem01:02Pěvecká hlasová výchova (3×)15Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Bartošová DanielaPrvní pohádka01:25Pěvecká hlasová výchova9Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Bartošová MartaHříbek01:05Pěvecká hlasová výchova11Karašová Ivana (ZUŠ Pacov)
Bartošová MartaKlokani00:50Pěvecká hlasová výchova9Karašová Ivana (ZUŠ Pacov)
Bartošová MartaO Koblížkovi02:38Pěvecká hlasová výchova13Vavrová Zuzana (ZUŠ Opava)
Bartošová MartaO perníkové chaloupce01:50Pěvecká hlasová výchova8Seibertová Zuzana, MgA. (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Bartošová MartaPrvní pohádka01:00Pěvecká hlasová výchova9Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Bartošová MartaPrvní pohádka01:10Pěvecká hlasová výchova10Čírtková Ludmila, Bc., DiS. (ZUŠ Moravské Budějovice)
Bartošová MartaSedmero pohádekMalá pohádka o řepě01:17Pěvecká hlasová výchova8Lilova Nevena, Mgr. (ZUŠ Krnov)
Basler DaliborKohout00:35Pěvecká hlasová výchova10Červinková Jana, dipl. um. (ZUŠ Litoměřice)
Bauer FrantišekVeverka01:10Pěvecká hlasová výchova9Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Bauer JiříFotbalisté01:00Pěvecká hlasová výchova12Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Baur JiříPísnička o base01:30Pěvecká hlasová výchova13Čurdová Jarmila (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Baur JiříPísnička o base01:40Pěvecká hlasová výchova15Honsová Oldřiška (ZUŠ B.Martinů)
Bažant JaromírDen už usíná01:40Pěvecká hlasová výchova13Šimáková Stanislava (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Bažant JiříDen je krásný02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)14Beťáková Anna (ZUŠ Jeseník)
Bažant. JiříPan Tau02:17Pěvecká hlasová výchova11Vavrová Zuzana (ZUŠ Opava)
Bažant Jiří, Malásek Jiří, Hála Vlastimil, Blažek VratislavMilenci v Texaskách01:50Pěvecká hlasová výchova14Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Bažant, Malásek, HálaDen je krásný01:30Pěvecká hlasová výchova14Nentvichová Klára, DiS. (ZUŠ Broumov)
Bažant, Malásek, Hála Jiří, Jiří, VlastimilBossa nova01:55Pěvecká hlasová výchova14Buchmannová Marcela, Mgr. (ZUŠ Bystřice pod Hostýnem)
Bažant, Malásek, Hála Jiří, Jiří, VlastimilStarci na chmeluBossa nova02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)14Sokolová Kamila, MgA.Mgr., Ph.D. (ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna)
Bažant, Malásek, Hála Jiří, Jiří, VlastimilŽivot je kolotočpíseň z muzikálu Starci na chmelu01:10Pěvecká hlasová výchova21Krymová Oldřiška, Bc. (ZUŠ Klášterec nad Ohří)
Bažant,Malásek,Hála Jiří, Jiří, VlastimilJá si žiju01:33Pěvecká hlasová výchova17Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Bažant, Malásek Jiří, JiříMilenci v texaskách02:05Pěvecká hlasová výchova15Pešavová Monika, Mgr. et Mgr. (ZUŠ Nýřany)
Becaud GilbertRůže kvetou dál01:35Pěvecká hlasová výchova15Honzáková Magda, Mgr. et MgA. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Becaud GilbertRůže kvetou dál01:40Pěvecká hlasová výchova12Badura Tomáš, Mgr. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Bécaud GilbertRůže kvetou dál02:14Pěvecká hlasová výchova13Treslerová Zuzana, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Bécaud GilbertRůže kvetou dál03:00Pěvecká hlasová výchova14Kolář Milan, MgA. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Bécaud Gilbert, Fischer IvoRůže kvetou dál01:00Pěvecká hlasová výchova14Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Beethoven Ludvig vanDestinová - Album klasikůPíseň01:23Pěvecká hlasová výchova15Dvořáková Markéta (ZUŠ Jana Štursy,Nové Město na Moravě)
Beethoven Ludvig vanChlapec s opičkou01:00Pěvecká hlasová výchova12Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Beethoven Ludvig vanLied des Marmottenbuben01:20Pěvecká hlasová výchova14Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Beethoven Ludvig vanLied des Marmottenbuben01:30Pěvecká hlasová výchova16Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Beethoven Ludvig vanMarmotte01:26Pěvecká hlasová výchova18Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Beethoven Ludvig vanPíseň01:20Pěvecká hlasová výchova15Krausová Dana, Mgr. (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Beethoven LudvíkPíseň02:00Pěvecká hlasová výchova15Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Beethoven Ludvík vanPíseň01:13Pěvecká hlasová výchova18Krejčiříková Miluše (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Beethoven LudwigPíseň hocha s opičkou01:30Pěvecká hlasová výchova13Klán Daniel (ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem)
Beethoven Ludwig vanBez lásky01:10Pěvecká hlasová výchova18Borková Alena, Mgr. (ZUŠ Velká Bíteš)
Beethoven Ludwig vanChvála Boží přírodě01:30Pěvecká hlasová výchova19Vala Leoš, DiS. (ZUŠ Moravské Budějovice)
Beethoven Ludwig vanIch liebe dich01:40Pěvecká hlasová výchova19Radačovská Kristýna, Mgr. (ZUŠ Stříbro)
Beethoven Ludwig vanIn questa tomba oscura02:25Pěvecká hlasová výchova17Parohová Dagmar, Mgr. (ZUŠ Kladno 5. května)
Beethoven Ludwig vanLa Gondoletta01:40Pěvecká hlasová výchova20Juríková Martina, MgA. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Beethoven Ludwig vanLied des Marmottenbuben01:25Pěvecká hlasová výchova17Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Beethoven Ludwig vanMailied02:40Pěvecká hlasová výchova16Kaplanová Helena (ZUŠ, Pečky, Barákova 700)
Beethoven Ludwig vanMarmotte01:36Pěvecká hlasová výchova17Lindenbergová Vlasta (ZUŠ Hodonín)
Beethoven Ludwig vanMarmotte02:10Pěvecká hlasová výchova13Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Horní Slavkov)
Beethoven Ludwig vanMerkenstein01:25Pěvecká hlasová výchova (2×)20Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Beethoven Ludwig vanPíseń01:10Pěvecká hlasová výchova13Nováčková Ivana (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
Beethoven Ludwig vanPíseň00:52Pěvecká hlasová výchova15Hofmannová Lucie, Mgr. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Beethoven Ludwig vanPíseň00:57Pěvecká hlasová výchova16Sychrovská Jana (ZUŠ Slatiňany)
Beethoven Ludwig vanPíseň01:00Pěvecká hlasová výchova14Nosková Jana, BcA. (ZUŠ Němčice nad Hanou)
Beethoven Ludwig vanPíseň01:00Pěvecká hlasová výchova18Komárková Alexandra, Mgr. (ZUŠ Velké Opatovice)
Beethoven Ludwig vanPíseň01:25Pěvecká hlasová výchova19Paličková Božena, Mgr. (ZUŠ Bohumín - Nový Bohumín)
Beethoven Ludwig vanPíseň01:30Pěvecká hlasová výchova16Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Beethoven Ludwig vanPíseň01:30Pěvecká hlasová výchova16Reichová Kateřina, DiS. (ZUŠ Boskovice)
Beethoven Ludwig vanPíseň01:30Pěvecká hlasová výchova25Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Kraslice)
Beethoven Ludwig vanPíseň01:35Pěvecká hlasová výchova15Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Beethoven Ludwig vanPíseň01:35Pěvecká hlasová výchova17Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Beethoven Ludwig vanPíseňPíseň01:10Pěvecká hlasová výchova16Kovářová Helena (ZUŠ Jilemnice)
Beethoven Ludwig vanPíseń hocha s opičkou01:06Pěvecká hlasová výchova13Beťáková Anna (ZUŠ Jeseník)
Beethoven Ludwig vanPíseň hocha s opičkou01:25Pěvecká hlasová výchova15Bezačinská Oľga, Mgr. art., ArtD. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Beethoven Ludwig vanPíseň hocha s opičkou01:29Pěvecká hlasová výchova13Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Beethoven Ludwig vanPíseň hocha s opičkou01:30Pěvecká hlasová výchova11Krejčí Radka, Bc. (Druhá soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice)
Beethoven Ludwig vanPíseň hocha s opičkou01:50Pěvecká hlasová výchova12Balková Marie (ZUŠ Trhové Sviny)
Beethoven Ludwig vanPíseň o bleše02:10Pěvecká hlasová výchova14Matulová Stanislava, MgA. (ZUŠ Mnichovo Hradiště)
Beethoven Ludwig vanTulák01:25Pěvecká hlasová výchova11Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Beethoven Ludwig vanZázračná růžička01:15Pěvecká hlasová výchova12Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Beethoven Ludwik vanPíseňAlbum klasiků01:15Pěvecká hlasová výchova16Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Beethoven van LudvigPíseň hocha s opičkou01:30Pěvecká hlasová výchova12Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Beethowen Ludwig vanPíseň chlapce - tulákaop,.52, č.701:30Pěvecká hlasová výchova17Zouhar Tomáš, Mgr. (ZUŠ Tišnov)
Běhounek KarelSám s děvčetem v dešti02:45Pěvecká hlasová výchova14Fišerová Dagmar (ZUŠ Tišnov)
Beilová VlastaStrýček Podzim01:05Pěvecká hlasová výchova9Monczková Martina (ZUŠ Rychvald)
Belini VincenzoVaga luna03:00Pěvecká hlasová výchova14Ernestová Květuše (ZUŠ Hořovice)
Bellini VincenzoFenesta che lucive03:00Pěvecká hlasová výchova18Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Kyjov)
Bellini VincenzoVaga luna02:10Pěvecká hlasová výchova18Keferová Hana (ZUŠ Žerotín)
Bellini VincenzoVaga luna, che inargenti03:20Pěvecká hlasová výchova17Patočka Jaroslav, DiS. (ZUŠ Jablonec nad Nisou)
Bellini VincenzoVaga luna, che inargentiVaga luna, che inargenti01:20Pěvecká hlasová výchova16Zalubilová Miroslava, DiS. (ZUŠ Veselí nad Moravou)
běloruská lidová píseňKuma maja kumačka01:40Pěvecká hlasová výchova21Suprunovich Kseniya, MgA. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Bende Petr / Jelínek RadekNad horú svítá03:25Pěvecká hlasová výchova16Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Kraslice)
Bend KarelMalá švadlena01:20Pěvecká hlasová výchova13Friedlová Renata (ZUŠ Louny)
Bendl K.Modrá očka01:30Pěvecká hlasová výchova16Ambróšová Gabriela (ZUŠ V. Ambrose)
Bendl K.Skřivánek02:00Pěvecká hlasová výchova13Sommerová Monika, Ing., Dis. (ZUŠ V. Talicha Beroun)
Bendl KarekŽežulka01:20Pěvecká hlasová výchova12Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Bendl KarelAnděl strážný01:20Pěvecká hlasová výchova12Mamula Martina, DiS. (ZUŠ Řevnice)
Bendl KarelAnděl strážný01:22Pěvecká hlasová výchova11Štefaníková Zuzana, MgA. (ZUŠ Moravský Krumlov)
Bendl KarelAnděl strážný01:28Pěvecká hlasová výchova19Gaierová Lenka, Dis. (ZUŠ Mariánské Lázně)
Bendl KarelAnděl strážný01:37Pěvecká hlasová výchova16Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Bendl KarelAž se jaro vrátí01:30Pěvecká hlasová výchova13Ambróšová Gabriela (ZUŠ V. Ambrose)
Bendl KarelAž se jaro vrátí01:30Pěvecká hlasová výchova13Tomášková Barbora, Bc. (ZUŠ Dolní Újezd)
Bendl KarelAž se jaro vrátí01:30Pěvecká hlasová výchova14Tomášková Barbora, Bc. (ZUŠ Bystré)
Bendl KarelAž se jaro vrátí02:05Pěvecká hlasová výchova14Kaplanová Helena (ZUŠ, Pečky, Barákova 700)
Bendl KarelČechy00:57Pěvecká hlasová výchova11Neumannová Ludmila (ZUŠ Vranovská 41, Brno)
Bendl KarelČechy00:59Pěvecká hlasová výchova11Kolodiy Olha, Mgr. (ZUŠ Hořice)
Bendl KarelČechy00:59Pěvecká hlasová výchova11Kolodiy Olha (ZUŠ Hořice)
Bendl KarelČekanka00:58Pěvecká hlasová výchova16Prokopiusová Květoslava (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Bendl KarelDětské písněKošiláček01:10Pěvecká hlasová výchova14Cablková Lýdia (ZUŠ Týniště nad Orlicí)
Bendl KarelChaloupka01:20Pěvecká hlasová výchova12Sabadáš Michal, dipl.um. (ZUŠ B. Kozánka, Přerov)
Bendl KarelKdyž se jaro vrátí01:31Pěvecká hlasová výchova16Braunová Ľubica (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Bendl KarelKoníček01:30Pěvecká hlasová výchova12Pazderová Veronika, Bc. (ZUŠ Javorník)
Bendl KarelKoníček01:55Pěvecká hlasová výchova10Matoušková Eva, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Bendl KarelKoníček02:00Pěvecká hlasová výchova10Filous Přemysl, DiS. (ZUŠ Vodňany)
Bendl KarelKoníček02:06Pěvecká hlasová výchova13Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
Bendl KarelKošiláček01:26Pěvecká hlasová výchova14Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Bendl KarelKošiláček01:30Pěvecká hlasová výchova10Jurášková Kateřina, Bc. (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Bendl KarelKošiláček01:30Pěvecká hlasová výchova12Hůlová Marie (ZUŠ O. Nedbala)
Bendl KarelKošiláček01:33Pěvecká hlasová výchova11Pavlík Tomáš, Mgr. (ZUŠ Oslavany)
Bendl KarelKošiláček01:36Pěvecká hlasová výchova15Svobodová Vendula, DiS. (ZUŠ Město Albrechtice)
Bendl KarelKošiláček01:40Pěvecká hlasová výchova11Tomášková Barbora, Bc. (ZUŠ Dolní Újezd)
Bendl KarelKošiláček01:45Pěvecká hlasová výchova10Blachutová Hana, BcA. (ZUŠ Praha 7)
Bendl KarelKošiláček02:20Pěvecká hlasová výchova15Beťáková Anna (ZUŠ Jeseník)
Bendl KarelKošiláčekSkřivánčí písně01:15Pěvecká hlasová výchova10Bortlová Tereza, Mgr., DiS. (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Bendl KarelKošiláček - Skřivánčí písně01:30Pěvecká hlasová výchova13Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Bendl KarelKozička00:25Pěvecká hlasová výchova9Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Bendl KarelKozička00:30Pěvecká hlasová výchova8Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Bendl KarelKozička00:39Pěvecká hlasová výchova10Dostálová Lenka (ZUŠ V. Nováka, Skuteč)
Bendl KarelKozička00:40Pěvecká hlasová výchova10Jurášková Kateřina, Bc. (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Bendl KarelKozička00:40Pěvecká hlasová výchova12Prokopiusová Květoslava (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Bendl KarelKozička00:45Pěvecká hlasová výchova10Novotná Olga, DiS. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Bendl KarelKozička00:46Pěvecká hlasová výchova11Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
Bendl KarelKozičkaSkřivánčí písně00:23Pěvecká hlasová výchova11Menšíková Radmila (ZUŠ Valašské Klobouky)
Bendl KarelKterak trojhranec můj01:10Pěvecká hlasová výchova14Kolář Milan, MgA. (ZUŠ Benátky nad Jizerou)
Bendl KarelMacíček00:50Pěvecká hlasová výchova12Zaoralová Julie, DiS. (ZUŠ Střezina,Hradec Králové)
Bendl KarelMacíček01:00Pěvecká hlasová výchova11Čoudková Klára, Dis. (ZUŠ Žatec)
Bendl KarelMacíček01:00Pěvecká hlasová výchova12Honsová Oldřiška (ZUŠ B.Martinů)
Bendl KarelMacíček01:01Pěvecká hlasová výchova14Nitschmann Vlastimil, MgA. (ZUŠ B.Martinů)
Bendl KarelMacíček01:05Pěvecká hlasová výchova7Polanský Lukáš, Mgr., DiS. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Bendl KarelMacíček01:05Pěvecká hlasová výchova9Keferová Hana (ZUŠ Žerotín)
Bendl KarelMacíček01:07Pěvecká hlasová výchova12Rafajová Lenka (ZUŠ Zlín)
Bendl KarelMacíček01:07Pěvecká hlasová výchova13Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Bendl KarelMacíček01:08Pěvecká hlasová výchova12Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Bendl KarelMacíček01:10Pěvecká hlasová výchova9Honzáková Magda, Mgr. et MgA. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Bendl KarelMacíček01:10Pěvecká hlasová výchova11Matoušková Eva, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Bendl KarelMacíček01:10Pěvecká hlasová výchova12Szendiuchová Markéta, MgA. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Bendl KarelMacíček01:10Pěvecká hlasová výchova14Podaná Darina, dipl. um. (ZUŠ Dolní Bojanovice)
Bendl KarelMacíček01:10Pěvecká hlasová výchova16Křenková Marie, dipl. um. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
Bendl KarelMacíček01:13Pěvecká hlasová výchova11Langrová Ludmila, Mgr. (ZUŠ Iši Krejčího)
Bendl KarelMacíček01:15Pěvecká hlasová výchova12Hrisidu Eva, DiS. (ZUŠ Otrokovice)
Bendl KarelMacíček01:20Pěvecká hlasová výchova9Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Bendl KarelMacíček01:20Pěvecká hlasová výchova11Štefaníková Zuzana, MgA. (ZUŠ Moravský Krumlov)
Bendl KarelMacíček01:20Pěvecká hlasová výchova12Němcová Dana, DiS. (ZUŠ Moravský Krumlov)
Bendl KarelMacíček01:25Pěvecká hlasová výchova12Hovorková Nikola, Bc., DiS. (ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín)
Bendl KarelMacíček01:33Pěvecká hlasová výchova12Gaierová Lenka, DiS. (ZUŠ Cheb)
Bendl KarelMacíček01:35Pěvecká hlasová výchova12Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
Bendl KarelMacíček - Skřivánčí písně01:05Pěvecká hlasová výchova10Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Bendl KarelMáj01:24Pěvecká hlasová výchova8Bonková Pavlína, Bc., DiS. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Bendl KarelMáje01:32Pěvecká hlasová výchova16Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Bendl KarelMáje01:36Pěvecká hlasová výchova11Gaierová Lenka, Dis. (ZUŠ Mariánské Lázně)
Bendl KarelMalá švadlena01:00Pěvecká hlasová výchova11Hůlová Marie, Dis. (ZUŠ Kaplice)
Bendl KarelMalá švadlena01:05Pěvecká hlasová výchova8Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Bendl KarelMalá švadlena01:05Pěvecká hlasová výchova10Budzáková Jitka (ZUŠ Střezina,Hradec Králové)
Bendl KarelMalá švadlena01:05Pěvecká hlasová výchova12Kříž David, MgA., DiS. (ZUŠ Rousínov)
Bendl KarelMalá švadlena01:05Pěvecká hlasová výchova12Podaná Darina, dipl. um. (ZUŠ Dolní Bojanovice)
Bendl KarelMalá švadlena01:05Pěvecká hlasová výchova14Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Bendl KarelMalá švadlena01:10Pěvecká hlasová výchova11Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Bendl KarelMalá švadlena01:10Pěvecká hlasová výchova12Hakl Milan Václav, Ing. (Základní umělecká škola Letovice)
Bendl KarelMalá švadlena01:10Pěvecká hlasová výchova13Gaierová Lenka, DiS. (ZUŠ Cheb)
Bendl KarelMalá švadlena01:15Pěvecká hlasová výchova11Hovorková Nikola, Bc., DiS. (ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín)
Bendl KarelMalá švadlena01:15Pěvecká hlasová výchova13Čoudková Klára, Dis. (ZUŠ Žatec)
Bendl KarelMalá švadlena01:20Pěvecká hlasová výchova9Janiczková Helena, MgA. (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Bendl KarelMalá švadlenka00:50Pěvecká hlasová výchova11Majerová Květa, Mgr. (ZUŠ Kdyně)
Bendl KarelMalá švadlenka01:05Pěvecká hlasová výchova13Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Bendl KarelModra očka01:15Pěvecká hlasová výchova11Treslerová Zuzana, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Bendl KarelModrá očka00:45Pěvecká hlasová výchova12Honzlová Lucie, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Bendl KarelModrá očka01:00Pěvecká hlasová výchova12Dostálová Lenka (ZUŠ V. Nováka, Skuteč)
Bendl KarelModrá očka01:07Pěvecká hlasová výchova12Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Bendl KarelModrá očka01:08Pěvecká hlasová výchova10Štefaníková Zuzana, MgA. (ZUŠ Moravský Krumlov)
Bendl KarelModrá očka01:10Pěvecká hlasová výchova10Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Bendl KarelModrá očka01:10Pěvecká hlasová výchova10Pavlíková Alena, MgA. (ZUŠ Roztoky)
Bendl KarelModrá očka01:10Pěvecká hlasová výchova12Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Bendl KarelModrá očka01:13Pěvecká hlasová výchova12Hubálková Svatava (ZUŠ Liberec)
Bendl KarelModrá očka01:15Pěvecká hlasová výchova9Kopecká Ivana (ZUŠ Blansko)
Bendl KarelModrá očka01:15Pěvecká hlasová výchova12Vlčková Nedomová Eva, MgA., DiS. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Bendl KarelModrá očka01:17Pěvecká hlasová výchova13Štefaníková Zuzana, MgA. (ZUŠ Moravský Krumlov)
Bendl KarelModrá očka01:20Pěvecká hlasová výchova10Kasalová Markéta, Dis. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Bendl KarelModrá očka01:20Pěvecká hlasová výchova11Hovorková Nikola, Bc., DiS. (ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín)
Bendl KarelModrá očka01:20Pěvecká hlasová výchova11Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Bendl KarelModrá očka01:20Pěvecká hlasová výchova12Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Bendl KarelModrá očka01:20Pěvecká hlasová výchova14Svaková Lenka (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Bendl KarelModrá očka01:22Pěvecká hlasová výchova14Matyášová Helena (ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové)
Bendl KarelModrá očka01:25Pěvecká hlasová výchova10Kantoráková Magdaléna, DiS. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Bendl KarelModrá očka01:25Pěvecká hlasová výchova11Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Bendl KarelModrá očka01:25Pěvecká hlasová výchova12Zajni Emilie (ZUŠ Uničov)
Bendl KarelModrá očka01:25Pěvecká hlasová výchova13Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Bendl KarelModrá očka01:26Pěvecká hlasová výchova11Nováčková Ivana (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
Bendl KarelModrá očka01:27Pěvecká hlasová výchova13Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Bendl KarelModrá očka01:30Pěvecká hlasová výchova10Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
Bendl KarelModrá očka01:30Pěvecká hlasová výchova11Němcová Dana, DiS. (ZUŠ Moravský Krumlov)
Bendl KarelModrá očka01:30Pěvecká hlasová výchova12Blahová Daniela, Bc. (ZUŠ Konice)
Bendl KarelModrá očka01:30Pěvecká hlasová výchova15Hejlová Eva (ZUŠ Ostrava - Petřkovice)
Bendl KarelModrá očka01:35Pěvecká hlasová výchova15Podaná Darina, dipl. um. (ZUŠ Dolní Bojanovice)
Bendl KarelModrá očka01:36Pěvecká hlasová výchova9Klán Daniel (ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem)
Bendl KarelModrá očkaLiberamente con sentimento01:50Pěvecká hlasová výchova13Hrušecká Ivana (ZUŠ Praha 9, Učňovská)
Bendl KarelModrá očkaSkřivánčí písně01:23Pěvecká hlasová výchova13Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Bendl KarelModrá očkaSkřivánčí písně01:33Pěvecká hlasová výchova16Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Bendl KarelModrá očka - Skřivánčí písně01:15Pěvecká hlasová výchova12Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Bendl KarelNaše chaloupka01:00Pěvecká hlasová výchova13Nosková Jana, BcA. (ZUŠ Němčice nad Hanou)
Bendl KarelNaše chaloupka01:03Pěvecká hlasová výchova13Korčáková Hana, dipl. um. (ZUŠ Jedovnice)
Bendl KarelNaše chaloupka01:06Pěvecká hlasová výchova15Krejčiříková Miluše (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Bendl KarelNaše chaloupka01:10Pěvecká hlasová výchova15Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Bendl KarelNaše chaloupka01:10Pěvecká hlasová výchova18Hladíková Jana, MgA. (ZUŠ Žerotín)
Bendl KarelNaše chaloupka01:15Pěvecká hlasová výchova10Koutníková Jitka, DiS. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Bendl KarelNaše chaloupka01:20Pěvecká hlasová výchova14Němcová Dana, DiS. (ZUŠ Moravský Krumlov)
Bendl KarelNaše Chaloupka01:30Pěvecká hlasová výchova11Patočka Jaroslav, Dis. (ZUŠ Železný Brod)
Bendl KarelNa zahradě00:40Pěvecká hlasová výchova12Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Bendl KarelNa zahradě00:45Pěvecká hlasová výchova13Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Bendl KarelNa zahradě00:46Pěvecká hlasová výchova10Grúzová Eva, Mgr. (ZUŠ Zábřeh)
Bendl KarelNa zahradě00:50Pěvecká hlasová výchova9Novotná Olga, DiS. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Bendl KarelNa zahradě00:52Pěvecká hlasová výchova16Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Bendl KarelNa zahradě01:00Pěvecká hlasová výchova11Flígrová Petra (ZUŠ Opočno)
Bendl KarelNa zahradě01:00Pěvecká hlasová výchova12Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Bendl KarelNa zahradě01:00Pěvecká hlasová výchova14Hejlová Eva (ZUŠ Ostrava - Petřkovice)
Bendl KarelNa zahradě01:00Pěvecká hlasová výchova17Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Bendl KarelNa zahradě01:10Pěvecká hlasová výchova10Janiczková Helena, MgA. (ZUŠ Postoloprty)
Bendl KarelNa zahradě01:10Pěvecká hlasová výchova12Mistrová Šárka, Mgr. (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Bendl KarelNa zahradě01:15Pěvecká hlasová výchova12Vršinská Anna, MgA. (ZUŠ Praha 4)
Bendl KarelNa Zahradě01:00Pěvecká hlasová výchova12Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
Bendl KarelOčka01:12Pěvecká hlasová výchova16Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Bendl KarelOkáč01:40Pěvecká hlasová výchova12Hamaričová Daniela (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Bendl KarelOpuštěná03:06Pěvecká hlasová výchova18Surovíková Tereza, Dis. (ZUŠ Morava,Zlín)
Bendl KarelPoutník01:50Pěvecká hlasová výchova16Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Bendl KarelPři smrti cigána01:20Pěvecká hlasová výchova19Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Bendl KarelRodičům00:55Pěvecká hlasová výchova12Suková Aneta, Bc., DiS. (ZUŠ J. L. Dusíka v Čáslavi)
Bendl KarelRůžičky01:00Pěvecká hlasová výchova9Hůlová Marie, Dis. (ZUŠ Kaplice)
Bendl KarelRůžičky01:00Pěvecká hlasová výchova14Čoudková Klára, Dis. (ZUŠ Žatec)
Bendl KarelRůžičky01:05Pěvecká hlasová výchova10Israel Večeřová Markéta, Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Bendl KarelRůžičky01:05Pěvecká hlasová výchova11Nosková Jana, BcA. (ZUŠ Němčice nad Hanou)
Bendl KarelRůžičky01:10Pěvecká hlasová výchova10Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Bendl KarelRůžičky01:10Pěvecká hlasová výchova14Hakl Milan Václav, Ing. (Základní umělecká škola Letovice)
Bendl KarelRůžičky01:20Pěvecká hlasová výchova13Křenková Marie, dipl. um. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
Bendl KarelRůžičky01:20Pěvecká hlasová výchova15Mencnerová Magdalena (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Bendl KarelRůžičky01:25Pěvecká hlasová výchova10Kantoráková Magdaléna, DiS. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Bendl KarelRůžičky01:50Pěvecká hlasová výchova9Klán Daniel (ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem)
Bendl KarelSkřivánčí píseň02:10Pěvecká hlasová výchova14Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Bendl KarelSkřivančí písněŽežulka00:55Pěvecká hlasová výchova15Koňárek Jan, DiS. (ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o.)
Bendl KarelSkřivánčí písněAž se jaro vrátí01:20Pěvecká hlasová výchova20Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Bendl KarelSkřivánčí písněAž se jaro vrátí01:50Pěvecká hlasová výchova14Hluchníková Veronika, Ing., DiS. (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Bendl KarelSkřivánčí písněAž se jaro vrátí02:00Pěvecká hlasová výchova13Matějů Němčanovská Jana (ZUŠ Třebíč)
Bendl KarelSkřivánčí písněJaro01:36Pěvecká hlasová výchova14Horehleďová Radka, Dipl.spec. (ZUŠ Ždánice)
Bendl KarelSkřivánčí písněKoníček01:21Pěvecká hlasová výchova11Kůsová Markéta, Mgr. (ZUŠ Kralovice)
Bendl KarelSkřivánčí písněKoníček01:42Pěvecká hlasová výchova10Lilova Nevena, Mgr. (ZUŠ Krnov)
Bendl KarelSkřivánčí písněKoníček02:00Pěvecká hlasová výchova12Kolářová Lucie, Bc. (ZUŠ Borovany)
Bendl KarelSkřivánčí písněMacíček00:56Pěvecká hlasová výchova10Horehleďová Radka, Dipl.spec. (ZUŠ Ždánice)
Bendl KarelSkřivánčí písněMacíček01:30Pěvecká hlasová výchova14Hluchníková Veronika, Ing., DiS. (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Bendl KarelSkřivánčí písněMalá švadlenka01:10Pěvecká hlasová výchova11Kolářová Lucie, Bc. (ZUŠ Borovany)
Bendl KarelSkřivánčí písněModrá očka01:17Pěvecká hlasová výchova10Horehleďová Radka, Dipl.spec. (ZUŠ Ždánice)
Bendl KarelSkřivánčí písněModrá očka01:22Pěvecká hlasová výchova16Gregůrková Alena, Bc. (ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o.)
Bendl KarelSkřivánčí písněModrá očka01:35Pěvecká hlasová výchova18Rubešová Radka, MgA. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Bendl KarelSkřivánčí písněNaše chaloupka00:54Pěvecká hlasová výchova12Kůsová Markéta, Mgr. (ZUŠ Plasy)
Bendl KarelSkřivánčí písněNa zahradě00:45Pěvecká hlasová výchova12Jirásková Marta, Mgr. (ZUŠ Hlučín)
Bendl KarelSkřivánčí písněNa zahradě00:45Pěvecká hlasová výchova13Cihlářová Lucie, DiS. (ZUŠ Mladá Boleslav)
Bendl KarelSkřivánčí písněNa zahradě00:50Pěvecká hlasová výchova11Šubrtová Blanka, DiS. (ZUŠ Jablonec nad Nisou)
Bendl KarelSkřivánčí písněSkřivánek01:50Pěvecká hlasová výchova13Kolářová Lucie, Bc. (ZUŠ Borovany)
Bendl KarelSkřivánčí písněŽežulka00:50Pěvecká hlasová výchova11Jirásková Marta, Mgr. (ZUŠ Hlučín)
Bendl KarelSkřivánčí písněŽežulka01:00Pěvecká hlasová výchova13Cihlářová Lucie, DiS. (ZUŠ Mladá Boleslav)
Bendl KarelSkřivánčí písněŽežulka01:05Pěvecká hlasová výchova10Blažková Jana, Mgr. (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Bendl KarelSkřivánčí písněŽežulka01:40Pěvecká hlasová výchova12Medňanský Rudolf, MgA. (ZUŠ Ostrava - Poruba)
Bendl KarelSkřivánčí písněŽitko01:05Pěvecká hlasová výchova10Blažková Jana, Mgr. (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Bendl KarelSkřivánčí písně - Skřivánek01:55Pěvecká hlasová výchova13Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Bendl KarelSkřivánční písněRůžičky00:55Pěvecká hlasová výchova11Poláchová Věra (ZUŠ Turnov)
Bendl KarelSkřivánek01:30Pěvecká hlasová výchova12Novotná Olga, DiS. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Bendl KarelSkřivánek01:35Pěvecká hlasová výchova14Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
Bendl KarelSkřivánek01:35Pěvecká hlasová výchova17Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Bendl KarelSkřivánek01:40Pěvecká hlasová výchova13Keferová Hana (ZUŠ Žerotín)
Bendl KarelSkřivánek01:40Pěvecká hlasová výchova16Hakl Milan Václav, Ing. (Základní umělecká škola Letovice)
Bendl KarelSkřivánek01:45Pěvecká hlasová výchova11Tichá Alena, Mgr. (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
Bendl KarelSkřivánek01:45Pěvecká hlasová výchova12Loziášová Zuzana, Mgr. (ZUŠ Kyjov)
Bendl KarelSkřivánek01:45Pěvecká hlasová výchova13Podracká Bendová Aneta (ZUŠ Židlochovice)
Bendl KarelSkřivánek01:50Pěvecká hlasová výchova12Jiráková Kateřina, MgA. (ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna)
Bendl KarelSkřivánek01:50Pěvecká hlasová výchova14Cupáková Olena (SZUŠ Blansko)
Bendl KarelSkřivánek01:50Pěvecká hlasová výchova15Heřmánková Ivana (ZUŠ M. Podvalové,Praha 9 - Čakovice)
Bendl KarelSkřivánek01:53Pěvecká hlasová výchova14Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Bendl KarelSkřivánek01:55Pěvecká hlasová výchova12Dvořáková Michaela, Mgr. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Bendl KarelSkřivánek01:55Pěvecká hlasová výchova13Honzáková Magda, Mgr. et MgA. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Bendl KarelSkřivánek01:56Pěvecká hlasová výchova14Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Bendl KarelSkřivánek01:58Pěvecká hlasová výchova16Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Bendl KarelSkřivánek02:00Pěvecká hlasová výchova11Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Bendl KarelSkřivánek02:00Pěvecká hlasová výchova12Bachůrková Marie (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Bendl KarelSkřivánek02:00Pěvecká hlasová výchova12Voráčková Iva (ZUŠ Kaplice)
Bendl KarelSkřivánek02:00Pěvecká hlasová výchova13Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Bendl KarelSkřivánek02:00Pěvecká hlasová výchova14Hamaričová Daniela (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Bendl KarelSkřivánek02:00Pěvecká hlasová výchova14Polanský Lukáš, Mgr., DiS. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Bendl KarelSkřivánek02:00Pěvecká hlasová výchova15Hájková Eliška, DiS. (ZUŠ Holice)
Bendl KarelSkřivánek02:00Pěvecká hlasová výchova21Martanová Lenka (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Bendl KarelSkřivánek02:02Pěvecká hlasová výchova12Papíková Jana (ZUŠ F. L. Gassmanna Most)
Bendl KarelSkřivánek02:05Pěvecká hlasová výchova13Johnová Hana, DiS. (ZUŠ Šumperk)
Bendl KarelSkřivánek02:05Pěvecká hlasová výchova14Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Bendl KarelSkřivánek02:07Pěvecká hlasová výchova15Hátlová Zuzana, BcA. (ZUŠ Dubňany)
Bendl KarelSkřivánek02:09Pěvecká hlasová výchova19Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Bendl KarelSkřivánek02:10Pěvecká hlasová výchova12Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Bendl KarelSkřivánek02:10Pěvecká hlasová výchova14Loutocká Dagmar (ZUŠ Ostrava - Poruba)
Bendl KarelSkřivánek02:10Pěvecká hlasová výchova15Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Bendl KarelSkřivánek02:10Pěvecká hlasová výchova16Knížková Jana, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Chlumec n. Cidlinou)
Bendl KarelSkřivánek02:11Pěvecká hlasová výchova15Hrisidu Eva, DiS. (ZUŠ Otrokovice)
Bendl KarelSkřivánek02:12Pěvecká hlasová výchova18Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Bendl KarelSkřivánek02:13Pěvecká hlasová výchova16Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
Bendl KarelSkřivánek02:19Pěvecká hlasová výchova14Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Kyjov)
Bendl KarelSkřivánek02:20Pěvecká hlasová výchova15Kudlíková Eva (ZUŠ Břeclav)
Bendl KarelSkřivánek02:20Pěvecká hlasová výchova17Vernerová Eliška (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Bendl KarelSkřivánek02:22Pěvecká hlasová výchova12Hrnčířová Martina, Mgr. (ZUŠ Bystré)
Bendl KarelSkřivánek02:30Pěvecká hlasová výchova15Pirochtová Květoslava (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Bendl KarelSkřivánek02:30Pěvecká hlasová výchova17Friedbergová Eva, Mgr. (ZUŠ A. Muchy,Ivančice)
Bendl KarelSkřivánek02:32Pěvecká hlasová výchova14Pávková Romana, Mgr. (ZUŠ Pozořice)
Bendl KarelSkřivánek02:50Pěvecká hlasová výchova15Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
Bendl KarelSkřivánekSkřivančí písně01:50Pěvecká hlasová výchova17Bezačinská Oľga, Mgr. art., ArtD. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Bendl KarelSkřivánekSkřivánčí písně02:07Pěvecká hlasová výchova16Grúzová Eva, Mgr. (ZUŠ Zábřeh)
Bendl KarelSrdéčko01:01Pěvecká hlasová výchova16Korčáková Hana, dipl. um. (ZUŠ Jedovnice)
Bendl KarelSrdéčko01:15Pěvecká hlasová výchova12Štruplová Eva, Mgr. (ZUŠ Roudnice nad Labem)
Bendl KarelSrdéčko01:15Pěvecká hlasová výchova13Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Bendl KarelSrdéčko01:15Pěvecká hlasová výchova13Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Bendl KarelSrdéčko01:20Pěvecká hlasová výchova14Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Bendl KarelSrdéčko01:30Pěvecká hlasová výchova16Podaná Darina, dipl. um. (ZUŠ Dolní Bojanovice)
Bendl KarelŠtˇastný manžel02:10Pěvecká hlasová výchova16Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Bendl KarelŠvadlenka01:43Pěvecká hlasová výchova11Brzková Kristýna, dipl. um. (ZUŠ F. A. Šporka,Jaroměř)
Bendl KarelTa naše chaloupka01:05Pěvecká hlasová výchova14Cupáková Olena (SZUŠ Blansko)
Bendl KarelTa naše chaloupka01:10Pěvecká hlasová výchova11Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Bendl KarelTa naše chaloupka01:30Pěvecká hlasová výchova14Friedbergová Eva, Mgr. (ZUŠ A. Muchy,Ivančice)
Bendl KarelTen náš pes00:45Pěvecká hlasová výchova9Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Bendl KarelTen náš pes00:55Pěvecká hlasová výchova9Friedlová Renata (ZUŠ Louny)
Bendl KarelTen náš pes01:03Pěvecká hlasová výchova9Zornyshko Galyna, Mgr. (ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě)
Bendl KarelZajíček01:50Pěvecká hlasová výchova10Aman Iveta, DiS. (ZUŠ Trutnov)
Bendl KarelZakukala žežulička01:01Pěvecká hlasová výchova10Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Bendl KarelŽežulička01:12Pěvecká hlasová výchova11Kašparová Klára, Bc. (ZUŠ Chomutov)
Bendl KarelŽežulička01:15Pěvecká hlasová výchova10Novotná Olga, DiS. (ZUŠ Benátky nad Jizerou)
Bendl KarelŽežulička01:30Pěvecká hlasová výchova10Hybešová Ivana (ZUŠ A. Voborského,Praha 4)
Bendl KarelŽežulka00:50Pěvecká hlasová výchova10Novotná Olga, DiS. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Bendl KarelŽežulka00:50Pěvecká hlasová výchova11Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Bendl KarelŽežulka00:50Pěvecká hlasová výchova11Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Bendl KarelŽežulka00:54Pěvecká hlasová výchova9Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Bendl KarelŽežulka00:54Pěvecká hlasová výchova12Vachovcová Martina (ZUŠ Kdyně)
Bendl KarelŽežulka00:55Pěvecká hlasová výchova11Lozoviuková Veronika, Mgr. (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Bendl KarelŽežulka00:55Pěvecká hlasová výchova13Nováková Ludmila (ZUŠ Klobouky u Brna)
Bendl KarelŽežulka00:55Pěvecká hlasová výchova13Červinková Jana, dipl. um. (ZUŠ Litoměřice)
Bendl KarelŽežulka00:57Pěvecká hlasová výchova13Beťáková Anna (ZUŠ Jeseník)
Bendl KarelŽežulka01:00Pěvecká hlasová výchova10Hakl Milan Václav, Ing., DiS. (Základní umělecká škola Letovice)
Bendl KarelŽežulka01:00Pěvecká hlasová výchova11Kuncová Zuzana, Mgr. (ZUŠ Rokycany)
Bendl KarelŽežulka01:00Pěvecká hlasová výchova11Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Bendl KarelŽežulka01:00Pěvecká hlasová výchova12Čoudková Klára, Dis. (ZUŠ Žatec)
Bendl KarelŽežulka01:00Pěvecká hlasová výchova14Semová Anna (ZUŠ Borovany)
Bendl KarelŽežulka01:00Pěvecká hlasová výchova15Kružíková Iva, MgA. (ZUŠ Hrušovany nad Jevišovkou)
Bendl KarelŽežulka01:00Pěvecká hlasová výchova16Hamaričová Daniela (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Bendl KarelŽežulka01:05Pěvecká hlasová výchova10Lhotská Drahomíra, Mgr. (ZUŠ Nýrsko)
Bendl KarelŽežulka01:05Pěvecká hlasová výchova10Podracká Bendová Aneta (ZUŠ Židlochovice)
Bendl KarelŽežulka01:05Pěvecká hlasová výchova13Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Bendl KarelŽežulka01:05Pěvecká hlasová výchova13Uhlíř Miroslav (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Bendl KarelŽežulka01:05Pěvecká hlasová výchova13Špetíková Tereza, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Bendl KarelŽežulka01:07Pěvecká hlasová výchova12Fukanová Ingrid (ZUŠ Kyjov)
Bendl KarelŽežulka01:10Pěvecká hlasová výchova12Kasalová Markéta, Dis. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Bendl KarelŽežulka01:13Pěvecká hlasová výchova11Štefaníková Zuzana, MgA. (ZUŠ Moravský Krumlov)
Bendl KarelŽežulka01:15Pěvecká hlasová výchova11Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Bendl KarelŽežulka01:20Pěvecká hlasová výchova11Parohová Dagmar, Mgr. (ZUŠ Kladno 5. května)
Bendl KarelŽežulka01:50Pěvecká hlasová výchova10Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Bendl KarelŽežulkaSkřivančí písně01:10Pěvecká hlasová výchova16Fišerová Zuzana, MgA. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Bendl KarelŽežulkaSkřivánčí písně01:00Pěvecká hlasová výchova12Tichá Alena, Mgr. (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
Bendl KarelŽežulka /Skřivánčí písně/01:10Pěvecká hlasová výchova12Tondrová Věra (ZUŠ Mladá Boleslav)
Bendl KarelŽito, žítko00:55Pěvecká hlasová výchova16Fialová Ludmila (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Bendl KarelŽito, žítko01:00Pěvecká hlasová výchova10Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Bendl KarelŽito, žítko01:00Pěvecká hlasová výchova12Hakl Milan Václav, Ing. (Základní umělecká škola Letovice)
Bendl KarelŽito, žítko01:05Pěvecká hlasová výchova12Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Bendl KarelŽito, žítko01:05Pěvecká hlasová výchova14Tóthová Michaela, dipl.um. (ZUŠ Svitavy)
Bendl KarelŽito, žítko01:05Pěvecká hlasová výchova15Podaná Darina, dipl. um. (ZUŠ Dolní Bojanovice)
Bendl KarelŽito, žítko01:10Pěvecká hlasová výchova11Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Bendl KarelŽito, žítko01:25Pěvecká hlasová výchova13Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Kyjov)
Bendl KarelŽito, žítko01:30Pěvecká hlasová výchova13Mencnerová Magdalena (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Bendl Karel, Sládek Josef VáclavMalá švadlenka01:04Pěvecká hlasová výchova19Čechovská Kateřina, Bc. (ZUŠ Ořechov)
Bendl Karel/ Sládek Josef VáclavNa zahradě00:45Pěvecká hlasová výchova15Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Horní Slavkov)
Bendl / Sládek Karel / Jan V.Žežulka01:00Pěvecká hlasová výchova11Škubalová Nikol (ZUŠ Kroměříž)
Bendl, Sládek Karel, Josef VáclavModrá očkaSkřivánčí písně01:20Pěvecká hlasová výchova14Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Bendl, Sládek Karel, Josef VáclavŽežulkaSkřivánčí písně00:55Pěvecká hlasová výchova14Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Bendl, Sládek Karel, Josef VáclavŽito, žítkoSkřivánčí písně01:20Pěvecká hlasová výchova14Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Beneš JáraVenoušku, Venoušku03:20Pěvecká hlasová výchova16Machát Pavel, Mgr. (ZUŠ Chabařovice)
Benko MatějPlanety - Měsíc02:40Pěvecká hlasová výchova18Plašilová Lenka (ZUŠ Holice)
Benny Andersson Björn UlvaeusChiquitita03:05Pěvecká hlasová výchova (2×)13Špetíková Tereza, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Berlin IrvinÚžasná láska02:10Pěvecká hlasová výchova14Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Berlin IrvingKdo má jen slunce a měsíc03:50Pěvecká hlasová výchova16Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Berlin IrvingPíseň Máří Magdalény03:30Pěvecká hlasová výchova19Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Berlin IrvingPuttin on The Ritz02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)19Čančarová Houfková Andrea, Mgr. (ZUŠ Liberec)
Bernat JoannaJesień sie kończy01:00Pěvecká hlasová výchova13Pazderová Veronika, Bc. (ZUŠ Javorník)
Bernat JoannaPanienka Wiosenka01:10Pěvecká hlasová výchova8Pazderová Veronika, Bc. (ZUŠ Javorník)
Bernestein LeopoldMaria02:00Pěvecká hlasová výchova17Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Bernstein LeonardAmerica01:10Pěvecká hlasová výchova (3×)16Výrutová Irena, Mgr. (ZUŠ Chrást)
Bernstein LeonardAmericaarr. Kateřina Schönová01:35Pěvecká hlasová výchova (4×)20Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Bernstein LeonardAmerika02:05Pěvecká hlasová výchova (3×)19Ochová Petra (ZUŠ Ledeč nad Sázavou)
Bernstein LeonardI Feel Pretti01:26Pěvecká hlasová výchova17Koňárková Hana, Mgr. (ZUŠ Střelice)
Bernstein LeonardI feel pretty01:06Pěvecká hlasová výchova18Gaidošová Ida, MgA. (ZUŠ B.Martinů)
Bernstein LeonardI feel pretty01:25Pěvecká hlasová výchova19Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Bernstein LeonardI feel pretty02:00Pěvecká hlasová výchova16Crháková Magda, Mgr. (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Bernstein LeonardI feel pretty02:15Pěvecká hlasová výchova15Hůlová Marie, Dis. (ZUŠ Kaplice)
Bernstein LeonardI feel pretty02:35Pěvecká hlasová výchova17Podracká Bendová Aneta (ZUŠ Židlochovice)
Bernstein LeonardI feel prettyWest Side Story03:00Pěvecká hlasová výchova19Radačovská Kristýna, Mgr. (ZUŠ Stříbro)
Bernstein LeonardI Feel Pretty01:50Pěvecká hlasová výchova20Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Bernstein LeonardI Feel Pretty (West Side Story)01:15Pěvecká hlasová výchova17Vardanyan Ani (ZUŠ a MŠ Vlachovo Březí)
Bernstein LeonardJsem tak hezkáz muzikálu West Side Story02:14Pěvecká hlasová výchova16Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Bernstein LeonardMaria- short version01:57Pěvecká hlasová výchova15Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Bernstein LeonardMASSThank you02:20Pěvecká hlasová výchova18Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Bernstein Leonardmuzikál Překrásné městoZačínám si s láskou hrát03:52Pěvecká hlasová výchova16Kubová Jarmila, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
Bernstein LeonardOne hand, one heard01:40Pěvecká hlasová výchova14Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Bernstein LeonardOne hand, one heart02:35Pěvecká hlasová výchova17Sabadáš Michal, dipl.um. (ZUŠ B. Kozánka, Přerov)
Bernstein LeonardSimple Song03:43Pěvecká hlasová výchova17Holišová Jitka (ZUŠ Blansko)
Bernstein LeonardSomewhere01:50Pěvecká hlasová výchova (3×)19Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Bernstein LeonardSomewhere01:57Pěvecká hlasová výchova (3×)19Surovíková Tereza, Dis. (ZUŠ Morava,Zlín)
Bernstein LeonardSomewhere02:00Pěvecká hlasová výchova17Kaleta Leszek, Mgr. (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Bernstein LeonardSomewhere02:05Pěvecká hlasová výchova14Bursová Simona, DiS. (ZUŠ Benešov)
Bernstein LeonardSomewhere02:15Pěvecká hlasová výchova18Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Bernstein LeonardSomewhere02:15Pěvecká hlasová výchova18Schmidt Pavel, Mgr. et Bc. (ZUŠ Fr. Drdly,Žďár nad Sázavou)
Bernstein LeonardSomewhere02:20Pěvecká hlasová výchova20Vlčková Nedomová Eva, MgA., DiS. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Bernstein LeonardSomewhere03:45Pěvecká hlasová výchova (3×)20Francková Drahomíra, Mgr. (ZUŠ, Třebechovice pod Orebem)
Bernstein LeonardSomewhere03:58Pěvecká hlasová výchova19Belingerová Hana (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Bernstein LeonardSomewhere04:10Pěvecká hlasová výchova21Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Bernstein LeonardSomewhere (West Side Story)02:00Pěvecká hlasová výchova14Vardanyan Ani (ZUŠ a MŠ Vlachovo Březí)
Bernstein LeonardSwing02:30Pěvecká hlasová výchova18Gajanová Zuzana (ZUŠ B.Martinů)
Bernstein LeonardSwing03:00Pěvecká hlasová výchova15Borková Jana, Mgr. (ZUŠ G.Mahlera)
Bernstein LeonardTonight01:38Pěvecká hlasová výchova14Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Bernstein LeonardTonight01:40Pěvecká hlasová výchova16Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Bernstein LeonardTonight01:50Pěvecká hlasová výchova19Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Bernstein LeonardTonight02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)15Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Bernstein LeonardTonight02:05Pěvecká hlasová výchova17Motalová Jarmila (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Bernstein LeonardTonight02:15Pěvecká hlasová výchova16Horáček Michal, dipl.um. (ZUŠ Trutnov)
Bernstein LeonardTonight02:15Pěvecká hlasová výchova17Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Bernstein LeonardTonight02:23Pěvecká hlasová výchova17Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Bernstein LeonardTonight02:25Pěvecká hlasová výchova15Prokopiusová Květoslava (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Bernstein LeonardTonight02:30Pěvecká hlasová výchova15Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Bernstein LeonardTonightmuzikál West Side Story02:20Pěvecká hlasová výchova16Bubeníčková Zuzana, MgA. (ZUŠ Český Dub)
Bernstein LeonardTonightz muzikálu West Side Story02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)14Borský Pavel, Bc. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Bernstein LeonardTonight-West Side Story02:17Pěvecká hlasová výchova19Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Bernstein LeonardWest side storyMaria01:48Pěvecká hlasová výchova19Křístková Monika, Bc. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Bernstein LeonardWest side storySomewhere01:42Pěvecká hlasová výchova16Mikulášová Tereza, Mgr. (ZUŠ Kutná Hora)
Bernstein LeonardWest side storySomewhere02:50Pěvecká hlasová výchova14Komárková Alexandra, Mgr. (ZUŠ Velké Opatovice)
Bernstein LeonardWest side storySomewhere03:50Pěvecká hlasová výchova (2×)23Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
Bernstein LeonardWest side StorySomewhere02:00Pěvecká hlasová výchova19Cihelníková Helena (ZUŠ Praha 9, Učňovská)
Bernstein LeonardWest Side StoryI feel pretty01:50Pěvecká hlasová výchova17Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Bernstein LeonardWest Side StoryI feel pretty01:50Pěvecká hlasová výchova20Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Bernstein LeonardWest Side StoryTonight02:30Pěvecká hlasová výchova18Brázda Vladimír (ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno)
Bernstein LeonardWho Am I02:15Pěvecká hlasová výchova17Šafářová Eva, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Bernstein LeonardZačínám si s láskou hrát01:20Pěvecká hlasová výchova17Neuwirthová Helena (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Bernstein LeonardZačínám si s láskou hrát02:50Pěvecká hlasová výchova18Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Bernstein LeonardZačínám si s láskou hrátmuzikál Překrásné město02:30Pěvecká hlasová výchova19Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Bernstein LeonardZáčínám si s láskou hrát02:45Pěvecká hlasová výchova16Braunová Ľubica (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Bernstein Leonard / Sondheim StephenSomewhere (West Side Story)04:15Pěvecká hlasová výchova25Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Kraslice)
Berstein LeonardOne hand, one Heart01:40Pěvecká hlasová výchova15Špetíková Tereza, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Biedermann HansAve Maria01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)14Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Bím HynekMá maměnka neví01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)16Nováková Ludmila (ZUŠ Klobouky u Brna)
BirdySkinny love01:50Pěvecká hlasová výchova16Halbichová Mirka, dipl. um. (ZUŠ Votice)
Bizet GeorgesÁrie Toreadora (opera Carmen)03:10Pěvecká hlasová výchova19Tláskalová Tatjana (ZUŠ a MŠ Vlachovo Březí)
Bizet GeorgesKéž sílu mám04:10Pěvecká hlasová výchova19Palcová Eliška, Dipl.um. (ZUŠ Kamenice nad Lipou)
Blackmore RitchieŠípková Růženka02:30Pěvecká hlasová výchova14Bursová Simona, DiS. (ZUŠ Benešov)
Black SabbathLásko, voníš deštěm03:00Pěvecká hlasová výchova15Švimberský Martin, DiS. (ZUŠ Třemošná)
Bláha BohumilZahrajte mi, muzikanti00:34Pěvecká hlasová výchova10Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Bláha IvoSedmikráska01:45Pěvecká hlasová výchova (2×)11Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Bláha KarelJelimánek00:31Pěvecká hlasová výchova10Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Bláha VáclavBabí léto00:50Pěvecká hlasová výchova8Bortlová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
Bláha VáclavDareba00:52Pěvecká hlasová výchova10Rašková Hana (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Bláha VáclavDárek00:50Pěvecká hlasová výchova9Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
Bláha VáclavDětské písněNa dvoře00:38Pěvecká hlasová výchova10Baranová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava)
Bláha VáclavDudy01:40Pěvecká hlasová výchova12Čoudková Klára, Dis. (ZUŠ Žatec)
Bláha VáclavHajdaláček02:17Pěvecká hlasová výchova10Gaierová Lenka, DiS. (ZUŠ Cheb)
Bláha VáclavHospodyňka01:00Pěvecká hlasová výchova7Zídková Eva, Mgr. BcA. (ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava)
Bláha VáclavJabloňka01:00Pěvecká hlasová výchova9Beranová Blanka (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Bláha VáclavJabloňka01:05Pěvecká hlasová výchova9Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Bláha VáclavJabloňka01:15Pěvecká hlasová výchova13Vodičková Dagmar (ZUŠ M. Podvalové,Praha 9 - Čakovice)
Bláha VáclavJabloňka01:18Pěvecká hlasová výchova9Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
Bláha VáclavKobylka01:00Pěvecká hlasová výchova11Smíšková Eliška, Bc. (ZUŠ Znojmo)
Bláha VáclavKohoutek a oříšek00:47Pěvecká hlasová výchova12Ježková Romana, DiS. (ZUŠ Dobroslava Lidmily)
Bláha VáclavKoťata00:20Pěvecká hlasová výchova9Kolář Milan, MgA. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Bláha VáclavKoťata00:20Pěvecká hlasová výchova9Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
Bláha VáclavKoťata00:20Pěvecká hlasová výchova9Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
Bláha VáclavKoťata00:25Pěvecká hlasová výchova8Fukanová Ingrid (ZUŠ Kyjov)
Bláha VáclavKoťata00:27Pěvecká hlasová výchova8Podráská Bronislava, MgA. (ZUŠ Hodonín)
Bláha VáclavKotě a sluníčko01:10Pěvecká hlasová výchova9Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Bláha VáclavKotě a sluníčko01:15Pěvecká hlasová výchova10Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
Bláha VáclavKotě a sluníčko01:20Pěvecká hlasová výchova8Ježková Romana, DiS. (ZUŠ Dobroslava Lidmily)
Bláha VáclavKotě a sluníčko01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)10Martanová Lenka (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Bláha VáclavKotě a sluníčko01:43Pěvecká hlasová výchova8Soukupová Kristýna, Bc., DiS. (ZUŠ Smiřice)
Bláha VáclavKotě a sluníčko02:00Pěvecká hlasová výchova8Pazderová Veronika, Bc. (ZUŠ Javorník)
Bláha VáclavKotě a sluníčko02:10Pěvecká hlasová výchova7Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Bláha VáclavLiška a ježek00:24Pěvecká hlasová výchova9Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
Bláha VáclavLiška a ježek00:24Pěvecká hlasová výchova9Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
Bláha VáclavLiška a ježek00:30Pěvecká hlasová výchova8Beranová Blanka (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Bláha VáclavMuzikanti01:10Pěvecká hlasová výchova10Vodičková Dagmar (ZUŠ M. Podvalové,Praha 9 - Čakovice)
Bláha VáclavNepořádní00:35Pěvecká hlasová výchova8Šmardová Hana (ZUŠ Oslavany)
Bláha VáclavOkurka01:14Pěvecká hlasová výchova9Špetíková Tereza, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Bláha VáclavPavouček00:52Pěvecká hlasová výchova9Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Bláha VáclavPavouček01:30Pěvecká hlasová výchova9Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Bláha VáclavPísně pro dětiDatel00:53Pěvecká hlasová výchova9Viktorová Nela, Bc. (ZUŠ F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí)
Bláha VáclavPísně pro dětiNepořádní00:53Pěvecká hlasová výchova9Viktorová Nela, Bc. (ZUŠ F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí)
Bláha VáclavPíšťalička00:30Pěvecká hlasová výchova9Seibertová Zuzana, MgA. (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Bláha VáclavPotkal pejsek kočku00:55Pěvecká hlasová výchova7Zídková Eva, Mgr. BcA. (ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava)
Bláha VáclavPotkal pejsek kočku00:55Pěvecká hlasová výchova8Hovorková Nikola, Bc., DiS. (ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín)
Bláha VáclavPotkal pejsek kočku01:00Pěvecká hlasová výchova7Ježková Romana, DiS. (ZUŠ Dobroslava Lidmily)
Bláha VáclavPotkal pejsek kočku01:12Pěvecká hlasová výchova9Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Bláha VáclavSvatojánské mušky02:47Pěvecká hlasová výchova13Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Bláha VáclavTancovala žížala01:45Pěvecká hlasová výchova9Hönig Jan (ZUŠ F. L. Gassmanna Most)
Bláha VáclavTanec00:26Pěvecká hlasová výchova10Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Bláha VáclavTanec01:10Pěvecká hlasová výchova8Straková Petra, DiS. (ZUŠ Ostrava - Petřkovice)
Bláha VáclavVlak00:33Pěvecká hlasová výchova9Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Bláha VáclavV mlze01:00Pěvecká hlasová výchova9Pěčková Simona (ZUŠ H. Salichové,Ostrava - Polanka)
Bláha VáclavVysvobození00:44Pěvecká hlasová výchova10Kolář Milan, MgA. (ZUŠ Benátky nad Jizerou)
Bláha, Veselý Václav, MilošKotě a sluníčko01:50Pěvecká hlasová výchova8Švarcová Barbora, DiS. (ZUŠ Vimperk)
Blake HowardThe SnowmanWe walking in the air03:00Pěvecká hlasová výchova16Šafářová Doležílková Jana (ZUŠ Klimkovice)
Blatný PavelJak šel Honza do světa01:20Pěvecká hlasová výchova10Vlčková Nedomová Eva, MgA., DiS. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Blatný PavelO drakovi01:25Pěvecká hlasová výchova8Hrisidu Eva, DiS. (ZUŠ Otrokovice)
Blatný PavelO drakoviPohádky01:03Pěvecká hlasová výchova12Jelen Bohuslav, BcA., DiS. (ZUŠ Vyškov)
Blatný PavelO Honzovi01:01Pěvecká hlasová výchova13Rafajová Lenka (ZUŠ Zlín)
Blatný PavelO tom, jak Honza k rozumu přišel01:10Pěvecká hlasová výchova12Čermáková Daniela, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Blatný PavelO zlaté lani01:40Pěvecká hlasová výchova10Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Blatný PavelO zlaté lani02:00Pěvecká hlasová výchova12Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Blatný PavelPohádkyO tom, jak Honza k rozumu přišel01:20Pěvecká hlasová výchova14Sedláčková Veronika, DiS. (ZUŠ Morava,Zlín)
Blatný PavelPohádkyO zlaté lani02:03Pěvecká hlasová výchova10Tichá Ilona, dipl.um. (ZUŠ Krnov)
Blatný Pavel, Skalková DagmarO drakovi01:09Pěvecká hlasová výchova9Pavlík Tomáš, Mgr. (ZUŠ Oslavany)
Blatný Pavel, Skalková DagmarO Honzovi01:05Pěvecká hlasová výchova12Pavlík Tomáš, Mgr. (ZUŠ Oslavany)
Blatý PavelPohádkyO tom, jak Honza k rozumu přišel01:48Pěvecká hlasová výchova10Tichá Ilona, dipl.um. (ZUŠ Krnov)
Blažek ZdeněkBěží voda, běží01:00Pěvecká hlasová výchova19Hrbáčková Šárka (ZUŠ Vlašim)
Blažek ZdeněkDomove00:50Pěvecká hlasová výchova13Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Blažek ZdeněkDyckys mě sliboval00:40Pěvecká hlasová výchova18Fialová Ludmila (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Blažek ZdeněkIšla děvečka00:43Pěvecká hlasová výchova14Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Blažek ZdeněkIšla děvečka00:48Pěvecká hlasová výchova18Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Blažek ZdeněkIšla děvečka01:00Pěvecká hlasová výchova17Kundrtová Hana (ZUŠ Trutnov)
Blažek ZdeněkKebych byla jahodú01:00Pěvecká hlasová výchova13Rousková Věra (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Blažek ZdeněkKebych byla jahodú01:45Pěvecká hlasová výchova19Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Blažek ZdeněkLetní déšť00:20Pěvecká hlasová výchova9Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Blažek ZdeněkLuňák letíPro nejmenší00:45Pěvecká hlasová výchova12Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Blažek ZdeněkPod naším domem01:20Pěvecká hlasová výchova15Drobňáková Šárka (ZUŠ Uničov)
Blažek ZdeněkPro nejmenšíVeverka00:30Pěvecká hlasová výchova12Kůsová Markéta, Mgr. (ZUŠ Plasy)
Blažek ZdeněkPřed naší je zahrádečka00:40Pěvecká hlasová výchova16Zornyshko Galyna, Mgr. (ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě)
Blažek ZdeněkSkákal Ferda00:30Pěvecká hlasová výchova13Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Blažek ZdeněkSpi, Janíčku, spi...00:35Pěvecká hlasová výchova12Symerská Alžběta (ZUŠ Hulín)
Blažek ZdeněkStojí vrba košatá00:55Pěvecká hlasová výchova9Patočka Jaroslav, Dis. (ZUŠ Železný Brod)
Blažek ZdeněkVeverka00:20Pěvecká hlasová výchova8Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Blažek ZdeněkVeverka00:28Pěvecká hlasová výchova10Krejčiříková Miluše (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Blažek ZdeněkVeverka00:30Pěvecká hlasová výchova9Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Blažek ZdeněkVeverka00:30Pěvecká hlasová výchova11Szendiuchová Markéta, MgA. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Blažek ZdeněkVeverka00:40Pěvecká hlasová výchova10Francková Drahomíra, Mgr. (ZUŠ, Třebechovice pod Orebem)
Blažek ZdeněkVeverka00:45Pěvecká hlasová výchova8Patočka Jaroslav, Dis. (ZUŠ Železný Brod)
Blažek ZdeněkVeverkaPro nejmenší00:20Pěvecká hlasová výchova11Menšíková Radmila (ZUŠ Valašské Klobouky)
Blažek ZdeněkZe starého zpěvníčkuKebych byla jahodú01:25Pěvecká hlasová výchova18Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Blažek ZdeněkZtracený kocúr00:20Pěvecká hlasová výchova8Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Blažek ZdeńekJablońka00:57Pěvecká hlasová výchova10Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Blecha OldřichA já mám chaloupku00:46Pěvecká hlasová výchova14Feiferlíková Romana, Mgr. et Mgr., Ph.D. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Blecha OldřichAž já pojedu kolem Radyně01:17Pěvecká hlasová výchova9Špeciánová Zuzana, DiS. (ZUŠ J. J. Ryby,Rožmitál pod Třemšínem)
Blecha OldřichDyř sme pluli po Dunaji01:36Pěvecká hlasová výchova14Feiferlíková Romana, Mgr. et Mgr., Ph.D. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Blecha OldřichFoukal vítr od muziky02:12Pěvecká hlasová výchova16Špeciánová Zuzana, DiS. (ZUŠ J. J. Ryby,Rožmitál pod Třemšínem)
Blecha OldřichPlzeňské písničkyKdyž jsme spolu chodívali z Lochotína02:20Pěvecká hlasová výchova16Randová Alice (ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle)
Blecha OldřichPověz mně,má milá01:48Pěvecká hlasová výchova15Jarošová Zdeňka (ZUŠ Třemošná)
Blecha OldřichŠkvrňanský mládenci01:25Pěvecká hlasová výchova10Malečková Terezie, DiS. (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Blodek VilémÁrie Veruny z opery v studni02:30Pěvecká hlasová výchova17Kočová Veronika, Mgr. (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Blodek VilémKrádež02:25Pěvecká hlasová výchova19Kubínová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Blodek VilémKvěty lotosu01:35Pěvecká hlasová výchova17Vernerová Eliška (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Blodek VilémKvěty lotosu01:40Pěvecká hlasová výchova19Peřinová Ludmila, PhDr., Ph.D. (ZUŠ O. Nedbala)
Blodek VilémLiebesliederWann i a Vögerl wär02:10Pěvecká hlasová výchova19Špačková Lintymerová Petra, MgA. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Blodek VilémLoučení01:50Pěvecká hlasová výchova16Pavlíková Alena, MgA. (ZUŠ Roztoky)
Bock JerryIf I were a rich man z muzikálu Šumař na střeše01:20Pěvecká hlasová výchova17Kopuletá Jana (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Bock JerryKdybych tak byl Rothschild (Šumař na střeše)04:30Pěvecká hlasová výchova21Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Bock JerrySunrice sunsetŠumař na střeše02:50Pěvecká hlasová výchova17Bubeníčková Zuzana, MgA. (ZUŠ Liberec 12)
Bock JerrySunrice, sunset01:20Pěvecká hlasová výchova14Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Bock JerrySunrise sunset02:40Pěvecká hlasová výchova (3×)17Kaleta Leszek, Mgr. (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Bock JerrySunrise, sunset02:49Pěvecká hlasová výchova (2×)17Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Bock JerrySunrise, sunsetz muzikálu Šumař na střeše03:24Pěvecká hlasová výchova22Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Bock JerrySunrise, Sunset03:20Pěvecká hlasová výchova (2×)18Vašíčková Irena, Mgr. (ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno)
Bock JerryŠumař na střešeSunrice, sunset02:45Pěvecká hlasová výchova19Brýdová Marcela (ZUŠ Louny)
Boháč JosefUkolébavka02:00Pěvecká hlasová výchova16Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
Boháč JosefZelená písnička01:09Pěvecká hlasová výchova11Boštíková Petra, DiS. (ZUŠ Polička)
Boháč JosefZelená písnička01:35Pěvecká hlasová výchova10Podráská Bronislava, MgA. (ZUŠ Hodonín)
Boháč JosefZelená písnička02:03Pěvecká hlasová výchova13Surovíková Tereza, Dis. (ZUŠ Morava,Zlín)
Boháč JosefZelená písnička02:10Pěvecká hlasová výchova12Proklová Galina, Mgr. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Bohá JosefMlsné slůně01:20Pěvecká hlasová výchova12Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
Bohuslav MartinůOtevření slovečkem00:30Pěvecká hlasová výchova14Svobodová Blanka, DiS. (ZUŠ Český Brod)
Bohuslav MartinůOtevření slovečkem00:30Pěvecká hlasová výchova15Svobodová Blanka, DiS. (ZUŠ Český Brod)
Bohuslav MartinůPovedz,že mi povedz02:20Pěvecká hlasová výchova19Hejzlarová Karolína, Dipl.um. (ZUŠ Praha 4)
Bohuslav MartinůSmutný milý02:09Pěvecká hlasová výchova17Piorecká Jana, Mgr. (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Bohuslav MartinůTouha01:20Pěvecká hlasová výchova13Seibertová Zuzana, MgA. (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Bononcini GiovanniLa speranza i cori affida02:00Pěvecká hlasová výchova19Aunická Pavla (ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle)
Bononcini GiovanniPer la gloria02:21Pěvecká hlasová výchova17Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Bononcini GiovanniPer la gloria02:33Pěvecká hlasová výchova15Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Bononcini GiovanniPer la gloria02:40Pěvecká hlasová výchova21Suprunovich Kseniya, MgA. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Bononcini GiovanniPer la gloriaAria z opery Griselda02:47Pěvecká hlasová výchova16Zornyshko Galyna, Mgr. (ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě)
Bononcini GiovanniPer la gloria d´adorarvi02:50Pěvecká hlasová výchova16Juríková Martina (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Bononcini Giovanni BattistaNon posso disperar02:50Pěvecká hlasová výchova18Keferová Hana (ZUŠ Žerotín)
Bononcini Giovanni BattistaPer la gloria01:30Pěvecká hlasová výchova19Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Bononcini Giovanni BattistaPer la gloria02:49Pěvecká hlasová výchova18Blachutová Hana, BcA. (ZUŠ Praha 7)
Bononcini Giovanni BattistaPer la gloria03:05Pěvecká hlasová výchova20Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Bononcini Giovanni BattistaPer la gloria03:22Pěvecká hlasová výchova19Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
Bononcini Giovanni BattistaPer la gloria03:40Pěvecká hlasová výchova18Dolejší Petr (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Bononcini Giovanni BattistaPer la gloria d'adorarvi03:20Pěvecká hlasová výchova18Hladíková Jana, MgA. (ZUŠ Žerotín)
Bononcini Giovanni BattistaPer la gloria d´adorarvi02:30Pěvecká hlasová výchova18Niederlová Jaroslava (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Bononcini Giovanni MariaPer La Gloria03:20Pěvecká hlasová výchova21Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Bononcini GiovannyPer la gloria d'adorarvi03:05Pěvecká hlasová výchova17Sedláčková Veronika, DiS. (ZUŠ Morava,Zlín)
Borel-Clerc CharlesFais moi valser03:05Pěvecká hlasová výchova19Peřinová Ludmila, PhDr., Ph.D. (ZUŠ O. Nedbala)
Borovec ZdeněkJezdím bez nehod01:20Pěvecká hlasová výchova15Feldmannová Alena (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Borský PavelRozezpívání01:00Pěvecká hlasová výchova (3×)14Borský Pavel, Bc. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Boublil AlainPrázdný stůl i židle prázdné02:50Pěvecká hlasová výchova15Bursová Simona, DiS. (ZUŠ Benešov)
Brabec Jindřichárie z Muzikálu ManonManon, je můj osud02:18Pěvecká hlasová výchova21Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Brabec JindřichMalovaný džbánku02:23Pěvecká hlasová výchova16Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Brabec JindřichModlitba02:40Pěvecká hlasová výchova15Hubálková Svatava (ZUŠ Liberec)
Brabec JindřichModlitba pro Martu01:30Pěvecká hlasová výchova17Prášil Gidová Veronika, MgA. (ZUŠ Ostrava - Poruba)
Brabec JindřichModtlitba pro Martu02:10Pěvecká hlasová výchova16Parohová Dagmar, Mgr. (ZUŠ Kladno 5. května)
Brabec JindřichPíseň o smrti nevinného bláznamuzikál - Zvonokosy01:45Pěvecká hlasová výchova15Krebs Roman (ZUŠ Zbiroh)
Brabec JiříDobrodružství s Bohem Panem02:20Pěvecká hlasová výchova14Sabadáš Michal, dipl.um. (ZUŠ B. Kozánka, Přerov)
Brahms JohanesAlbum písníUkolébavka02:10Pěvecká hlasová výchova18Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Brahms JohanesSlavíček00:25Pěvecká hlasová výchova16Podaná Darina, dipl. um. (ZUŠ Dolní Bojanovice)
Brahms JohanesStýčekAlbum písní 17. a 19. století00:44Pěvecká hlasová výchova19Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Brahms JohanesŠípková Růženka02:00Pěvecká hlasová výchova13Hubálková Bártová Romana, Mgr. (ZUŠ Česká Lípa)
Brahms JohanesUkolébavka01:16Pěvecká hlasová výchova11Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Brahms JohannesDornroschen01:30Pěvecká hlasová výchova14Faschingbauerová Tereza, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Brahms JohannesLullaby01:21Pěvecká hlasová výchova12Zápecová Kateřina, DiS. (ZUŠ K. Ditterse,Vidnava)
Brahms JohannesMarné zastaveníčko01:50Pěvecká hlasová výchova17Tóthová Michaela, dipl.um. (ZUŠ Svitavy)
Brahms JohannesMinnelied02:10Pěvecká hlasová výchova19Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Brahms JohannesSlavíček00:35Pěvecká hlasová výchova13Sychrovská Jana (ZUŠ Slatiňany)
Brahms JohannesSlavíček00:40Pěvecká hlasová výchova14Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Brahms JohannesSlavíček00:55Pěvecká hlasová výchova16Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Brahms JohannesSlavíček01:05Pěvecká hlasová výchova13Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Brahms JohannesSlavíčekz cyklu Lidové dětské písně00:25Pěvecká hlasová výchova17Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Brahms JohannesSlepice01:15Pěvecká hlasová výchova13Israel Večeřová Markéta, Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Brahms JohannesSonntag02:05Pěvecká hlasová výchova16Krcháková Zuzana, Mgr. (ZUŠ V. Ambrose)
Brahms JohannesStrýček00:45Pěvecká hlasová výchova13Belingerová Hana (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Brahms JohannesStrýček00:48Pěvecká hlasová výchova10Crháková Magda, Mgr. (ZUŠ Vranovská 41, Brno)
Brahms JohannesStrýček01:00Pěvecká hlasová výchova9Kudlíková Eva (ZUŠ Břeclav)
Brahms JohannesŠípková Růženka01:25Pěvecká hlasová výchova12Ondrušová Jaroslava, MgA. (ZUŠ Charbulova Brno)
Brahms JohannesUkolébavka01:25Pěvecká hlasová výchova11Šťastná Ladislava, MgA. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Brahms JohannesUkolébavka01:47Pěvecká hlasová výchova16Janová Blanka (ZUŠ Trhové Sviny)
Brahms JohannesUkolébavka03:40Pěvecká hlasová výchova (4×)25Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Kraslice)
Brahms JohannesUkolébavkaŠlo slunéčko již spáti, den hasne v červánku02:30Pěvecká hlasová výchova16Zalubilová Miroslava, DiS. (ZUŠ Veselí nad Moravou)
Brahms JohannesUkolébavka OP.49 No 401:30Pěvecká hlasová výchova13Špetíková Tereza, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Brahms JohannesUspavač03:00Pěvecká hlasová výchova18Mičánová Marie, DiS. (ZUŠ Pelhřimov)
Brahms JohannesVečerníček02:24Pěvecká hlasová výchova13Bortlová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
Brahms JohannesVergebliches ständchen02:05Pěvecká hlasová výchova21Kachlíková Kateřina, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Brahms JohannesVergebliches Ständchen01:50Pěvecká hlasová výchova18Israel Večeřová Markéta, Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Brahms JohannesVergebliches Ständchen02:05Pěvecká hlasová výchova18Lojdová Eva, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
Brahms JohannesVergebliches Ständchen--02:30Pěvecká hlasová výchova20Hubičková Dagmar, Mgr. (ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary)
Brahms JohannesVolkslied01:52Pěvecká hlasová výchova18Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Brahms JohannesWiegenlied01:30Pěvecká hlasová výchova19Hrdinová Pavlína, DiS. (ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín)
Brell JacquesNe me quitte pas02:30Pěvecká hlasová výchova (2×)19Kšicová Pavla, Ing. (ZUŠ v Kralupech nad Vltavou)
Brooks JosepfYou Light up my Life02:36Pěvecká hlasová výchova16Nentvichová Klára, DiS. (ZUŠ Broumov)
Brown Herb NacioAll I do01:10Pěvecká hlasová výchova17Rašková Hana (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Brož FrantišekDéšť01:15Pěvecká hlasová výchova13Podaná Darina, dipl. um. (ZUŠ Dolní Bojanovice)
Brož FrantišekJarní01:50Pěvecká hlasová výchova15Kašparová Klára, Bc. (ZUŠ Chomutov)
Brožová BarbaraDětské písněJedou koně00:44Pěvecká hlasová výchova13Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Brožová BarbaraOkáč00:42Pěvecká hlasová výchova12Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Brožová BarboraJedou koně00:50Pěvecká hlasová výchova11Bendová Hana (ZUŠ Pacov)
Brzobohatý OndřejHádej02:45Pěvecká hlasová výchova16Mullerová Věra (ZUŠ MELODIE,Hořice)
Brzobohatý Ondřej GregorModlitba03:10Pěvecká hlasová výchova13Vajdíková Dagmar (ZUŠ Tanvald)
Budaškin NikolajPíseň Nastěnky00:55Pěvecká hlasová výchova12Potůčková Šárka (ZUŠ Dobruška)
Budaškin NikolajVyrostla štíhlá jedlička01:00Pěvecká hlasová výchova13Nováčková Ivana (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
Budiš JosefKozí rodinka01:07Pěvecká hlasová výchova10Rafajová Lenka (ZUŠ Zlín)
Budiš JosefKrálík01:40Pěvecká hlasová výchova11Aunická Pavla (ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle)
Budiš JosefNaše zvířátkaHusička01:20Pěvecká hlasová výchova8Mullerová Věra (ZUŠ MELODIE,Hořice)
Budiš JosefNaše zvířátkaKočička02:00Pěvecká hlasová výchova9Mullerová Věra (ZUŠ MELODIE,Hořice)
Budiš JosefNaše zvířátkaZvířátka01:15Pěvecká hlasová výchova9Mullerová Věra (ZUŠ MELODIE,Hořice)
Bulachov PetrНе пробуждай воспоминаний01:55Pěvecká hlasová výchova18Černíková-Vjaclovská Lenka, Mgr. (ZUŠ Rychvald)
Bulachov Petr PavlovičTrojka02:16Pěvecká hlasová výchova15Jarošová Zdeňka (ZUŠ Třemošná)
Bulachov Petr PetrovičKalakolčiky01:46Pěvecká hlasová výchova20Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
Bulachov Petr PetrovičTrojka01:21Pěvecká hlasová výchova20Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Bulachov Petr PetrovičTrojka01:59Pěvecká hlasová výchova15Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Bulachov Petr PetrovičZvonečky01:45Pěvecká hlasová výchova15Kohoutková Anna, Bc. (ZUŠ Šternberk)
Bulachov Petr PetrovičZvonečky01:56Pěvecká hlasová výchova15Polanský Lukáš, Mgr., DiS. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Bulharská lidováIgrala se ryba po kanalju01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)18Peřinová Ludmila, PhDr., Ph.D. (ZUŠ O. Nedbala)
Buononcini di Modena GiovanniPer la gloria01:40Pěvecká hlasová výchova21Matějů Němčanovská Jana (ZUŠ Třebíč)
Bureš MiloslavSpálená křídla01:50Pěvecká hlasová výchova16Skalová Eva, Mgr. (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Burian Emil FrantišekDĚTSKÉ PÍSNĚHOP, HOP, HOP01:10Pěvecká hlasová výchova17Šeinerová Eva (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Burian Emil FrantišekDĚTSKÉ PÍSNĚKRÁSNÉ PEŘÍ01:40Pěvecká hlasová výchova17Šeinerová Eva (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Burian Emil FrantišekDĚTSKÉ PÍSNĚZTRATIL ROZUM02:00Pěvecká hlasová výchova17Šeinerová Eva (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Burian KarelHoloubek vrká01:54Pěvecká hlasová výchova18Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Burton LaneDivotvorný hrnecU nás doma02:25Pěvecká hlasová výchova15Sellinger Zlatuše, DiS. (ZUŠ Kraslice)
Burton Lanepíseň z muzikálu Divotvorný hrnecTam za tou duhou01:40Pěvecká hlasová výchova16Poláchová Věra (ZUŠ Turnov)
Buxtehude DietrichCantate domino01:20Pěvecká hlasová výchova (4×)19Nitschmann Vlastimil, MgA. (ZUŠ B.Martinů)
Bůžek JanDatel00:53Pěvecká hlasová výchova9Surovíková Tereza, Dis. (ZUŠ Morava,Zlín)
Bůžek JanDatel00:54Pěvecká hlasová výchova10Braunová Ľubica (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Bůžek JanKozička01:22Pěvecká hlasová výchova8Fukanová Ingrid (ZUŠ Kyjov)
Bůžek JanOkáč00:46Pěvecká hlasová výchova8Bortlová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
Bůžek JanPampelišky01:10Pěvecká hlasová výchova10Krebs Roman (ZUŠ Zbiroh)
Bůžek JanPampelišky7 písniček na slova F. Hrubína01:00Pěvecká hlasová výchova14Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Bůžek VáclavMatka jabloň01:18Pěvecká hlasová výchova11Heřmánková Štěpánka, Bc. (ZUŠ M. Podvalové,Praha 9 - Čakovice)
Bystrý Viliam FigušEj, zaleť vtáča02:30Pěvecká hlasová výchova19Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Caccini GiulioAmarilli02:00Pěvecká hlasová výchova17Holišová Jitka (ZUŠ Blansko)
Caccini GiulioAmarilli02:30Pěvecká hlasová výchova18Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
Caccini GiulioAmarilli, mia bella02:45Pěvecká hlasová výchova23Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Caccini GiulioAmor ch´atendi01:20Pěvecká hlasová výchova16Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Caccini GiulioAmor ch´atendi?02:00Pěvecká hlasová výchova18Mičánová Marie, DiS. (ZUŠ Pelhřimov)
Caccini GiulioAmor ch'attendi01:24Pěvecká hlasová výchova19Duková Viktorie, DiS. (ZUŠ Příbram III)
Caccini GiulioAmor ch´attendi00:58Pěvecká hlasová výchova15Treslerová Zuzana, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Caccini GiulioAmor ch´attendi01:05Pěvecká hlasová výchova19Koutníková Jitka, DiS. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Caccini GiulioAmor ch´attendi01:20Pěvecká hlasová výchova15Hátlová Zuzana, BcA. (ZUŠ Dubňany)
Caccini GiulioAmor, ch'attendi01:19Pěvecká hlasová výchova15Zejfartová Lucie, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Caccini GiulioAmor, ch'attendi01:20Pěvecká hlasová výchova18Kmoníčková Zuzana, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Caccini GiulioAmor, ch´attendi01:26Pěvecká hlasová výchova16Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Caccini GiulioAmor Ch'attendi01:25Pěvecká hlasová výchova17Špetíková Tereza, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Caccini GiulioAmor Ch´attendi01:25Pěvecká hlasová výchova17Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Caccini GiulioAmor Ch´attendiarie Antiche01:18Pěvecká hlasová výchova18Krejčí Curylová Klára, MgA. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Caccini GiulioAmor che atendi?01:06Pěvecká hlasová výchova16Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Caccini GiulioAmor che attendi01:10Pěvecká hlasová výchova18Holišová Jitka (ZUŠ Blansko)
Caccini GiulioAmor che attendi01:30Pěvecká hlasová výchova16Hejzlarová Karolína, Dipl.um. (ZUŠ Praha 4)
Caccini GiulioAmor che attendi02:10Pěvecká hlasová výchova16Jacobsová Jitka (ZUŠ Polná)
Caccini GiulioAmor, che attendi?01:07Pěvecká hlasová výchova14Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Caccini GiulioAmor, che attendi?01:07Pěvecká hlasová výchova14Hejnarová Eva (ZUŠ Mohelnice)
Caccini GiulioAmor, che attendi?01:30Pěvecká hlasová výchova17Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Caccini GiulioArie anticheAmor chatendi01:10Pěvecká hlasová výchova18Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Caccini GiulioAve Maria01:30Pěvecká hlasová výchova13Žák Petr (ZUŠ Pelhřimov)
Caccini GiulioAve Maria02:00Pěvecká hlasová výchova18Peřinová Ludmila, PhDr., Ph.D. (ZUŠ O. Nedbala)
Caccini GiulioAve Maria02:30Pěvecká hlasová výchova21Kučerová Martina, MgA. (ZUŠ Říčany)
Caccini GiulioAve Maria03:40Pěvecká hlasová výchova20Tichá Ilona, dipl.um. (ZUŠ Krnov)
Caccini GiulioAve Maria04:16Pěvecká hlasová výchova (4×)24Braunová Ľubica (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Caccini GiulioGia sole dal Gange02:10Pěvecká hlasová výchova19Vondrů Jana, Mgr. art., DiS. (ZUŠ A. Doležala, Brno)
Caccini GiulioNon ha'l ciel contanti lumi02:15Pěvecká hlasová výchova17Jurášková Kateřina, Bc. (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Caccini GiulioTu ch'ai le penne01:56Pěvecká hlasová výchova15Šístková Jana (ZUŠ Dobřany)
Caccini GiulioTu ch´ai le penne Amore02:10Pěvecká hlasová výchova15Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Caccini GiulioTu ch' hai le pene01:30Pěvecká hlasová výchova18Jurášková Kateřina, Bc. (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Caccini GiulioTu ch'hai le penne, amore02:02Pěvecká hlasová výchova16Zejfartová Lucie, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Caccini GiulioTu ch´hai le penne, Amore01:54Pěvecká hlasová výchova14Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Caccini GiulioTu ch´hai le penne, Amore02:15Pěvecká hlasová výchova18Kullová Lenka, MgA. (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Caccini GiullioAmor chattendi02:05Pěvecká hlasová výchova14Klán Daniel (ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem)
Caccini GiullioAmor che attendi01:10Pěvecká hlasová výchova14Holišová Jitka (ZUŠ Blansko)
Caccini GiuseppeAmor, che attendi01:30Pěvecká hlasová výchova16Kubálková Věra (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Caccini GuilioAmarilli02:10Pěvecká hlasová výchova18Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Caccini GulioAmor ch attendi01:30Pěvecká hlasová výchova16Bláhová Naděžda, MgA. (ZUŠ varhanická Brno)
Caccini GulioAmor, che attendi?01:20Pěvecká hlasová výchova16Hamaričová Daniela (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Caldara AntonioAlma del core02:00Pěvecká hlasová výchova17Langerová Danuše (ZUŠ Štefánikova, Praha 5)
Caldara AntonioAlma del core02:30Pěvecká hlasová výchova13Dolejší Petr (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Caldara AntonioArie anticheAlma del core02:28Pěvecká hlasová výchova18Baranová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava)
Caldara AntonioArie AnticheSebben crudele02:35Pěvecká hlasová výchova19Moravcová Myřátská Libuše, MgA. (ZUŠ Kutná Hora)
Caldara AntonioCaro mio ben02:00Pěvecká hlasová výchova19Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Caldara AntonioCome raggio di sol02:05Pěvecká hlasová výchova18Holišová Jitka (ZUŠ Blansko)
Caldara AntonioCome raggio di sol02:05Pěvecká hlasová výchova20Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Caldara AntonioCome raggio di sol02:15Pěvecká hlasová výchova19Peřinová Ludmila, PhDr., Ph.D. (ZUŠ O. Nedbala)
Caldara AntonioCome raggio di sol02:35Pěvecká hlasová výchova18Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Caldara AntonioSebben crudele02:10Pěvecká hlasová výchova20Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Caldara AntonioSebben crudele02:20Pěvecká hlasová výchova17Kolář Milan, MgA. (ZUŠ Benátky nad Jizerou)
Caldara AntonioSebben crudele02:20Pěvecká hlasová výchova18Nitschmann Vlastimil, MgA. (ZUŠ B.Martinů)
Caldara AntonioSebben crudele02:25Pěvecká hlasová výchova19Nentvichová Klára, DiS. (ZUŠ Broumov)
Caldara AntonioSebben crudele02:30Pěvecká hlasová výchova16Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Caldara AntonioSebben crudele02:36Pěvecká hlasová výchova20Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Kyjov)
Caldara AntonioSebben crudele02:38Pěvecká hlasová výchova19Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Caldara AntonioSebben crudele02:40Pěvecká hlasová výchova16Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Caldara AntonioSebben crudele02:40Pěvecká hlasová výchova16Kabelková Kateřina, Mgr. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Caldara AntonioSebben crudele02:40Pěvecká hlasová výchova18Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Caldara AntonioSebben crudele02:45Pěvecká hlasová výchova17Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Caldara AntonioSebben crudele02:45Pěvecká hlasová výchova19Hrdinová Pavlína, DiS. (ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín)
Caldara AntonioSebben crudele02:50Pěvecká hlasová výchova17Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
Caldara AntonioSebben crudele02:50Pěvecká hlasová výchova18Knížková Jana, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Chlumec n. Cidlinou)
Caldara AntonioSebben crudele03:09Pěvecká hlasová výchova19Podolkhova Ksenia, MgA. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Caldara AntonioSebben crudele03:57Pěvecká hlasová výchova18Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
Caldara AntonioSebben, crudele02:10Pěvecká hlasová výchova17Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Caldara AntonioSebben, crudele02:15Pěvecká hlasová výchova14Klán Daniel (ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem)
Caldara AntonioSebben, crudele02:30Pěvecká hlasová výchova16Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Caldara AntonioSebben, crudele02:35Pěvecká hlasová výchova19Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Caldara AntonioSebben, crudele02:50Pěvecká hlasová výchova14Vardanyan Ani (ZUŠ a MŠ Vlachovo Březí)
Caldara AntonioSebben, crudele03:05Pěvecká hlasová výchova20Pospíšilová Kateřina, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Caldara AntonioSebben, crudeleAria z opery La constanza02:46Pěvecká hlasová výchova18Zornyshko Galyna, Mgr. (ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě)
Caldara AntonioSebben Crudele02:30Pěvecká hlasová výchova18Černíková-Vjaclovská Lenka, Mgr. (ZUŠ Rychvald)
Caldara AntonioSebben Crudele02:35Pěvecká hlasová výchova15Patočka Jaroslav, Dis. (ZUŠ Železný Brod)
Caldara AntonioSebben Crudele02:35Pěvecká hlasová výchova19Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
Caldara AntonioSebben crudelle02:30Pěvecká hlasová výchova17Roudnická Libuše, Mgr. (ZUŠ Semily, p. o.)
Caldara AntonioSebben srudele02:45Pěvecká hlasová výchova15Jacobsová Jitka (ZUŠ Polná)
Caldara AntonioSeben crudele02:30Pěvecká hlasová výchova20Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Caldara AntonioSeben crudele02:40Pěvecká hlasová výchova19Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Caldara AntonioSeben crudele02:45Pěvecká hlasová výchova19Flígrová Petra (ZUŠ Opočno)
Caldara AntonioSeben crudele02:50Pěvecká hlasová výchova19Friedlová Renata (ZUŠ Louny)
Caldara AntonioSeben crudele02:54Pěvecká hlasová výchova19Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Caldara AntonioSe Ben CrudelePíseň02:30Pěvecká hlasová výchova16Kovářová Helena (ZUŠ Jilemnice)
Caldara AntonioSelve amiche02:40Pěvecká hlasová výchova15Zejfartová Lucie, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Cano José MariaHijo de la luna02:31Pěvecká hlasová výchova14Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Canzone popolareGiamaica01:55Pěvecká hlasová výchova12Podolkhova Ksenia, MgA. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Carissimi GiacomoVittoria, mio core02:31Pěvecká hlasová výchova22Surovík Josef (ZUŠ Morava,Zlín)
Carissimi GiacomoVittoria, mio core!02:40Pěvecká hlasová výchova21Roudnická Libuše, Mgr. (ZUŠ Semily, p. o.)
Carissimi GiacomoVITTORIA, MIO CORE02:50Pěvecká hlasová výchova19Šeinerová Eva (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Carissimi GiacomoVittoria, vittoria02:40Pěvecká hlasová výchova18Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Carissimi GiacomoVittoria, vittoria02:45Pěvecká hlasová výchova18Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Kyjov)
Carissimi GiacomoVittoria, vittoria !02:15Pěvecká hlasová výchova20Lilova Nevena, Mgr. (ZUŠ Krnov)
Carissimi GiacomoVittoria, vittoria!02:45Pěvecká hlasová výchova19Belingerová Hana (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Carissimi Gian GiacomoVittoria!02:54Pěvecká hlasová výchova19Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Carissimi Gian GiacomoVittoria, mio core02:30Pěvecká hlasová výchova18Niederlová Jaroslava (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Carissimi Gian GiacomoVittoria, Vittoria mio core!02:36Pěvecká hlasová výchova19Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Carleton BobJa-da, Ja-da, Jing, Jing, Jing!arr. Greg Gilpin02:55Pěvecká hlasová výchova (2×)18Koňárková Hana, Mgr. (ZUŠ Střelice)
Carlton BobJa-da01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)19Kubínová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Carlton BobJada, jada01:12Pěvecká hlasová výchova (3×)16Kůrková Eva (ZUŠ Cheb)
Cassidy EvaDanny Boy02:30Pěvecká hlasová výchova12Křížková Věra, DiS. (ZUŠ Třemošná)
Cavalli FrancescoAffé affé mi fate ridere01:50Pěvecká hlasová výchova15Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Cavalli FrancescoDelizie contente02:45Pěvecká hlasová výchova20Francková Drahomíra, Mgr. (ZUŠ, Třebechovice pod Orebem)
Cavalli FrancescoDelizie contente03:30Pěvecká hlasová výchova19Štěpánová Daniela, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Cavalli FrancescoDelizie contente03:40Pěvecká hlasová výchova18Keferová Hana (ZUŠ Žerotín)
Cavalli FrancescoDolce amor01:43Pěvecká hlasová výchova18Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Celba JanCestu znám jen já01:24Pěvecká hlasová výchova10Bečková Lada, Mgr., Dis. (ZUŠ Chomutov)
Celba JaroslavCestu znám01:25Pěvecká hlasová výchova9Veliká Marie (ZUŠ Krnov-Pod Bezručovým vrchem)
Celba JaroslavCestu znám02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)12Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Celba JaroslavCestu znám jen já01:35Pěvecká hlasová výchova13Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Kyjov)
Celba JaroslavZ mechu a kapradí02:15Pěvecká hlasová výchova (3×)16Potůčková Šárka (ZUŠ Dobruška)
Celba Jaroslav, Štíplová LjubaČi a či a čičiči02:00Pěvecká hlasová výchova9Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
César Antonovič KjuiSocha01:00Pěvecká hlasová výchova18Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Cesti Pietro AntonioOronteaIntorno all ´ idol mio03:15Pěvecká hlasová výchova18Matějů Němčanovská Jana (ZUŠ Třebíč)
cikánskáAven roma00:57Pěvecká hlasová výchova (3×)20Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
cikánskáKaj tu salas00:55Pěvecká hlasová výchova (3×)20Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
cikánskáNane cocha00:50Pěvecká hlasová výchova (2×)21Trunečková Michaela (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Cimarosa DomenicoArie AnticheBel Nume che adoro02:20Pěvecká hlasová výchova20Moravcová Myřátská Libuše, MgA. (ZUŠ Kutná Hora)
Cimarosa DomenicoBel Nume che adoro02:00Pěvecká hlasová výchova16Aunická Pavla (ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle)
Císař MiroslavPihy01:20Pěvecká hlasová výchova12Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Císař ZbyněkČtyři koně na balkóně01:35Pěvecká hlasová výchova14Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Císař ZbyněkČtyři koně na balkóně02:03Pěvecká hlasová výchova10Šrůtková Markéta, DiS. (ZUŠ Kroměříž)
Císař ZbyněkČtyři mušketýři01:50Pěvecká hlasová výchova12Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Císař ZbyněkJá a čtyři mušketýři01:50Pěvecká hlasová výchova12Polanová Martina (ZUŠ Rakovník)
Císař ZbyněkJá mám notu01:40Pěvecká hlasová výchova11Marková Ivana (ZUŠ Rosice)
Císař ZbyněkZemě Gramofonie02:12Pěvecká hlasová výchova (2×)13Korčáková Hana, dipl. um. (ZUŠ Jedovnice)
Císař ZbyněkZemě Gramofónie02:12Pěvecká hlasová výchova (2×)12Zornyshko Galyna, Mgr. (ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě)
Clapton EricTears in heaven02:25Pěvecká hlasová výchova (3×)19Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Claude-Michel ShönbergI dreamed a dream03:24Pěvecká hlasová výchova17Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Claude-Michel ShönbergStars01:13Pěvecká hlasová výchova17Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Claude-Michel SchönbergLes MisérablesI dreamed a dream03:33Pěvecká hlasová výchova23Ruggieri Giancarlo (ZUŠ Rumburk)
Claude-Michel SchönbergLes MisérablesThere is a castle on a cloud01:25Pěvecká hlasová výchova13Ruggieri Giancarlo (ZUŠ Rumburk)
Claude-Michel SchönbergOn My Own02:30Pěvecká hlasová výchova15Svobodová Blanka, DiS. (ZUŠ Český Brod)
Cmíral AdolfAlbum dětských písní 1957Tancovali vrabci v trávě00:42Pěvecká hlasová výchova9Mikulášová Tereza, Mgr. (ZUŠ Kutná Hora)
Cmíral AdolfKuřátka00:40Pěvecká hlasová výchova11Blašková Zádrapová Beata, Mgr. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Cmíral AdolfKuřátka00:55Pěvecká hlasová výchova8Nováková Ludmila (ZUŠ Klobouky u Brna)
Cmíral AdolfKuřátka01:03Pěvecká hlasová výchova10Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Cmíral AdolfKuřátka01:08Pěvecká hlasová výchova11Matyášová Helena (ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové)
Cmíral AdolfKuřátka01:23Pěvecká hlasová výchova14Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
Cmíral AdolfMlýn01:30Pěvecká hlasová výchova12Věříšová Ilona, Mgr. (ZUŠ B. Smetany,Nové Město nad Metují)
Cmíral AdolfNáš kocourek01:50Pěvecká hlasová výchova9Vašíčková Irena, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Cmíral AdolfTancovali vrabci00:55Pěvecká hlasová výchova9Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Cmíral AdolfTancovali vrabci01:00Pěvecká hlasová výchova9Drobňáková Šárka (ZUŠ Uničov)
Cmíral AdolfTancovali vrabci v trávě00:30Pěvecká hlasová výchova10Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Cmíral AdolfTancovali vrabci v trávě00:30Pěvecká hlasová výchova11Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Cmíral AdolfTancovali vrabci v trávě00:40Pěvecká hlasová výchova9Chmelíková Vendula, Mgr., DiS. (ZUŠ Chlumec n. Cidlinou)
Cmíral AdolfTancovali vrabci v trávě00:45Pěvecká hlasová výchova9Vernerová Eliška (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Cmíral AdolfTancovali vrabci v trávě00:48Pěvecká hlasová výchova9Alföldy Lenka, Mgr. (ZUŠ Prachatice)
Cmíral AdolfTancovali vrabci v trávě01:00Pěvecká hlasová výchova11Kopuletá Jana (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Cmíral AdolfTancovali vrabci v trávě01:10Pěvecká hlasová výchova8Monczková Martina (ZUŠ Rychvald)
Cmíral AdolfZajóc01:30Pěvecká hlasová výchova12Janiczková Helena, MgA. (ZUŠ Postoloprty)
Cmíral AdolfZajouc01:05Pěvecká hlasová výchova13Nováková Ludmila (ZUŠ Klobouky u Brna)
Cmíral AdolfZajouc01:18Pěvecká hlasová výchova15Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
Cmíral A. Škodová M.Tancovali vrabci v trávě00:50Pěvecká hlasová výchova8Kadlecová Michaela, Mgr. (ZUŠ Ledenice)
Cmíral PavelSen o princi02:10Pěvecká hlasová výchova13Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Cohen LeonardDesatero02:35Pěvecká hlasová výchova14Benešová Alexandra, Mgr. (ZUŠ Luby)
Cohen LeonardHallelujah03:00Pěvecká hlasová výchova14Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Horní Slavkov)
Cohen LeonardHallelujah03:00Pěvecká hlasová výchova (4×)18Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Cohen LeonardHallelujah03:20Pěvecká hlasová výchova16Ježková Romana, DiS. (ZUŠ Dobroslava Lidmily)
Cohen LeonardHallelujah-01:40Pěvecká hlasová výchova14Oberlová Alexandra, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary)
Cortese LuigiCinque momenti musicaliRisveglio del vento01:45Pěvecká hlasová výchova18Matějů Němčanovská Jana (ZUŠ Třebíč)
Cuks I. J.Skřivánek00:50Pěvecká hlasová výchova10Symerská Alžběta (ZUŠ Hulín)
Curschmann FriedrichDer schiffer fährt zu Land02:45Pěvecká hlasová výchova18Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Curtis ErnestoTorna a Surriento02:34Pěvecká hlasová výchova18Braunová Ľubica (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Čajkovskij PetrNa plese02:15Pěvecká hlasová výchova20Zornyshko Galyna, Mgr. (ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě)
Čajkovskij Petr IljičArie Triquetaz opery Eugen Oněgin01:45Pěvecká hlasová výchova24Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Čajkovskij Petr IljičBlagoslavljaju vas lesa03:45Pěvecká hlasová výchova18Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Čajkovskij Petr IljičČaróvnicaRuské písně, album II.01:40Pěvecká hlasová výchova18Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Čajkovskij Petr IljičDuet Prilepy a Milovzora - Moj milenkij družokz opery Piková dáma02:55Pěvecká hlasová výchova (2×)20Hejzlarová Karolína, Dipl.um. (ZUŠ Praha 4)
Čajkovskij Petr IljičNět tolko tot kto znal02:25Pěvecká hlasová výchova21Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Čajkovskij Petr IljičNi slůvka má lásko01:50Pěvecká hlasová výchova18Zachovalá Jana, Mgr. (ZUŠ Velké Bílovice)
Čajkovskij Petr IljičZa jasných dní03:15Pěvecká hlasová výchova20Kudlíková Eva (ZUŠ Břeclav)
Čajkovskij Petr IljičZa jasných dní03:27Pěvecká hlasová výchova18Braunová Ľubica (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Čajkovskij Petr Iljič24 písní a romancíUprostřed plesu02:35Pěvecká hlasová výchova19Kábelová Marie, Mgr. (ZUŠ Hrotovice)
Čajkovskyj Petr IljičPiková DámaArie Pavlíny03:05Pěvecká hlasová výchova18Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Čajkovský Petr IljičNa plese01:56Pěvecká hlasová výchova18Jurčíková Yvona, MgA. (ZUŠ Šumperk)
ČechomorHruška02:05Pěvecká hlasová výchova16Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
ČechomorMezi horamiMoravská lidová01:36Pěvecká hlasová výchova14Bezačinská Oľga, Mgr. art., ArtD. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
ČechomorNeber sobě01:20Pěvecká hlasová výchova14Schwalbová Lucie, Dis. (ZUŠ Aš)
ČechomorSlunéčko zachodí01:30Pěvecká hlasová výchova14Schwalbová Lucie, Dis. (ZUŠ Aš)
ČechomorTy Velické zvony02:40Pěvecká hlasová výchova15Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
ČechomorVyšly ryby00:55Pěvecká hlasová výchova16Malečková Terezie, DiS. (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Čepelka MiloňJak jsou ženy založeny02:10Pěvecká hlasová výchova14Matějů Němčanovská Jana (ZUŠ Třebíč)
Černík JosefA pred námi zahrádečkaPiesně pre výchovu spevákov I.00:34Pěvecká hlasová výchova10Menšíková Radmila (ZUŠ Valašské Klobouky)
Černík JosefV tom Hrozenském poli01:15Pěvecká hlasová výchova15Moravcová Jana, dipl. um. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Černocká PetraOvečka01:05Pěvecká hlasová výchova13Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Černocká PetraOvečka01:05Pěvecká hlasová výchova13Šimáková Stanislava (ZUŠ Plzeň Chválenická)
černošský spirituálIt's Me, O Lord01:05Pěvecká hlasová výchova17Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
černošský spirituálI want to be ready01:25Pěvecká hlasová výchova15Hájková Eliška, DiS. (ZUŠ Holice)
Černošský spirituálPadal déšť01:44Pěvecká hlasová výchova16Palánková Eva, DiS. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
česká lidováAdámku náš00:45Pěvecká hlasová výchova8Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
česká lidováA dybych já byla01:07Pěvecká hlasová výchova12Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
česká lidováA já pořád, kdo to je01:25Pěvecká hlasová výchova9Pešavová Monika, Mgr. et Mgr. (ZUŠ Nýřany)
česká lidováČervená růžičko01:25Pěvecká hlasová výchova13Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
česká lidováČervený šátečku01:09Pěvecká hlasová výchova9Tichá Alena, Mgr. (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
česká lidováČí jsou to koníčky01:40Pěvecká hlasová výchova14Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
česká lidováEj padá, padá rosička00:54Pěvecká hlasová výchova11Lebedová Simona (ZUŠ Tachov)
česká lidováHonzíčka mám ráda00:35Pěvecká hlasová výchova18Petrovićová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jihlava)
česká lidováHop hej cibuláři00:54Pěvecká hlasová výchova12Durczaková Jana (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
česká lidováHop, hej! cibuláři01:35Pěvecká hlasová výchova11Pešavová Monika, Mgr. et Mgr. (ZUŠ Nýřany)
česká lidováHořela lípa, hořela01:05Pěvecká hlasová výchova8Baláž Rostislav, BcA., DiS. (ZUŠ Ivanovice na Hané)
česká lidováHrály dudy00:41Pěvecká hlasová výchova10Falcníková Kateřina, DiS. (ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice)
česká lidováHrály dudy00:41Pěvecká hlasová výchova14Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
česká lidováHvězdičky, dobrou noc01:43Pěvecká hlasová výchova10Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Vracov)
česká lidováChodila po včelínku00:30Pěvecká hlasová výchova10Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
česká lidováKdyby byl Bavorov01:05Pěvecká hlasová výchova8Baláž Rostislav, BcA., DiS. (ZUŠ Ivanovice na Hané)
česká lidováKdyby byl Bavorov01:10Pěvecká hlasová výchova11Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
česká lidováKdybys měla má panenko01:00Pěvecká hlasová výchova9Pirochtová Květoslava (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
česká lidováKdybys měla má panenko01:30Pěvecká hlasová výchova9Falcníková Kateřina, DiS. (ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice)
česká lidováKdyž jsem já šel01:13Pěvecká hlasová výchova9Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
česká lidováLoučení, loučení01:20Pěvecká hlasová výchova13Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
česká lidováMarjánko,Marjánko01:20Pěvecká hlasová výchova10Kroftová Daniela (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
česká lidováMěla jsem holoubka02:00Pěvecká hlasová výchova15Pešavová Monika, Mgr. et Mgr. (ZUŠ Nýřany)
česká lidováMěla jsem milého parukáře01:20Pěvecká hlasová výchova12Hrbáčková Šárka (ZUŠ Vlašim)
česká lidováNáchodský zámeček01:00Pěvecká hlasová výchova10Lebedová Simona (ZUŠ Tachov)
česká lidováNa tom bošileckým mostku01:05Pěvecká hlasová výchova12Sabadáš Michal, dipl.um. (ZUŠ B. Kozánka, Přerov)
česká lidováNa tý louce zelený01:35Pěvecká hlasová výchova12Baláž Rostislav, BcA., DiS. (ZUŠ Ivanovice na Hané)
česká lidováNechoď tam00:26Pěvecká hlasová výchova12Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
česká lidováÓ, hřebíčku zahradnický01:45Pěvecká hlasová výchova10Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Vracov)
česká lidováPod dubem01:13Pěvecká hlasová výchova16Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
česká lidováPod našima okny01:30Pěvecká hlasová výchova9Nepustilová Julie, Mgr. (ZUŠ Lovosice)
česká lidováPod těšínským mostkem01:13Pěvecká hlasová výchova12Petrovićová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jihlava)
česká lidováRáda, ráda, můj zlatej Honzíčku00:50Pěvecká hlasová výchova12Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
česká lidováSedlák, sedlák01:15Pěvecká hlasová výchova11Pešavová Monika, Mgr. et Mgr. (ZUŠ Nýřany)
česká lidováSedlák, sedlák, sedlák00:43Pěvecká hlasová výchova16Petrovićová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jihlava)
česká lidováSedlák,sedlák,sedlák.01:10Pěvecká hlasová výchova13Durczaková Jana (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
česká lidováSivá holubičko01:10Pěvecká hlasová výchova11Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
česká lidováSlunéčko01:25Pěvecká hlasová výchova18Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
česká lidováSpi děťátko, spi01:09Pěvecká hlasová výchova8Baláž Rostislav, BcA., DiS. (ZUŠ Ivanovice na Hané)
česká lidováStará baba jede01:13Pěvecká hlasová výchova11Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
česká lidováStojí hruška01:50Pěvecká hlasová výchova11Hrbáčková Šárka (ZUŠ Vlašim)
česká lidováŠiroký, hluboký01:50Pěvecká hlasová výchova12Trávníček Kamil, Mgr. (ZUŠ Krnov)
česká lidováŠiroký, hluboký01:50Pěvecká hlasová výchova15Falcníková Kateřina, DiS. (ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice)
česká lidováŠiroký, hluboký02:00Pěvecká hlasová výchova15Kubínová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
česká lidováTeče voda, vodička01:20Pěvecká hlasová výchova11Kubínová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
česká lidováTravička zelená01:00Pěvecká hlasová výchova8Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
česká lidováU našich stájů00:30Pěvecká hlasová výchova9Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
česká lidováUtíkej Káčo00:35Pěvecká hlasová výchova8Baláž Rostislav, BcA., DiS. (ZUŠ Ivanovice na Hané)
česká lidováVčera neděle byla01:45Pěvecká hlasová výchova10Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
česká lidováVdejte mě matičko00:50Pěvecká hlasová výchova14Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
česká lidováVoděnka studená00:30Pěvecká hlasová výchova11Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
česká lidováVyšla hvězda jasná00:40Pěvecká hlasová výchova15Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
česká lidováZnám já jeden krásný zámek01:55Pěvecká hlasová výchova11Pešavová Monika, Mgr. (ZUŠ Nýřany)
česká lidováŽádnej neví,jako já00:35Pěvecká hlasová výchova (2×)11Ondrušová Jaroslava, MgA. (ZUŠ Charbulova Brno)
česká lidová --Žežulinka kuká--01:55Pěvecká hlasová výchova20Hubičková Dagmar, Mgr. (ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary)
Česká lidováAch není, tu není01:05Pěvecká hlasová výchova9Šťastná Dana, MgA. (ZUŠ Znojmo)
Česká lidováAndulko šafářova00:45Pěvecká hlasová výchova8Vršinská Anna, MgA. (ZUŠ Praha 4)
Česká lidováAž já pojedu přes ten les00:59Pěvecká hlasová výchova13Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Česká lidováČekala jsem01:10Pěvecká hlasová výchova14Hakl Milan Václav, Ing. (Základní umělecká škola Letovice)
Česká lidováJá mám koně00:40Pěvecká hlasová výchova11Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Česká lidováJá nechci žádného00:45Pěvecká hlasová výchova13Peša Václav, Mgr. (ZUŠ Mikulov)
Česká lidováKdyby byl Bavorov00:50Pěvecká hlasová výchova (2×)13Rédlová Romana (ZUŠ Vodňany)
Česká lidováKdyž jsem k vám chodíval01:19Pěvecká hlasová výchova10Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Česká lidováKoulelo se koulelo01:00Pěvecká hlasová výchova12Šťastná Dana, MgA. (ZUŠ Znojmo)
Česká lidováMarjánkoSlabikář začínajícího zpěváka01:02Pěvecká hlasová výchova10Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Česká lidováMarjánko, Marjánko01:30Pěvecká hlasová výchova12Vršinská Anna, MgA. (ZUŠ Praha 4)
Česká lidováMěla jsem holoubka01:15Pěvecká hlasová výchova16Miller Petr (ZUŠ Šenov)
Česká lidováMěla jsem chlapce01:20Pěvecká hlasová výchova12Hakl Milan Václav, Ing. (Základní umělecká škola Letovice)
Česká lidováMěla jsem chlapce, nemám nic01:34Pěvecká hlasová výchova14Hromková Veronika, Mgr. BcA. (Základní umělecká škola Letovice)
Česká lidováNa Bílé hoře01:10Pěvecká hlasová výchova11Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Česká lidováNa tom Bošileckym mostku00:45Pěvecká hlasová výchova12Miller Petr (ZUŠ Šenov)
Česká lidováNa tý louce zelený00:55Pěvecká hlasová výchova13Miller Petr (ZUŠ Šenov)
Česká lidováOkolo Bludova01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)13Rédlová Romana (ZUŠ Vodňany)
Česká lidováÓ, řebíčku zahradnický01:30Pěvecká hlasová výchova12Filous Přemysl, DiS. (ZUŠ Vodňany)
Česká lidováPásla husy nade dvorem01:38Pěvecká hlasová výchova23Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Česká lidováPlavala husička po Dunaji01:30Pěvecká hlasová výchova10Filous Přemysl, DiS. (ZUŠ Vodňany)
Česká lidováPletla v kytku rozmarýnku02:05Pěvecká hlasová výchova (2×)23Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Česká lidováPod našima okny01:20Pěvecká hlasová výchova13Miller Petr (ZUŠ Šenov)
Česká lidováPod našima okny01:35Pěvecká hlasová výchova12Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Česká lidováPod našim okýnkem01:12Pěvecká hlasová výchova8Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Česká lidováRáda, ráda, můj zlatej Honzíčku00:30Pěvecká hlasová výchova11Filous Přemysl, DiS. (ZUŠ Vodňany)
Česká lidováTen suchdolský rybník01:50Pěvecká hlasová výchova (2×)14Peřinová Ludmila, PhDr., Ph.D. (ZUŠ O. Nedbala)
Česká lidováV tom píseckým černým lese01:10Pěvecká hlasová výchova10Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Česká lidováVždycky mě matička říkávala01:00Pěvecká hlasová výchova16Hakl Milan Václav, Ing. (Základní umělecká škola Letovice)
česká lidová arr. Jan MalátPOČKEJ, POVÍM01:10Pěvecká hlasová výchova17Šeinerová Eva (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
česká lidová (arr. J. Sládek)Ó, řebíčku zahradnický01:10Pěvecká hlasová výchova12Beran Martin, Bc. (ZUŠ Holice)
česká lidová arr. Lucie HalamíkováPíšťadlička01:00Pěvecká hlasová výchova12Kubínová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
česká lidová arr. Lucie HalamíkováSil jsem proso01:00Pěvecká hlasová výchova15Kubínová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
česká lidová česká lidováTeče voda, vodička01:00Pěvecká hlasová výchova14Kolářová Lucie, Bc. (ZUŠ Borovany)
Česká lidová lidováNestůjte mládenci01:26Pěvecká hlasová výchova14Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
česká lidová píseňKdes holubičko lítala02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)19Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Kyjov)
česká lidová píseňMěla jsem holoubka01:25Pěvecká hlasová výchova12Ciznerová Květoslava (ZUŠ Březnice)
česká lidová píseňPopěvky00:53Pěvecká hlasová výchova7Malečková Terezie, DiS. (ZUŠ Plzeň Chválenická)
česká lidová píseňSlavíček zpívá01:20Pěvecká hlasová výchova13Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Kyjov)
česká lidová píseňZa horama, za lesem01:05Pěvecká hlasová výchova14Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Kyjov)
Česká lidová píseňAž já budu velká00:49Pěvecká hlasová výchova11Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Česká lidová píseňÓ, řebíčku zahradnický01:00Pěvecká hlasová výchova10Nová Marie, Bc., DiS. (ZUŠ Liberec 12)
Česká lidová úprava P. EbenKoulelo se, koulelo00:50Pěvecká hlasová výchova (2×)23Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Česká lidová upr. Axman EmilStojí hruška v oudolí02:14Pěvecká hlasová výchova15Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
česká lidová - upr. Jan MalátČervená růžičko01:00Pěvecká hlasová výchova10Pálková Silvie, Mgr. (ZUŠ Liberec)
česká lidová - upr. Jan MalátNechoď tam00:47Pěvecká hlasová výchova10Pálková Silvie, Mgr. (ZUŠ Liberec)
česká lidová - upr. Miroslav RaichlLouka široká01:59Pěvecká hlasová výchova14Pálková Silvie, Mgr. (ZUŠ Liberec)
česká lidová - upr. M. RaichlMěla jsem já milovníčka01:55Pěvecká hlasová výchova13Pálková Silvie, Mgr. (ZUŠ Liberec)
Česká lidová upr. Sládek FerdinandJsou na potoce ráčata02:01Pěvecká hlasová výchova14Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Česká lidová upr. Sládek FerdinandRáda, ráda00:41Pěvecká hlasová výchova12Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Česká lidová upr. Trojan VáclavBývali Čechové01:21Pěvecká hlasová výchova14Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
česká lidová v upravě Ferdinanda SládkaJeníčku,bloudíš01:00Pěvecká hlasová výchova19Tichá Alena, Mgr. (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
Česká lidová z BerounskaKoulelo se, koulelo00:58Pěvecká hlasová výchova7Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
česká lidová z HradeckaČtyři koně ve dvoře01:20Pěvecká hlasová výchova9Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
česká z KouřimskaŠiroký hluboký01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)17Zvoníková Lucie, Bc. (ZUŠ Blovice)
Česká z KouřimskaŠiroký, hluboký02:20Pěvecká hlasová výchova18Plašilová Lenka (ZUŠ Holice)
česká zlidověláHodné štěně00:55Pěvecká hlasová výchova11Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Čihák VáclavPod naší kovárnou00:30Pěvecká hlasová výchova (2×)13Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Čihák VáclavTen třeboňskej můstek01:45Pěvecká hlasová výchova (2×)13Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Daniel LadislavBěži voda, běži00:48Pěvecká hlasová výchova11Heřmánková Štěpánka, Bc. (ZUŠ M. Podvalové,Praha 9 - Čakovice)
Dan KellyHome on the Range01:00Pěvecká hlasová výchova8Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
da Palestrina Giovanni PierluigiAdoramus te00:40Pěvecká hlasová výchova (3×)21Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Dargomyžkij AlexandrHoj,děvo,duše drahá01:20Pěvecká hlasová výchova17Neuwirthová Helena (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Dargomyžskij Alexandr SergejevičHoch a dívka01:02Pěvecká hlasová výchova19Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Dargomyžskij Alexandr SergejevičHoj děvo, duše drahá01:40Pěvecká hlasová výchova14Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Dargomyžskij Alexandr SergejevičJa vas ljubil01:30Pěvecká hlasová výchova16Israel Večeřová Markéta, Mgr. (ZUŠ Žerotín)
d'Astorga EmanuelePer non penar01:55Pěvecká hlasová výchova17Turčanová Lenka, MgA. (ZUŠ Šlapanice)
D´astorga EmmanuelPer non penar02:30Pěvecká hlasová výchova18Suprunovich Kseniya, MgA. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Datin JacquesMěj mě rád02:02Pěvecká hlasová výchova16Hofmannová Lucie, Mgr. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
David MackThe Cinderella waltzSo this is love01:25Pěvecká hlasová výchova14Frídová Andrea, MgA. (ZUŠ Zbiroh)
David MackThe magic song00:49Pěvecká hlasová výchova9Beránková Kristýna, MgA. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
da Vittoria Tomasso LodovicoTamquam agnus01:40Pěvecká hlasová výchova (3×)19Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Debussy ClaudeLes Cloches02:05Pěvecká hlasová výchova17Ondrejka Jan, MgA. (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
DeCesare StephenI´m nothing without you04:35Pěvecká hlasová výchova (2×)18Prachařová Hana, Mgr. (ZUŠ Rakovník)
De Filippová EvaKamarádka kytara02:00Pěvecká hlasová výchova12Kokešová Lucie (ZUŠ Unhošť)
De Filippová EvaPoděkování01:50Pěvecká hlasová výchova11Kokešová Lucie (ZUŠ Unhošť)
DeFord SallyI Know my Father loves me03:30Pěvecká hlasová výchova (2×)21Trunečková Michaela (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Delayrac NicolasQuand le bien-aimé reviendra03:10Pěvecká hlasová výchova18Jirglová Milada (ZUŠ Praha 10 - Hostivař)
Delibes LeoAgnus Dei02:30Pěvecká hlasová výchova (2×)17Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
de Liguori Alfonso MariaTu scendi dalle stelle00:50Pěvecká hlasová výchova (2×)16Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Denver JohnLáska prý03:12Pěvecká hlasová výchova (2×)22Výrutová Irena, Mgr. (ZUŠ Chrást)
Denver JohnSpinkej01:17Pěvecká hlasová výchova8Kočová Veronika, Mgr. (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Denver JohnSpinkej02:00Pěvecká hlasová výchova11Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
de Paul GeneWonderful, Wonderful DaySeven Brides for Seven Brothers02:02Pěvecká hlasová výchova21Bezačinská Oľga, Mgr. art., ArtD. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Dermot Galt MacWhere do I go01:50Pěvecká hlasová výchova17Drobňáková Šárka (ZUŠ Uničov)
Desprez JosquinEL GRILLO02:00Pěvecká hlasová výchova (4×)17Šeinerová Eva (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Destinnová EmaZahrada srdceDívčí popěvek01:05Pěvecká hlasová výchova18Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Destinnová EmaZahrada srdceNámluvy01:19Pěvecká hlasová výchova21Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Divotvorný hrnecTam za tou duhou02:22Pěvecká hlasová výchova14Cupáková Olena (SZUŠ Blansko)
Dixson JuliusLollipop01:55Pěvecká hlasová výchova (3×)16Hátlová Zuzana, BcA. (ZUŠ Dubňany)
Dixson JuliusLollipop02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)15Radačovská Kristýna, Mgr. (ZUŠ Stříbro)
Dobiáš DanielPojd´ půjdeme tamK čemu je slunce. když není den02:00Pěvecká hlasová výchova16Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Dobiáš DanielPtačí píseň02:30Pěvecká hlasová výchova12Szukalská Aneta, Mgr. (ZUŠ Moravský Beroun)
Dobroslav LidmilaHrom01:17Pěvecká hlasová výchova (2×)12Gaierová Lenka, DiS. (ZUŠ Cheb)
Dočkal RadekBřezen01:40Pěvecká hlasová výchova13Dočkal Radek, Mgr. (ZUŠ Rousínov)
Dočkal RadekČerven01:50Pěvecká hlasová výchova9Dočkal Radek, Mgr. (ZUŠ Rousínov)
Dočkal RadekDuhy02:00Pěvecká hlasová výchova11Dočkal Radek, Mgr. (ZUŠ Rousínov)
Dočkal RadekHolič02:00Pěvecká hlasová výchova12Dočkal Radek, Mgr. (ZUŠ Rousínov)
Dočkal RadekLenochod02:35Pěvecká hlasová výchova8Dočkal Radek, Mgr. (ZUŠ Rousínov)
Dočkal RadekMaminčin dar02:10Pěvecká hlasová výchova14Dočkal Radek, Mgr. (ZUŠ Rousínov)
Dočkal RadekO mamince01:45Pěvecká hlasová výchova8Dočkal Radek, Mgr. (ZUŠ Rousínov)
Dočkal RadekPastelka01:50Pěvecká hlasová výchova8Dočkal Radek, Mgr. (ZUŠ Rousínov)
Dočkal RadekPořádníček02:15Pěvecká hlasová výchova8Dočkal Radek, Mgr. (ZUŠ Rousínov)
Dočkal RadekSvišti01:30Pěvecká hlasová výchova7Dočkal Radek, Mgr. (ZUŠ Rousínov)
Dočkal RadekZebra žebrá01:50Pěvecká hlasová výchova8Dočkal Radek, Mgr. (ZUŠ Rousínov)
Doga EugenWaltz03:00Pěvecká hlasová výchova18Kučerová Martina, MgA. (ZUŠ Říčany)
Doga JevgenijNane cocha01:45Pěvecká hlasová výchova (2×)14Dočkal Radek, Mgr. (ZUŠ Rousínov)
Dokočil FrantišekNechodívaj synku k nám00:45Pěvecká hlasová výchova11Vršinská Anna, MgA. (ZUŠ Praha 4)
Doležalová JiřinaStrom01:20Pěvecká hlasová výchova15Krpec Josef (ZUŠ Bruntál )
Doležil MethodBoleraz01:50Pěvecká hlasová výchova18Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Donaldson WalterYes Sir, that's my Baby01:35Pěvecká hlasová výchova18Hofmannová Lucie, Mgr. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Donaudy StefanoSpirate pur, spirate02:00Pěvecká hlasová výchova19Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Donaudy StefanoSpirate pur, spirate03:10Pěvecká hlasová výchova19Dostálová Lenka (ZUŠ V. Nováka, Skuteč)
Donizetti GaetanoMe voglio fa ´na casa02:08Pěvecká hlasová výchova19Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Doplnit doplnitPokladAž já pojedu přes ten les00:57Pěvecká hlasová výchova9Brýdová Marcela (ZUŠ Louny)
Doskočil FerdinandHluboký járečku01:55Pěvecká hlasová výchova18Černíková-Vjaclovská Lenka, Mgr. (ZUŠ Rychvald)
Doskočil FerdinandNechodívaj synku k nám00:40Pěvecká hlasová výchova15Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Doskočil FerdinandNechodívaj, synku, k námMoravské lidové písně00:35Pěvecká hlasová výchova13Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Doskočil FrantišekNechodívaj, synku, k nám01:00Pěvecká hlasová výchova11Kudlíková Eva (ZUŠ Břeclav)
Doskočil FrantišekNechodívaj, synku, k nám01:00Pěvecká hlasová výchova12Kudlíková Eva (ZUŠ Břeclav)
Doskočil FrantišekZdálo sa ně, zdálo01:10Pěvecká hlasová výchova15Knechtlová Lenka, dipl. um. (ZUŠ Mělník, příspěvková organizace)
Dostalík JaroslavNež začne jaroHousátka01:00Pěvecká hlasová výchova8Špačková Lintymerová Petra, MgA. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Dostalík JaroslavTen suchdolský rybník01:29Pěvecká hlasová výchova (2×)18Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Dostalík JaroslavTráva neroste01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)16Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Douša EduardFotbalisti02:15Pěvecká hlasová výchova (2×)10Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Douša EduardJezevčíkův horor01:10Pěvecká hlasová výchova10Hladíková Jana, MgA. (ZUŠ Žerotín)
Douša EduardKlokani00:50Pěvecká hlasová výchova9Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Douša EduardLesní studánka01:21Pěvecká hlasová výchova14Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Douša EduardMalí sportovciŠplh na laně01:45Pěvecká hlasová výchova (2×)11Lozoviuková Veronika, Mgr. (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Douša EduardPanenka Alenka02:30Pěvecká hlasová výchova10Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Douša EduardŠplhám01:33Pěvecká hlasová výchova (2×)12Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Dowland JohnCome again01:40Pěvecká hlasová výchova16Pavlíková Eva, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Telč)
Dowland JohnCome Again02:17Pěvecká hlasová výchova17Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Dowland JohnCome Again! Sweet Love Doth Now Invite01:22Pěvecká hlasová výchova (4×)18Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Dowland JohnFarewell unkind01:00Pěvecká hlasová výchova19Kšicová Pavla, Ing. (ZUŠ Vrané nad Vltavou)
Dowland JohnFine knacks for ladies00:48Pěvecká hlasová výchova (4×)19Honzlová Lucie, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Dowland JohnFlow my tears02:30Pěvecká hlasová výchova18Karezová Jindřiška (ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice)
Dowland JohnFlow My Tears03:50Pěvecká hlasová výchova14Szukalská Aneta, Mgr. (ZUŠ Moravský Beroun)
Dowland JohnNow o now I needs must part04:20Pěvecká hlasová výchova18Jirglová Milada (ZUŠ Praha 10 - Hostivař)
Dowland JohnThe First Book of SongsNow,o now I needs must part02:17Pěvecká hlasová výchova18Frídová Andrea, MgA. (ZUŠ Zbiroh)
Drahlovský Josef Č.Zelinka00:30Pěvecká hlasová výchova (2×)11Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Dřevikovský jaroslavNepůjdu do zelí01:16Pěvecká hlasová výchova (2×)19Matyášová Helena (ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové)
Dřevikovský JaroslavNepůjdu do zelí01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)14Motalová Jarmila (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Dumont CharlesMon Dieu03:00Pěvecká hlasová výchova18Peřinová Ludmila, PhDr., Ph.D. (ZUŠ O. Nedbala)
Dumont CharlesNon je ne regrette rien02:30Pěvecká hlasová výchova16Malečková Terezie, DiS. (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Durante FrancescoDanca, danca fanciulla gentile01:30Pěvecká hlasová výchova16Koželuhová Tereza, Bc. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Durante FrancescoDanza danza01:25Pěvecká hlasová výchova16Podolkhova Ksenia, MgA. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
dvojhlasá úprava lid písně - Eben PetrTeče voda, vodička02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)18Kšicová Pavla, Ing. (ZUŠ v Kralupech nad Vltavou)
Dvorský - Borovec R. A. - ZdeněkPohádka o konvalinkách02:10Pěvecká hlasová výchova (2×)12Zachovalá Jana, Mgr. (ZUŠ Velké Bílovice)
Dvořák A.Cigánske melodie č. 601:15Pěvecká hlasová výchova20Ambróšová Gabriela (ZUŠ V. Ambrose)
Dvořák AntonínAch, není tu02:24Pěvecká hlasová výchova18Štolová Kateřina (ZUŠ Louny)
Dvořák AntonínAch není tu, není03:00Pěvecká hlasová výchova24Tesaříková Gabriela, Mgr. (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Dvořák AntonínAch, není tu, není02:50Pěvecká hlasová výchova18Bartošová Eva, Mgr., DiS. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Dvořák AntonínAch, rečenky, rečenky01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)15Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Dvořák AntonínA les je tichý02:10Pěvecká hlasová výchova19Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Dvořák Antonínárie Julie, "Synáčku, můj květe"02:20Pěvecká hlasová výchova21Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Dvořák AntonínÁrie Kuchtíka z opery Rusalka02:00Pěvecká hlasová výchova19Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Dvořák AntonínAve Maria02:40Pěvecká hlasová výchova20Blašková Zádrapová Beata, Mgr. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Dvořák AntonínAve Maria02:55Pěvecká hlasová výchova18Grossová Zdeňka, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Dvořák AntonínAve Maria03:00Pěvecká hlasová výchova20Pospíšilová Kateřina, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Dvořák AntonínAve Maria03:05Pěvecká hlasová výchova20Kubálková Věra (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Dvořák AntonínBiblická píseň č. 1001:40Pěvecká hlasová výchova22Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Dvořák AntonínBiblická píseň č. 4Hospodin jest můj pastýř02:00Pěvecká hlasová výchova22Todorova Anna, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Dvořák AntonínBiblická píseň č.403:00Pěvecká hlasová výchova17Fila Martin (ZUŠ Buštěhrad)
Dvořák AntonínBiblická píseň č. 502:10Pěvecká hlasová výchova19Surovík Josef (ZUŠ Morava,Zlín)
Dvořák AntonínBiblická píseň č. 502:30Pěvecká hlasová výchova19Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Dvořák AntonínBiblická píseň č. 602:40Pěvecká hlasová výchova22Surovík Josef (ZUŠ Morava,Zlín)
Dvořák AntonínBiblické písněč. 1002:00Pěvecká hlasová výchova20Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Dvořák AntonínBiblické písněHospodin jest můj pastýř02:10Pěvecká hlasová výchova18Brýdová Marcela (ZUŠ Louny)
Dvořák AntonínBiblické písněpíseň č. 1002:15Pěvecká hlasová výchova18Karageorgieva Iva, MgA. (ZUŠ Hranice)
Dvořák AntonínBiblické písně10. Zpívejte hospodinu02:10Pěvecká hlasová výchova18Plašilová Lenka (ZUŠ Holice)
Dvořák AntonínBiblické písně č. 1001:45Pěvecká hlasová výchova14Buchmannová Marcela, Mgr. (ZUŠ Bystřice pod Hostýnem)
Dvořák AntonínBiblické písně č. 1002:00Pěvecká hlasová výchova17Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Dvořák AntonínBiblické písně - Slyš, ó Bože, volání mé02:40Pěvecká hlasová výchova18Holišová Jitka (ZUŠ Blansko)
Dvořák AntonínBože, Bože píseň novou02:30Pěvecká hlasová výchova18Poldauf Peter (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Dvořák AntonínBože! Bože! Píseň novou.03:15Pěvecká hlasová výchova21Motalová Jarmila (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Dvořák AntonínCigánské melodiečíslo 402:05Pěvecká hlasová výchova21Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Dvořák AntonínCigánské melodieKdyž mě stará matka02:15Pěvecká hlasová výchova21Kučerová Martina, MgA. (ZUŠ Říčany)
Dvořák AntonínCigánské melodieStruna naladěna00:55Pěvecká hlasová výchova17Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Dvořák AntonínCigánské melodieStruna naladěná02:00Pěvecká hlasová výchova16Šafářová Doležílková Jana (ZUŠ Klimkovice)
Dvořák AntonínCigánské melodieŠiroké rukavy01:20Pěvecká hlasová výchova18Hanžlík Bohumír (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Dvořák AntonínCigánské melodieŠiroké rukávy01:11Pěvecká hlasová výchova20Kůsová Markéta, Mgr. (ZUŠ Plasy)
Dvořák AntonínCigánské melodie, op. 55Když mě stará matka02:05Pěvecká hlasová výchova18Brázda Vladimír (ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno)
Dvořák Antoníncyklus v Národním tónu op.73Žalo dievča02:15Pěvecká hlasová výchova17Kubová Jarmila, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
Dvořák AntonínDejte klec jestřábuCigánské melodie01:55Pěvecká hlasová výchova20Hejlíková Zdeňka (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Dvořák AntonínDejte klec jestřábuCikánské melodie01:50Pěvecká hlasová výchova20Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Dvořák AntonínDobrú noc02:40Pěvecká hlasová výchova16Kümmelová Věra, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Dvořák AntonínDobrú noc02:55Pěvecká hlasová výchova18Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Dvořák AntonínDobrú noc, má milá03:10Pěvecká hlasová výchova18Grossová Zdeňka, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Dvořák AntonínDyby byla kosa01:01Pěvecká hlasová výchova (2×)19Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
Dvořák AntonínDyby byla kosa01:08Pěvecká hlasová výchova (2×)14Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabrošená01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)18Matošková Eva, MgA. (ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabrošená01:15Pěvecká hlasová výchova (2×)18Cupáková Olena (SZUŠ Blansko)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšena01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)17Podolkhova Ksenia, MgA. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšená01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)21Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšená01:03Pěvecká hlasová výchova (2×)17Špetíková Tereza, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšená01:04Pěvecká hlasová výchova (2×)14Koutný Luděk (ZUŠ Kroměříž)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšená01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)16Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšená01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)18Borková Alena, Mgr. (ZUŠ Velká Bíteš)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšená01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)18Lojdová Eva, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšená01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)18Němcová Zdeňka, Dipl.um. (ZUŠ Velké Meziříčí)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšená01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)18Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšená01:14Pěvecká hlasová výchova (2×)23Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšená01:15Pěvecká hlasová výchova (2×)17Johnová Hana, DiS. (ZUŠ Šumperk)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšená01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)15Baláž Rostislav, BcA., DiS. (ZUŠ Ivanovice na Hané)
Dvořák AntonínDyby byla kosa nabróšená01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)15Pešavová Monika, Mgr. et Mgr. (ZUŠ Nýřany)
Dvořák AntonínEj, mám já koňa faku01:28Pěvecká hlasová výchova20Majerová Květa, Mgr. (ZUŠ Kdyně)
Dvořák AntonínEj, mám já koňa faku01:30Pěvecká hlasová výchova26Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Dvořák AntonínEj, mám já koňa faku01:40Pěvecká hlasová výchova17Kümmelová Věra, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Dvořák AntonínEj,mám já koňa faku01:45Pěvecká hlasová výchova21Kachlíková Kateřina, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Dvořák AntonínHolub na javoře01:24Pěvecká hlasová výchova (4×)23Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Dvořák AntonínHolub na javoře01:35Pěvecká hlasová výchova (2×)12Polanský Lukáš, Mgr., DiS. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Dvořák AntonínHolub na javoře01:42Pěvecká hlasová výchova (2×)24Tesaříková Gabriela, Mgr. (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Dvořák AntonínHoře01:25Pěvecká hlasová výchova (2×)19Gaierová Lenka, DiS. (ZUŠ Cheb)
Dvořák AntonínHospodin jest můj pastýř02:06Pěvecká hlasová výchova19Vacek Miroslav, Bc. (ZUŠ Přeštice)
Dvořák AntonínHospodin jest můj pastýř02:15Pěvecká hlasová výchova21Krymová Oldřiška, Bc. (ZUŠ Klášterec nad Ohří)
Dvořák AntonínHospodin jest můj pastýř02:50Pěvecká hlasová výchova15Kočová Veronika, Mgr. (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Dvořák AntonínHraj muziko,hrajMoravské dvojzpěvy02:20Pěvecká hlasová výchova (2×)20Hejzlarová Karolína, Dipl.um. (ZUŠ Praha 4)
Dvořák AntonínJablko01:55Pěvecká hlasová výchova (2×)13Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Dvořák AntonínJablko02:05Pěvecká hlasová výchova (2×)15Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Dvořák AntonínJablko02:06Pěvecká hlasová výchova (2×)17Špetíková Tereza, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Dvořák AntonínJá jsem ten rytíř z pohádky01:27Pěvecká hlasová výchova21Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Dvořák AntonínJá jsem ten rytíř z pohádky01:35Pěvecká hlasová výchova22Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Dvořák AntonínJuliina ukolébavka02:50Pěvecká hlasová výchova18Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Dvořák AntonínKdyž mne stará matka02:05Pěvecká hlasová výchova18Schmidt Pavel, Mgr. et Bc. (ZUŠ Fr. Drdly,Žďár nad Sázavou)
Dvořák AntonínKdyž mne stará matka( Cikánské melodie )02:00Pěvecká hlasová výchova19Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Dvořák AntonínLásce neujdeš01:15Pěvecká hlasová výchova15Vršinská Anna, MgA. (ZUŠ Praha 4)
Dvořák AntonínMěsíčku na nebi hlubokém05:05Pěvecká hlasová výchova16Matoušková Eva, Dis. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Dvořák AntonínMé srdce často02:25Pěvecká hlasová výchova19Hrbáčková Šárka (ZUŠ Vlašim)
Dvořák AntonínMilostná píseň č.501:51Pěvecká hlasová výchova18Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Dvořák AntonínMladá pěkná krasavice01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)15Borková Jana, Mgr. (ZUŠ G.Mahlera)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyDyby byla kosa nabróšená01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)15Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyDyby byla kosa nabróšená01:08Pěvecká hlasová výchova (2×)11Lozoviuková Veronika, Mgr. (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyDyby byla kosa nabróšená, Skromná03:00Pěvecká hlasová výchova (2×)23Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyHolub na javoře01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)20Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyHolub na javoře01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)16Parohová Dagmar, Mgr. (ZUŠ Kladno 5. května)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyJablko02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)21Trunečková Michaela (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyMožnost01:45Pěvecká hlasová výchova (2×)21Trunečková Michaela (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyPrsten02:15Pěvecká hlasová výchova (2×)19Tichá Ilona, dipl.um. (ZUŠ Krnov)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyPrsten02:20Pěvecká hlasová výchova (2×)18Rošková Romana, Mgr. (ZUŠ Broumov)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyPrsten02:20Pěvecká hlasová výchova (2×)20Moravcová Myřátská Libuše, MgA. (ZUŠ Kutná Hora)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyPrsten02:25Pěvecká hlasová výchova (2×)18Koňárková Hana, Mgr. (ZUŠ Střelice)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyŠípek02:10Pěvecká hlasová výchova (2×)20Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyŠípek02:20Pěvecká hlasová výchova (2×)16Parohová Dagmar, Mgr. (ZUŠ Kladno 5. května)
Dvořák AntonínMoravské dvojzpěvyZajatá02:23Pěvecká hlasová výchova (2×)20Moravcová Myřátská Libuše, MgA. (ZUŠ Kutná Hora)
Dvořák AntonínMožnost01:15Pěvecká hlasová výchova (2×)16Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Dvořák AntonínMožnost01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)16Drobňáková Šárka (ZUŠ Uničov)
Dvořák AntonínMožnost01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)18Szendiuchová Markéta, MgA. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Dvořák AntonínMožnost01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)20Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Dvořák AntonínMožnost01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)13Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Dvořák AntonínMožnost01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)19Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Dvořák AntonínMožnost01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)19Smíšková Eliška, Bc. (ZUŠ Znojmo)
Dvořák AntonínMožnost01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)15Veselá Eva (ZUŠ R. Firkušného,Napajedla)
Dvořák AntonínMožnost01:41Pěvecká hlasová výchova (2×)21Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Dvořák AntonínMožnost01:41Pěvecká hlasová výchova (2×)23Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Dvořák AntonínMožnost01:45Pěvecká hlasová výchova (2×)17Kočová Veronika, Mgr. (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Dvořák AntonínMožnosť01:31Pěvecká hlasová výchova (2×)15Gaierová Lenka, DiS. (ZUŠ Cheb)
Dvořák AntonínNa políčku bříza tam stála00:30Pěvecká hlasová výchova (2×)18Cupáková Olena (SZUŠ Blansko)
Dvořák AntonínNa tej našej střeše00:30Pěvecká hlasová výchova (2×)17Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Dvořák AntonínNa tej našej střeše00:40Pěvecká hlasová výchova (2×)15Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Dvořák AntonínO duše draháMilostné písně01:35Pěvecká hlasová výchova19Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Dvořák AntonínPrsten02:10Pěvecká hlasová výchova (2×)19Kubínová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Dvořák AntonínPrsten02:32Pěvecká hlasová výchova (2×)21Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Dvořák AntonínRusalkaNecitelná vodní moci04:32Pěvecká hlasová výchova22Cihelníková Helena (ZUŠ Praha 9, Učňovská)
Dvořák AntonínRusalkaPíseň lovce01:25Pěvecká hlasová výchova17Parohová Dagmar, Mgr. (ZUŠ Kladno 5. května)
Dvořák AntonínRuské dvojzpěvyčíslo 1501:00Pěvecká hlasová výchova (2×)18Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Dvořák AntonínRuské píněMladá, pěkná krasavice01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)14Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Dvořák AntonínRuské písněč. 1501:20Pěvecká hlasová výchova (2×)16Knížková Jana, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Chlumec n. Cidlinou)
Dvořák AntonínRuské písněOj, ty luční Kačko malá01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)21Trunečková Michaela (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Dvořák AntonínRuské písněV poli zrají višně00:45Pěvecká hlasová výchova (2×)21Trunečková Michaela (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Dvořák AntonínRuské písněV poli zrají višně01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)14Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Dvořák AntonínRuské písněV poli zrají višně01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)15Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Dvořák AntonínRuské písněVyjdu já si podle říčky01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)14Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Dvořák AntonínRuské písně, č.1502:40Pěvecká hlasová výchova (2×)19Smíšková Eliška, Bc. (ZUŠ Znojmo)
Dvořák AntonínRuské písně pro 2 ženské hlasyč.1401:12Pěvecká hlasová výchova (2×)18Kladivová Veronika, Bc. (ZUŠ Jitro Hradec Králové)
Dvořák AntonínRuské písně pro 2 ženské hlasyč.1501:05Pěvecká hlasová výchova (2×)18Kladivová Veronika, Bc. (ZUŠ Jitro Hradec Králové)
Dvořák Antonínruský dvojzpěv č.701:05Pěvecká hlasová výchova (2×)15Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Dvořák AntonínRůže02:25Pěvecká hlasová výchova19Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Dvořák AntonínSlavíkovský polečko01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)18Němcová Zdeňka, Dipl.um. (ZUŠ Velké Meziříčí)
Dvořák AntonínSlavíkovský polečko malý01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)25Kavánová Květa (ZUŠ Jablonec nad Jizerou)
Dvořák AntonínSlavíkovský polečko malý01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)18Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:00Pěvecká hlasová výchova18Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:00Pěvecká hlasová výchova18Koželuhová Tereza, Bc. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:00Pěvecká hlasová výchova19Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:00Pěvecká hlasová výchova20Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:04Pěvecká hlasová výchova20Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:05Pěvecká hlasová výchova16Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:05Pěvecká hlasová výchova17Crháková Magda, Mgr. (ZUŠ Vranovská 41, Brno)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:05Pěvecká hlasová výchova19Podolkhova Ksenia, MgA. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:07Pěvecká hlasová výchova19Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:09Pěvecká hlasová výchova18Gaidošová Ida, MgA. (ZUŠ B.Martinů)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:15Pěvecká hlasová výchova18Vašíčková Irena, Mgr. (ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:15Pěvecká hlasová výchova21Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:20Pěvecká hlasová výchova13Petržilková Vlasta, Mgr. (ZUŠ Rakovník)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:20Pěvecká hlasová výchova17Boštíková Petra, DiS. (ZUŠ Polička)
Dvořák AntonínStruna naladěna01:30Pěvecká hlasová výchova15Bursová Simona, DiS. (ZUŠ Benešov)
Dvořák AntonínStruna naladěná01:03Pěvecká hlasová výchova18Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Dvořák AntonínStruna naladěná01:05Pěvecká hlasová výchova17Patočka Jaroslav, DiS. (ZUŠ Jablonec nad Nisou)
Dvořák AntonínStruna naladěná /Cigánské melodie/01:30Pěvecká hlasová výchova16Tondrová Věra (ZUŠ Mladá Boleslav)
Dvořák AntonínŠípek02:30Pěvecká hlasová výchova (2×)25Kavánová Květa (ZUŠ Jablonec nad Jizerou)
Dvořák AntonínŠípek02:50Pěvecká hlasová výchova (2×)19Kubínová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Dvořák AntonínŠiroké rukávy01:00Pěvecká hlasová výchova19Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Dvořák AntonínŠiroké rukávy01:06Pěvecká hlasová výchova18Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Dvořák AntonínŠiroké rukávy01:10Pěvecká hlasová výchova19Beranová Blanka (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Dvořák AntonínŠiroké rukávy01:15Pěvecká hlasová výchova18Zaoralová Julie, DiS. (ZUŠ Střezina,Hradec Králové)
Dvořák AntonínŠiroké rukávy01:19Pěvecká hlasová výchova18Oškerová Kateřina, Mgr.art. (ZUŠ Zlín)
Dvořák AntonínŠiroké rukávyCigánské melodie01:10Pěvecká hlasová výchova21Bezačinská Oľga, Mgr. art., ArtD. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Dvořák AntonínŠiroké rukávyCigánské písně01:38Pěvecká hlasová výchova20Hejzlarová Karolína, Dipl.um. (ZUŠ Praha 4)
Dvořák AntonínTen ptáček01:55Pěvecká hlasová výchova15Gajanová Zuzana (ZUŠ B.Martinů)
Dvořák AntonínTen ptáček ten se nazpívá02:10Pěvecká hlasová výchova17Jurášková Kateřina, Bc. (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Dvořák AntonínTen ptáček, ten se nazpívá02:20Pěvecká hlasová výchova18Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Dvořák AntonínTy hvězdičky tam na nebi01:20Pěvecká hlasová výchova14Tomášková Barbora, Bc. (ZUŠ Bystré)
Dvořák AntonínUkolébavka01:40Pěvecká hlasová výchova13Petržilková Vlasta, Mgr. (ZUŠ Rakovník)
Dvořák AntonínUkolébavka02:04Pěvecká hlasová výchova (3×)19Čančarová Houfková Andrea, Mgr. (ZUŠ Liberec)
Dvořák AntonínU potoka01:30Pěvecká hlasová výchova18Janiczková Helena, MgA. (ZUŠ Postoloprty)
Dvořák AntonínVečerní písně - č. 502:15Pěvecká hlasová výchova15Nosková Jana, BcA. (ZUŠ Němčice nad Hanou)
Dvořák AntonínVeleť vtáčku01:53Pěvecká hlasová výchova (2×)13Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Dvořák AntonínVeleť vtáčku02:20Pěvecká hlasová výchova (2×)18Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Dvořák AntonínVeleť vtáčku02:30Pěvecká hlasová výchova (2×)16Nosková Jana, BcA. (ZUŠ Němčice nad Hanou)
Dvořák AntonínVeleť vtáčku02:30Pěvecká hlasová výchova (2×)18Němcová Zdeňka, Dipl.um. (ZUŠ Velké Meziříčí)
Dvořák AntonínVeleť vtáčku02:35Pěvecká hlasová výchova (2×)16Nováková Ludmila (ZUŠ Klobouky u Brna)
Dvořák AntonínVeleť, vtáčku02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)16Vodičková Heda (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Dvořák AntonínVeleť, vtáčku02:30Pěvecká hlasová výchova (2×)18Lojdová Eva, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
Dvořák AntonínVeleť, vtáčku veleť02:04Pěvecká hlasová výchova (2×)19Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
Dvořák AntonínVěneček01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)20Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Dvořák AntonínVěneček01:46Pěvecká hlasová výchova (2×)17Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Dvořák AntonínV národním tónuAch není tu02:25Pěvecká hlasová výchova16Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Dvořák AntonínV národním tónuAch, není tu, není02:45Pěvecká hlasová výchova17Poláchová Věra (ZUŠ Turnov)
Dvořák AntonínV národním tónuDobrú noc02:45Pěvecká hlasová výchova17Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Dvořák AntonínV národním tónuŽalo dievča, žalo trávu01:50Pěvecká hlasová výchova19Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Dvořák AntonínV národním tónuŽalo dievča, žalo trávu02:00Pěvecká hlasová výchova20Moravcová Myřátská Libuše, MgA. (ZUŠ Kutná Hora)
Dvořák AntonínV národním tónuŽalo dievča, žalo trávu02:00Pěvecká hlasová výchova20Sokolová Kamila, MgA.Mgr., Ph.D. (ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna)
Dvořák AntonínVoda a pláč01:55Pěvecká hlasová výchova (2×)17Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Dvořák AntonínVoda a pláč02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)17Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Dvořák AntonínV poli zrají višně00:53Pěvecká hlasová výchova (2×)18Cupáková Olena (SZUŠ Blansko)
Dvořák AntonínV poli zrají višně01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)18Němcová Zdeňka, Dipl.um. (ZUŠ Velké Meziříčí)
Dvořák AntonínV poli zrají višně01:04Pěvecká hlasová výchova (2×)16Hofmannová Lucie, Mgr. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Dvořák AntonínV poli zrají višně01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)15Borková Jana, Mgr. (ZUŠ G.Mahlera)
Dvořák AntonínV poli zrají višně01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)14Faschingbauerová Tereza, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Dvořák AntonínV poli zrají višně01:40Pěvecká hlasová výchova14Faschingbauerová Tereza, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Dvořák AntonínV poli zrají višněRuské písně01:09Pěvecká hlasová výchova (2×)15Jurčíková Yvona, MgA. (ZUŠ Šumperk)
Dvořák AntonínVyjdu já si podle říčky01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)18Němcová Zdeňka, Dipl.um. (ZUŠ Velké Meziříčí)
Dvořák AntonínZajatá02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)14Fukanová Ingrid (ZUŠ Kyjov)
Dvořák AntonínZajatá02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)15Veselá Václava, Mgr. (ZUŠ Volyně)
Dvořák AntonínZajatá02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)17Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Dvořák AntonínZajatá02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)21Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Dvořák AntonínZajatá02:10Pěvecká hlasová výchova (2×)17Kaleta Leszek, Mgr. (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Dvořák AntonínZajatá02:30Pěvecká hlasová výchova (2×)14Škvařilová Hana, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Dvořák AntonínZajatá02:35Pěvecká hlasová výchova (2×)19Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Dvořák AntonínZajatá02:46Pěvecká hlasová výchova (2×)23Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Dvořák AntonínZajatá02:55Pěvecká hlasová výchova (2×)18Matoušková Eva, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Dvořák AntonínZpívejte Hospodinu píseň novou01:10Pěvecká hlasová výchova18Závodná Martina (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Dvořák AntonínŽalo děvča02:05Pěvecká hlasová výchova18Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Dvořák AntonínŽalo dievča01:50Pěvecká hlasová výchova18Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Dvořák AntonínŽalo dievča01:50Pěvecká hlasová výchova21Ronešová Jiřina, DiS. (ZUŠ Nejdek)
Dvořák AntonínŽalo dievča01:55Pěvecká hlasová výchova16Crháková Magda, Mgr. (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Dvořák AntonínŽalo dievča02:00Pěvecká hlasová výchova18Blachutová Hana, BcA. (ZUŠ Praha 7)
Dvořák AntonínŽalo dievča02:10Pěvecká hlasová výchova17Janiczková Helena, MgA. (ZUŠ Postoloprty)
Dvořák AntonínŽalo dievča02:20Pěvecká hlasová výchova19Vondrů Jana, Mgr. art., DiS. (ZUŠ A. Doležala, Brno)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo tráva01:40Pěvecká hlasová výchova18Jaššová Margita, dilp. um. (ZUŠ Vratimov)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu01:50Pěvecká hlasová výchova16Němcová Zdeňka, Dipl.um. (ZUŠ Velké Meziříčí)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu01:50Pěvecká hlasová výchova19Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu01:55Pěvecká hlasová výchova19Lozoviuková Veronika, Mgr. (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu01:55Pěvecká hlasová výchova20Majerová Květa, Mgr. (ZUŠ Kdyně)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:00Pěvecká hlasová výchova13Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:00Pěvecká hlasová výchova18Kročová Marta (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:00Pěvecká hlasová výchova18Niederlová Jaroslava (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:00Pěvecká hlasová výchova18Niederlová Jaroslava (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:00Pěvecká hlasová výchova19Koutníková Jitka, DiS. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:05Pěvecká hlasová výchova18Koňárková Hana, Mgr. (ZUŠ Střelice)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:15Pěvecká hlasová výchova19Novotná Marie (ZUŠ Přelouč)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:18Pěvecká hlasová výchova19Ciznerová Květoslava (ZUŠ Březnice)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:20Pěvecká hlasová výchova16Hátlová Zuzana, BcA. (ZUŠ Hodonín)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:20Pěvecká hlasová výchova19Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:20Pěvecká hlasová výchova19Vašíčková Irena, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:30Pěvecká hlasová výchova14Klán Daniel (ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem)
Dvořák AntonínŽalo dievča, žalo trávu02:30Pěvecká hlasová výchova16Červinková Jana, dipl. um. (ZUŠ Litoměřice)
Dvořák AntonínŽalo dievča,žalo trávu02:30Pěvecká hlasová výchova22Bachůrková Marie (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Dvořák AntonínŽalo dievča,žalo trávu02:35Pěvecká hlasová výchova18Stránská Yanka, Bc. (ZUŠ Trutnov)
Dvořák AntonínŽežulice01:55Pěvecká hlasová výchova18Vondrů Jana, Mgr. art., DiS. (ZUŠ A. Doležala, Brno)
Dvořák AntonínŽežulka01:55Pěvecká hlasová výchova20Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Dvořák MilanHurvínkovy hudební pohádkyPísničku otevřu houslovým klíčem01:12Pěvecká hlasová výchova8Sokolová Kamila, MgA. Mgr., Ph.D. (ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna)
Dydovič PavelBláznova ukolébavka01:55Pěvecká hlasová výchova14Frídová Andrea, MgA. (ZUŠ Zbiroh)
Dydovič PavelBláznova ukolébavka02:15Pěvecká hlasová výchova14Jiráková Kateřina, MgA. (ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna)
Eben, Čtvrtek Petr, VáclavJarní01:00Pěvecká hlasová výchova11Švarcová Barbora, DiS. (ZUŠ Vimperk)
Eben, Fischer Petr, VáclavLetadlo00:30Pěvecká hlasová výchova10Krymová Oldřiška, Bc. (ZUŠ Klášterec nad Ohří)
Eben, Fischer Petr, VáclavSedmikráska00:38Pěvecká hlasová výchova9Krymová Oldřiška, Bc. (ZUŠ Klášterec nad Ohří)
Eben MarekStýskání02:10Pěvecká hlasová výchova18Peša Václav, Mgr. (ZUŠ Mikulov)
Eben P.Jarní01:09Pěvecká hlasová výchova12Feiferlíková Romana, Mgr. et Mgr., Ph.D. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Eben PetrAj tam na dolince00:50Pěvecká hlasová výchova (2×)16Drobňáková Šárka (ZUŠ Uničov)
Eben PetrBěží voda, běží01:05Pěvecká hlasová výchova18Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Eben PetrBudulínek01:18Pěvecká hlasová výchova14Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Eben PetrCib, cib, cibulenka00:20Pěvecká hlasová výchova11Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrCib, cib, cibulenka01:00Pěvecká hlasová výchova11Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Eben PetrČáp01:10Pěvecká hlasová výchova10Pazderová Veronika, Bc. (ZUŠ Javorník)
Eben PetrČí sú to koně01:20Pěvecká hlasová výchova14Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
Eben PetrDeedle, deedle, dumpling01:10Pěvecká hlasová výchova14Štěpánová Daniela, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Eben PetrDeset poetických duetI. Allegretto01:18Pěvecká hlasová výchova (2×)18Kladivová Veronika, Bc. (ZUŠ Jitro Hradec Králové)
Eben PetrDivoká husa00:55Pěvecká hlasová výchova11Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Eben PetrDivoká husa01:20Pěvecká hlasová výchova9Cupasová Kristýna, Mgr. (ZUŠ B. Smetany,Litomyšl)
Eben PetrDivoká husa01:30Pěvecká hlasová výchova14Hejlová Eva (ZUŠ Ostrava - Petřkovice)
Eben PetrDraku, vyleť výš00:50Pěvecká hlasová výchova8Hálová Veronika (ZUŠ Neratovice)
Eben PetrDrbání00:22Pěvecká hlasová výchova12Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Eben PetrDrbání00:25Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrHolubice01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)19Kubínová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Eben PetrI dare not ask01:13Pěvecká hlasová výchova18Jirglová Milada (ZUŠ Praha 10 - Hostivař)
Eben PetrI Dare Not AskPísně k loutně02:19Pěvecká hlasová výchova14Johnová Hana, DiS. (ZUŠ Šumperk)
Eben PetrJak loučení mě bolí02:30Pěvecká hlasová výchova18Holišová Jitka (ZUŠ Blansko)
Eben PetrJarní00:50Pěvecká hlasová výchova14Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Eben PetrJarní00:50Pěvecká hlasová výchova15Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Eben PetrJarní00:55Pěvecká hlasová výchova (2×)13Fialová Olga, Mgr. (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Eben PetrJarní01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)15Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Turnov)
Eben PetrJarní01:10Pěvecká hlasová výchova7Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Eben PetrJarní01:10Pěvecká hlasová výchova10Blašková Zádrapová Beata, Mgr. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Eben PetrJarní01:30Pěvecká hlasová výchova10Szukalská Aneta, Mgr. (ZUŠ Moravský Beroun)
Eben PetrJarní01:30Pěvecká hlasová výchova12Neumannová Ludmila (ZUŠ Vranovská 41, Brno)
Eben PetrJarní01:30Pěvecká hlasová výchova12Raitmajerová Julie (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
Eben PetrJarní01:35Pěvecká hlasová výchova15Raitmajerová Julie (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
Eben PetrJarníZelená se snítka01:16Pěvecká hlasová výchova14Jurčíková Yvona, MgA. (ZUŠ Šumperk)
Eben PetrJarní (album Zelená se snítka)00:45Pěvecká hlasová výchova14Cihlářová Lucie, DiS. (ZUŠ Lomnice nad Popelkou)
Eben PetrJarní popěvkyUkolébavka pro dcerku01:16Pěvecká hlasová výchova15Koňárek Jan, DiS. (ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o.)
Eben PetrJarní popěvkyUkolébavka pro dcerku01:33Pěvecká hlasová výchova12Čížková Marie, DiS. (ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava)
Eben PetrJarní slunce00:50Pěvecká hlasová výchova10Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Eben PetrJarní slunce01:20Pěvecká hlasová výchova9Raitmajerová Julie (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
Eben PetrJarní slunce01:32Pěvecká hlasová výchova (2×)10Honsová Oldřiška (ZUŠ B.Martinů)
Eben PetrJaro už je tu01:10Pěvecká hlasová výchova10Štolová Kateřina (ZUŠ Louny)
Eben PetrKdyby tu nic nebylo01:30Pěvecká hlasová výchova (3×)20Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Železný Brod)
Eben PetrKdyby tu nic nebylo01:39Pěvecká hlasová výchova (3×)19Surovíková Tereza, Dis. (ZUŠ Morava,Zlín)
Eben PetrKdyby tu nic nebylo01:40Pěvecká hlasová výchova (3×)15Veselá Václava, Mgr. (ZUŠ Volyně)
Eben PetrKdyby tu nic nebylo01:43Pěvecká hlasová výchova (3×)19Korčáková Hana, dipl. um. (ZUŠ Jedovnice)
Eben PetrKdyby tu nic nebylo01:45Pěvecká hlasová výchova (3×)13Nováková Ludmila (ZUŠ Klobouky u Brna)
Eben PetrKdyby tu nic nebylo02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)18Marková Ivana (ZUŠ Rosice)
Eben PetrKocour00:20Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrKocour00:35Pěvecká hlasová výchova10Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Eben PetrKocour Max01:30Pěvecká hlasová výchova14Loziášová Zuzana, Mgr. (ZUŠ varhanická Brno)
Eben PetrKocour muzikant00:40Pěvecká hlasová výchova11Bortlová Tereza, Mgr., DiS. (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Eben PetrKocour muzikant00:45Pěvecká hlasová výchova11Ondrušová Jaroslava, Mgr. (ZUŠ Charbulova Brno)
Eben PetrKocour muzikant00:50Pěvecká hlasová výchova9Kopecká Ivana (ZUŠ Blansko)
Eben PetrKocour muzikant00:50Pěvecká hlasová výchova10Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Železný Brod)
Eben PetrKocour muzikant00:50Pěvecká hlasová výchova11Bendová Hana (ZUŠ Pacov)
Eben PetrKocour muzikant00:50Pěvecká hlasová výchova11Blašková Zádrapová Beata, Mgr. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Eben PetrKocour muzikant00:50Pěvecká hlasová výchova11Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Eben PetrKocour muzikant00:50Pěvecká hlasová výchova11Kachlíková Kateřina, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Eben PetrKocour muzikant00:50Pěvecká hlasová výchova12Nováková Lucie, Mgr. (ZUŠ F. L. Gassmanna Most)
Eben PetrKocour muzikant00:50Pěvecká hlasová výchova12Černíková-Vjaclovská Lenka, Mgr. (ZUŠ Rychvald)
Eben PetrKocour muzikant00:55Pěvecká hlasová výchova9Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
Eben PetrKocour muzikant00:55Pěvecká hlasová výchova10Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Eben PetrKocour muzikant00:55Pěvecká hlasová výchova10Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Eben PetrKocour muzikant00:55Pěvecká hlasová výchova11Honzáková Magda, Mgr. et MgA. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Eben PetrKocour muzikant01:05Pěvecká hlasová výchova8Jurášková Kateřina, Bc. (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Eben PetrKocour muzikant01:05Pěvecká hlasová výchova9Pražáková Dana, Mgr. (ZUŠ Svitavy)
Eben PetrKocour muzikant01:10Pěvecká hlasová výchova14Martanová Lenka (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Eben PetrKocour muzikant01:30Pěvecká hlasová výchova12Švimberský Martin, DiS. (ZUŠ Třemošná)
Eben PetrKocour muzikant02:10Pěvecká hlasová výchova11Senić Pavlína (ZUŠ I.Hurníka, Praha 2)
Eben PetrKohoutek a slepička01:25Pěvecká hlasová výchova10Kantorová Zuzana, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Eben PetrKolo00:45Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrKolo00:48Pěvecká hlasová výchova9Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Eben PetrKolo00:55Pěvecká hlasová výchova9Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Eben PetrKotrmelce00:27Pěvecká hlasová výchova10Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Eben PetrKoulelo se, koulelo00:55Pěvecká hlasová výchova (2×)10Israel Večeřová Markéta, Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Eben PetrKovář00:40Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrKovář00:45Pěvecká hlasová výchova8Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Eben PetrKovář01:00Pěvecká hlasová výchova10Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Eben PetrKovář01:00Pěvecká hlasová výchova14Kružíková Iva, MgA. (ZUŠ Hrušovany nad Jevišovkou)
Eben PetrKrásné jaro01:40Pěvecká hlasová výchova16Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Eben PetrLakování00:40Pěvecká hlasová výchova11Matyášová Helena (ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové)
Eben PetrLakování00:50Pěvecká hlasová výchova10Grossová Zdeňka, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Eben PetrLáska01:05Pěvecká hlasová výchova16Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
Eben PetrLáska01:10Pěvecká hlasová výchova18Jaššová Margita, dilp. um. (ZUŠ Vratimov)
Eben PetrLetadlo00:40Pěvecká hlasová výchova11Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Eben PetrLidové písně a koledyNa rozloučení01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)13Třeštíková Michaela, DiS. (ZUŠ Jirkov)
Eben PetrLitali, litali dva holubci mali01:20Pěvecká hlasová výchova17Bína Jaromír, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Eben PetrLitali, litali dva holubci mali01:30Pěvecká hlasová výchova16Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Eben PetrLitali, litali dva holubci mali02:00Pěvecká hlasová výchova16Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Eben PetrLitali, litali dva hołubci mali02:05Pěvecká hlasová výchova17Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Eben PetrLoučení00:45Pěvecká hlasová výchova15Kohoutková Anna, Bc. (ZUŠ Šternberk)
Eben PetrLoučení00:50Pěvecká hlasová výchova19Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Eben PetrLoučení01:05Pěvecká hlasová výchova14Peřinová Ludmila, PhDr., Ph.D. (ZUŠ O. Nedbala)
Eben PetrMedvěd00:30Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrMilovanie bez vídanie01:05Pěvecká hlasová výchova17Kašparová Zdeňka, Bc. (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Eben PetrMilovánie bez vídánie00:55Pěvecká hlasová výchova17Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
Eben PetrMilovánie bez vídánie00:57Pěvecká hlasová výchova16Čančarová Houfková Andrea, Mgr. (ZUŠ Liberec)
Eben PetrMotorista00:35Pěvecká hlasová výchova12Sychrovská Jana (ZUŠ Slatiňany)
Eben PetrNa našem sádku02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)20Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Železný Brod)
Eben PetrNa trakaři00:30Pěvecká hlasová výchova11Hamaričová Daniela (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Eben PetrNa trakaři00:51Pěvecká hlasová výchova11Hofmannová Lucie, Mgr. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Eben PetrNa trakaři01:00Pěvecká hlasová výchova12Pražáková Dana, Mgr. (ZUŠ Svitavy)
Eben PetrNa trakaři01:10Pěvecká hlasová výchova13Fučíková Dana, Mgr. (ZUŠ Jihlava)
Eben PetrNa trakaři01:35Pěvecká hlasová výchova14Klíčová Iva, Bc., dipl.um. (ZUŠ Moravská Třebová)
Eben PetrNa trakařiJarní popěvky01:16Pěvecká hlasová výchova13Jurčíková Yvona, MgA. (ZUŠ Šumperk)
Eben PetrNa trubku01:35Pěvecká hlasová výchova14Jurčíková Yvona, MgA. (ZUŠ Šumperk)
Eben PetrObálky01:16Pěvecká hlasová výchova11Knechtlová Lenka, dipl. um. (ZUŠ Mělník, příspěvková organizace)
Eben PetrÓ, řebíčku zahradnický01:21Pěvecká hlasová výchova (2×)15Rezková Jarmila, MgA. (ZUŠ Aš)
Eben PetrO vrabci01:40Pěvecká hlasová výchova15Kubátová Šišková Petra, Bc. (ZUŠ Dolní Újezd)
Eben PetrPadej dešti, deštíčku00:50Pěvecká hlasová výchova13Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
Eben PetrPadej dešti, deštíčku01:00Pěvecká hlasová výchova13Petržilková Vlasta, Mgr. (ZUŠ Rakovník)
Eben PetrPadej, dešti, deštíčku00:50Pěvecká hlasová výchova9Tvarůžková Marcela (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Eben PetrPadej, dešti, deštíčkuz cyklu Zelená se snítka00:50Pěvecká hlasová výchova10Javorská Kateřina, DiS. (ZUŠ Jedovnice)
Eben PetrPaněnky se chlubjum01:15Pěvecká hlasová výchova19Kajzar Martin, MgA., Ph.D. (ZUŠ Ostrava - Poruba)
Eben PetrPapírová lodička01:00Pěvecká hlasová výchova9Chmelíková Vendula, Mgr., DiS. (ZUŠ Chlumec n. Cidlinou)
Eben PetrPapírová lodička01:00Pěvecká hlasová výchova12Sedláčková Jana (ZUŠ Město Albrechtice)
Eben PetrPejsek00:55Pěvecká hlasová výchova9Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Eben PetrPíseň02:00Pěvecká hlasová výchova18Israel Večeřová Markéta, Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Eben PetrPíseň02:15Pěvecká hlasová výchova17Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Eben PetrPísně k loutněKrásné jaro přišlo01:50Pěvecká hlasová výchova19Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Eben PetrPísně k loutněKrásné jaro přišlo02:00Pěvecká hlasová výchova18Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Eben PetrPísně k loutně2. I dare not ask00:50Pěvecká hlasová výchova16Špeciánová Zuzana, DiS. (ZUŠ J. J. Ryby,Rožmitál pod Třemšínem)
Eben PetrPísně k loutně6. Stratilať sem milého02:29Pěvecká hlasová výchova16Špeciánová Zuzana, DiS. (ZUŠ J. J. Ryby,Rožmitál pod Třemšínem)
Eben PetrPísně nejtajnějšíPíseň01:38Pěvecká hlasová výchova16Mikulášová Tereza, Mgr. (ZUŠ Kutná Hora)
Eben PetrPísnička na výlet03:00Pěvecká hlasová výchova13Bečková Lada, Mgr., Dis. (ZUŠ Chomutov)
Eben PetrPísnička o vrabci01:15Pěvecká hlasová výchova10Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Eben PetrPísnička o vrabci01:30Pěvecká hlasová výchova11Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Eben PetrPísnička o vrabci01:45Pěvecká hlasová výchova10Stránská Yanka, Bc., Bc. (ZUŠ Trutnov)
Eben PetrPísnička pro vrabce01:50Pěvecká hlasová výchova11Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Eben PetrPláč ze spánku01:40Pěvecká hlasová výchova18Jaššová Margita, dilp. um. (ZUŠ Vratimov)
Eben PetrPod naším okýnkem00:20Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrPrašná brána00:25Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrPrší, prší00:25Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrPrší, prší00:25Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrPsaní00:50Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrRaketa00:23Pěvecká hlasová výchova12Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Eben PetrSedmikráska00:35Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrSedmikráska00:48Pěvecká hlasová výchova10Rafajová Lenka (ZUŠ Zlín)
Eben PetrSklenice a taliřek01:12Pěvecká hlasová výchova11Mistrová Šárka, Mgr. (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Eben PetrSklenice a talířek01:20Pěvecká hlasová výchova9Němcová Hana (ZUŠ Jihlava)
Eben PetrSleep baby,sleep01:10Pěvecká hlasová výchova15Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Eben PetrSleep Baby, Sleep01:05Pěvecká hlasová výchova15Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Eben PetrSleep, Baby, Sleep02:10Pěvecká hlasová výchova14Jelínková Anna, MgA. Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Eben PetrSníh01:20Pěvecká hlasová výchova12Korčáková Hana, dipl. um. (ZUŠ Jedovnice)
Eben PetrSníh01:30Pěvecká hlasová výchova8Bláhová Naděžda, MgA. (ZUŠ varhanická Brno)
Eben PetrSníh01:30Pěvecká hlasová výchova9Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Eben PetrStonožka00:54Pěvecká hlasová výchova11Kubátová Šišková Petra, Bc., DiS. (ZUŠ Dolní Újezd)
Eben PetrStonožka01:00Pěvecká hlasová výchova9Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Eben PetrStonožka01:03Pěvecká hlasová výchova10Šrůtková Markéta, DiS. (ZUŠ Kroměříž)
Eben PetrStonožka01:20Pěvecká hlasová výchova9Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Eben PetrStonožka01:26Pěvecká hlasová výchova11Stránská Yanka, Bc., Bc. (ZUŠ Trutnov)
Eben PetrStratila jsem milého02:40Pěvecká hlasová výchova14Mervová Zdenka, Mgr. (ZUŠ Opava)
Eben PetrStratilalis milého02:07Pěvecká hlasová výchova16Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Eben PetrStratilať jsem milého02:04Pěvecká hlasová výchova14Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Eben PetrStratilať sem milého02:10Pěvecká hlasová výchova14Drobňáková Šárka (ZUŠ Uničov)
Eben PetrStratilať sem milého02:15Pěvecká hlasová výchova15Kullová Lenka, MgA. (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Eben PetrStratilať sem milého02:22Pěvecká hlasová výchova15Rezková Jarmila, MgA. (ZUŠ Aš)
Eben PetrStratilať sem milého02:33Pěvecká hlasová výchova18Zornyshko Galyna, Mgr. (ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě)
Eben PetrStratilať sem milého02:49Pěvecká hlasová výchova23Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Eben PetrStratilať sem milého03:00Pěvecká hlasová výchova15Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
Eben PetrStrom01:05Pěvecká hlasová výchova14Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Eben PetrStrom01:10Pěvecká hlasová výchova11Zejfartová Lucie, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Eben PetrStromElce pelce kotrmelce00:47Pěvecká hlasová výchova12Bílková Veronika, MgA. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Eben PetrSudy01:04Pěvecká hlasová výchova10Pazderová Veronika, Bc. (ZUŠ Javorník)
Eben PetrSummer is come6 písní milostných01:50Pěvecká hlasová výchova13Menšíková Radmila (ZUŠ Valašské Klobouky)
Eben PetrSummer is Come01:40Pěvecká hlasová výchova18Hofmannová Lucie, Mgr. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Eben PetrTam z tej strony01:05Pěvecká hlasová výchova14Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Eben PetrTam z tej strony jezora00:50Pěvecká hlasová výchova12Grimová Karina, Mgr. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Eben PetrTam z tej strony jeźora00:50Pěvecká hlasová výchova15Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Eben PetrTa naša lavečkaO Vlaštovkách a dívkách 9. písní01:46Pěvecká hlasová výchova (3×)19Bečková Lada, Mgr., Dis. (ZUŠ Chomutov)
Eben PetrTeče voda, vodička01:16Pěvecká hlasová výchova14Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Eben PetrTeče voda, vodička01:20Pěvecká hlasová výchova14Kůrková Eva (ZUŠ Cheb)
Eben PetrTeče voda, vodička01:39Pěvecká hlasová výchova13Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
Eben PetrTruvérská mšeÚvod01:26Pěvecká hlasová výchova15Matysová Veronika, Mgr. (ZUŠ Rumburk)
Eben PetrTunel00:32Pěvecká hlasová výchova11Hrisidu Eva, DiS. (ZUŠ Otrokovice)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:12Pěvecká hlasová výchova12Grúzová Eva, Mgr. (ZUŠ Zábřeh)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:15Pěvecká hlasová výchova13Trunečková Michaela (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:20Pěvecká hlasová výchova10Vlčková Nedomová Eva, MgA., DiS. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:30Pěvecká hlasová výchova11Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:30Pěvecká hlasová výchova12Chromčáková Kateřina, MgA. (ZUŠ Trhové Sviny)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:35Pěvecká hlasová výchova13Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Libčice nad Vltavou)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:40Pěvecká hlasová výchova12Šťastná Ladislava, MgA. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:40Pěvecká hlasová výchova14Kaleta Leszek, Mgr. (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:40Pěvecká hlasová výchova14Křenková Marie, dipl. um. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:45Pěvecká hlasová výchova11Prudilová Pavlína, Mgr. (ZUŠ Opočno)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:45Pěvecká hlasová výchova13Johnová Hana, DiS. (ZUŠ Šumperk)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:45Pěvecká hlasová výchova13Moravcová Jana, dipl. um. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:48Pěvecká hlasová výchova16Holišová Jitka (ZUŠ Blansko)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku01:50Pěvecká hlasová výchova14Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:00Pěvecká hlasová výchova10Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:03Pěvecká hlasová výchova12Surovíková Tereza, Dis. (ZUŠ Morava,Zlín)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:03Pěvecká hlasová výchova14Korčáková Hana, dipl. um. (ZUŠ Jedovnice)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:05Pěvecká hlasová výchova9Boštíková Petra, DiS. (ZUŠ Polička)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:10Pěvecká hlasová výchova10Lojdová Eva, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:10Pěvecká hlasová výchova11Kovářová Naděžda, Dipl. um. (ZUŠ Doksy)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:10Pěvecká hlasová výchova11Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:10Pěvecká hlasová výchova12Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:12Pěvecká hlasová výchova14Pálková Silvie, Mgr. (ZUŠ Liberec)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:15Pěvecká hlasová výchova9Prachařová Hana, Mgr. (ZUŠ Rakovník)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:20Pěvecká hlasová výchova14Kullová Lenka, MgA. (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:20Pěvecká hlasová výchova14Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Eben PetrUkolébavka pro dcerku02:28Pěvecká hlasová výchova14Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Eben PetrUkolébavka pro syna01:07Pěvecká hlasová výchova10Pálková Silvie, Mgr. (ZUŠ Liberec)
Eben PetrUkolébavka pro synka01:15Pěvecká hlasová výchova15Veselá Václava, Mgr. (ZUŠ Volyně)
Eben PetrUkolébavka pro synka02:14Pěvecká hlasová výchova14Karageorgieva Iva, MgA. (ZUŠ Hranice)
Eben PetrUkolébavka pro synka02:30Pěvecká hlasová výchova14Dostálová Lenka (ZUŠ Hlinsko)
Eben PetrUkolébavka pro synka02:50Pěvecká hlasová výchova11Hanušová Šárka (ZUŠ Cvikov)
Eben PetrVejce00:58Pěvecká hlasová výchova (2×)11Brzková Kristýna, dipl. um. (ZUŠ F. A. Šporka,Jaroměř)
Eben PetrVeselá sanice00:42Pěvecká hlasová výchova12Korčáková Hana, dipl. um. (ZUŠ Jedovnice)
Eben PetrVeselá sanice00:45Pěvecká hlasová výchova13Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrVětrník01:41Pěvecká hlasová výchova8Klán Daniel (ZUŠ Slaný)
Eben PetrVětrník01:55Pěvecká hlasová výchova9Grúzová Eva, Mgr. (ZUŠ Zábřeh)
Eben PetrV jedném konci bývam00:45Pěvecká hlasová výchova18Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Eben PetrVlaštovičky01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)14Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Eben PetrVlaštovky a sníh00:47Pěvecká hlasová výchova (2×)11Kubátová Šišková Petra, Bc. (ZUŠ Dolní Újezd)
Eben PetrVlaštovky a sníh01:55Pěvecká hlasová výchova7Bečková Lada, Mgr., Dis. (ZUŠ Chomutov)
Eben PetrVlnky a vlny00:20Pěvecká hlasová výchova11Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Eben PetrVlnky a vlny00:40Pěvecká hlasová výchova9Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Eben PetrV něděli rano02:00Pěvecká hlasová výchova15Brabníková Klára, Mgr. (ZUŠ Rumburk)
Eben PetrVozilo se na jaře02:00Pěvecká hlasová výchova7Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Eben PetrZa gorum, za vodum02:00Pěvecká hlasová výchova16Karezová Jindřiška (ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice)
Eben PetrZa goru, za vodum02:32Pěvecká hlasová výchova18Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Eben PetrZajíc00:40Pěvecká hlasová výchova9Šimíčková Dana, Mgr. (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Eben PetrZajíc00:40Pěvecká hlasová výchova11Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Eben PetrZajíc00:44Pěvecká hlasová výchova8Machková Jana, Mgr. (ZUŠ R. A. Dvorského,Dvůr Králové nad Labem)
Eben PetrZajíc00:45Pěvecká hlasová výchova8Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Eben PetrZajíc00:52Pěvecká hlasová výchova10Válková Lucie (ZUŠ Zlín)
Eben PetrZtratilať jsem milého01:30Pěvecká hlasová výchova16Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Eben PetrZtratilať jsem miléhoPísně k loutně02:09Pěvecká hlasová výchova17Fišerová Zuzana, MgA. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Eben PetrZub00:45Pěvecká hlasová výchova6Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Eben Petr, Čtvrtek VáclavJarní slunce01:30Pěvecká hlasová výchova9Čechovská Kateřina, Bc. (ZUŠ Ořechov)
Eben Petr, Čtvrtek VáclavUkolébavka pro dcerku01:41Pěvecká hlasová výchova12Pavlík Tomáš, Mgr. (ZUŠ Oslavany)
Eben Petr, Čtvrtek VáclavUkolébavka pro dcerku02:20Pěvecká hlasová výchova17Čechovská Kateřina, Bc. (ZUŠ Ořechov)
Eben Petr, Fischer VáclavBolístka01:00Pěvecká hlasová výchova8Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Eben Petr, Fischer VáclavDivoká husa01:20Pěvecká hlasová výchova10Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Eben Petr, Fischer VáclavKovář01:00Pěvecká hlasová výchova9Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Eben Petr, Fischer VáclavPaša01:00Pěvecká hlasová výchova8Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Eben Petr, Fischer VáclavPsaní01:20Pěvecká hlasová výchova8Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Eben Petr, Fischer VáclavStrom01:00Pěvecká hlasová výchova10Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Eben Petr, Fischer VáclavVelbloud00:40Pěvecká hlasová výchova9Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Eben Petr, Šiktanc KarelKocour muzikant00:47Pěvecká hlasová výchova11Pavlík Tomáš, Mgr. (ZUŠ Oslavany)
Eben - Šiktanc Petr - KarelKocour muzikant01:15Pěvecká hlasová výchova9Zachovalá Jana, Mgr. (ZUŠ Velké Bílovice)
Eisler HannsLittle Miss Muffat00:40Pěvecká hlasová výchova (3×)18Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Elgar EdwardThe Shepherd´s song02:30Pěvecká hlasová výchova18Niederlová Jaroslava (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Ellington DukeDon´t get around much anymore02:00Pěvecká hlasová výchova17Křížková Věra, DiS. (ZUŠ Třemošná)
Ellington DukeJá bych si rád najal dům01:35Pěvecká hlasová výchova14Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Ellington / Kainar Duke / JosefJá bych si rád najal dům01:45Pěvecká hlasová výchova16Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Emil HradeckýTo je on00:30Pěvecká hlasová výchova9Nováčková Ivana (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
Emil Hradecký Miroslav FlorianJahůdka00:28Pěvecká hlasová výchova8Taišlová Štěpánka (ZUŠ Slaný)
Ennio MorriconeDen se v růži skryl02:35Pěvecká hlasová výchova13Kaplan Dalibor (ZUŠ Horní Slavkov)
EnyaOnly Time02:05Pěvecká hlasová výchova (2×)13Šimáková Stanislava (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Erben - MartinovskýNárodní písněZtrestaná neposlušnost01:48Pěvecká hlasová výchova15Šikulová Miroslava (ZUŠ Roudnice nad Labem)
Esterházy PálHarmonia CaelestisDulcis Jesu01:21Pěvecká hlasová výchova18Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
ExtremeMore than words04:15Pěvecká hlasová výchova (2×)19Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Fain SammyLove is a Many Splendoured Thing01:35Pěvecká hlasová výchova13Proklová Galina, Mgr. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Faix LadislavZavej, vetrík, zavej01:57Pěvecká hlasová výchova15Křístková Monika, Bc. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Falconieri AndreaArietta01:30Pěvecká hlasová výchova14Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Falconieri AndreaBella porta01:25Pěvecká hlasová výchova19Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Falconieri AndreaBella porta01:45Pěvecká hlasová výchova16Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Falconieri AndreaBella porta di rubbini01:43Pěvecká hlasová výchova19Hrdinová Pavlína, DiS. (ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín)
Falconieri AndreaBella porta di rubini01:28Pěvecká hlasová výchova11Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Falconieri AndreaBella porta di rubini01:35Pěvecká hlasová výchova17Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Falconieri AndreaBella porta di rubini01:40Pěvecká hlasová výchova18Koželuhová Tereza, Bc. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Falconieri AndreaBella porta di rubini01:50Pěvecká hlasová výchova16Krcháková Zuzana, Mgr. (ZUŠ V. Ambrose)
Falconieri AndreaO bellissimi capelli01:30Pěvecká hlasová výchova17Hejnarová Eva (ZUŠ Mohelnice)
Falconieri AndreaSegui, segui, dolente core01:54Pěvecká hlasová výchova17Johnová Hana, DiS. (ZUŠ Šumperk)
Falla Manuel deCanción01:05Pěvecká hlasová výchova16Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Faltus LeošPamátka01:04Pěvecká hlasová výchova16Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Faltus LeošPamátka01:15Pěvecká hlasová výchova17Bína Jaromír, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Faltus LeošPamátka01:20Pěvecká hlasová výchova20Karezová Jindřiška (ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice)
Faltus LeošPamátky01:20Pěvecká hlasová výchova14Barth Václav, MgA., Ph.D. (ZUŠ Jižní Město)
Fassert FredBarbara Ann01:45Pěvecká hlasová výchova (4×)20Grossová Zdeňka, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Fassert FredBarbar bar01:45Pěvecká hlasová výchova (4×)19Bendová Hana (ZUŠ Pacov)
Faureé GabrielPie Jesu02:00Pěvecká hlasová výchova13Bláhová Naděžda, MgA. (ZUŠ varhanická Brno)
Fauré GabrielPie Jesu02:29Pěvecká hlasová výchova12Sluková Kateřina, Mgr. (ZUŠ Pelhřimov)
Fauré GabrielTantum ergo01:45Pěvecká hlasová výchova (3×)19Johnová Hana, DiS. (ZUŠ Šumperk)
Feld JindřichČtyři koně01:00Pěvecká hlasová výchova9Pražáková Dana, Mgr. (ZUŠ Svitavy)
Feld JindřichČtyři koně ve dvoře00:50Pěvecká hlasová výchova11Podolkhova Ksenia, MgA. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Feld JindřichIndiáni01:15Pěvecká hlasová výchova (3×)14Korčáková Hana, dipl. um. (ZUŠ Jedovnice)
Feld JindřichJá husarka malá00:35Pěvecká hlasová výchova10Papíková Jana (ZUŠ F. L. Gassmanna Most)
Feld JindřichJá mám koně00:35Pěvecká hlasová výchova12Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Feld JindřichKočka leze dírou00:35Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Feld JindřichPaviáni00:45Pěvecká hlasová výchova11Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Feld JindřichSil jsem proso00:40Pěvecká hlasová výchova (2×)18Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Feld JindřichSluníčko00:51Pěvecká hlasová výchova11Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Feld JindřichŠneček01:05Pěvecká hlasová výchova9Cvejnová Jana, MgA. (ZUŠ Slunná, Brno)
Feld JindřichTluču, tluču mák00:45Pěvecká hlasová výchova9Lhotská Drahomíra, Mgr. (ZUŠ Nýrsko)
Feld JindřichVyletěl holoubek01:00Pěvecká hlasová výchova9Hubálková Bártová Romana, Mgr. (ZUŠ Česká Lípa)
Felix BeloKočka a měsíc01:50Pěvecká hlasová výchova11Zornyshko Galyna, Mgr. (ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě)
Felix BeloMaestro01:10Pěvecká hlasová výchova13Kábelová Marie, Mgr. (ZUŠ Hrotovice)
Felix Mendelssohn-BartholdyBenátská gondoliera01:38Pěvecká hlasová výchova14Petrovićová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jihlava)
Felix VáclavDobrý den, pampeliško00:40Pěvecká hlasová výchova (2×)11Szendiuchová Markéta, MgA. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Felix VáclavPovídání s ozvěnou02:10Pěvecká hlasová výchova (5×)12Vlčková Nedomová Eva, MgA., DiS. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Ferdinand SládekČí to husičky01:29Pěvecká hlasová výchova9Hátlová Zuzana, BcA. (ZUŠ Dubňany)
Ferdinand SládekNestůjte mládenci pod okny01:00Pěvecká hlasová výchova10Koňárková Hana, Mgr. (ZUŠ Střelice)
Ferdinand SládekNevybírej01:22Pěvecká hlasová výchova10Belingerová Hana (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Ferko UrbánekRužičky02:25Pěvecká hlasová výchova15Slováková Petra (ZUŠ Vsetín)
Fiala, Cmíral Petr, PavelO ptáčku01:52Pěvecká hlasová výchova9Krymová Oldřiška, Bc. (ZUŠ Klášterec nad Ohří)
Fiala, Cmíral Petr, PavelSen o princi01:53Pěvecká hlasová výchova12Krymová Oldřiška, Bc. (ZUŠ Klášterec nad Ohří)
Fiala FrantišekRuce01:30Pěvecká hlasová výchova8Milotová Eliška (ZUŠ Dobřichovice)
Fiala PO ptáčku01:00Pěvecká hlasová výchova10Čermáková Daniela, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Fiala P.Sen o princi02:00Pěvecká hlasová výchova12Ambróšová Gabriela (ZUŠ V. Ambrose)
Fiala PetrHeřmánek01:35Pěvecká hlasová výchova14Kábelová Marie, Mgr. (ZUŠ Hrotovice)
Fiala PetrHvězdičky02:30Pěvecká hlasová výchova (2×)12Zachovalá Jana, Mgr. (ZUŠ Velké Bílovice)
Fiala PetrO čápovi00:45Pěvecká hlasová výchova10Zaoralová Julie, DiS. (ZUŠ Střezina,Hradec Králové)
Fiala PetrÓ Panno Panen, věži bílá01:42Pěvecká hlasová výchova18Fialová Ludmila (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Fiala PetrO ptáčku01:05Pěvecká hlasová výchova15Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Fiala PetrO ptáčku01:15Pěvecká hlasová výchova12Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Fiala PetrO ptáčku01:40Pěvecká hlasová výchova14Viktorová Nela, Bc., DiS. (ZUŠ Smiřice)
Fiala PetrO ptáčku01:45Pěvecká hlasová výchova14Buchmannová Marcela, Mgr. (ZUŠ Bystřice pod Hostýnem)
Fiala PetrOvečka01:38Pěvecká hlasová výchova (2×)10Holišová Jitka (ZUŠ Blansko)
Fiala PetrO vlkovi00:48Pěvecká hlasová výchova11Symerská Alžběta (ZUŠ Hulín)
Fiala PetrO vlkovi00:52Pěvecká hlasová výchova13Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Fiala PetrO vlkovi01:05Pěvecká hlasová výchova11Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Fiala PetrO vlkovi01:15Pěvecká hlasová výchova10Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Fiala PetrO vlkovi01:15Pěvecká hlasová výchova12Musilová Petra, DiS. (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Fiala PetrO vlkovi01:15Pěvecká hlasová výchova13Zaoralová Julie, DiS. (ZUŠ Střezina,Hradec Králové)
Fiala PetrO vlkovi01:20Pěvecká hlasová výchova10Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Fiala PetrO vlkovi01:20Pěvecká hlasová výchova11Kolář Milan, MgA. (ZUŠ Benátky nad Jizerou)
Fiala PetrO vlkovi01:25Pěvecká hlasová výchova12Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
Fiala PetrO vlkovi01:38Pěvecká hlasová výchova11Hrisidu Eva, DiS. (ZUŠ Otrokovice)
Fiala PetrO vlkovi01:40Pěvecká hlasová výchova12Škvařilová Hana, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Fiala PetrO vlku02:30Pěvecká hlasová výchova11Mičánová Marie, DiS. (ZUŠ Pelhřimov)
Fiala PetrPantoflíček01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)15Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Fiala PetrPantoflíček01:15Pěvecká hlasová výchova (2×)15Podaná Darina, dipl. um. (ZUŠ Dolní Bojanovice)
Fiala PetrPísnička o rozednění00:55Pěvecká hlasová výchova16Fialová Ludmila (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Fiala PetrPísničky pro PetruškuO vlkovi01:50Pěvecká hlasová výchova12Dvořáková Markéta (ZUŠ Jana Štursy,Nové Město na Moravě)
Fiala PetrPísničky pro PetruškuSen o princi01:30Pěvecká hlasová výchova12Viktorová Nela, Bc. (ZUŠ F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí)
Fiala PetrPísničky pro PetruškuSen o princi02:10Pěvecká hlasová výchova11Dvořáková Markéta (ZUŠ Jana Štursy,Nové Město na Moravě)
Fiala PetrPísničky pro PetruškuSen o princi02:20Pěvecká hlasová výchova14Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Fiala PetrPro Petrušku01:00Pěvecká hlasová výchova11Čermáková Daniela, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Fiala PetrPro Petrušku01:09Pěvecká hlasová výchova12Korčáková Hana, dipl. um. (ZUŠ Jedovnice)
Fiala PetrPro Petrušku01:10Pěvecká hlasová výchova10Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Fiala PetrPro Petrušku01:15Pěvecká hlasová výchova12Karageorgieva Iva, MgA. (ZUŠ Hranice)
Fiala PetrPro Petrušku01:15Pěvecká hlasová výchova14Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Fiala PetrPro Petrušku01:20Pěvecká hlasová výchova14Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Fiala PetrPro Petrušku01:25Pěvecká hlasová výchova12Kubínová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Fiala PetrPro Petrušku01:28Pěvecká hlasová výchova13Drášilová Slavěna (ZUŠ U Půjčovny, Praha 1)
Fiala PetrPro Petrušku01:30Pěvecká hlasová výchova12Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Fiala PetrPro Petrušku01:30Pěvecká hlasová výchova14Svaková Lenka (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Fiala PetrPro Petruškuumělá01:20Pěvecká hlasová výchova10Kadeřábková Tašnerová Helena, PhDr., Dis. (ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary)
Fiala PetrPtáčci00:57Pěvecká hlasová výchova13Kročová Marta (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Fiala PetrSen o princi01:22Pěvecká hlasová výchova12Fukanová Ingrid (ZUŠ Kyjov)
Fiala PetrSen o princi01:30Pěvecká hlasová výchova12Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Fiala PetrSen o princi01:30Pěvecká hlasová výchova12Červinková Jana, dipl. um. (ZUŠ Litoměřice)
Fiala PetrSen o princi01:32Pěvecká hlasová výchova14Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Fiala PetrSen o princi01:35Pěvecká hlasová výchova10Cupasová Kristýna, Mgr. (ZUŠ B. Smetany,Litomyšl)
Fiala PetrSen o princi01:50Pěvecká hlasová výchova9Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Fiala PetrSen o princi01:50Pěvecká hlasová výchova10Kümmelová Věra, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Fiala PetrSen o princi01:50Pěvecká hlasová výchova11Hejnarová Eva (ZUŠ Mohelnice)
Fiala PetrSen o princi01:50Pěvecká hlasová výchova12Moravcová Jana, dipl. um. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Fiala PetrSen o princi01:50Pěvecká hlasová výchova12Zaoralová Julie, DiS. (ZUŠ Střezina,Hradec Králové)
Fiala PetrSen o princi01:50Pěvecká hlasová výchova13Friedlová Renata (ZUŠ Louny)
Fiala PetrSen o princi01:55Pěvecká hlasová výchova11Bendová Hana (ZUŠ Pacov)
Fiala PetrSen o princi01:55Pěvecká hlasová výchova11Kutek Michal, Mgr. (ZUŠ Turnov)
Fiala PetrSen o princi02:10Pěvecká hlasová výchova13Rafajová Lenka (ZUŠ Zlín)
Fiala PetrSen o princi02:15Pěvecká hlasová výchova13Podaná Darina, dipl. um. (ZUŠ Dolní Bojanovice)
Fiala PetrSen o princi02:20Pěvecká hlasová výchova11Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
Fiala PetrSen o princi02:20Pěvecká hlasová výchova12Zápecová Kateřina, DiS. (ZUŠ K. Ditterse,Vidnava)
Fiala PetrSvatební písnička00:58Pěvecká hlasová výchova10Matysová Veronika, Mgr. (ZUŠ Rumburk)
Fiala PetrSvatební písnička01:06Pěvecká hlasová výchova11Kašparová Zdeňka, Bc. (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Fiala PetrŠípková růžička02:22Pěvecká hlasová výchova18Fialová Ludmila (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Fiala PetrUkolébavka00:57Pěvecká hlasová výchova12Hrisidu Eva, DiS. (ZUŠ Otrokovice)
Fiala PetrUkolébavka01:00Pěvecká hlasová výchova11Cupasová Kristýna, Mgr. (ZUŠ B. Smetany,Litomyšl)
Fiala PetrUkolébavka01:05Pěvecká hlasová výchova9Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Fiala PetrVečerní písnička01:55Pěvecká hlasová výchova16Fialová Ludmila (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Fiala PetrVojenská písnička02:20Pěvecká hlasová výchova13Tesaříková Gabriela, Mgr. (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Fiala PetrZadělala na buchty00:48Pěvecká hlasová výchova (2×)11Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Fiala PetrZadělala na buchty00:50Pěvecká hlasová výchova (2×)12Zachovalá Jana, Mgr. (ZUŠ Velké Bílovice)
Fibich ZdeněkHolubička z dubu01:15Pěvecká hlasová výchova13Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Fibich ZdeněkHolubička z dubu01:20Pěvecká hlasová výchova15Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Fibich ZdeněkKohoutek01:09Pěvecká hlasová výchova19Gaierová Lenka, DiS. (ZUŠ Cheb)
Fibich ZdeněkKohoutek01:10Pěvecká hlasová výchova13Rousková Věra (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Fibich ZdeněkKohoutek01:15Pěvecká hlasová výchova13Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Fibich ZdeněkKohoutek01:15Pěvecká hlasová výchova15Surovíková Tereza, Dis. (ZUŠ Morava,Zlín)
Fibich ZdeněkKohoutek01:16Pěvecká hlasová výchova14Řiháková Klára (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Fibich ZdeněkKohoutek01:19Pěvecká hlasová výchova19Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Fibich ZdeněkKohoutek01:21Pěvecká hlasová výchova17Koňárková Hana, Mgr. (ZUŠ Střelice)
Fibich ZdeněkKohoutek01:23Pěvecká hlasová výchova14Kaplanová Helena (ZUŠ, Pečky, Barákova 700)
Fibich ZdeněkKohoutek01:25Pěvecká hlasová výchova15Jehličková Jana (ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem)
Fibich ZdeněkKohoutek01:26Pěvecká hlasová výchova15Hátlová Zuzana, BcA. (ZUŠ Dubňany)
Fibich ZdeněkKohoutek01:32Pěvecká hlasová výchova18Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Fibich ZdeněkKohoutek01:33Pěvecká hlasová výchova15Bartlová Blanka (ZUŠ Židlochovice)
Fibich ZdeněkKohoutek02:30Pěvecká hlasová výchova21Roudnická Libuše, Mgr. (ZUŠ Semily, p. o.)
Fibich ZdeněkKohoutekŠestero písní01:08Pěvecká hlasová výchova19Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Fibich ZdeněkLesní zvonky01:40Pěvecká hlasová výchova15Svaková Lenka (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Fibich ZdeněkMá dívenka01:25Pěvecká hlasová výchova19Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Fibich ZdeněkMá dívenka02:00Pěvecká hlasová výchova13Pavlíková Anna, DiS. (ZUŠ Borovany)
Fibich ZdeněkMá dívenka jak růže je01:18Pěvecká hlasová výchova19Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
Fibich ZdeněkMá dívenka jak růže je01:23Pěvecká hlasová výchova16Nentvichová Klára, DiS. (ZUŠ Broumov)
Fibich ZdeněkOkáč00:45Pěvecká hlasová výchova12Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Fibich ZdeněkPěnkava a sedmihlásek00:55Pěvecká hlasová výchova11Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Fibich ZdeněkPoupataPěnkava a sedmihlásek01:02Pěvecká hlasová výchova12Špačková Lintymerová Petra, MgA. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Fibich ZdeněkSnící jezero01:40Pěvecká hlasová výchova15Proklová Galina, Mgr. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Fibich ZdeněkSvou duši chci stopit v kvítí01:10Pěvecká hlasová výchova18Peřinová Ludmila, PhDr., Ph.D. (ZUŠ O. Nedbala)
Fibich ZdeněkŠestero písníHolubička z dubu00:55Pěvecká hlasová výchova17Sedláčková Veronika, DiS. (ZUŠ Morava,Zlín)
Fibich ZdeněkŠestero písníKohoutek01:05Pěvecká hlasová výchova18Štefáčková Michaela, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Fibich ZdeněkŠestero písníKohoutek01:05Pěvecká hlasová výchova20Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Fibich ZdeněkTa modrá očka jara01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)17Kaleta Leszek, Mgr. (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Figar VladimírLakomá02:32Pěvecká hlasová výchova14Vlachová Petra (ZUŠ Starý Plzenec)
Figuš-Bystrý VáclavEj, zaleť vtáčaEj, zaleť vtáča zaleť za ty hory doly01:52Pěvecká hlasová výchova15Zalubilová Miroslava, DiS. (ZUŠ Veselí nad Moravou)
Figuš - Bystrý ViliamEj, zaleť, vtáča02:20Pěvecká hlasová výchova15Kudlíková Eva (ZUŠ Břeclav)
Figuš-Bystrý ViliamMesiačik, kosáčik02:05Pěvecká hlasová výchova14Vajdíková Barbora (ZUŠ Luhačovice)
Filip JaroČerešně02:00Pěvecká hlasová výchova19Malečková Terezie, DiS. (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Filip Jaro / Lasica MilanČerešne03:30Pěvecká hlasová výchova15Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Kraslice)
Filip JaroslavČerešně03:05Pěvecká hlasová výchova21Badura Tomáš, Mgr. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Filles BernardUkolébavka03:15Pěvecká hlasová výchova8Baláž Rostislav, BcA., DiS. (ZUŠ Ivanovice na Hané)
finská lidováOle leye loila01:00Pěvecká hlasová výchova (3×)19Svobodová Blanka (ZUŠ Český Brod)
Fischer, Eben Václav, PetrSedmikráska01:09Pěvecká hlasová výchova7Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Fischer IvoČervená řeka00:58Pěvecká hlasová výchova9Krpec Josef (ZUŠ Bruntál )
Fischer IvoSlavíci z Madridu01:50Pěvecká hlasová výchova14Krpec Josef (ZUŠ Bruntál )
Fischer IvoSlza z tváře02:20Pěvecká hlasová výchova14Hofmannová Lucie, Mgr. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Fischer Jan F.Muzikantova písnička02:00Pěvecká hlasová výchova11Smíšková Eliška, Bc. (ZUŠ Znojmo)
Fischer Jan F.Přeborníci z příborníku01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)11Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Fischer Jan FranckMuzikantova písnička01:55Pěvecká hlasová výchova12Ondrejka Jan, MgA. (SZUŠ A.R.K. Music, Brno)
Fischer Jan FrankMuzikantova písnička01:25Pěvecká hlasová výchova13Badura Tomáš, Mgr. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Fischer Jan FrankMuzikantova písnička01:46Pěvecká hlasová výchova11Bursová Simona, DiS. (ZUŠ Benešov)
Fischer Jan FrankMuzikantova písnička02:30Pěvecká hlasová výchova13Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
Fischer Jan,FrankMuzikant01:39Pěvecká hlasová výchova13Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Fischer Jan Hammer/IvoSlza z tváře padá02:20Pěvecká hlasová výchova14Bartošová Eva, Mgr., DiS. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Fischer J. V.Muzikantova písnička02:20Pěvecká hlasová výchova12Hanžlík Bohumír (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Fischer VáclavCo mám doma00:45Pěvecká hlasová výchova11Dostálová Lenka (ZUŠ Hlinsko)
Fischer VáclavCo mám doma01:50Pěvecká hlasová výchova11Bortlová Tereza, Mgr., DiS. (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Fischer VáclavŘetěz přátelství02:39Pěvecká hlasová výchova14Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Fischer VáclavTichá ukolébavka01:50Pěvecká hlasová výchova14Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Fišer Jan. F.Muzikantova písnička02:25Pěvecká hlasová výchova14Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Fišer, Kincl Luboš, JaromírDuhová kulička01:10Pěvecká hlasová výchova10Krymová Oldřiška, Bc. (ZUŠ Klášterec nad Ohří)
Fišer LubošDuhová kulička01:18Pěvecká hlasová výchova11Jirousek Zdeněk, DiS. (ZUŠ R. A. Dvorského,Dvůr Králové nad Labem)
Fišer LubošPozvání00:50Pěvecká hlasová výchova10Průša Jindřich (ZUŠ Benešov)
Fišer LubošPozvání01:20Pěvecká hlasová výchova12Ronešová Jiřina, DiS. (ZUŠ Nejdek)
Fišer, Macourek Luboš, MilošMach a Šebestová01:05Pěvecká hlasová výchova9Švarcová Barbora, DiS. (ZUŠ Vimperk)
Fišer, Macourek Luboš, MilošMy jsme žáci 3.B01:10Pěvecká hlasová výchova8Schwalbová Lucie, Dis. (ZUŠ Aš)
Fišer VáclavKdo nevěří, ať se přesvědčí02:10Pěvecká hlasová výchova13Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
Flaherty StephenOnce Upon a Decembre01:53Pěvecká hlasová výchova12Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Flanderka RomanPluje parník00:40Pěvecká hlasová výchova10Skalová Eva, Mgr. (ZUŠ Stříbro)
Flegl JosefŽádnej nám nemůže za naše peníze01:35Pěvecká hlasová výchova12Duková Viktorie, DiS. (ZUŠ Příbram III)
Fliedr BobPtačí král02:09Pěvecká hlasová výchova12Honsová Oldřiška (ZUŠ B.Martinů)
Flies BernardMozartova ukolébavka01:14Pěvecká hlasová výchova12Oslzlá Jana, Mgr. (ZUŠ Hustopeče)
Flies BernardPrinci můj maličký spi01:45Pěvecká hlasová výchova11Procházková Olga, MgA. (ZUŠ Javorník)
Flies BernardUkolébavka02:00Pěvecká hlasová výchova14Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Flies BernhardUkolébavka02:05Pěvecká hlasová výchova12Třeštíková Michaela, DiS. (ZUŠ Jirkov)
Flies BernhardUkolébavka02:45Pěvecká hlasová výchova15Balková Marie (ZUŠ Praha 4)
Flies BernhardUkolébavka03:21Pěvecká hlasová výchova19Tichá Alena, Mgr. (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
Flies BernhardtUkolébavka01:50Pěvecká hlasová výchova12Matysová Veronika, Mgr. (ZUŠ Rumburk)
Flosman OldřichA já vždycky01:20Pěvecká hlasová výchova15Christovová Adriana, Mgr., dipl.um. (ZUŠ Staňkov)
Flosman OldřichBěži voda, běži01:05Pěvecká hlasová výchova13Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Flosman OldřichMěsíček svítí01:40Pěvecká hlasová výchova15Christovová Adriana, Mgr., dipl.um. (ZUŠ Staňkov)
Flosman OldřichŠiroký, hluboký02:00Pěvecká hlasová výchova20Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Kyjov)
Foerster Josef BohuslavAlejemi akátů...01:25Pěvecká hlasová výchova18Zaoralová Julie, DiS. (ZUŠ Střezina,Hradec Králové)
Foerster Josef BohuslavLesní studánka01:15Pěvecká hlasová výchova (3×)17Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Foerster Josef BohuslavLesní zvonky01:10Pěvecká hlasová výchova13Polanová Martina (ZUŠ Rakovník)
Foerster Josef ml.Na tej našej střeše00:40Pěvecká hlasová výchova15Proklová Galina, Mgr. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Folprecht JiříRašení01:54Pěvecká hlasová výchova13Špetíková Tereza, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Folprecht ZdeněkEj, hora, hora01:00Pěvecká hlasová výchova16Křístková Monika, Bc. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Folprecht ZdeněkEj, hora, hora01:04Pěvecká hlasová výchova12Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Folprecht ZdeněkHajdaláci01:35Pěvecká hlasová výchova11Ronešová Jiřina, DiS. (ZUŠ Nejdek)
Folprecht ZdeněkHajdaláci02:14Pěvecká hlasová výchova16Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Folprecht ZdeněkRašení01:20Pěvecká hlasová výchova15Bína Jaromír, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Folprecht ZdeněkRašení01:40Pěvecká hlasová výchova17Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Folprecht ZdeněkRašení01:45Pěvecká hlasová výchova14Majerová Květa, Mgr. (ZUŠ Kdyně)
Folprecht ZdeněkRašení01:50Pěvecká hlasová výchova13Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Folprecht ZdeněkRašení01:50Pěvecká hlasová výchova14Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Folprecht ZdeněkRašení01:50Pěvecká hlasová výchova14Pechancová Renata, Mgr. (ZUŠ Moravská Třebová)
Folprecht ZdeněkRašení01:59Pěvecká hlasová výchova16Holišová Jitka (ZUŠ Blansko)
Folprecht ZdeněkRašení02:00Pěvecká hlasová výchova15Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Folprecht ZdeněkRašení02:00Pěvecká hlasová výchova15Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Folprecht ZdeněkRašení02:20Pěvecká hlasová výchova17Kofroňová Markéta (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Folprecht ZdeněkVeselé písničkyListí padá s javora01:40Pěvecká hlasová výchova15Cupasová Kristýna, Mgr. (ZUŠ B. Smetany,Litomyšl)
Folprecht ZdeněkVeselé písničkyRašení01:40Pěvecká hlasová výchova15Jirásková Marta, Mgr. (ZUŠ Hlučín)
Fontana, Aplt Jimmy, JiříNádherná02:50Pěvecká hlasová výchova (3×)15Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Foster DavidA Mother´s Prayer03:10Pěvecká hlasová výchova (3×)18Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Founds RickLord I Lift Your Name On High01:30Pěvecká hlasová výchova (3×)15Veselá Václava, Mgr. (ZUŠ Volyně)
Fox CharlesDvě malá křídla03:10Pěvecká hlasová výchova13Jirousek Zdeněk, DiS. (ZUŠ R. A. Dvorského,Dvůr Králové nad Labem)
Fox CharlesKilling Me Softly03:35Pěvecká hlasová výchova14Kajzar Martin, MgA., Ph.D. (ZUŠ Ostrava - Poruba)
Francesco CavalliGiasoneDelizie contente02:37Pěvecká hlasová výchova23Ruggieri Giancarlo (ZUŠ Rumburk)
Franck CesarPanis angelicus02:40Pěvecká hlasová výchova18Suprunovich Kseniya, MgA. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Franck CesarPanis Angelicus02:30Pěvecká hlasová výchova18Veselá Miroslava, DiS. (První soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice)
Franck CesarPanis Angelicus02:40Pěvecká hlasová výchova (2×)25Kavánová Květa (ZUŠ Jablonec nad Jizerou)
Franck CesarPanis Angelicus03:00Pěvecká hlasová výchova17Vardanyan Ani (ZUŠ a MŠ Vlachovo Březí)
Franck CesarPanis Angelicus03:10Pěvecká hlasová výchova19Hrbáčková Šárka (ZUŠ Vlašim)
Franck CesarPanis Angelicus03:30Pěvecká hlasová výchova20Nováčková Ivana (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
Franck CesarPie Jesu01:40Pěvecká hlasová výchova15Moravcová Jana, dipl. um. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Franck CésarPanis angelicus02:15Pěvecká hlasová výchova17Fučíková Dana, Mgr. (ZUŠ Jihlava)
Franck CésarPanis Angelicus02:25Pěvecká hlasová výchova18Štefáčková Michaela, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Franck CezarPanis Angelicus02:30Pěvecká hlasová výchova (2×)24Kučerová Martina, MgA. (ZUŠ Říčany)
Franck ChurchillPíseň Sněhurky01:40Pěvecká hlasová výchova14Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Franck PourcelI Will Follow Him03:00Pěvecká hlasová výchova (3×)17Koch Jakub, DiS. (ZUŠ Lovosice)
franc.lidová píseňPlavovláska02:09Pěvecká hlasová výchova13Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
francouzská lidováRůžička01:10Pěvecká hlasová výchova10Vondrů Jana, Mgr. art., DiS. (ZUŠ A. Doležala, Brno)
francouzská lidováVyšla luna bílá02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)16Pavlíková Eva, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Telč)
francouzská lidováVyšla luna bílá02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)19Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Kyjov)
Francouzská lidováVyšla luna bílá01:05Pěvecká hlasová výchova13Šimáková Stanislava (ZUŠ Plzeň Chválenická)
francouzské písně a šansonyUkolébavka01:14Pěvecká hlasová výchova13Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Frank CesarPanis angelicus02:40Pěvecká hlasová výchova14Hátlová Zuzana, BcA. (ZUŠ Hodonín)
Frank ChurchillSome day my Prince will come01:40Pěvecká hlasová výchova18Kročová Marta (ZUŠ F. Jílka, Brno)
František Procháska Vilma SokolováTři mlatci zpívají jinou00:35Pěvecká hlasová výchova11Taišlová Štěpánka (ZUŠ Slaný)
František ŠauerJetelinka01:05Pěvecká hlasová výchova11Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
Frederick ChopinPíseň litevská02:00Pěvecká hlasová výchova15Svobodová Blanka, DiS. (ZUŠ Český Brod)
Frederick LoeweMy Fair LadyI could have danced all night02:26Pěvecká hlasová výchova16Ruggieri Giancarlo (ZUŠ Rumburk)
Frescobaldi GirolamoSe l´aura spira01:40Pěvecká hlasová výchova15Prudilová Pavlína, Mgr. (ZUŠ Opočno)
Frescobaldi GirolamoSe l´aura spira01:55Pěvecká hlasová výchova19Rubešová Radka, MgA. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Frešo TiborHruška01:00Pěvecká hlasová výchova10Jurášková Kateřina, Bc. (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Fridrichová KvětaPán a pejsek02:40Pěvecká hlasová výchova (2×)13Drobňáková Šárka (ZUŠ Uničov)
Friml RudolfPíseň Rose Maryopereta Rose Mary01:10Pěvecká hlasová výchova20Braunová Ľubica (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Frýda JanPampeliška01:50Pěvecká hlasová výchova14Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Fryderyk ChopinHorování01:55Pěvecká hlasová výchova20Surková Aneta (ZUŠ Vyškov)
Gaga LadyThe Edge of Glory03:00Pěvecká hlasová výchova15Vilimovský Lukáš (ZUŠ Vlašim)
Gainsbourg SergeVosková panenka01:20Pěvecká hlasová výchova10Honsová Oldřiška (ZUŠ B.Martinů)
Gasparini FrancescoCaro laccio01:55Pěvecká hlasová výchova17Synková Kateřina, Mgr. Bc. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Gasparini FrancescoCaro laccio dolce nodo01:45Pěvecká hlasová výchova15Koutníková Jitka, DiS. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Gastoldi Giovanni GiacomoBalleti per tre vociIl Ballerino01:28Pěvecká hlasová výchova (3×)21Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Gastoldi Giovanni GiacomoBalleti per tre vociL´Humorista01:53Pěvecká hlasová výchova (3×)21Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Gastoldi Giovanni GiacomoBalleti per tre vociLo Sdegnato02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)21Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Gastoldi Giovanni GiacomoSpeme amorosa00:55Pěvecká hlasová výchova (3×)20Potůčková Šárka (ZUŠ Dobruška)
Gastoldi Giovanni GiacomoViver liete voglioarr. Petr Zapletal01:27Pěvecká hlasová výchova (4×)20Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Gause FrantišekCvrček00:25Pěvecká hlasová výchova (2×)13Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Gause FrantišekČervotoč00:45Pěvecká hlasová výchova10Černíková-Vjaclovská Lenka, Mgr. (ZUŠ Rychvald)
Gause FrantišekHrdinka00:40Pěvecká hlasová výchova (2×)11Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Gause FrantišekChodník svět02:18Pěvecká hlasová výchova13Beťáková Anna (ZUŠ Jeseník)
Gause FrantišekPět písní pro dětiElce pelce00:50Pěvecká hlasová výchova10Špačková Lintymerová Petra, MgA. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Gecelev BorisNočnaja istoriaAnglijskie piesni02:25Pěvecká hlasová výchova (3×)14Juríková Martina, MgA. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Geoge GershwinSome body lawst me02:10Pěvecká hlasová výchova16Nováčková Ivana (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
GershwinSummertime00:05Pěvecká hlasová výchova15Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Gershwin GeorgI got plenty o´nuttin02:15Pěvecká hlasová výchova19Podolkhova Ksenia, MgA. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Gershwin GeorgThe man I love01:55Pěvecká hlasová výchova (3×)19Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Gershwin GeorgeClap yo´hands02:20Pěvecká hlasová výchova18Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Gershwin GeorgeEmbraceable You01:26Pěvecká hlasová výchova20Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
Gershwin GeorgeI got plenty o´nuttin02:40Pěvecká hlasová výchova18Poldauf Peter (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Gershwin GeorgeMan I Love02:50Pěvecká hlasová výchova15Proklová Galina, Mgr. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Gershwin GeorgePORGY AND BESSSUMMERTIME02:20Pěvecká hlasová výchova19Šeinerová Eva (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Gershwin GeorgeSomebody loves me01:30Pěvecká hlasová výchova15Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Gershwin GeorgeSomebody Loves Me02:26Pěvecká hlasová výchova18Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Gershwin GeorgeSummertime02:15Pěvecká hlasová výchova13Horáček Michal, dipl.um. (ZUŠ Trutnov)
Gershwin GeorgeSummertime02:17Pěvecká hlasová výchova14Boštíková Petra, DiS. (ZUŠ Polička)
Gershwin GeorgeSummertime02:30Pěvecká hlasová výchova14Baláž Rostislav, BcA., DiS. (ZUŠ Ivanovice na Hané)
Gershwin GeorgeSummertime03:30Pěvecká hlasová výchova15Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Gershwin GeorgeThe Man I Love02:15Pěvecká hlasová výchova15Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Gershwin GeorgeThe Man I Love02:15Pěvecká hlasová výchova20Francková Drahomíra, Mgr. (ZUŠ, Třebechovice pod Orebem)
Gershwin George / B.G.De Sylva, B. Mac Donald/ klavír. arr. Dobschinski WalterSomebody Loves Me01:35Pěvecká hlasová výchova14Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Kraslice)
Gerschwin G.Letní ukolébavka02:00Pěvecká hlasová výchova14Schwalbová Lucie, Dis. (ZUŠ Aš)
Gerschwin GeorgeI got Rhythm01:30Pěvecká hlasová výchova21Hofmannová Lucie, Mgr. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Gerych Dan MartinÓ, řebíčku zahradnický00:45Pěvecká hlasová výchova (2×)14Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Gerych Dan MartinSpievanky, spievanky01:00Pěvecká hlasová výchova (3×)14Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Giacomo PucciniGianni SchicchiO mio babbino caro02:01Pěvecká hlasová výchova19Ruggieri Giancarlo (ZUŠ Rumburk)
Gilkyson TerryMoudrost medvědí01:20Pěvecká hlasová výchova12Kubínová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Gilkyson TerryThe Bare Necessities01:37Pěvecká hlasová výchova15Mojžíšová Olga, Bc. (ZUŠ Mariánské Lázně)
GiordaniCaro mio ben02:00Pěvecká hlasová výchova18Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Giordani GiuseppeArie AnticheCaro mio ben02:20Pěvecká hlasová výchova18Moravcová Myřátská Libuše, MgA. (ZUŠ Kutná Hora)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:09Pěvecká hlasová výchova14Jelen Bohuslav, BcA., DiS. (ZUŠ Vyškov)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:10Pěvecká hlasová výchova15Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:10Pěvecká hlasová výchova18Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:14Pěvecká hlasová výchova16Bartlová Blanka (ZUŠ Židlochovice)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:15Pěvecká hlasová výchova15Veselá Václava, Mgr. (ZUŠ Volyně)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:20Pěvecká hlasová výchova15Drášilová Slavěna (ZUŠ U Půjčovny, Praha 1)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:22Pěvecká hlasová výchova17Poldauf Peter (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:25Pěvecká hlasová výchova15Kašparová Klára, Bc. (ZUŠ Chomutov)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:25Pěvecká hlasová výchova21Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:29Pěvecká hlasová výchova18Braunová Ľubica (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:30Pěvecká hlasová výchova16Kočová Veronika, Mgr. (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:30Pěvecká hlasová výchova17Červinková Jana, dipl. um. (ZUŠ Litoměřice)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:30Pěvecká hlasová výchova19Hrbáčková Šárka (ZUŠ Vlašim)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:31Pěvecká hlasová výchova14Bubeníčková Zuzana, MgA. (ZUŠ Liberec 12)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:35Pěvecká hlasová výchova15Kašparová Klára, Bc. (ZUŠ Sokolov)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:35Pěvecká hlasová výchova17Lindenbergová Vlasta (ZUŠ Hodonín)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:40Pěvecká hlasová výchova16Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:40Pěvecká hlasová výchova18Peša Václav, Mgr. (ZUŠ Mikulov)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:43Pěvecká hlasová výchova18Fukanová Ingrid (ZUŠ Kyjov)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:43Pěvecká hlasová výchova18Surovíková Tereza, Dis. (ZUŠ Morava,Zlín)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:50Pěvecká hlasová výchova23Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:53Pěvecká hlasová výchova15Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Giordani GiuseppeCaro mio ben02:56Pěvecká hlasová výchova18Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Giordani GiuseppeCaro mio ben03:00Pěvecká hlasová výchova14Kůrková Eva (ZUŠ Cheb)
Giordani GiuseppeCaro mio ben03:00Pěvecká hlasová výchova21Ronešová Jiřina, DiS. (ZUŠ Nejdek)
Giordani GiuseppeCaro mio ben03:04Pěvecká hlasová výchova20Čančarová Houfková Andrea, Mgr. (ZUŠ Liberec)
Giordani GiuseppeCaro mio ben03:10Pěvecká hlasová výchova16Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Giordani GiuseppeCaro mio ben03:10Pěvecká hlasová výchova18Badura Tomáš, Mgr. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Giordani GiuseppeCaro mio ben03:10Pěvecká hlasová výchova20Surková Aneta (ZUŠ Vyškov)
Giordani GiuseppeCaro Mio Ben02:42Pěvecká hlasová výchova15Šrůtková Markéta, DiS. (ZUŠ Kroměříž)
Gjeilo OlaSpotless Rose02:50Pěvecká hlasová výchova (6×)25Widnicová Zuzana (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Glinka Michaijl IvanovičDědeček02:24Pěvecká hlasová výchova18Jurčíková Yvona, MgA. (ZUŠ Šumperk)
Glinka Michail IvanovičHudet viter01:39Pěvecká hlasová výchova18Nováčková Ivana (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
Glinka Michail IvanovičSeverní hvězda02:05Pěvecká hlasová výchova16Moravcová Jana, dipl. um. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Glinka Michail IvanovičSeverní hvězda02:19Pěvecká hlasová výchova14Kunická Halamová Jaroslava, Mgr. (ZUŠ Příbram I)
Glinka Michail IvanovičSeverní hvězda02:26Pěvecká hlasová výchova14Červinková Jana, dipl. um. (ZUŠ Litoměřice)
Glinka Michail IvanovičSeverní hvězda02:30Pěvecká hlasová výchova17Kozel Pavel, Mgr. (ZUŠ Hlučín)
Glinka Michail IvanovičSeverní hvězda02:35Pěvecká hlasová výchova18Honzlová Lucie, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Glinka Michail IvanovičSeverní hvězda02:35Pěvecká hlasová výchova19Čančarová Houfková Andrea, Mgr. (ZUŠ Liberec)
Glinka Michajl IvanovičRomance01:30Pěvecká hlasová výchova22Matyášová Helena (ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové)
Glinka Michal IvanovičRomans04:29Pěvecká hlasová výchova23Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Glinka Michal IvanovičSeverní hvězda02:00Pěvecká hlasová výchova17Veselá Eva (ZUŠ R. Firkušného,Napajedla)
Gluck Christoph W.Potůčku, jen běž02:00Pěvecká hlasová výchova14Melicherová Radka (ZUŠ Chrudim)
Gluck Christoph, W.Potůček01:45Pěvecká hlasová výchova18Borková Alena, Mgr. (ZUŠ Velká Bíteš)
Gluck Christoph WilibaldPotůčku, jen běž02:04Pěvecká hlasová výchova17Matyášová Helena (ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové)
Gluck Christoph Willibaldárie Orfea z opery Orfeus a Euridika04:05Pěvecká hlasová výchova18Peřinová Ludmila, PhDr., Ph.D. (ZUŠ O. Nedbala)
Gluck Christoph WillibaldChe faro senza Euridice03:30Pěvecká hlasová výchova19Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
Gluck Christoph WillibaldO del mio dolce03:18Pěvecká hlasová výchova20Braunová Ľubica (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Gluck Christoph WillibaldO del mio dolce ardor03:23Pěvecká hlasová výchova19Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Gluck Christoph WillibaldOklamaný soudceZbohem... árie Omegy01:07Pěvecká hlasová výchova17Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Gluck Christoph WillibaldOrfeo et EuridiceCha faro senza Euridice03:30Pěvecká hlasová výchova17Matějů Němčanovská Jana (ZUŠ Třebíč)
Gluck Christoph WillibaldPotůčku jen běž01:45Pěvecká hlasová výchova15Hůlová Marie, Dis. (ZUŠ Kaplice)
Gluck Christoph WillibaldPotůčku jen běž01:45Pěvecká hlasová výchova15Slováková Petra (ZUŠ Vsetín)
Gluck Christoph WillibaldPotůčku jen běž01:50Pěvecká hlasová výchova14Nosková Jana, BcA. (ZUŠ Němčice nad Hanou)
Gluck Christoph WillibaldPotůčku jen běž01:52Pěvecká hlasová výchova13Sychrovská Jana (ZUŠ Slatiňany)
Gluck Christoph WillibaldPotůčku jen běž02:00Pěvecká hlasová výchova15Kuntová Kristýna, DiS. (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Gluck Christoph WillibaldPotůčku jen běž02:00Pěvecká hlasová výchova17Synková Kateřina, Mgr. Bc. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Gluck Christoph WillibaldPotůčku jen běž02:10Pěvecká hlasová výchova10Pavlíková Anna, DiS. (ZUŠ Borovany)
Gluck Christoph WillibaldPotůčku, jen běž01:40Pěvecká hlasová výchova14Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Gluck Christoph WillibaldPotůčku, jen běž01:42Pěvecká hlasová výchova17Matušínská Karin, Mgr. (ZUŠ B.Martinů)
Gluck Christoph WillibaldPotůčku, jen běž01:50Pěvecká hlasová výchova15Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Gluck Christoph WillibaldPotůčku, jen běž03:00Pěvecká hlasová výchova15Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Gluck Christoph WillibaldPotůčku, jen běž...02:01Pěvecká hlasová výchova15Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Gluck Christoph WillibaldPotůčku, jen běž!02:00Pěvecká hlasová výchova17Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Gluck Christ.Wilibaldárie Orfea02:05Pěvecká hlasová výchova17Neuwirthová Helena (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Gluck CH. WillibaldPotůčku, jen běž02:00Pěvecká hlasová výchova17Fučíková Dana, Mgr. (ZUŠ Jihlava)
Gluck Ch. WillibaldL´ivrogne corrigéNon, non, árie Colette01:50Pěvecká hlasová výchova19Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Gluck WilibaldPotůček01:30Pěvecká hlasová výchova14Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
GospelMy Go dis able01:51Pěvecká hlasová výchova (4×)17Matušínská Karin, Mgr. (ZUŠ B.Martinů)
GospelOld Time Religion00:55Pěvecká hlasová výchova13Šimáková Stanislava (ZUŠ Plzeň Chválenická)
G. Osvaldová, O. SoukupJaký to je02:50Pěvecká hlasová výchova15Vilimovský Lukáš (ZUŠ Vlašim)
Gounod CharlesO salutaris hostia01:25Pěvecká hlasová výchova (2×)15Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Graham BrendanYou Raise Me Up04:55Pěvecká hlasová výchova (4×)23Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Graham Brendan, Lovland RolfYou Raise Me Up03:50Pěvecká hlasová výchova (4×)24Braunová Ľubica (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Graham, Lovland Brendan, RolfYou raise me up01:55Pěvecká hlasová výchova14Melicherová Radka (ZUŠ Chrudim)
Grancini MichaelloDulcis Christe02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)17Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Grandi AlessandroCantabo Domino01:27Pěvecká hlasová výchova16Nentvichová Klára, DiS. (ZUŠ Broumov)
Green/Stept Bud/SamThat´s My Weakness Now02:05Pěvecká hlasová výchova (3×)16Ciznerová Květoslava (ZUŠ Březnice)
Grieg EdvardBeim Sonnenuntergang01:45Pěvecká hlasová výchova19Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Grieg EdvardBeim Sonnenuntergang01:50Pěvecká hlasová výchova16Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Grieg EdvardEin Schwan01:45Pěvecká hlasová výchova20Grossová Zdeňka, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Grieg EdvardLauf der Welt02:00Pěvecká hlasová výchova18Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Grieg EdvardŠest písní op. 48Zur Rosenzeit02:20Pěvecká hlasová výchova19Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Grieg EdvardTys láska má01:55Pěvecká hlasová výchova19Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Grieg Edvard HagerupTys láska má02:08Pěvecká hlasová výchova18Válková Lucie (ZUŠ Zlín)
Gsollhöfer BohdanAnička maličká01:31Pěvecká hlasová výchova14Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Gsollhöfer BohdanTeče voda01:20Pěvecká hlasová výchova10Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Guglielmi LouisVyznání v růžích00:50Pěvecká hlasová výchova15Veselá Václava, Mgr. (ZUŠ Volyně)
Haas PavelŠest písní v lidovém tónuBodaj by vás02:00Pěvecká hlasová výchova18Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Haas PavelŠest písní v lidovém tónuV mikulášskej kompanii02:05Pěvecká hlasová výchova21Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Hába AloisPasák00:45Pěvecká hlasová výchova8Hamaričová Daniela (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Hába EmilŽabák01:15Pěvecká hlasová výchova10Francková Drahomíra, Mgr. (ZUŠ, Třebechovice pod Orebem)
Hába KarelAch, ráno, ránoValašské lidové písně01:08Pěvecká hlasová výchova12Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Hába KarelAch, ráno, ránoValašské písně01:08Pěvecká hlasová výchova14Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Hába KarelCib cib cibulenka00:50Pěvecká hlasová výchova10Bortlová Tereza, Mgr., DiS. (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Hába KarelCib, cib, cibulenka00:50Pěvecká hlasová výchova12Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Hába KarelCvrček a srnky01:23Pěvecká hlasová výchova12Bubeníčková Zuzana, MgA. (ZUŠ Liberec 12)
Hába KarelČarodějnice01:20Pěvecká hlasová výchova11Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Hába KarelČarodějnice01:20Pěvecká hlasová výchova11Pěčková Simona (ZUŠ H. Salichové,Ostrava - Polanka)
Hába KarelČarodějnice01:30Pěvecká hlasová výchova8Musilová Petra, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Hába KarelČarodějnice01:45Pěvecká hlasová výchova11Mareček Vít, dipl.um. (ZUŠ Adamov)
Hába KarelČarodějniceNejmenším zpěváčkům01:13Pěvecká hlasová výchova9Nováková Tereza, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Hába KarelČerné oči01:16Pěvecká hlasová výchova8Jurášková Kateřina, Bc. (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Hába KarelČí je, čí je, čí je děvče00:30Pěvecká hlasová výchova12Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Hába KarelČmelák00:42Pěvecká hlasová výchova8Matyášová Helena (ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové)
Hába KarelDěti zpívajíRůžová kolíbka01:00Pěvecká hlasová výchova12Baranová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava)
Hába KarelHliněný džbánek01:10Pěvecká hlasová výchova12Cundová Jarmila (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Hába KarelHliněný džbánek01:10Pěvecká hlasová výchova13Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Hába KarelHliněný džbánekZ dětského světa01:25Pěvecká hlasová výchova14Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Hába KarelHliněný džbánekZ dětského světa01:25Pěvecká hlasová výchova16Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Hába KarelHoupací židle01:02Pěvecká hlasová výchova9Cvejnová Jana, MgA. (ZUŠ Slunná, Brno)
Hába KarelJá husárka malá00:55Pěvecká hlasová výchova11Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Hába KarelKdyž jsem já byl malý chlapec00:40Pěvecká hlasová výchova11Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Hába KarelLenošný Ondřej01:00Pěvecká hlasová výchova12Vršinská Anna, MgA. (ZUŠ Praha 4)
Hába KarelNa koupiNejmenším zpěváčkům00:45Pěvecká hlasová výchova9Nováková Tereza, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Hába KarelPilný vrabčák01:40Pěvecká hlasová výchova13Ronešová Jiřina, DiS. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Hába KarelPilný vrabčák01:40Pěvecká hlasová výchova13Ronešová Jiřina (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Hába KarelPilný vrabčák01:45Pěvecká hlasová výchova11Červinková Jana, dipl. um. (ZUŠ Litoměřice)
Hába KarelPilný vrabčák01:55Pěvecká hlasová výchova14Mrkva Karel, BcA. (ZUŠ Vítkov)
Hába KarelPři Dunaji, bystrej vodě01:20Pěvecká hlasová výchova16Slováková Petra (ZUŠ Vsetín)
Hába KarelPyšný hříbeček01:10Pěvecká hlasová výchova10Knechtlová Lenka, dipl. um. (ZUŠ Mělník, příspěvková organizace)
Hába KarelPyšný hříbek01:30Pěvecká hlasová výchova10Jurášková Kateřina, Bc. (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Hába KarelRůžová kolíbka01:04Pěvecká hlasová výchova12Bubeníčková Zuzana, MgA. (ZUŠ Liberec 12)
Hába KarelRůžová kolíbka01:10Pěvecká hlasová výchova10Hybešová Ivana (ZUŠ A. Voborského,Praha 4)
Hába KarelSlepičí taneček00:45Pěvecká hlasová výchova9Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Hába KarelSlípka zakdákalaZ dětského světa01:21Pěvecká hlasová výchova13Bezačinská Oľga, Mgr. art., ArtD. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Hába KarelŠlo děvčátko01:25Pěvecká hlasová výchova10Jurášková Kateřina, Bc. (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Hába KarelŠlo děvčátko pro vodu01:00Pěvecká hlasová výchova15Kullová Lenka, MgA. (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Hába KarelŠlo děvčátko pro vodu01:05Pěvecká hlasová výchova10Křenková Marie, dipl. um. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
Hába KarelŠlo děvčátko pro vodu01:10Pěvecká hlasová výchova9Brázda Tomáš, Dipl.um. (ZUŠ Lovosice)
Hába KarelŠlo děvčátko pro vodu01:10Pěvecká hlasová výchova13Tvarůžková Marcela (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Hába KarelŠlo děvčátko pro vodu01:15Pěvecká hlasová výchova11Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Hába KarelŠlo děvčátko pro vodu01:19Pěvecká hlasová výchova13Jarošová Zdeňka (ZUŠ Třemošná)
Hába KarelŠlo děvčátko pro vodu01:20Pěvecká hlasová výchova13Prokopiusová Květoslava (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Hába KarelTravička zelená00:50Pěvecká hlasová výchova9Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Hába KarelTravička zelená01:00Pěvecká hlasová výchova10Zídková Eva, Mgr. BcA. (ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava)
Hába KarelTravička zelenáLidové písně00:59Pěvecká hlasová výchova10Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Hába KarelValašské písněAch, ráno, ráno01:08Pěvecká hlasová výchova14Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Hába KarelValašské písněPřed naším mosteček01:30Pěvecká hlasová výchova16Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Hába KarelVyjdi, sluníčko01:00Pěvecká hlasová výchova11Hubálková Svatava (ZUŠ Liberec)
Hába KarelZahraj mi muzičko01:30Pěvecká hlasová výchova13Šťastná Dana, MgA. (ZUŠ Znojmo)
Hába KarelZa jarního sluníčkaZ dětského světa00:50Pěvecká hlasová výchova12Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Hába KarelZajíčku v lesíčku00:36Pěvecká hlasová výchova11Nováčková Ivana (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
Hába KarelZ dětského světaZa jarního sluníčka00:50Pěvecká hlasová výchova14Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Hába KarelZralé jablíčkoZ dětského světa01:20Pěvecká hlasová výchova14Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Hába KarelŽabák01:00Pěvecká hlasová výchova10Friedlová Renata (ZUŠ Louny)
Hába KarelŽabák01:00Pěvecká hlasová výchova10Knechtlová Lenka, dipl. um. (ZUŠ Mělník, příspěvková organizace)
Hába KarelŽabák01:08Pěvecká hlasová výchova10Hrisidu Eva, DiS. (ZUŠ Otrokovice)
Hába KarelŽabák01:10Pěvecká hlasová výchova11Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Hába Karel Kratochvíl BohuslavČarodějnice02:10Pěvecká hlasová výchova8Cmuntová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Česká Lípa)
Hadar J.A White Rainbowžidovská modlitba02:05Pěvecká hlasová výchova (3×)19Bečková Lada, Mgr., Dis. (ZUŠ Chomutov)
Hadar JosefA White Rainbow02:40Pěvecká hlasová výchova (3×)19Kroupová Ludmila, PhDr. Mgr., Ph.D. (ZUŠ Jitro Hradec Králové)
Hagen Lou FanánekBuchet je spousta01:50Pěvecká hlasová výchova (2×)14Martanová Lenka (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Hála VlastimilWhiskey, to je moje gusto01:35Pěvecká hlasová výchova16Reichová Kateřina, DiS. (ZUŠ Boskovice)
Hálek/Horká Václav/EvaVysvitlo slunko01:15Pěvecká hlasová výchova11Kšicová Pavla, Ing. (ZUŠ Vrané nad Vltavou)
Halma OldřichVrť sa, děvča01:00Pěvecká hlasová výchova (3×)16Kůrková Eva (ZUŠ Cheb)
Hamilton ArthurCry me a river01:28Pěvecká hlasová výchova18Frídová Andrea, MgA. (ZUŠ Zbiroh)
Hamlish, Marvin Kleban, EdwardA Chorus LineWhat I Did For Love02:08Pěvecká hlasová výchova19Hubičková Dagmar, Mgr. (ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary)
Hamlisch MarvinKlaunTakoví jsme byli03:30Pěvecká hlasová výchova18Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Hamlisch MarvinNothing03:30Pěvecká hlasová výchova16Falcová Kateřina, MgA., Dis. (ZUŠ Blovice)
Hammer, Hořec Jan, JaromírČerná ukolébavka02:20Pěvecká hlasová výchova15Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Hammer JanChtěl bych umět hrát blues01:40Pěvecká hlasová výchova12Honzáková Magda, Mgr. et MgA. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Hammer JanJá už to vím01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)14Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Hammer JanSlza z tváře padá02:30Pěvecká hlasová výchova18Rašíková Petra, Mgr. (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Hammer ml. JanSlza z tváře padá02:20Pěvecká hlasová výchova15Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
Hammer ml. JerrySlza z tváře padá02:00Pěvecká hlasová výchova12Zaoralová Dvořáková Venuše, Mgr. (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Hammerstein OscarCinderella02:20Pěvecká hlasová výchova15Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Händel Geogr FriedrichOmbra mai furecitativ a árie z opery Xerxes03:00Pěvecká hlasová výchova19Borský Pavel, Bc. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Handel George FrederickCare selve02:10Pěvecká hlasová výchova15Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Händel George FriedrichAh, mio cor02:53Pěvecká hlasová výchova18Gajanová Zuzana (ZUŠ B.Martinů)
Händel George FriedrichLascia ch´io pianga02:21Pěvecká hlasová výchova16Matušínská Karin, Mgr. (ZUŠ B.Martinů)
Händel Georg FriderichAs steals the morn02:50Pěvecká hlasová výchova (2×)19Ciznerová Květoslava (ZUŠ Březnice)
Handel Georg Fridrichárie z opery XerxesOmbra mai fu02:58Pěvecká hlasová výchova20Lásková Markéta (ZUŠ Hranice)
Handel Georg FridrichCanticorum iubilo01:55Pěvecká hlasová výchova (4×)18Lásková Markéta (ZUŠ Hranice)
Handel Georg FridrichO del mio dolce ardor03:00Pěvecká hlasová výchova19Šafářová Doležílková Jana (ZUŠ Klimkovice)
Händel Georg FridrichAria01:27Pěvecká hlasová výchova18Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Händel Georg FridrichArie Almireny - Rinaldo02:44Pěvecká hlasová výchova17Kudela Mario (ZUŠ Kyjov)
Händel Georg FridrichBringe Sie hinein z oratoria Izrael v Egyptě03:10Pěvecká hlasová výchova19Kšicová Pavla, Ing. (ZUŠ Vrané nad Vltavou)
Händel Georg FridrichLascia chio pianga03:02Pěvecká hlasová výchova15Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
Händel Georg FridrichLascia chio pianga03:20Pěvecká hlasová výchova13Balková Marie (ZUŠ Trhové Sviny)
Händel Georg FridrichLascia chio pianga03:50Pěvecká hlasová výchova19Hejzlarová Karolína, Dipl.um. (ZUŠ Praha 4)
Händel Georg FridrichLascia ch´io pianga03:40Pěvecká hlasová výchova (3×)19Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Händel Georg FridrichOpera RinaldoLascia ch'io pianga04:09Pěvecká hlasová výchova19Brýdová Marcela (ZUŠ Louny)
Händel Georg FridrichOpera XerxesOmbra mai fu03:15Pěvecká hlasová výchova18Brýdová Marcela (ZUŠ Louny)
Händel Georg FridrichRinaldo - Lascia ch´io pianga02:40Pěvecká hlasová výchova15Kšicová Pavla, Ing. (ZUŠ v Kralupech nad Vltavou)
Händel Georg FridrichSilent worship01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)16Pavlíková Eva, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Telč)
Handel Georg FriedrichLascia chi´o pianga02:00Pěvecká hlasová výchova (4×)19Honzlová Lucie, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Händel Georg FriedrichAgrippinaBel piacere02:05Pěvecká hlasová výchova19Gaierová Lenka, DiS. (ZUŠ Cheb)
Händel Georg FriedrichAh, Mio Cor, Schernito Sei03:19Pěvecká hlasová výchova16Parohová Dagmar, Mgr. (ZUŠ Kladno 5. května)
Händel Georg FriedrichAlcina02:48Pěvecká hlasová výchova14Kantorová Zuzana, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Händel Georg FriedrichAlleluja,amen01:50Pěvecká hlasová výchova14Feldmannová Alena (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Händel Georg FriedrichAmen, alleluia02:17Pěvecká hlasová výchova24Tesaříková Gabriela, Mgr. (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Händel Georg Friedrichárie Laschia ch´io pianga z opery Rinaldo02:57Pěvecká hlasová výchova21Krymová Oldřiška, Bc. (ZUŠ Klášterec nad Ohří)
Händel Georg FriedrichCanticorum Iubilo01:27Pěvecká hlasová výchova16Svoboda Jiří, Mgr. (ZUŠ Jeseník)
Händel Georg FriedrichDettinger Te Deum02:20Pěvecká hlasová výchova17Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Händel Georg FriedrichDignare, o Domine02:03Pěvecká hlasová výchova18Oškerová Kateřina, Mgr.art. (ZUŠ Zlín)
Händel Georg FriedrichDove sei03:34Pěvecká hlasová výchova16Hátlová Zuzana, BcA. (ZUŠ Dubňany)
Händel Georg FriedrichFlavioAmor, nel mio penar04:00Pěvecká hlasová výchova17Špačková Lintymerová Petra, MgA. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Händel Georg FriedrichFlavioduet Teodaty a Vitige04:45Pěvecká hlasová výchova (2×)24Kučerová Martina, MgA. (ZUŠ Říčany)
Händel Georg FriedrichJe šťastný člověk ten03:02Pěvecká hlasová výchova (2×)19Brzková Kristýna, dipl. um. (ZUŠ F. A. Šporka,Jaroměř)
Händel Georg FriedrichLascia chio pianga03:14Pěvecká hlasová výchova (3×)16Gaierová Lenka, DiS. (ZUŠ Cheb)
Händel Georg FriedrichLascia ch'io pianga02:35Pěvecká hlasová výchova18Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Händel Georg FriedrichLascia ch'io pianga04:10Pěvecká hlasová výchova17Kümmelová Věra, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Händel Georg FriedrichLascia ch´io pianga03:05Pěvecká hlasová výchova21Kachlíková Kateřina, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Händel Georg FriedrichLascia ch´io pianga03:35Pěvecká hlasová výchova17Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Händel Georg FriedrichLascia ch´io pianga03:50Pěvecká hlasová výchova20Majerová Květa, Mgr. (ZUŠ Kdyně)
Händel Georg FriedrichLascia ch´io pianga04:20Pěvecká hlasová výchova21Prachařová Hana, Mgr. (ZUŠ Rakovník)
Händel Georg FriedrichLascia, ch'io pianga02:20Pěvecká hlasová výchova19Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Händel Georg FriedrichLascia Ch'io Pianga04:24Pěvecká hlasová výchova (3×)17Špetíková Tereza, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Händel Georg FriedrichLascia chío pianga03:00Pěvecká hlasová výchova18Popkov Igor (ZUŠ Litvínov)
Händel Georg FriedrichOh! Had I jubal´s lyre03:00Pěvecká hlasová výchova18Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Händel Georg FriedrichOmbra mai fu02:37Pěvecká hlasová výchova18Bartošová Eva, Mgr., DiS. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Händel Georg FriedrichO Thou That Tellest Good Tidings to Zion03:50Pěvecká hlasová výchova17Tóthová Michaela, dipl.um. (ZUŠ Svitavy)
Händel Georg FriedrichPenna tirana02:00Pěvecká hlasová výchova17Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Händel Georg FriedrichRinaldo03:25Pěvecká hlasová výchova22Cihelníková Helena (ZUŠ Praha 9, Učňovská)
Händel Georg FriedrichRinaldoLascia ch'io pianga04:10Pěvecká hlasová výchova16Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Händel Georg FriedrichVerdi prati z opery Alcina03:45Pěvecká hlasová výchova18Hrdinová Pavlína, DiS. (ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín)
Händel Georg FriedrichXerxesOmbra mai fu02:35Pěvecká hlasová výchova14Matějů Němčanovská Jana (ZUŠ Třebíč)
Händel Georg FriedrichXerxesRomilda02:10Pěvecká hlasová výchova21Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Händel Georg-FriedrichLascia chio pianga03:00Pěvecká hlasová výchova15Svobodová Vendula, DiS. (ZUŠ Město Albrechtice)
Händel G.F.Árie Rinalda ze stejnojmenné operyLascia, chio pianga02:30Pěvecká hlasová výchova17Poláchová Věra (ZUŠ Turnov)
Hans AlexandrKočka smaží cibulku01:00Pěvecká hlasová výchova9Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Hansard GlenFalling slowly02:55Pěvecká hlasová výchova (2×)17Kočová Veronika, Mgr. (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Hansík AlexanderAlbum dětských písníKočka smaží cibulku00:40Pěvecká hlasová výchova12Ichová Jana, Mgr. (ZUŠ F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí)
Hansík AlexanderKočka smaží cibulku00:42Pěvecká hlasová výchova10Kucianová Lucie, Bc. (ZUŠ Jevíčko)
Hansík AlexanderKočka smaží cibulku01:15Pěvecká hlasová výchova7Polanský Lukáš, Mgr., DiS. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Hansík AlexanderKočka smaží cibulku01:15Pěvecká hlasová výchova8Dvořáková Michaela, Mgr. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Hansík AlexanderKočka smaží cibulku01:40Pěvecká hlasová výchova10Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Hansík AlexandrKočičí hody00:34Pěvecká hlasová výchova10Zápecová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jeseník)
Hansík AlexandrKočka smaí cibulku00:50Pěvecká hlasová výchova11Treslerová Zuzana, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku00:35Pěvecká hlasová výchova9Sedláčková Jana (ZUŠ Město Albrechtice)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku00:40Pěvecká hlasová výchova8Hanušová Šárka (ZUŠ Cvikov)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku00:40Pěvecká hlasová výchova8Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku00:40Pěvecká hlasová výchova9Frídová Andrea, MgA. (ZUŠ Zbiroh)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku00:45Pěvecká hlasová výchova11Ježková Romana, DiS. (ZUŠ Dobroslava Lidmily)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku00:50Pěvecká hlasová výchova8Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku01:15Pěvecká hlasová výchova9Vernerová Eliška (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku01:15Pěvecká hlasová výchova9Vernerová Eliška (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku01:18Pěvecká hlasová výchova7Papíková Jana (ZUŠ F. L. Gassmanna Most)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku01:18Pěvecká hlasová výchova7Rybová Jarmila (ZUŠ Dubňany)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku01:22Pěvecká hlasová výchova8Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku01:25Pěvecká hlasová výchova11Kunická Halamová Jaroslava, Mgr. (ZUŠ Příbram I)
Hansík AlexandrKočka smaží cibulku01:50Pěvecká hlasová výchova10Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Hansík, Kožíšek Alexandr, JosefKočka smaží cibulku01:05Pěvecká hlasová výchova8Surková Aneta (ZUŠ Vyškov)
Hanuš JanSníh01:08Pěvecká hlasová výchova13Jirglová Milada (ZUŠ Praha 10 - Hostivař)
Hanuš JanSníh01:20Pěvecká hlasová výchova13Žák Petr (ZUŠ Pelhřimov)
Hanuš JanŠkatulata hejbejte se01:10Pěvecká hlasová výchova8Valentová Lucie (ZUŠ Praha 10 - Hostivař)
Hanuš JanŠkatulata, hejbejte se00:55Pěvecká hlasová výchova9Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Hanuš JanŠkatulata, hejbejte se!00:50Pěvecká hlasová výchova11Havlová Jana, Mgr. (ZUŠ Chrudim)
Hanuš JanTráva01:22Pěvecká hlasová výchova11Bernardová Tamara (ZUŠ Slaný)
Hanzlík Jiř튴tastné a veselé02:00Pěvecká hlasová výchova14Kolářová Lucie, Bc. (ZUŠ Borovany)
Hanžlík BohumírČtrnáct let jsem byl na vojně00:55Pěvecká hlasová výchova10Matoušková Eva, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Hanžlík BohumírChodíval k nám, chodívalChodíval k nám, chodíval01:10Pěvecká hlasová výchova12Zalubilová Miroslava, DiS. (ZUŠ Veselí nad Moravou)
Hanžlík BohumírMám kantora chlapce01:04Pěvecká hlasová výchova9Svobodová Iva, DiS. (ZUŠ Hostinné)
Hanžlík BohumírPásla pananka pávaPásla panenka páva mezi horama sama00:50Pěvecká hlasová výchova12Zalubilová Miroslava, DiS. (ZUŠ Veselí nad Moravou)
Hanžlík BohumírPásla panenka páva01:12Pěvecká hlasová výchova11Neuwirthová Helena (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Hanžlík BohumírZnám já jeden krásný zámekZnám já jeden krásný zámek nedaleko Jičína01:43Pěvecká hlasová výchova10Zalubilová Miroslava, DiS. (ZUŠ Veselí nad Moravou)
Hanžlík BohumírZnám já jeden krásný zámek - 30 lidových písní pro zpěv a klavírHájku, hájíčku01:10Pěvecká hlasová výchova12Tichá Ilona, dipl.um. (ZUŠ Krnov)
Hanžlík BohumírZnám já jeden krásný zámek - 30 lidových písní pro zpěv a klavírV tom krimickým zámku01:15Pěvecká hlasová výchova10Tichá Ilona, dipl.um. (ZUŠ Krnov)
Hapka PetrKocour se schoulil na tvůj klín02:00Pěvecká hlasová výchova14Schwalbová Lucie, Dis. (ZUŠ Aš)
Hapka PetrŠaškové počmáraní02:05Pěvecká hlasová výchova15Závodná Martina (ZUŠ Rokycany)
Hapka PetrŠaškové počmáraní02:50Pěvecká hlasová výchova14Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Harold ArlenOver the rainbow03:37Pěvecká hlasová výchova18Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Harold ArlenThe wizard of OzSomewhere over the raimbow03:10Pěvecká hlasová výchova19Ruggieri Giancarlo (ZUŠ Rumburk)
Hartman BobNádherný02:50Pěvecká hlasová výchova12Müllerová Kateřina, Mgr. (ZUŠ Varnsdorf)
Hasník AlexandrKočka smaží cibulku01:32Pěvecká hlasová výchova10Fukanová Ingrid (ZUŠ Kyjov)
Hassler Hans LeoMá mysl zmámená je02:30Pěvecká hlasová výchova20Karezová Jindřiška (ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice)
Haščáková BarbaraSen01:00Pěvecká hlasová výchova16Falcová Kateřina, MgA., Dis. (ZUŠ Blovice)
Hašler KarelČeská písnička01:50Pěvecká hlasová výchova13Heřmánková Ivana (ZUŠ M. Podvalové,Praha 9 - Čakovice)
Hašler KarelVltavo, Vltavo02:25Pěvecká hlasová výchova13Heřmánková Štěpánka, Bc. (ZUŠ M. Podvalové,Praha 9 - Čakovice)
HatchPátá01:54Pěvecká hlasová výchova12Kroftová Daniela (ZUŠ Zruč nad Sázavou)
Hatch, Štaidl Tony, JiříPátá02:39Pěvecká hlasová výchova15Chodorová Michaela, Mgr., DiS. (ZUŠ Blatná)
Hatch TommPátá02:00Pěvecká hlasová výchova14Zaoralová Dvořáková Venuše, Mgr. (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Hatch TommPátá02:00Pěvecká hlasová výchova14Zaoralová Dvořáková Venuše, Mgr. (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Hatch TonyThe best of HelenaPátá02:10Pěvecká hlasová výchova15Pituchová Tatiana, Mgr., MgA. (ZUŠ L. Janáčka O-Vítkovice)
Hatrík JurajV Španielsku sú v lete01:32Pěvecká hlasová výchova14Golhová Oľga (ZUŠ Hradec nad Moravicí)
Havel JiříJaro00:45Pěvecká hlasová výchova14Synková Kateřina, Mgr. Bc. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Havel JiříNepořádný krtek01:00Pěvecká hlasová výchova11Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Havel JiříZima je tu00:40Pěvecká hlasová výchova8Viktorová Nela, Bc. (ZUŠ F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí)
Havelka SvatoplukVyšiju šáteček01:55Pěvecká hlasová výchova (3×)17Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Havel LadislavPod Kletí01:52Pěvecká hlasová výchova10Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Havel LadislavPod Kletí01:54Pěvecká hlasová výchova12Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Havlíčková JanaPříšera00:53Pěvecká hlasová výchova7Golhová Oľga (ZUŠ Hradec nad Moravicí)
Haydn JosefIl mondo della lunaO luna lucente01:35Pěvecká hlasová výchova18Štefáčková Michaela, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Haydn JosefIl mondo della lunaO luna lucente01:35Pěvecká hlasová výchova19Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Haydn JosefIl mondo della lunaO luna lucente01:35Pěvecká hlasová výchova20Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Haydn JosephDie landlust02:20Pěvecká hlasová výchova19Pazderová Veronika, Bc. (ZUŠ Javorník)
Haydn JosephDie Landlust02:00Pěvecká hlasová výchova17Ondrejka Jan, MgA. (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Haydn JosephLiebes mädchen00:50Pěvecká hlasová výchova21Rašková Hana (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Haydn JosephTrost unglücklicher Liebe02:50Pěvecká hlasová výchova20Sokolová Kamila, MgA.Mgr., Ph.D. (ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna)
Hayes MarkJoshua Fit The Battle of Jericho02:50Pěvecká hlasová výchova16Tóthová Michaela, dipl.um. (ZUŠ Svitavy)
Head MichaelMoney, O!01:50Pěvecká hlasová výchova16Prachařová Hana, Mgr. (ZUŠ Rakovník)
Hebrejská lidová píseňFarkoyfn di sapozhkelekh01:50Pěvecká hlasová výchova19Kšicová Pavla, Ing. (ZUŠ Vrané nad Vltavou)
Hebrejská lidová píseňHava Nagila01:40Pěvecká hlasová výchova15Kšicová Pavla, Ing. (ZUŠ v Kralupech nad Vltavou)
Hebrejský tradicionalCadik katamar01:20Pěvecká hlasová výchova16Juríková Martina, MgA. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Held-Orebský JanRůžička01:52Pěvecká hlasová výchova16Kovalová Marie (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Herbert Victor AugustThe EnchantressArt is colling for me02:30Pěvecká hlasová výchova20Kubenková Petra, DiS. (ZUŠ Dobroslava Lidmily)
Herden JaroslavCopak je to?01:38Pěvecká hlasová výchova10Krymová Oldřiška, Bc. (ZUŠ Klášterec nad Ohří)
Herden JaroslavJulie01:37Pěvecká hlasová výchova10Matysová Veronika, Mgr. (ZUŠ Rumburk)
Herden JaroslavJulie02:25Pěvecká hlasová výchova16Mencnerová Magdalena (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Herden JaroslavJulie - děvčátko01:20Pěvecká hlasová výchova14Krymová Oldřiška, Bc. (ZUŠ Klášterec nad Ohří)
Herden JaroslavJulie - děvčátko01:40Pěvecká hlasová výchova11Pospiechová Renáta (ZUŠ Bohumín - Nový Bohumín)
Herden JaroslavJulie - děvčátko01:40Pěvecká hlasová výchova11Zachovalá Jana, Mgr. (ZUŠ Velké Bílovice)
Herden JaroslavJulie- děvčátko01:48Pěvecká hlasová výchova14Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Herden JaroslavJulie- děvčátko01:52Pěvecká hlasová výchova13Křístková Monika, Bc. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Herden JaroslavJulie malé děvčátko02:00Pěvecká hlasová výchova10Ernestová Květuše (ZUŠ Hořovice)
Herden JaroslavJůlie, malé děvčátko02:15Pěvecká hlasová výchova14Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Herden JaroslavKapičky00:30Pěvecká hlasová výchova12Oczková Ľubica (ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava)
Herden JaroslavNa kočičím bále01:10Pěvecká hlasová výchova9Bednářová Jana (ZUŠ Přelouč)
Herden JaroslavNa kočičím bále01:20Pěvecká hlasová výchova10Kovalová Marie (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Herden JaroslavNa kočičím bále01:20Pěvecká hlasová výchova11Neuwirthová Helena (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Herden JaroslavNa kočičím bále01:25Pěvecká hlasová výchova11Kolář Milan, MgA. (ZUŠ Benátky nad Jizerou)
Herden JaroslavNa kočičím bále01:30Pěvecká hlasová výchova8Müllerová Kateřina, Mgr. (ZUŠ Varnsdorf)
Herden JaroslavNa kočičím bále01:40Pěvecká hlasová výchova14Šťastná Ladislava, MgA. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Herden JaroslavNa kočičím bále01:50Pěvecká hlasová výchova9Tvarůžková Marcela (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Herden JaroslavNa kočičím bále01:53Pěvecká hlasová výchova10Křístková Monika, Bc. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Herden JaroslavPřiletěla sova01:05Pěvecká hlasová výchova10Oczková Ľubica (ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava)
Herden JaroslavVstávej01:00Pěvecká hlasová výchova11Tvarůžková Marcela (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Herman JerryHello Dolly02:00Pěvecká hlasová výchova14Bursová Simona, DiS. (ZUŠ Benešov)
Herman JerryHello, Dolly z muzikálu Hello, Dolly02:20Pěvecká hlasová výchova21Suprunovich Kseniya, MgA. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
HervéPíseň k svaté Nitouche01:45Pěvecká hlasová výchova17Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
HervéPíseň k svaté Nitouche01:45Pěvecká hlasová výchova18Budzáková Jitka (ZUŠ Střezina,Hradec Králové)
Hervé FlorimondMamzelle NitoucheAlleluja, píseň Denisy02:00Pěvecká hlasová výchova18Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Hervé FlorimondMamzelle NitoucheZpívám v sladkém rozeplání, Denisa02:00Pěvecká hlasová výchova14Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Hinrichs FriedrichPrinzessin02:45Pěvecká hlasová výchova15Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Hirš NuritOse Szalom01:40Pěvecká hlasová výchova (3×)17Kaleta Leszek, Mgr. (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Hlas IvanSladkých patnáct02:05Pěvecká hlasová výchova17Šimůnek Jan (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Hlas IvanVerunčina píseň lásky02:50Pěvecká hlasová výchova13Sellinger Zlatuše, DiS. (ZUŠ Kraslice)
Hlas IvanVerunčina píseň lásky03:10Pěvecká hlasová výchova16Chrobáková Naděžda, Mgr. a MgA. (ZUŠ Stochov)
Hlas IvanVerunčina píseň lásky03:11Pěvecká hlasová výchova14Bartošová Eva, Mgr., DiS. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Holan Rovenský Václav KarelSpanilá archy holubičko01:38Pěvecká hlasová výchova (2×)13Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Holan - Rovenský Václav KarelSpanilá z archy holubičko00:35Pěvecká hlasová výchova (2×)13Šimáková Stanislava (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Holec LukášBrontosaurus01:05Pěvecká hlasová výchova11Oczková Ľubica (ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava)
Horácká lidová arr. A. NosekNa naší zahrádce01:30Pěvecká hlasová výchova17Fučíková Dana, Mgr. (ZUŠ Jihlava)
Horácká lidová arr. Ant. NosekSedí vrabec01:25Pěvecká hlasová výchova13Fučíková Dana, Mgr. (ZUŠ Jihlava)
Horácká lidová arr. Ant. NosekTy šašovský louky00:50Pěvecká hlasová výchova16Fučíková Dana, Mgr. (ZUŠ Jihlava)
Horácká lidová píseňTa Jihlavská Brána01:40Pěvecká hlasová výchova14Cupáková Olena (SZUŠ Blansko)
Horácké písněCestičko blódivá01:20Pěvecká hlasová výchova13Žaludová Vladimíra, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
Horáčková JaroslavaJaro je tu01:40Pěvecká hlasová výchova9Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Horáčková JaroslavaKdo to ťuká na okénko?01:00Pěvecká hlasová výchova9Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Horáčková JaroslavaKdo to ťuká na okénko?01:29Pěvecká hlasová výchova11Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Horáčková JaroslavaKlíč ke štěstí00:40Pěvecká hlasová výchova9Krebs Roman (ZUŠ Zbiroh)
Horáčková JaroslavaSněhuláček00:50Pěvecká hlasová výchova9Krebs Roman (ZUŠ Zbiroh)
Horner JamesMy Heart Will Go On01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)16Mencnerová Magdalena (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Horner James Jennings WillMy heart will go on03:40Pěvecká hlasová výchova17Rybová Jarmila (ZUŠ Dubňany)
Horváth IvanVodaZlatá brána01:50Pěvecká hlasová výchova14Bezačinská Oľga, Mgr. art., ArtD. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Hostáň JanBázlivý00:30Pěvecká hlasová výchova7Oczková Ľubica (ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava)
Hrábek JanKolovrátek02:50Pěvecká hlasová výchova9Honsová Oldřiška (ZUŠ B.Martinů)
Hradec JiříPejsek není hračička01:30Pěvecká hlasová výchova10Potůčková Šárka (ZUŠ Dobruška)
Hradecký EmilArokola00:42Pěvecká hlasová výchova7Brýdová Marcela (ZUŠ Louny)
Hradecký EmilAž na Sněžku s partou ježků01:19Pěvecká hlasová výchova11Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Hradecký EmilAž na Sněžku s partou ježků01:20Pěvecká hlasová výchova11Kubátová Šišková Petra, Bc. (ZUŠ Dolní Újezd)
Hradecký EmilAž na Sněžku s partou ježků01:30Pěvecká hlasová výchova8Matušínská Karin, Mgr. (ZUŠ B.Martinů)
Hradecký EmilAž na Sněžku s partou ježků01:30Pěvecká hlasová výchova11Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Hradecký EmilAž na Sněžku s partou ježků01:30Pěvecká hlasová výchova12Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Hradecký EmilAž na Sněžku s partou ježků01:40Pěvecká hlasová výchova9Chmelíková Vendula, Mgr., DiS. (ZUŠ Chlumec n. Cidlinou)
Hradecký EmilAž na Sněžku s partou ježků01:40Pěvecká hlasová výchova10Pazderová Veronika, Bc. (ZUŠ Javorník)
Hradecký EmilAž na Sněžku s partou ježků01:46Pěvecká hlasová výchova11Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
Hradecký EmilBázlivý00:32Pěvecká hlasová výchova8Hanušová Šárka (ZUŠ Cvikov)
Hradecký EmilBázlivý00:50Pěvecká hlasová výchova7Ježková Romana, DiS. (ZUŠ Dobroslava Lidmily)
Hradecký EmilBedla00:24Pěvecká hlasová výchova11Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Hradecký EmilBedla00:25Pěvecká hlasová výchova7Zídková Eva, Mgr. BcA. (ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava)
Hradecký EmilBedla00:42Pěvecká hlasová výchova8Bernardová Tamara (ZUŠ Slaný)
Hradecký EmilBedla01:12Pěvecká hlasová výchova7Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Hradecký EmilBimbo01:00Pěvecká hlasová výchova9Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Hradecký EmilBimbo01:50Pěvecká hlasová výchova8Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Hradecký EmilBimbo01:55Pěvecká hlasová výchova10Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Hradecký EmilBimbo01:56Pěvecká hlasová výchova12Kubátová Šišková Petra, Bc. (ZUŠ Dolní Újezd)
Hradecký EmilCvrček00:27Pěvecká hlasová výchova9Kubálková Věra (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Hradecký EmilCvrček houslista01:15Pěvecká hlasová výchova9Johnová Hana, DiS. (ZUŠ Zábřeh)
Hradecký EmilCvrček houslista01:20Pěvecká hlasová výchova9Pirochtová Květoslava (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Hradecký EmilCvrček houslista01:21Pěvecká hlasová výchova9Aman Iveta, DiS. (ZUŠ Trutnov)
Hradecký EmilCvrček houslista01:30Pěvecká hlasová výchova9Rafajová Lenka (ZUŠ Zlín)
Hradecký EmilCvrček houslista01:30Pěvecká hlasová výchova10Machát Pavel, Mgr. (ZUŠ Chabařovice)
Hradecký EmilCvrček houslista01:40Pěvecká hlasová výchova8Mičánová Marie, DiS. (ZUŠ Pelhřimov)
Hradecký EmilCvrček houslista01:40Pěvecká hlasová výchova9Kofroňová Markéta (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Hradecký EmilCvrček houslista01:55Pěvecká hlasová výchova8Černíková-Vjaclovská Lenka, Mgr. (ZUŠ Rychvald)
Hradecký EmilCvrček houslista02:00Pěvecká hlasová výchova9Pešavová Monika, Mgr. et Mgr. (ZUŠ Nýřany)
Hradecký EmilCvrček Houslista01:42Pěvecká hlasová výchova9Ronešová Jiřina, DiS. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Hradecký EmilCvrček Houslista01:42Pěvecká hlasová výchova9Ronešová Jiřina (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Hradecký EmilČervánek00:25Pěvecká hlasová výchova10Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Hradecký EmilČtyři milostné písně (výběr)Jatelinka drobná; Hlavěnka mě bolí, Janíčku, Janíčku06:40Pěvecká hlasová výchova (3×)26Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Hradecký EmilDen naruby01:50Pěvecká hlasová výchova (2×)14Kaleta Leszek, Mgr. (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Hradecký EmilDen naruby02:05Pěvecká hlasová výchova (2×)12Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Libčice nad Vltavou)
Hradecký EmilDen naruby02:05Pěvecká hlasová výchova (2×)13Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Hradecký EmilDen naruby02:05Pěvecká hlasová výchova (2×)13Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Hradecký EmilDen naruby02:06Pěvecká hlasová výchova (2×)10Honsová Oldřiška (ZUŠ B.Martinů)
Hradecký EmilDen naruby02:10Pěvecká hlasová výchova (2×)11Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Hradecký EmilDen naruby02:10Pěvecká hlasová výchova (2×)14Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Hradecký EmilDen naruby02:14Pěvecká hlasová výchova (2×)13Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Hradecký EmilDen naruby02:19Pěvecká hlasová výchova10Alföldy Lenka, Mgr. (ZUŠ Prachatice)
Hradecký EmilDen naruby02:25Pěvecká hlasová výchova (2×)10Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Hradecký EmilFordka a Lordka01:50Pěvecká hlasová výchova9Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Hradecký EmilHlavěnka mě bolí03:00Pěvecká hlasová výchova (3×)15Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Hradecký EmilHospodyňka00:19Pěvecká hlasová výchova9Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Hradecký EmilHospodyňka00:20Pěvecká hlasová výchova9Frydrychová Daniela, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Hradecký EmilHospodyňka00:30Pěvecká hlasová výchova8Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Hradecký EmilHusa00:45Pěvecká hlasová výchova11Pavlů Ivana, BcA. (ZUŠ Mikulov)
Hradecký EmilJahůdka00:25Pěvecká hlasová výchova8Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Hradecký EmilJahůdka00:26Pěvecká hlasová výchova9Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Hradecký EmilJahůdka00:30Pěvecká hlasová výchova7Chrobáková Naděžda, Mgr. a MgA. (ZUŠ Stochov)
Hradecký EmilJaníčku, Janíčku02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)14Ochová Petra (ZUŠ Ledeč nad Sázavou)
Hradecký EmilJarní vonička02:28Pěvecká hlasová výchova (2×)13Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Hradecký EmilJaro00:50Pěvecká hlasová výchova8Svobodová Blanka, DiS. (ZUŠ Český Brod)
Hradecký EmilJatelinka drobná02:30Pěvecká hlasová výchova (3×)18Marková Ivana (ZUŠ Rosice)
Hradecký EmilJitřenka02:10Pěvecká hlasová výchova (3×)11Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Hradecký EmilKdy uvěříme Lukášovi01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)15Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Hradecký EmilKeby mi milý muoj03:10Pěvecká hlasová výchova (2×)18Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Hradecký EmilKolotoč00:40Pěvecká hlasová výchova10Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Hradecký EmilKolotoč00:42Pěvecká hlasová výchova9Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Hradecký EmilKolotoč00:45Pěvecká hlasová výchova11Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Hradecký EmilKolotoč00:45Pěvecká hlasová výchova11Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
Hradecký EmilKudy chodí jaro00:40Pěvecká hlasová výchova10Papíková Jana (ZUŠ F. L. Gassmanna Most)
Hradecký EmilKytička pro maminku00:50Pěvecká hlasová výchova15Buchmannová Marcela, Mgr. (ZUŠ Bystřice pod Hostýnem)
Hradecký EmilLečo00:35Pěvecká hlasová výchova9Buchmannová Marcela, Mgr. (ZUŠ Bystřice pod Hostýnem)
Hradecký EmilLečo00:48Pěvecká hlasová výchova8Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Hradecký EmilLečo01:00Pěvecká hlasová výchova8Jakubíková Jitka, Dipl.um. (ZUŠ Odry)
Hradecký EmilLetenská vonička01:32Pěvecká hlasová výchova (2×)14Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Hradecký EmilLvíček00:45Pěvecká hlasová výchova8Hamaričová Daniela (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Hradecký EmilMalý lvíček00:26Pěvecká hlasová výchova9Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Hradecký EmilMalý lvíček00:46Pěvecká hlasová výchova7Golhová Oľga (ZUŠ Hradec nad Moravicí)
Hradecký EmilMěl jsem já panenku02:50Pěvecká hlasová výchova18Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Hradecký EmilMléčná dráha02:00Pěvecká hlasová výchova10Jakubíková Jitka, Dipl.um. (ZUŠ Odry)
Hradecký EmilMléčná dráha02:10Pěvecká hlasová výchova (3×)11Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Hradecký EmilMuzikant00:50Pěvecká hlasová výchova8Sellinger Zlatuše, DiS. (ZUŠ Kraslice)
Hradecký EmilMuzikant01:10Pěvecká hlasová výchova8Ježková Romana, DiS. (ZUŠ Dobroslava Lidmily)
Hradecký EmilO co00:17Pěvecká hlasová výchova9Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Hradecký EmilOrel00:55Pěvecká hlasová výchova10Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Hradecký EmilOrel01:00Pěvecká hlasová výchova12Kašparová Klára, Bc. (ZUŠ Chomutov)
Hradecký EmilPacientka00:34Pěvecká hlasová výchova11Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Hradecký EmilPtačí písnička00:26Pěvecká hlasová výchova10Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Hradecký EmilPtačí písnička00:45Pěvecká hlasová výchova8Machát Pavel, Mgr. (ZUŠ Chabařovice)
Hradecký EmilSedmikráska00:57Pěvecká hlasová výchova10Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Hradecký EmilSedmikráska01:08Pěvecká hlasová výchova11Marková Ivana (ZUŠ Rosice)
Hradecký EmilSedmikráska01:15Pěvecká hlasová výchova10Feldmannová Alena (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Hradecký EmilSedmikráska01:16Pěvecká hlasová výchova9Honzlová Lucie, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Hradecký EmilSedmikráska01:20Pěvecká hlasová výchova9Alföldy Lenka, Mgr. (ZUŠ Prachatice)
Hradecký EmilSedmikráska01:30Pěvecká hlasová výchova9Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Hradecký EmilSedmikráska01:30Pěvecká hlasová výchova11Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
Hradecký EmilSlunečko zachodí02:35Pěvecká hlasová výchova20Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Hradecký EmilSlunečko zachodí02:40Pěvecká hlasová výchova16Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Hradecký EmilSlunečko zachodí02:50Pěvecká hlasová výchova26Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Hradecký EmilSlunečko zachodí03:00Pěvecká hlasová výchova20Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Železný Brod)
Hradecký EmilSlunéčko zachodí03:10Pěvecká hlasová výchova19Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Hradecký EmilSportu zdar01:30Pěvecká hlasová výchova13Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Hradecký EmilSportu zdar01:46Pěvecká hlasová výchova10Alföldy Lenka, Mgr. (ZUŠ Prachatice)
Hradecký EmilSportu zdar02:00Pěvecká hlasová výchova11Feldmannová Alena (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Hradecký EmilStruhadlo00:35Pěvecká hlasová výchova8Ježková Romana, DiS. (ZUŠ Dobroslava Lidmily)
Hradecký EmilTěžké vstávání00:25Pěvecká hlasová výchova9Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Hradecký EmilTěžké vstávání00:30Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Hradecký EmilTěžké vstávání01:00Pěvecká hlasová výchova10Bernardová Tamara (ZUŠ Slaný)
Hradecký EmilTo je on00:20Pěvecká hlasová výchova8Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Hradecký EmilTo je on00:29Pěvecká hlasová výchova11Blachutová Hana, BcA. (ZUŠ Praha 7)
Hradecký EmilTo je on00:30Pěvecká hlasová výchova7Zídková Eva, Mgr. BcA. (ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava)
Hradecký EmilTo je on00:30Pěvecká hlasová výchova9Janiczková Helena, MgA. (ZUŠ Postoloprty)
Hradecký EmilTo je on00:45Pěvecká hlasová výchova6Hamaričová Daniela (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Hradecký EmilTo je on00:45Pěvecká hlasová výchova7Hamaričová Daniela (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Hradecký EmilTo je on00:45Pěvecká hlasová výchova7Hamaričová Daniela (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Hradecký EmilTo je on00:50Pěvecká hlasová výchova8Kašparová Klára, Bc. (ZUŠ Chomutov)
Hradecký EmilTo je on00:50Pěvecká hlasová výchova9Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Hradecký EmilTo je on, malý slon00:35Pěvecká hlasová výchova8Frydrychová Daniela, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Hradecký EmilTuleň00:30Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Hradecký EmilVelký vůz01:30Pěvecká hlasová výchova11Jakubíková Jitka, Dipl.um. (ZUŠ Odry)
Hradecký EmilVelký vůz01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)14Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Hradecký EmilVelryba01:00Pěvecká hlasová výchova7Kašparová Klára, Bc. (ZUŠ Chomutov)
Hradecký EmilZměním se!02:10Pěvecká hlasová výchova (2×)13Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Libčice nad Vltavou)
Hradecký EmilZpěvníček pro nejmenšíO co00:28Pěvecká hlasová výchova9Pituchová Tatiana, Mgr., MgA. (ZUŠ L. Janáčka O-Vítkovice)
Hradecký EmilZpěvník do dětské kapsyCvrček houslista01:40Pěvecká hlasová výchova9Viktorová Nela, Bc. (ZUŠ F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí)
Hradecký Emil Havel JiříAž na Sněžku s partou ježků01:20Pěvecká hlasová výchova12Beran Martin, Bc. (ZUŠ Holice)
Hradecký Emil,upr.I PosledníCvrček houslista01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)12Gaierová Lenka, DiS. (ZUŠ Cheb)
Hradecký - Havel Emil - JiříDen naruby01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)12Zachovalá Jana, Mgr. (ZUŠ Velké Bílovice)
Hrma LumírCo s touhle šťastnou chvílí01:40Pěvecká hlasová výchova11Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
Hrma LumírCo s touhle šťastnou chvílí02:10Pěvecká hlasová výchova14Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Hrma LumírSlyším své srdce bít02:02Pěvecká hlasová výchova10Kroftová Daniela (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
Hrma LumírŠťastný princ01:10Pěvecká hlasová výchova15Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Hromádka MiroslavTatínek holčičkám vzkazuje01:30Pěvecká hlasová výchova12Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Hroněk MiroslavCožpak je to vina moje01:20Pěvecká hlasová výchova (3×)15Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Hrůza MichalVoda živá03:15Pěvecká hlasová výchova13Badura Tomáš, Mgr. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Hrůza MichalVoda živá03:45Pěvecká hlasová výchova14Badura Tomáš, Mgr. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Humperdinck EngelbertJeniček a Mařenka01:00Pěvecká hlasová výchova15Kočová Veronika, Mgr. (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Hurník IljaBleška00:25Pěvecká hlasová výchova11Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Hurník IljaBleška00:40Pěvecká hlasová výchova11Budzáková Jitka (ZUŠ Střezina,Hradec Králové)
Hurník IljaBleška00:43Pěvecká hlasová výchova9Sedláková Marie (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Hurník IljaBleška00:43Pěvecká hlasová výchova11Sedláková Marie (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Hurník IljaBleška00:43Pěvecká hlasová výchova13Sedláková Marie (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Hurník IljaBleška00:48Pěvecká hlasová výchova12Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Hurník IljaBleška00:50Pěvecká hlasová výchova10Drobňáková Šárka (ZUŠ Uničov)
Hurník IljaBleška00:50Pěvecká hlasová výchova10Hladíková Jana, MgA. (ZUŠ Žerotín)
Hurník IljaBleška00:50Pěvecká hlasová výchova12Bortlová Tereza, Mgr., DiS. (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Hurník IljaBleška00:55Pěvecká hlasová výchova10Keferová Hana (ZUŠ Žerotín)
Hurník IljaBleška01:00Pěvecká hlasová výchova11Štěpánová Daniela, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Hurník IljaBleška01:10Pěvecká hlasová výchova9Hubálková Bártová Romana, Mgr. (ZUŠ Česká Lípa)
Hurník IljaCirkus01:00Pěvecká hlasová výchova11Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Hurník IljaCirkus01:20Pěvecká hlasová výchova11Čermáková Daniela, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Hurník IljaDívča, dívča00:40Pěvecká hlasová výchova (2×)18Matoušková Eva, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Hurník IljaDívča, dívča00:55Pěvecká hlasová výchova (2×)15Veselá Eva (ZUŠ R. Firkušného,Napajedla)
Hurník IljaDívča, dívča01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)15Svaková Lenka (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Hurník IljaDívča, dívča01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)10Israel Večeřová Markéta, Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Hurník IljaHospodyňka00:37Pěvecká hlasová výchova11Mistrová Šárka, Mgr. (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Hurník IljaJá jsem z Kutný Hory00:40Pěvecká hlasová výchova11Plánková Pavla (ZUŠ Karolinka)
Hurník IljaKapr, blecha a tak dáleŽabka00:56Pěvecká hlasová výchova9Mikulášová Tereza, Mgr. (ZUŠ Kutná Hora)
Hurník IljaMaminčino srdcePro sváteční dny01:20Pěvecká hlasová výchova16Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Hurník IljaMateník00:49Pěvecká hlasová výchova10Hamplová Klára, DiS. (ZUŠ Horšovský Týn)
Hurník IljaMateník01:00Pěvecká hlasová výchova11Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Hurník IljaMateří douška03:40Pěvecká hlasová výchova18Blašková Zádrapová Beata, Mgr. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Hurník IljaNáchodský zámeček01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)13Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Hurník IljaNa shledanou vlaštovičko01:03Pěvecká hlasová výchova9Brýdová Marcela (ZUŠ Louny)
Hurník IljaNashledanou vlaštovičko00:50Pěvecká hlasová výchova9Mullerová Věra (ZUŠ MELODIE,Hořice)
Hurník IljaNic nedbám, jen když mám00:20Pěvecká hlasová výchova13Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Hurník IljaPletla v kytku rozmarýnku01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)17Podolkhova Ksenia, MgA. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Hurník IljaPosvícení v pekle01:05Pěvecká hlasová výchova11Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Hurník IljaPosvícení v pekle01:40Pěvecká hlasová výchova11Fišerová Dagmar (ZUŠ Tišnov)
Hurník IljaŠel zahradník do zahrady00:35Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Hurník IljaŠel zahradník do zahrady00:35Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Hurník IljaTetička Alice00:45Pěvecká hlasová výchova11Buchmannová Marcela, Mgr. (ZUŠ Bystřice pod Hostýnem)
Hurník IljaVeverka a kluk00:35Pěvecká hlasová výchova8Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Hurník IljaVeverka a kluk00:47Pěvecká hlasová výchova11Monczková Martina (ZUŠ Rychvald)
Hurník IljaVeverka a kluk00:50Pěvecká hlasová výchova8Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Hurník IljaZasadím jabloňku01:30Pěvecká hlasová výchova15Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Hurník IljaZasadím jabloňku02:20Pěvecká hlasová výchova17Symerská Alžběta (ZUŠ Hulín)
Hurník IljaZasadím jabloňku03:00Pěvecká hlasová výchova16Kovacs Jaroslav (ZUŠ Česká Lípa)
Hurník IljaZelená sa bučina00:53Pěvecká hlasová výchova12Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Hurník IljaŽabka00:50Pěvecká hlasová výchova8Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Hurník IljaŽabka00:50Pěvecká hlasová výchova10Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Hurník IljaŽabka00:50Pěvecká hlasová výchova10Čermáková Daniela, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Hurník IljaŽabka00:50Pěvecká hlasová výchova12Mistrová Šárka, Mgr. (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Hurník IljaŽabka00:55Pěvecká hlasová výchova10Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Hurník IljaŽabka00:55Pěvecká hlasová výchova10Moravcová Jana, dipl. um. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Hurník IljaŽabka00:55Pěvecká hlasová výchova10Šťastná Ladislava, MgA. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Hurník IljaŽabka01:00Pěvecká hlasová výchova9Šístková Jana (ZUŠ Dobřany)
Hurník IljaŽabka01:04Pěvecká hlasová výchova9Radačovská Kristýna, Mgr. (ZUŠ Stříbro)
Hurník IljaŽabka01:05Pěvecká hlasová výchova7Skalová Eva, Mgr. (ZUŠ Stříbro)
Hurník IljaŽabka01:05Pěvecká hlasová výchova8Jakubíková Jitka, Dipl.um. (ZUŠ Odry)
Hurník IljaŽabka01:05Pěvecká hlasová výchova9Sellinger Zlatuše, dipl. um. (ZUŠ Kraslice)
Hurník IljaŽabka01:05Pěvecká hlasová výchova12Klíčová Iva, Bc., dipl.um. (ZUŠ Moravská Třebová)
Hurník IljaŽabka01:07Pěvecká hlasová výchova9Jirousek Zdeněk, DiS. (ZUŠ R. A. Dvorského,Dvůr Králové nad Labem)
Hurník IljaŽabka01:07Pěvecká hlasová výchova10Skalová Eva, Mgr. (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Hurník IljaŽabka01:10Pěvecká hlasová výchova12Kofroňová Markéta (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Hurník IljaŽabka01:30Pěvecká hlasová výchova9Šťastná Dana, MgA. (ZUŠ Znojmo)
Chadziapostolou NikosKardia P'Agapi Orfani02:00Pěvecká hlasová výchova19Šafářová Doležílková Jana (ZUŠ Klimkovice)
Cherubini LuigiAve Maria04:00Pěvecká hlasová výchova16Patočka Jaroslav, DiS. (ZUŠ Jablonec nad Nisou)
Chilcott BobThe Lily and the Rose04:20Pěvecká hlasová výchova (2×)17Jacobsová Jitka (ZUŠ Polná)
Chládková BlankaKačena divoká01:00Pěvecká hlasová výchova8Křenková Marie, dipl. um. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
Chládková BlankaMarijánko01:05Pěvecká hlasová výchova10Křenková Marie, dipl. um. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
Chládková BlankaNa tom bošileckým mostku01:05Pěvecká hlasová výchova8Křenková Marie, dipl. um. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
Chládková JitkaOrchideje00:45Pěvecká hlasová výchova12Čermáková Daniela, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Chládková, Snížková Blanka, JitkaAndulko šafářova /Slabikář začínajícího zpěváčka/02:00Pěvecká hlasová výchova14Tondrová Věra (ZUŠ Mladá Boleslav)
Chládková, Snížková Blanka, JitkaMarjánko /Slabikář začínajícího zpěváčka/01:00Pěvecká hlasová výchova12Tondrová Věra (ZUŠ Mladá Boleslav)
Chládková, Snížková Blanka, JitkaMěla jsem holoubka00:50Pěvecká hlasová výchova9Suchá Dana, Mgr. (ZUŠ Postoloprty)
Chodura FrantišekMatičce01:15Pěvecká hlasová výchova9Brázda Tomáš, Dipl.um. (ZUŠ Lovosice)
Chopin FredericDívčino přání01:30Pěvecká hlasová výchova18Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Chopin FredericDívčino přání01:52Pěvecká hlasová výchova13Šimůnková Marta (ZUŠ Jižní Město)
Chopin FredericHorování01:50Pěvecká hlasová výchova16Podaná Darina, dipl. um. (ZUŠ Dolní Bojanovice)
Chopin FredericPíseň litevská02:25Pěvecká hlasová výchova18Zornyshko Galyna, Mgr. (ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě)
Chopin FrederickDívčino přání01:45Pěvecká hlasová výchova15Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Chopin FrederickŽenich02:20Pěvecká hlasová výchova16Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Chopin FrederykHorování01:40Pěvecká hlasová výchova15Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Chopin FriderikDívčino přání01:28Pěvecká hlasová výchova14Grúzová Eva, Mgr. (ZUŠ Zábřeh)
Chopin FryderikPřání00:55Pěvecká hlasová výchova10Hrůzová Veronika, Mgr., PhD. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Chopin FryderikPřání02:00Pěvecká hlasová výchova19Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Chopin FryderykDívčino přání01:40Pěvecká hlasová výchova17Kundrtová Hana (ZUŠ Trutnov)
Chopin FryderykDívčino přání01:50Pěvecká hlasová výchova17Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Chopin FryderykDívčino přání02:00Pěvecká hlasová výchova19Pavlíková Anna, DiS. (ZUŠ Borovany)
Chopin FryderykDívčíno přání01:30Pěvecká hlasová výchova15Janiczková Helena, MgA. (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Chopin FryderykHorování01:50Pěvecká hlasová výchova15Keferová Hana (ZUŠ Žerotín)
Chopin FryderykPíseň litevská02:15Pěvecká hlasová výchova15Kudlíková Eva (ZUŠ Břeclav)
Chopin FryderykPísněPiosenka litewska02:20Pěvecká hlasová výchova18Baranová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava)
Chopin FryderykPřání01:10Pěvecká hlasová výchova13Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Chopin FryderykPřání01:30Pěvecká hlasová výchova14Buchmannová Marcela, Mgr. (ZUŠ Bystřice pod Hostýnem)
Chopin FryderykPřání01:35Pěvecká hlasová výchova18Francková Drahomíra, Mgr. (ZUŠ, Třebechovice pod Orebem)
Chopin FryderykSliczny chlopiec01:35Pěvecká hlasová výchova18Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Chopin FryderykZyczenie01:25Pěvecká hlasová výchova15Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
chorvatská lidováO Jelena, Jelena01:21Pěvecká hlasová výchova (2×)19Brzková Kristýna, dipl. um. (ZUŠ F. A. Šporka,Jaroměř)
ChudobaJeřabina00:50Pěvecká hlasová výchova8Machková Jana, Mgr. (ZUŠ R. A. Dvorského,Dvůr Králové nad Labem)
Chudoba S.Jeřabinka01:15Pěvecká hlasová výchova11Ambróšová Gabriela (ZUŠ V. Ambrose)
Chudoba StanislavBěží zajíc00:39Pěvecká hlasová výchova7Novotná Zuzana, DiS. (ZUŠ, Pečky, Barákova 700)
Chudoba StanislavBřezen01:04Pěvecká hlasová výchova8Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
Chudoba StanislavCo je, co je00:40Pěvecká hlasová výchova10Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Chudoba StanislavHřej sluníčko00:34Pěvecká hlasová výchova7Novotná Zuzana, DiS. (ZUŠ, Pečky, Barákova 700)
Chudoba StanislavJeřabinka00:53Pěvecká hlasová výchova14Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Chudoba StanislavJeřabinka01:00Pěvecká hlasová výchova10Krcháková Zuzana, Mgr. (ZUŠ V. Ambrose)
Chudoba StanislavJeřabinka01:15Pěvecká hlasová výchova12Hrbáčková Šárka (ZUŠ Vlašim)
Chudoba StanislavJeřabinka01:25Pěvecká hlasová výchova11Grossová Zdeňka, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Chudoba StanislavJeřabinka01:30Pěvecká hlasová výchova10Pavlíková Alena, MgA. (ZUŠ Roztoky)
Chudoba StanislavLiščí hra00:44Pěvecká hlasová výchova8Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Chudoba StanislavLiščí hra00:45Pěvecká hlasová výchova7Koldinská Dana, Mgr. (ZUŠ Volary)
Chudoba StanislavMotýli01:00Pěvecká hlasová výchova12Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Chudoba StanislavNa procházce00:46Pěvecká hlasová výchova7Zornyshko Galyna, Mgr. (ZUŠ J. N. Filcíka,Chrast u Chrudimě)
Chudoba StanislavNa procházce00:55Pěvecká hlasová výchova12Pazderová Veronika, Bc. (ZUŠ Javorník)
Chudoba StanislavNa procházce01:05Pěvecká hlasová výchova10Grossová Zdeňka, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Chudoba StanislavNa procházce01:10Pěvecká hlasová výchova8Kříž David, MgA., DiS. (ZUŠ Rousínov)
Chudoba StanislavNa procházce01:10Pěvecká hlasová výchova11Koldinská Dana, Mgr. (ZUŠ Volary)
Chudoba StanislavNa procházce01:15Pěvecká hlasová výchova9Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Chudoba StanislavNoc01:08Pěvecká hlasová výchova11Brýdová Marcela (ZUŠ Louny)
Chudoba StanislavPísničky čtyř ročních období dětemBřezen00:58Pěvecká hlasová výchova9Kladivová Veronika, Bc. (ZUŠ Jitro Hradec Králové)
Chudoba StanislavPohádka01:04Pěvecká hlasová výchova9Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Chudoba StanislavŘíjen00:40Pěvecká hlasová výchova11Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Chudoba StanislavSedmikrásky01:07Pěvecká hlasová výchova10Gaierová Lenka, Dis. (ZUŠ Mariánské Lázně)
Chudoba StanislavSlunce na západě01:09Pěvecká hlasová výchova11Němcová Dana, DiS. (ZUŠ Moravský Krumlov)
Chudoba StanislavSněhový plášťPísničky čtyř ročních období dětem00:50Pěvecká hlasová výchova11Kroupová Ludmila, PhDr. Mgr., Ph.D. (ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové)
Chudoba StanislavTráva01:20Pěvecká hlasová výchova8Kříž David, MgA., DiS. (ZUŠ Rousínov)
Chudoba StanislavŽežulka01:00Pěvecká hlasová výchova11Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Chudoba/Žáček Stanislav/JiříNa procházce00:46Pěvecká hlasová výchova7Dostálová Lenka (ZUŠ V. Nováka, Skuteč)
Churáček JiříAve Maria02:30Pěvecká hlasová výchova24Chrobáková Naděžda, Mgr. a MgA. (ZUŠ Stochov)
Churáček JiříCesta neznámá02:25Pěvecká hlasová výchova (2×)16Chrobáková Naděžda, Mgr. a MgA. (ZUŠ Stochov)
Churáček JiříMůj koníček pěkný vraný01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)14Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Churáček JiříSanctus01:15Pěvecká hlasová výchova (2×)16Chrobáková Naděžda, Mgr. a MgA. (ZUŠ Stochov)
Churáček JiříS Pánem Bohem03:00Pěvecká hlasová výchova (3×)17Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Churchil FrankBaby mine01:57Pěvecká hlasová výchova15Jacobsová Jitka (ZUŠ Telč)
Churchil FrederickJen se s písničkou smát01:20Pěvecká hlasová výchova15Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Churchill FrankDnes toužím01:20Pěvecká hlasová výchova14Kaleta Leszek, Mgr. (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Churchill FrankDnes toužím01:25Pěvecká hlasová výchova15Čapajková Danuše (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Churchill FrankDnes toužím01:27Pěvecká hlasová výchova11Matušínská Karin, Mgr. (ZUŠ B.Martinů)
Churchill FrankJen se s písničkou smát01:40Pěvecká hlasová výchova15Loutocká Dagmar (ZUŠ Ostrava - Poruba)
Churchill FrankJen se s písničkou smát01:45Pěvecká hlasová výchova12Vlčková Nedomová Eva, MgA., DiS. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Churchill FrankJen se s písničkou smát02:00Pěvecká hlasová výchova14Jakubíková Jitka, Dipl.um. (ZUŠ Odry)
Churchill FrankJen se s písničkou smát02:00Pěvecká hlasová výchova14Juríková Martina, MgA. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Churchill FrankJen se s písničkou smát02:30Pěvecká hlasová výchova17Svaková Lenka (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Churchill FrankPíseň lásky01:20Pěvecká hlasová výchova13Křístková Monika, Bc. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Churchill FrankPíseň lásky01:32Pěvecká hlasová výchova12Krpec Josef (ZUŠ Bruntál )
Churchill FrankPíseň lásky02:21Pěvecká hlasová výchova16Lindenbergová Vlasta (ZUŠ Hodonín)
Churchill FrankPíseň lásky / z muzikálu Sněhurka /02:15Pěvecká hlasová výchova16Pivovarčíková Sylva, Mgr. (ZUŠ Hlučín)
Churchill FrankPíseň Sněhurky02:52Pěvecká hlasová výchova14Krpec Josef (ZUŠ Bruntál )
Churchill FrankPísnička trpaslíků01:40Pěvecká hlasová výchova11Roudnická Libuše, Mgr. (ZUŠ Semily, p. o.)
Churchill FrankSněhurka a sedm trpaslíkůWith a smile01:15Pěvecká hlasová výchova12Cihlářová Lucie, DiS. (ZUŠ Mladá Boleslav)
Churchill FrankTen, kdo má píseň rád02:15Pěvecká hlasová výchova17Fučíková Dana, Mgr. (ZUŠ Jihlava)
Churchill FrankTen, kdo má píseň rád02:30Pěvecká hlasová výchova16Fučíková Dana, Mgr. (ZUŠ Jihlava)
Churchill FrankWith a Smile and a Song01:30Pěvecká hlasová výchova10Holišová Jitka (ZUŠ Blansko)
Churchill FrankeTen, kdo má píseň rád01:40Pěvecká hlasová výchova14Bernardová Tamara (ZUŠ Slaný)
Chvalovský KarelPaní Běta00:25Pěvecká hlasová výchova11Sedláčková Jana (ZUŠ Město Albrechtice)
Chvalovský KarelPaní Běta00:30Pěvecká hlasová výchova10Matyášová Helena (ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové)
Chvalovský KarelPaní Běta00:50Pěvecká hlasová výchova12Janiczková Helena, MgA. (ZUŠ Postoloprty)
Chvalovský Karel K.Paní Běta00:40Pěvecká hlasová výchova9Baranová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava)
Chvalovský Karel K.Paní Běta00:40Pěvecká hlasová výchova13Podaná Darina, dipl. um. (ZUŠ Dolní Bojanovice)
Chvalovský Karel K.Paní Běta01:00Pěvecká hlasová výchova9Friedlová Renata (ZUŠ Louny)
Chvalovský Karel K.Paní Běta01:00Pěvecká hlasová výchova13Synková Kateřina, Mgr. Bc. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
I. Poslední Iveta KateřinaKoník Toník02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)9Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
I.Poslední Iveta KateřinaKouzelný domek02:06Pěvecká hlasová výchova (2×)13Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
I.Poslední Iveta KateřinaPro slepičí kvoč02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)9Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Iron UrksCirkus00:47Pěvecká hlasová výchova8Belingerová Hana (SZUŠ Havlíčkův Brod)
irská lidováRozkvetlé zahrady01:45Pěvecká hlasová výchova (2×)17Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Irská lidováRozkvetlé zahrady mé lásky02:10Pěvecká hlasová výchova14Cihlářová Lucie, DiS. (ZUŠ Lomnice nad Popelkou)
Irská lidováZahrady lásky01:36Pěvecká hlasová výchova20Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
irská lidová píseňThe last rose of summer01:50Pěvecká hlasová výchova18Suprunovich Kseniya, MgA. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Irský tradicionálIrské požehnání01:10Pěvecká hlasová výchova11Kšicová Pavla, Ing. (ZUŠ Vrané nad Vltavou)
Irský tradicionál, arr. Kukal JiříDown by the Salley Gardens01:40Pěvecká hlasová výchova (4×)21Škrabalová Dominika (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Italská lidováSanta Lucia01:53Pěvecká hlasová výchova11Shevchuk Iryna, BcA. (SZUŠ Blansko)
italská populární píseňTic e tic, e toc01:40Pěvecká hlasová výchova16Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Jacobs JimThere are worse things I could doz muzikálu Pomáda02:20Pěvecká hlasová výchova17Bína Jaromír, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Jakubíček MartinŽalm 13102:40Pěvecká hlasová výchova19Kábelová Marie, Mgr. (ZUŠ Hrotovice)
Janáček LeošA což sem děvucha01:10Pěvecká hlasová výchova11Raitmajerová Julie (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
Janáček LeošA dybystě zapřihli00:50Pěvecká hlasová výchova16Bína Jaromír, Mgr. (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Janáček LeošA choť sem děvucha01:00Pěvecká hlasová výchova14Szukalská Aneta, Mgr. (ZUŠ Moravský Beroun)
Janáček LeošA choť sem děvucha01:00Pěvecká hlasová výchova15Kullová Lenka, MgA. (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Janáček LeošA choť sem ja01:07Pěvecká hlasová výchova15Slováková Petra (ZUŠ Vsetín)
Janáček LeošA choť sem jaSlezské písně01:31Pěvecká hlasová výchova13Jurčíková Yvona, MgA. (ZUŠ Šumperk)
Janáček LeošA choť sem ja drobnušinkaSlezské písně01:00Pěvecká hlasová výchova16Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošAj, co to je za slaviček01:25Pěvecká hlasová výchova18Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Janáček LeošAj co to tam šustíAj co to tam šustí v onej olšině00:50Pěvecká hlasová výchova12Zalubilová Miroslava, DiS. (ZUŠ Veselí nad Moravou)
Janáček LeošBolavá hlava02:30Pěvecká hlasová výchova16Bartlová Blanka (ZUŠ Židlochovice)
Janáček LeošCo je to za nebe01:00Pěvecká hlasová výchova15Mestlová Magdalena, DiS. (ZUŠ Kralovice)
Janáček LeošČerný les00:39Pěvecká hlasová výchova15Svobodová Vendula, DiS. (ZUŠ Město Albrechtice)
Janáček LeošDaleko provdaná01:40Pěvecká hlasová výchova17Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Janáček LeošDobrá rada00:55Pěvecká hlasová výchova16Hátlová Zuzana, BcA. (ZUŠ Dubňany)
Janáček LeošDobrá rada00:58Pěvecká hlasová výchova19Gaierová Lenka, Dis. (ZUŠ Mariánské Lázně)
Janáček LeošDobrá rada01:02Pěvecká hlasová výchova16Matošková Eva, MgA. (ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany)
Janáček LeošDobrá rada01:10Pěvecká hlasová výchova13Chrobáková Naděžda, Mgr. a MgA. (ZUŠ Stochov)
Janáček LeošDobrá rada01:27Pěvecká hlasová výchova14Feiferlíková Romana, Mgr. et Mgr., Ph.D. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Janáček LeošDobrá rada01:30Pěvecká hlasová výchova16Mullerová Věra (ZUŠ MELODIE,Hořice)
Janáček LeošDobrá rada01:40Pěvecká hlasová výchova12Kohoutková Anna, Bc. (ZUŠ Šternberk)
Janáček LeošDobrá rada01:40Pěvecká hlasová výchova15Šikulová Miroslava (ZUŠ Roudnice nad Labem)
Janáček LeošDobrá rada01:45Pěvecká hlasová výchova15Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Janáček LeošDobrá rada02:00Pěvecká hlasová výchova17Kohoutková Anna, Bc. (ZUŠ Šternberk)
Janáček LeošDyž sem já šel kolem dvorkaDyž sem já šel kolem dvorka plakala tam00:54Pěvecká hlasová výchova12Zalubilová Miroslava, DiS. (ZUŠ Veselí nad Moravou)
Janáček LeošDyž sem šel01:05Pěvecká hlasová výchova15Raitmajerová Julie (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
Janáček LeošEj lásko, lásko01:05Pěvecká hlasová výchova12Novotná Olga, DiS. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Janáček LeošEj lásko,lásko01:30Pěvecká hlasová výchova16Malečková Terezie, DiS. (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Janáček LeošEj lásko,láskoMoravská lidová poezie01:10Pěvecká hlasová výchova12Hejzlarová Karolína, Dipl.um. (ZUŠ Praha 4)
Janáček LeošEj, lásko, lásko01:00Pěvecká hlasová výchova14Kolář Milan, MgA. (ZUŠ Benátky nad Jizerou)
Janáček LeošEj, mamko, mamko01:00Pěvecká hlasová výchova14Nentvichová Klára, DiS. (ZUŠ Broumov)
Janáček LeošEj, žalo dievča01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)12Szukalská Aneta, Mgr. (ZUŠ Moravský Beroun)
Janáček LeošHájný00:42Pěvecká hlasová výchova18Zvárová Dita, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Janáček LeošHájný00:50Pěvecká hlasová výchova14Knechtlová Lenka, dipl. um. (ZUŠ Mělník, příspěvková organizace)
Janáček LeošHájný00:50Pěvecká hlasová výchova17Kofroňová Markéta (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Janáček LeošHájný01:00Pěvecká hlasová výchova13Voráčková Iva (ZUŠ Kaplice)
Janáček LeošHájný01:10Pěvecká hlasová výchova15Mestlová Magdalena, DiS. (ZUŠ Kralovice)
Janáček LeošHájný01:15Pěvecká hlasová výchova14Polanský Lukáš, Mgr., DiS. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Janáček LeošHájný01:20Pěvecká hlasová výchova14Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
Janáček LeošKarafiát00:40Pěvecká hlasová výchova21Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Janáček LeošKarafiát00:47Pěvecká hlasová výchova16Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
Janáček LeošKarafiát01:00Pěvecká hlasová výchova15Škvařilová Hana, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Janáček LeošKdyž jsem já šel kolem dvorkaMoravská lidová poezie00:45Pěvecká hlasová výchova18Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošKolín01:20Pěvecká hlasová výchova14Sabadáš Michal, dipl.um. (ZUŠ B. Kozánka, Přerov)
Janáček LeošKomu kytka01:07Pěvecká hlasová výchova16Benešová Julie (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Janáček LeošKomu kytka01:15Pěvecká hlasová výchova15Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Janáček LeošKomu kytka01:17Pěvecká hlasová výchova19Hrdinová Pavlína, DiS. (ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín)
Janáček LeošKomu kytka01:18Pěvecká hlasová výchova14Hátlová Zuzana, BcA. (ZUŠ Dubňany)
Janáček LeošKoničky milého01:00Pěvecká hlasová výchova14Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Janáček LeošKoníčky milého00:45Pěvecká hlasová výchova16Crháková Magda, Mgr. (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Janáček LeošKoníčky milého00:48Pěvecká hlasová výchova22Cihelníková Helena (ZUŠ Praha 9, Učňovská)
Janáček LeošKoníčky milého00:50Pěvecká hlasová výchova18Israel Večeřová Markéta, Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Janáček LeošKoníčky milého00:54Pěvecká hlasová výchova15Baláž Rostislav, BcA., DiS. (ZUŠ Ivanovice na Hané)
Janáček LeošKoníčky milého00:55Pěvecká hlasová výchova15Slováková Petra (ZUŠ Vsetín)
Janáček LeošKoníčky milého00:58Pěvecká hlasová výchova13Brychová Šárka, Mgr. (ZUŠ Slunná, Brno)
Janáček LeošKoníčky milého01:00Pěvecká hlasová výchova11Zaoralová Dvořáková Venuše, Mgr. (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Janáček LeošKoníčky milého01:00Pěvecká hlasová výchova13Boštíková Petra, DiS. (ZUŠ Polička)
Janáček LeošKoníčky milého01:00Pěvecká hlasová výchova14Niederlová Jaroslava (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Janáček LeošKoníčky milého01:05Pěvecká hlasová výchova15Bedřich Miroslav, DiS. (ZUŠ B. Kozánka, Přerov)
Janáček LeošKoníčky milého01:05Pěvecká hlasová výchova21Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Janáček LeošKoníčky milého01:07Pěvecká hlasová výchova14Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Janáček LeošKoníčky milého01:07Pěvecká hlasová výchova18Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Janáček LeošKoníčky milého01:10Pěvecká hlasová výchova15Janiczková Helena, MgA. (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Janáček LeošKoníčky milého01:15Pěvecká hlasová výchova14Štefaníková Zuzana, MgA. (ZUŠ Moravský Krumlov)
Janáček LeošKoníčky milého01:18Pěvecká hlasová výchova14Topinková Stanislava (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Janáček LeošKoníčky milého01:29Pěvecká hlasová výchova12Baxová Jarmila (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Janáček LeošKouzlo00:30Pěvecká hlasová výchova15Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Janáček LeošKouzlo00:30Pěvecká hlasová výchova15Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Turnov)
Janáček LeošKouzlo00:35Pěvecká hlasová výchova16Kabelková Kateřina, Mgr. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Janáček LeošKouzlo00:37Pěvecká hlasová výchova19Podolkhova Ksenia, MgA. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Janáček LeošKouzlo00:39Pěvecká hlasová výchova18Gajanová Zuzana (ZUŠ B.Martinů)
Janáček LeošKouzlo00:40Pěvecká hlasová výchova13Cihlářová Lucie, DiS. (ZUŠ Lomnice nad Popelkou)
Janáček LeošKouzlo00:45Pěvecká hlasová výchova11Lhotská Drahomíra, Mgr. (ZUŠ Nýrsko)
Janáček LeošKouzlo00:45Pěvecká hlasová výchova15Tesaříková Gabriela, Mgr. (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Janáček LeošKouzlo00:50Pěvecká hlasová výchova13Prouzová Markéta, Mgr. (ZUŠ Luhačovice)
Janáček LeošKouzlo00:50Pěvecká hlasová výchova15Kohoutková Anna, Bc. (ZUŠ Šternberk)
Janáček LeošKouzlo00:50Pěvecká hlasová výchova15Konečná Kateřina, Mgr. (ZUŠ Jevíčko)
Janáček LeošKouzlo00:54Pěvecká hlasová výchova14Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Janáček LeošKouzlo00:55Pěvecká hlasová výchova15Sellinger Zlatuše, DiS. (ZUŠ Kraslice)
Janáček LeošKouzlo00:58Pěvecká hlasová výchova17Blachutová Hana, BcA. (ZUŠ Praha 7)
Janáček LeošKouzlo01:00Pěvecká hlasová výchova12Hubálková Bártová Romana, Mgr. (ZUŠ Česká Lípa)
Janáček LeošKouzlo01:00Pěvecká hlasová výchova14Krcháková Zuzana, Mgr. (ZUŠ V. Ambrose)
Janáček LeošKouzlo01:07Pěvecká hlasová výchova19Vaňková Jana (ZUŠ Klecany)
Janáček LeošKouzlo01:10Pěvecká hlasová výchova12Malečková Terezie, DiS. (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Janáček LeošKouzlo01:15Pěvecká hlasová výchova17Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Vracov)
Janáček LeošKouzloKouzlo00:45Pěvecká hlasová výchova13Jindrová Barbora, DiS. (ZUŠ Kralovice)
Janáček LeošKrálovničkyVyletěl sokol01:15Pěvecká hlasová výchova14Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Janáček LeošKvítí milodějné00:58Pěvecká hlasová výchova14Koutný Luděk (ZUŠ Kroměříž)
Janáček LeošKvítí milodějné01:00Pěvecká hlasová výchova18Janiczková Helena, MgA. (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Janáček LeošKvítí milodějné01:10Pěvecká hlasová výchova17Podracká Bendová Aneta (ZUŠ Židlochovice)
Janáček LeošKvítí milodějnéMoravská lidová poezie v písních01:10Pěvecká hlasová výchova17Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošKvítí milodějnéMor. lid. poesie v písních01:03Pěvecká hlasová výchova16Grúzová Eva, Mgr. (ZUŠ Zábřeh)
Janáček LeošLáska01:00Pěvecká hlasová výchova11Kuntová Kristyna, DiS. (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Janáček LeošLáska01:00Pěvecká hlasová výchova16Palcová Eliška, Dipl.um. (ZUŠ Kamenice nad Lipou)
Janáček LeošLáska01:10Pěvecká hlasová výchova14Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Janáček LeošLáska01:10Pěvecká hlasová výchova15Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Janáček LeošLáska01:10Pěvecká hlasová výchova15Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Janáček LeošLáska01:13Pěvecká hlasová výchova15Bartlová Blanka (ZUŠ Židlochovice)
Janáček LeošLáska01:30Pěvecká hlasová výchova14Vajdíková Barbora (ZUŠ Luhačovice)
Janáček LeošLáskaMoravská lidová poezie v písních01:00Pěvecká hlasová výchova24Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošLavečka01:05Pěvecká hlasová výchova15Bartlová Blanka (ZUŠ Židlochovice)
Janáček LeošLavečka01:05Pěvecká hlasová výchova19Klán Daniel (ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem)
Janáček LeošLavečka01:10Pěvecká hlasová výchova13Havlová Jana, Mgr. (ZUŠ Chrudim)
Janáček LeošLavečka01:10Pěvecká hlasová výchova14Fukanová Ingrid (ZUŠ Kyjov)
Janáček LeošLavečka01:10Pěvecká hlasová výchova14Klán Daniel (ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem)
Janáček LeošLavečka01:12Pěvecká hlasová výchova17Matošková Eva, MgA. (ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany)
Janáček LeošLavečka01:15Pěvecká hlasová výchova16Pustějovská Monika (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Janáček LeošLavečka01:15Pěvecká hlasová výchova17Kolářová Zuzana (ZUŠ Sokolov)
Janáček LeošLavečka01:19Pěvecká hlasová výchova14Boštíková Petra, DiS. (ZUŠ Polička)
Janáček LeošLavečka01:22Pěvecká hlasová výchova11Palcová Eliška, Dipl.um. (ZUŠ Kamenice nad Lipou)
Janáček LeošLavečka01:30Pěvecká hlasová výchova13Ronešová Jiřina, DiS. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Janáček LeošLavečka01:30Pěvecká hlasová výchova13Ronešová Jiřina (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Janáček LeošLavečka01:30Pěvecká hlasová výchova14Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Turnov)
Janáček LeošLavečka01:30Pěvecká hlasová výchova15Hůlová Marie, Dis. (ZUŠ Kaplice)
Janáček LeošLavečka01:40Pěvecká hlasová výchova13Bednářová Jana (ZUŠ Přelouč)
Janáček LeošLavečka01:43Pěvecká hlasová výchova20Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
Janáček LeošLavečka01:55Pěvecká hlasová výchova17Seibertová Zuzana, MgA. (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Janáček LeošLavečka02:05Pěvecká hlasová výchova16Reichová Kateřina, DiS. (ZUŠ Boskovice)
Janáček LeošLavečka02:06Pěvecká hlasová výchova15Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Janáček LeošLavečka02:10Pěvecká hlasová výchova14Barth Václav, MgA., Ph.D. (ZUŠ Jižní Město)
Janáček LeošLavečka02:15Pěvecká hlasová výchova14Kolář Milan, MgA. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Janáček LeošLavečka02:15Pěvecká hlasová výchova16Kubálková Věra (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Janáček LeošLavečka02:40Pěvecká hlasová výchova16Tondrová Věra (ZUŠ Mladá Boleslav)
Janáček LeošLavečka--01:43Pěvecká hlasová výchova20Hubičková Dagmar, Mgr. (ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary)
Janáček LeošLavečkaMoravská lidová poezie01:07Pěvecká hlasová výchova17Bezačinská Oľga, Mgr. art., ArtD. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošLavečkaMoravská lidová poezie01:20Pěvecká hlasová výchova18Krejčí Curylová Klára, MgA. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošLavečkaMoravská lidová poezie02:00Pěvecká hlasová výchova16Fučíková Dana, Mgr. (ZUŠ Jihlava)
Janáček LeošLavečkaPíseň01:20Pěvecká hlasová výchova14Kovářová Helena (ZUŠ Jilemnice)
Janáček LeošLidová nokturnaNáš Janyčko malovaný01:00Pěvecká hlasová výchova14Cablková Lýdia (ZUŠ Týniště nad Orlicí)
Janáček LeošLidová poezie v písníchPolajka01:10Pěvecká hlasová výchova17Cablková Lýdia (ZUŠ Týniště nad Orlicí)
Janáček LeošLoučení00:50Pěvecká hlasová výchova17Prášil Gidová Veronika, MgA. (ZUŠ Ostrava - Poruba)
Janáček LeošLoučení01:00Pěvecká hlasová výchova18Závodná Martina (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Janáček LeošLoučení s milou00:48Pěvecká hlasová výchova13Mojžíšová Olga, Bc. (ZUŠ Mariánské Lázně)
Janáček LeošLoučení s milou01:12Pěvecká hlasová výchova17Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
Janáček LeošMá milá mamulko00:52Pěvecká hlasová výchova15Kucianová Lucie, Bc. (ZUŠ Jevíčko)
Janáček LeošMá milá mamulko01:34Pěvecká hlasová výchova16Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Janáček LeošMá milá mamulkoMá milá mamulko tůlám sa já v noci01:20Pěvecká hlasová výchova12Zalubilová Miroslava, DiS. (ZUŠ Veselí nad Moravou)
Janáček LeošMamulka01:10Pěvecká hlasová výchova14Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Janáček LeošMoravská lidová poesieČervená jabúčka00:35Pěvecká hlasová výchova17Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Janáček LeošMoravská lidová poesieMuzikanti01:00Pěvecká hlasová výchova16Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Janáček LeošMoravská lidová poesieOříšek léskový00:50Pěvecká hlasová výchova20Tichá Ilona, dipl.um. (ZUŠ Krnov)
Janáček LeošMoravská lidová poesieTužba00:50Pěvecká hlasová výchova16Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Janáček LeošMoravská lidová poesie v písniŠafářova céra01:00Pěvecká hlasová výchova18Brýdová Marcela (ZUŠ Louny)
Janáček LeošMoravská lidová poesie v písníchKarafiát00:35Pěvecká hlasová výchova17Ondrejka Jan, MgA. (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Janáček LeošMoravská lidová poesie v písníchKvítí milodějné01:13Pěvecká hlasová výchova15Koňárek Jan, DiS. (ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o.)
Janáček LeošMoravská lidová poesie v písníchMuzikanti01:08Pěvecká hlasová výchova18Baranová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava)
Janáček LeošMoravská lidová poesie v písníchNejistota00:50Pěvecká hlasová výchova17Ondrejka Jan, MgA. (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Janáček LeošMoravská lidová poesie v písníchObrázek milého00:50Pěvecká hlasová výchova12Ondrejka Jan, MgA. (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Janáček LeošMoravská lidová poesie v písníchStálosť02:00Pěvecká hlasová výchova10Šafářová Doležílková Jana (ZUŠ Klimkovice)
Janáček LeošMoravská lidová poezieŠafárova céra00:40Pěvecká hlasová výchova15Tichá Ilona, dipl.um. (ZUŠ Krnov)
Janáček LeošMoravská lidová poezieTo naše stavení01:50Pěvecká hlasová výchova18Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošMoravská lidová poezieTužba00:37Pěvecká hlasová výchova18Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošMoravská lidová poezieTužba00:50Pěvecká hlasová výchova17Matějů Němčanovská Jana (ZUŠ Třebíč)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písniLávečka02:03Pěvecká hlasová výchova18Moravcová Myřátská Libuše, MgA. (ZUŠ Kutná Hora)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchDobrá rada.01:36Pěvecká hlasová výchova10Špačková Lintymerová Petra, MgA. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchKoníčky milého01:00Pěvecká hlasová výchova12Špačková Lintymerová Petra, MgA. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchKoníčky milého01:00Pěvecká hlasová výchova20Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Železný Brod)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchKoníčky milého01:20Pěvecká hlasová výchova15Třeštíková Michaela, DiS. (ZUŠ Jirkov)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchKouzlo00:55Pěvecká hlasová výchova18Brázda Vladimír (ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchLavečka01:10Pěvecká hlasová výchova14Dančevská Vladimíra, Mgr., dipl.um. (ZUŠ Frýdlant)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchNejistota01:05Pěvecká hlasová výchova15Kubová Jarmila, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchNejistota01:05Pěvecká hlasová výchova16Kubová Jarmila, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchNejistota01:18Pěvecká hlasová výchova15Karageorgieva Iva, MgA. (ZUŠ Hranice)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchOříšek léskový01:10Pěvecká hlasová výchova13Nachtigallová Renée (ZUŠ V. Talicha Beroun)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchPérečko01:05Pěvecká hlasová výchova16Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchPolajka01:00Pěvecká hlasová výchova14Hluchníková Veronika, Ing., DiS. (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchPsaníčko02:38Pěvecká hlasová výchova18Karageorgieva Iva, MgA. (ZUŠ Hranice)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchŠafárova céra00:50Pěvecká hlasová výchova18Karageorgieva Iva, MgA. (ZUŠ Hranice)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchŠafářova céra00:42Pěvecká hlasová výchova12Viktorová Nela, Bc. (ZUŠ F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchVyznání,Hájný01:49Pěvecká hlasová výchova20Kůsová Markéta, Mgr. (ZUŠ Plasy)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchZáře od milého00:42Pěvecká hlasová výchova13Kůsová Markéta, Mgr. (ZUŠ Kralovice)
Janáček LeošMoravská lidová poezie v písníchZáře od milého01:02Pěvecká hlasová výchova18Karageorgieva Iva, MgA. (ZUŠ Hranice)
Janáček LeošMuzikanti01:05Pěvecká hlasová výchova17Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Janáček LeošMuzikanti01:10Pěvecká hlasová výchova8Škvařilová Hana, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Janáček LeošMuzikanti01:15Pěvecká hlasová výchova15Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Janáček LeošMuzikanti co děláte01:15Pěvecká hlasová výchova14Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Janáček LeošNa Slatinských lúkách01:37Pěvecká hlasová výchova14Golhová Oľga (ZUŠ Hradec nad Moravicí)
Janáček LeošNáš Janyčko01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)14Motalová Jarmila (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Janáček LeošNáš Janyčko malovaný00:45Pěvecká hlasová výchova (2×)14Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Janáček LeošNáš Janyčko malovaný01:01Pěvecká hlasová výchova (2×)15Rezková Jarmila, MgA. (ZUŠ Aš)
Janáček LeošNáš Janyčko malovaný01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)15Svaková Lenka (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Janáček LeošNáš Janyčko malovaný01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)21Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Janáček LeošNáš Janýčko Malovaný01:03Pěvecká hlasová výchova (2×)18Matošková Eva, MgA. (ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany)
Janáček LeošNa tych fojtovych lukachUkvaldská lidová poezie v písních01:10Pěvecká hlasová výchova16Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošNa tých fojtových lukách01:10Pěvecká hlasová výchova13Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Janáček LeošNejistota01:00Pěvecká hlasová výchova14Feiferlíková Romana, Mgr. et Mgr., Ph.D. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Janáček LeošNejistota01:00Pěvecká hlasová výchova15Kašparová Klára, Bc. (ZUŠ Sokolov)
Janáček LeošNejistota01:00Pěvecká hlasová výchova17Ramíková Ludmila, Mgr. (ZUŠ H. Salichové,Ostrava - Polanka)
Janáček LeošNejistota01:04Pěvecká hlasová výchova16Červinková Jana, dipl. um. (ZUŠ Litoměřice)
Janáček LeošNejistota01:05Pěvecká hlasová výchova13Kullová Lenka, MgA. (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Janáček LeošNejistota01:05Pěvecká hlasová výchova15Kašparová Klára, Bc. (ZUŠ Chomutov)
Janáček LeošNejistota01:10Pěvecká hlasová výchova15Škvařilová Hana, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Janáček LeošNejistota02:00Pěvecká hlasová výchova14Šafářová Doležílková Jana (ZUŠ Klimkovice)
Janáček LeošNejistotaMoravská lidová poezie01:00Pěvecká hlasová výchova14Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošObrázek milého00:48Pěvecká hlasová výchova14Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
Janáček LeošObrázek milého00:55Pěvecká hlasová výchova11Jašíčková Alena (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Janáček LeošObrázek milého00:55Pěvecká hlasová výchova14Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Janáček LeošObrázek milého00:56Pěvecká hlasová výchova12Pavlíková Eva, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Telč)
Janáček LeošObrázek milého01:04Pěvecká hlasová výchova13Matysová Veronika, Mgr. (ZUŠ Rumburk)
Janáček LeošObrázek milého01:05Pěvecká hlasová výchova13Kohoutková Anna, Bc. (ZUŠ Šternberk)
Janáček LeošObrázek milého01:05Pěvecká hlasová výchova13Šmardová Hana (ZUŠ Oslavany)
Janáček LeošObrázek milého01:10Pěvecká hlasová výchova13Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Janáček LeošObrázek milého01:10Pěvecká hlasová výchova19Flígrová Petra (ZUŠ Opočno)
Janáček LeošObrázek milého01:12Pěvecká hlasová výchova14Fukanová Ingrid (ZUŠ Kyjov)
Janáček LeošObrázek milého01:12Pěvecká hlasová výchova16Prokopiusová Květoslava (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Janáček LeošObrázek milého01:20Pěvecká hlasová výchova15Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Janáček LeošObrázek milého01:23Pěvecká hlasová výchova10Malečková Terezie, DiS. (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Janáček LeošObrázek milého01:30Pěvecká hlasová výchova14Vršinská Anna, MgA. (ZUŠ Praha 4)
Janáček LeošObrázek milého01:50Pěvecká hlasová výchova15Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Janáček LeošObrázek miléhoMoravská lidová poezie00:18Pěvecká hlasová výchova16Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošObrázek milého - a capella01:05Pěvecká hlasová výchova16Klementová Dagmar, Bc. (ZUŠ Bučovice)
Janáček LeošOkolo Hradišťa01:10Pěvecká hlasová výchova17Sabadáš Michal, dipl.um. (ZUŠ B. Kozánka, Přerov)
Janáček LeošOndraš,Ondraš01:00Pěvecká hlasová výchova16Ježková Romana, DiS. (ZUŠ Dobroslava Lidmily)
Janáček LeošOříšek léskový00:50Pěvecká hlasová výchova17Crháková Magda, Mgr. (ZUŠ Vranovská 41, Brno)
Janáček LeošOříšek léskový00:58Pěvecká hlasová výchova15Mojžíšová Olga, Bc. (ZUŠ Mariánské Lázně)
Janáček LeošOříšek léskový01:00Pěvecká hlasová výchova18Blašková Zádrapová Beata, Mgr. (ZUŠ Smetanova 8, Brno)
Janáček LeošOříšek léskový01:05Pěvecká hlasová výchova20Pospíšilová Kateřina, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Janáček LeošOříšek léskový01:10Pěvecká hlasová výchova17Sabadáš Michal, dipl.um. (ZUŠ B. Kozánka, Přerov)
Janáček LeošOříšek léskový01:40Pěvecká hlasová výchova15Kohoutková Anna, Bc. (ZUŠ Šternberk)
Janáček LeošPamátky00:42Pěvecká hlasová výchova16Šimůnek Jan, DiS. (ZUŠ Přeštice)
Janáček LeošPamátky01:25Pěvecká hlasová výchova16Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Janáček LeošPamátky01:30Pěvecká hlasová výchova15Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Janáček LeošPamátky01:30Pěvecká hlasová výchova16Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Janáček LeošPan Buh vam zaplat´01:26Pěvecká hlasová výchova15Kucianová Lucie, Bc. (ZUŠ Jevíčko)
Janáček LeošPan Buh vam zaplať01:28Pěvecká hlasová výchova11Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Janáček LeošPan Buh Vam zaplať01:30Pěvecká hlasová výchova17Kutek Michal, Mgr. (ZUŠ Turnov)
Janáček LeošPan Buh vám zaplaťUkvaldská lidová poezie02:20Pěvecká hlasová výchova (4×)19Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Janáček LeošPán bůh vám zaplať01:26Pěvecká hlasová výchova16Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Janáček LeošPanimamo švarnu cerku matěSlezské písně01:00Pěvecká hlasová výchova17Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošPanímámo, švarnú cerku matě02:00Pěvecká hlasová výchova15Vaškovová Zdenka (ZUŠ Hořice)
Janáček LeošPaní mámo, švarnů cerku máte01:15Pěvecká hlasová výchova13Raitmajerová Julie (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
Janáček LeošPasavala kravarečka00:40Pěvecká hlasová výchova16Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Janáček LeošPérečko01:05Pěvecká hlasová výchova15Bína Jaromír, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Janáček LeošPérečko01:05Pěvecká hlasová výchova18Vašíčková Irena, Mgr. (ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno)
Janáček LeošPérečko01:10Pěvecká hlasová výchova14Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Janáček LeošPérečko01:10Pěvecká hlasová výchova15Hátlová Zuzana, BcA. (ZUŠ Dubňany)
Janáček LeošPérečko01:20Pěvecká hlasová výchova15Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Janáček LeošPérečko01:20Pěvecká hlasová výchova17Podracká Bendová Aneta (ZUŠ Židlochovice)
Janáček LeošPérečko01:30Pěvecká hlasová výchova16Tondrová Věra (ZUŠ Mladá Boleslav)
Janáček LeošPérečkoMoravská lidová poezie01:10Pěvecká hlasová výchova19Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Janáček LeošPérečkoMoravská lidové poezie01:15Pěvecká hlasová výchova26Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošPolajka01:00Pěvecká hlasová výchova15Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Janáček LeošPolajka01:00Pěvecká hlasová výchova18Veselá Miroslava, DiS. (První soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice)
Janáček LeošPolajka01:05Pěvecká hlasová výchova16Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Janáček LeošPolajka01:05Pěvecká hlasová výchova17Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Janáček LeošPolajka01:10Pěvecká hlasová výchova17Drobňáková Šárka (ZUŠ Uničov)
Janáček LeošPolajka01:10Pěvecká hlasová výchova17Rašková Hana (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Janáček LeošPolajka01:10Pěvecká hlasová výchova19Pavlíková Alena, MgA. (ZUŠ Roztoky)
Janáček LeošPolajka01:11Pěvecká hlasová výchova13Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Janáček LeošPolajka01:12Pěvecká hlasová výchova14Marková Ivana (ZUŠ Rosice)
Janáček LeošPolajka01:13Pěvecká hlasová výchova12Koutný Luděk (ZUŠ Kroměříž)
Janáček LeošPolajka01:15Pěvecká hlasová výchova13Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Janáček LeošPolajka01:15Pěvecká hlasová výchova15Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Horní Slavkov)
Janáček LeošPolajka01:20Pěvecká hlasová výchova12Havlová Jana, Mgr. (ZUŠ Chrudim)
Janáček LeošPolajka01:20Pěvecká hlasová výchova14Svaková Lenka (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Janáček LeošPolajka01:25Pěvecká hlasová výchova15Dostálová Lenka (ZUŠ V. Nováka, Skuteč)
Janáček LeošPolajka01:30Pěvecká hlasová výchova12Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Janáček LeošPsaníčko00:55Pěvecká hlasová výchova19Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Janáček LeošPsaníčko01:10Pěvecká hlasová výchova18Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Janáček LeošPsaníčko01:15Pěvecká hlasová výchova19Gaidošová Ida, MgA. (ZUŠ B.Martinů)
Janáček LeošPsaníčko01:30Pěvecká hlasová výchova11Dolejší Anna (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Janáček LeošPsaníčko01:30Pěvecká hlasová výchova15Bláhová Naděžda, MgA. (ZUŠ varhanická Brno)
Janáček LeošPsaníčko01:30Pěvecká hlasová výchova17Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Janáček LeošPsaníčko01:50Pěvecká hlasová výchova18Monczková Martina (ZUŠ Petřvald)
Janáček LeošPsaníčko02:20Pěvecká hlasová výchova18Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
Janáček LeošPsaníčko03:20Pěvecká hlasová výchova15Bedřich Miroslav, DiS. (ZUŠ B. Kozánka, Přerov)
Janáček LeošRozmarýn01:00Pěvecká hlasová výchova20Vlčková Nedomová Eva, MgA., DiS. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Janáček LeošRozmarýn01:30Pěvecká hlasová výchova14Janiczková Helena, MgA. (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Janáček LeošRozmarýn03:02Pěvecká hlasová výchova18Gaidošová Ida, MgA. (ZUŠ B.Martinů)
Janáček LeošSlezské písněA choť sem já01:09Pěvecká hlasová výchova16Gregůrková Alena, Bc. (ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o.)
Janáček LeošSlezské písněPani mamo, švarnu cerku matě02:35Pěvecká hlasová výchova12Baranová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava)
Janáček LeošSlezské písněTo naše stavení00:50Pěvecká hlasová výchova16Mencnerová Magdalena (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Janáček LeošSlezské písněV černym lese00:45Pěvecká hlasová výchova18Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Janáček LeošSlezské písně - 10 písní pro zpěv a klavírV kolaji voda01:55Pěvecká hlasová výchova14Hluchníková Veronika, Ing., DiS. (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Janáček LeošStálost01:00Pěvecká hlasová výchova14Ernestová Květuše (ZUŠ Hořovice)
Janáček LeošStálost'01:00Pěvecká hlasová výchova15Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Janáček LeošStálosť00:48Pěvecká hlasová výchova16Slováková Petra (ZUŠ Vsetín)
Janáček LeošStálosť00:50Pěvecká hlasová výchova18Koňárková Hana, Mgr. (ZUŠ Střelice)
Janáček LeošStálosť00:58Pěvecká hlasová výchova17Ronešová Jiřina, DiS. (ZUŠ Nejdek)
Janáček LeošStálosť01:00Pěvecká hlasová výchova14Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Turnov)
Janáček LeošStálosť01:07Pěvecká hlasová výchova18Nováčková Ivana (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
Janáček LeošStálosť01:09Pěvecká hlasová výchova19Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Janáček LeošStálosť01:10Pěvecká hlasová výchova14Vlčková Nedomová Eva, MgA., DiS. (ZUŠ Orchidea clasic, Brno)
Janáček LeošStálosť01:10Pěvecká hlasová výchova15Potůčková Šárka (ZUŠ Dobruška)
Janáček LeošStálosť01:10Pěvecká hlasová výchova17Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Janáček LeošStálosť01:10Pěvecká hlasová výchova19Hrbáčková Šárka (ZUŠ Vlašim)
Janáček LeošStálosť01:11Pěvecká hlasová výchova12Kohoutková Anna, Bc. (ZUŠ Šternberk)
Janáček LeošStálosť01:12Pěvecká hlasová výchova14Hofmanová Lucie, Mgr. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Janáček LeošStálosť01:15Pěvecká hlasová výchova16Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Janáček LeošStálosť01:15Pěvecká hlasová výchova16Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Janáček LeošStálosť01:15Pěvecká hlasová výchova17Friedbergová Eva, Mgr. (ZUŠ A. Muchy,Ivančice)
Janáček LeošStálosť01:16Pěvecká hlasová výchova16Benešová Julie (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Janáček LeošStálosť01:20Pěvecká hlasová výchova14Barth Václav, MgA., Ph.D. (ZUŠ Jižní Město)
Janáček LeošStálosť01:22Pěvecká hlasová výchova15Baláž Rostislav, BcA., DiS. (ZUŠ Ivanovice na Hané)
Janáček LeošStálosť01:30Pěvecká hlasová výchova16Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Janáček LeošStálosťMoravská lidová poezie00:36Pěvecká hlasová výchova21Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Janáček LeošŠafárova céra00:35Pěvecká hlasová výchova13Israel Večeřová Markéta, Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Janáček LeošŠafárova céra00:45Pěvecká hlasová výchova11Kohoutková Anna, Bc. (ZUŠ Šternberk)
Janáček LeošŠafárova céra00:45Pěvecká hlasová výchova15Veselá Kateřina, Mgr. (ZUŠ Jedovnice)
Janáček LeošŠafárova céra00:48Pěvecká hlasová výchova17Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Janáček LeošŠafárova céra00:50Pěvecká hlasová výchova17Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Janáček LeošŠafárova céra01:00Pěvecká hlasová výchova15Kružíková Iva, MgA. (ZUŠ Hrušovany nad Jevišovkou)
Janáček LeošŠafárova céra01:00Pěvecká hlasová výchova16Rašíková Petra, Mgr. (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Janáček LeošŠafárova céra01:08Pěvecká hlasová výchova18Jirglová Milada (ZUŠ Praha 10 - Hostivař)
Janáček LeošŠafárova céra01:10Pěvecká hlasová výchova17Dostálová Lenka (ZUŠ V. Nováka, Skuteč)
Janáček LeošŠafárova céraMoravská poezie v písních00:51Pěvecká hlasová výchova17Fišerová Zuzana, MgA. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošŠafárova dcera01:16Pěvecká hlasová výchova12Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Janáček LeošŠafárova dceraVzkázala mně včera šafárova dcera01:00Pěvecká hlasová výchova16Zalubilová Miroslava, DiS. (ZUŠ Veselí nad Moravou)
Janáček LeošŠafářova dcera00:48Pěvecká hlasová výchova19Jirousek Zdeněk, DiS. (ZUŠ R. A. Dvorského,Dvůr Králové nad Labem)
Janáček LeošŠafářova dcera00:50Pěvecká hlasová výchova14Johnová Hana, DiS. (ZUŠ Šumperk)
Janáček LeošŠiel som cez mesto01:28Pěvecká hlasová výchova16Palánková Eva, DiS. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Janáček LeošTo naše stavení01:00Pěvecká hlasová výchova14Szukalská Aneta, Mgr. (ZUŠ Moravský Beroun)
Janáček LeošTo naše stavení01:10Pěvecká hlasová výchova14Beranová Blanka (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Janáček LeošTužba00:32Pěvecká hlasová výchova14Šimandl Miroslav, DiS. (ZUŠ Stod)
Janáček LeošTužba00:40Pěvecká hlasová výchova17Gajanová Zuzana (ZUŠ B.Martinů)
Janáček LeošTužba00:45Pěvecká hlasová výchova11Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Janáček LeošTužba00:45Pěvecká hlasová výchova14Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Janáček LeošTužba00:45Pěvecká hlasová výchova16Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Janáček LeošTužba00:45Pěvecká hlasová výchova18Jurášková Kateřina, Bc. (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Janáček LeošTužba00:50Pěvecká hlasová výchova16Čurdová Jarmila (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Janáček LeošTužba00:55Pěvecká hlasová výchova14Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Janáček LeošTužba00:58Pěvecká hlasová výchova16Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Janáček LeošTužba01:05Pěvecká hlasová výchova14Klán Daniel (ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem)
Janáček LeošTužba01:09Pěvecká hlasová výchova15Stránská Yanka, Bc., Bc. (ZUŠ Trutnov)
Janáček LeošTužba--00:45Pěvecká hlasová výchova19Hubičková Dagmar, Mgr. (ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary)
Janáček LeošUkvalská lidová poesieTy ukvalský kostelíčku00:40Pěvecká hlasová výchova17Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Janáček LeošUkvalská lidová poezieTy ukvalský kostelíčku00:50Pěvecká hlasová výchova18Matějů Němčanovská Jana (ZUŠ Třebíč)
Janáček LeošU maměnky01:00Pěvecká hlasová výchova15Stránská Yanka, Bc., Bc. (ZUŠ Trutnov)
Janáček LeošV černym lese00:55Pěvecká hlasová výchova19Vašíčková Irena, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Janáček LeošVernosť01:20Pěvecká hlasová výchova17Vavrová Zuzana (ZUŠ Opava)
Janáček LeošVěrnost00:45Pěvecká hlasová výchova12Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Janáček LeošVěrnost00:50Pěvecká hlasová výchova16Kofroňová Markéta (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Janáček LeošVěrnost01:35Pěvecká hlasová výchova19Cihelníková Helena (ZUŠ Praha 9, Učňovská)
Janáček LeošVěrnost02:00Pěvecká hlasová výchova18Schwalbová Lucie, Dis. (ZUŠ Aš)
Janáček LeošVěrnosť01:00Pěvecká hlasová výchova12Závodná Martina (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Janáček LeošVěrnosť01:00Pěvecká hlasová výchova16Pávková Romana, Mgr. (ZUŠ Pozořice)
Janáček LeošVěrnosť01:10Pěvecká hlasová výchova19Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Janáček LeošVěrnosť01:19Pěvecká hlasová výchova13Klán Daniel (ZUŠ F. A. Šporka,Lysá nad Labem)
Janáček LeošVěrnosť01:43Pěvecká hlasová výchova18Krejčiříková Miluše (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Janáček LeošVěrnosť01:56Pěvecká hlasová výchova14Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Janáček LeošVěrnosť02:00Pěvecká hlasová výchova19Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Janáček LeošV kolaji voda01:50Pěvecká hlasová výchova21Rašková Hana (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Janáček LeošVrby se nám zelenají01:40Pěvecká hlasová výchova13Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
Janáček LeošVrby se nám zelenají01:52Pěvecká hlasová výchova18Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
Janáček LeošVzkázání00:40Pěvecká hlasová výchova18Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Janáček LeošVzkázání00:41Pěvecká hlasová výchova20Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Janáček LeošVzkázání00:43Pěvecká hlasová výchova17Černíková Alžběta, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Janáček LeošVzkázání00:45Pěvecká hlasová výchova13Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Janáček LeošVzkázání00:50Pěvecká hlasová výchova14Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Janáček LeošVzkázání00:50Pěvecká hlasová výchova14Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
Janáček LeošVzkázání00:50Pěvecká hlasová výchova17Tóthová Michaela, dipl.um. (ZUŠ Svitavy)
Janáček LeošVzkázání00:53Pěvecká hlasová výchova17Blachutová Hana, BcA. (ZUŠ Praha 7)
Janáček LeošVzkázání00:55Pěvecká hlasová výchova16Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Janáček LeošVzkázání01:00Pěvecká hlasová výchova15Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Janáček LeošVzkázání01:01Pěvecká hlasová výchova12Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Janáček LeošVzkázání01:05Pěvecká hlasová výchova19Pazderová Veronika, Bc. (ZUŠ Javorník)
Janáček LeošZáře od milého00:41Pěvecká hlasová výchova16Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Janáček LeošZáře od milého00:45Pěvecká hlasová výchova11Vajdíková Barbora (ZUŠ Luhačovice)
Janáček LeošZáře od milého00:45Pěvecká hlasová výchova12Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Janáček LeošZáře od milého00:45Pěvecká hlasová výchova14Beranová Blanka (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Janáček LeošZáře od milého00:50Pěvecká hlasová výchova15Blahová Daniela, Bc. (ZUŠ Konice)
Janáček LeošZáře od milého00:50Pěvecká hlasová výchova15Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Janáček LeošZáře od milého00:52Pěvecká hlasová výchova14Honzáková Magda, Mgr. et MgA. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Janáček LeošZáře od milého00:55Pěvecká hlasová výchova12Blachutová Hana, BcA. (ZUŠ Praha 7)
Janáček LeošZáře od milého00:55Pěvecká hlasová výchova13Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Janáček LeošZáře od milého00:55Pěvecká hlasová výchova13Nováková Ludmila (ZUŠ Klobouky u Brna)
Janáček LeošZáře od milého00:55Pěvecká hlasová výchova15Sellinger Zlatuše, DiS. (ZUŠ Kraslice)
Janáček LeošZáře od milého00:57Pěvecká hlasová výchova13Golhová Oľga (ZUŠ Hradec nad Moravicí)
Janáček LeošZáře od milého00:58Pěvecká hlasová výchova19Zaoralová Dvořáková Venuše, Mgr. (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Janáček LeošZáře od milého01:00Pěvecká hlasová výchova15Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
Janáček LeošZáře od milého01:00Pěvecká hlasová výchova15Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Janáček LeošZáře od milého01:00Pěvecká hlasová výchova17Pávková Romana, Mgr. (ZUŠ Pozořice)
Janáček LeošZáře od milého01:00Pěvecká hlasová výchova19Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Janáček LeošZáře od milého01:04Pěvecká hlasová výchova17Blachutová Hana, BcA. (ZUŠ Praha 7)
Janáček LeošZáře od milého01:06Pěvecká hlasová výchova13Kučera Jan, MgA. (ZUŠ Vracov)
Janáček LeošZáře od milého01:10Pěvecká hlasová výchova14Svaková Lenka (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Janáček LeošZáře od milého01:10Pěvecká hlasová výchova18Kučerová Martina, MgA. (ZUŠ Říčany)
Janáček LeošZáře od miléhoMoravská lidová poezie00:40Pěvecká hlasová výchova18Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Janáček LeošZáře od miléhoMoravská lidová poezie00:50Pěvecká hlasová výchova14Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošZáře od miléhoMoravská lidová poezie00:55Pěvecká hlasová výchova16Klusová Libuše (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Janáček LeošZdálo se mě zdálo00:54Pěvecká hlasová výchova15Dostálová Lenka (ZUŠ Hlinsko)
Janáček LeošZdálo se mně01:00Pěvecká hlasová výchova17Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Janáček LeošZdálo se mně zdálo (Záře od milého)01:00Pěvecká hlasová výchova13Hůlová Marie, Dis. (ZUŠ Kaplice)
Jánáček LeošLavečka01:20Pěvecká hlasová výchova12Svobodová Vendula, DiS. (ZUŠ Město Albrechtice)
Janáček, lidová píseň LeošLavečka01:00Pěvecká hlasová výchova16Závodná Martina (ZUŠ Rokycany)
Jančík FrantišekBrumlův svět02:20Pěvecká hlasová výchova12Alföldy Lenka, Mgr. (ZUŠ Prachatice)
Janda PetrBon sior mademoiselle Paris02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)14Baláž Rostislav, BcA., DiS. (ZUŠ Ivanovice na Hané)
Janda PetrBon soir mademoiselle Paris01:55Pěvecká hlasová výchova (2×)20Ondrejková Alice, Mgr., Ph.D. (SZUŠ A.R.K. Music, Brno)
Jandová ZoraCo dělá medvídek02:00Pěvecká hlasová výchova10Křížková Věra, DiS. (ZUŠ Třemošná)
Jan F. FischerMuzikantova písnička01:20Pěvecká hlasová výchova8Procházková Olga, MgA. (ZUŠ Javorník)
Jan FischerPřeborníci z příborníku01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)12Bortlová Tereza, Mgr., DiS. (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Jan MalátUkolébavka01:25Pěvecká hlasová výchova13Ondrušová Jaroslava, MgA. (ZUŠ Charbulova Brno)
Jánský PetrJá, písnička 1. dílRostó rostó01:00Pěvecká hlasová výchova15Vondráčková Libuše, Mgr. (ZUŠ Čerčany)
JAn Theobald Held OrebskýHonzíček01:30Pěvecká hlasová výchova14Svobodová Blanka, DiS. (ZUŠ Český Brod)
Jan WerichNebe na zemi02:00Pěvecká hlasová výchova15Šafářová Doležílková Jana (ZUŠ Klimkovice)
Jaroslav JežekEzop a brabenec01:28Pěvecká hlasová výchova10Petrovićová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jihlava)
Jaroslav Ježek Jiří Voskovec/Jan WerichEzop a brabenec01:00Pěvecká hlasová výchova11Bernardová Tamara (ZUŠ Slaný)
Jaroslav Ježek Jiří Voskovec/Jan WerichEzop a brabenec01:20Pěvecká hlasová výchova13Taišlová Štěpánka (ZUŠ Slaný)
Jaroslav KrčekAlou páni muzikanti01:30Pěvecká hlasová výchova12Kolářová Lucie, Bc. (ZUŠ Borovany)
Jaroslav KrčekDeset lidových písníTeče voda, vodička01:20Pěvecká hlasová výchova12Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Jaroslav KrčekKáča má01:10Pěvecká hlasová výchova13Seibertová Zuzana, MgA. (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Jaroslav KrčekStojí hruška v širém poli01:30Pěvecká hlasová výchova14Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Jaroslav KřičkaKozlíkovo naučení01:55Pěvecká hlasová výchova12Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
Jaroslav KřičkaZajíček01:29Pěvecká hlasová výchova10Kročová Marta (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Jaroslav MeierZvonili na zvonček01:30Pěvecká hlasová výchova10Belingerová Hana (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Jaroslav UhlířVoda, voděnka02:15Pěvecká hlasová výchova12Popkov Igor (ZUŠ Litvínov)
Jaroslav Uhlíř Zdeněk SvěrákDatel02:24Pěvecká hlasová výchova9Dobner Jaroslav (ZUŠ Slaný)
Jaroslav Uhlíř Zdeněk SvěrákOpičí kapela01:00Pěvecká hlasová výchova10Taišlová Štěpánka (ZUŠ Slaný)
Jaroslav Uhlíř Zdeněk SvěrákVoda, voděnka01:54Pěvecká hlasová výchova11Taišlová Štěpánka (ZUŠ Slaný)
Jar. Uhlíř, Zd. SvěrákKdybych byla vlaštovkou01:35Pěvecká hlasová výchova12Hrbáčková Šárka (ZUŠ Vlašim)
Javůrek NorbertNasela sem marijanku všady01:10Pěvecká hlasová výchova15Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Javůrek NorbertOkolo Pavlovic01:10Pěvecká hlasová výchova12Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Jelen BohuslavPrázdninyumělá01:55Pěvecká hlasová výchova11Borková Alena, Mgr. (ZUŠ Velká Bíteš)
Jelínek StanislavKočičí koncert00:45Pěvecká hlasová výchova11Musilová Petra (ZUŠ Nové Strašecí)
Jelínek StanislavKrálici00:35Pěvecká hlasová výchova9Musilová Petra (ZUŠ Nové Strašecí)
Jenčková EvaDva mrazíci01:00Pěvecká hlasová výchova8Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Jenčková EvaJak chutnají brambory00:35Pěvecká hlasová výchova9Buchmannová Marcela, Mgr. (ZUŠ Bystřice pod Hostýnem)
Jenkins KarlAdiemus02:40Pěvecká hlasová výchova (3×)17Švarcová Barbora, DiS. (ZUŠ Vimperk)
Jenkins KarlCantus03:20Pěvecká hlasová výchova (3×)19Honsová Oldřiška (ZUŠ B.Martinů)
Jessoe TobiasWhen we were yong03:20Pěvecká hlasová výchova19Kudrnka Zdeněk, dipl. um. (ZUŠ V. Nováka, Skuteč)
JežekKdyž jsem kytici vázala01:55Pěvecká hlasová výchova11Fraus Jan, Mgr. (ZUŠ Rokycany)
Ježek JaroslavBabička Mary03:00Pěvecká hlasová výchova11Tichá Alena, Mgr. (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
Ježek JaroslavDavid a Goliáš01:10Pěvecká hlasová výchova14Bečvářová Kristýna (ZUŠ Tachov)
Ježek JaroslavDavid a Goliáš01:20Pěvecká hlasová výchova19Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Ježek JaroslavDavid a Goliáš01:26Pěvecká hlasová výchova (3×)16Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Ježek JaroslavDavid a Goliáš01:42Pěvecká hlasová výchova13Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
Ježek JaroslavDavid a Goliáš01:45Pěvecká hlasová výchova9Kfelíř Daniel (ZUŠ Rokycany)
Ježek JaroslavDavid a Goliáš02:15Pěvecká hlasová výchova13Poláchová Věra (ZUŠ Turnov)
Ježek JaroslavDon Juan01:50Pěvecká hlasová výchova (3×)19Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Ježek JaroslavDon Juan01:55Pěvecká hlasová výchova11Poláchová Věra (ZUŠ Turnov)
Ježek JaroslavDon Juan Waltz02:20Pěvecká hlasová výchova14Niederlová Jaroslava (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Ježek JaroslavDon Juan - Waltz02:00Pěvecká hlasová výchova18Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Ježek JaroslavEzop a brabenec02:00Pěvecká hlasová výchova14Pazderová Veronika, Bc. (ZUŠ Javorník)
Ježek JaroslavEzop a brabenec01:20Pěvecká hlasová výchova10Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Ježek JaroslavEzop a brabenec01:20Pěvecká hlasová výchova14Turčanová Lenka, MgA. (ZUŠ Šlapanice)
Ježek JaroslavEzop a brabenec01:26Pěvecká hlasová výchova13Karageorgieva Iva, MgA. (ZUŠ Hranice)
Ježek JaroslavEzop a brabenec01:30Pěvecká hlasová výchova9Němcová Zdeňka, Dipl.um. (ZUŠ Velké Meziříčí)
Ježek JaroslavEzop a brabenec01:30Pěvecká hlasová výchova14Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Ježek JaroslavEzop a brabenec01:35Pěvecká hlasová výchova12Patočka Jaroslav, DiS. (ZUŠ Jablonec nad Nisou)
Ježek JaroslavEzop a brabenec01:40Pěvecká hlasová výchova13Niederlová Jaroslava (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Ježek JaroslavEzop a brabenec01:40Pěvecká hlasová výchova14Cupáková Olena (SZUŠ Blansko)
Ježek JaroslavEzop a brabenec01:50Pěvecká hlasová výchova15Ságnerová Iva, Mgr. (ZUŠ Boskovice)
Ježek JaroslavEzop a brabenec02:28Pěvecká hlasová výchova15Prokopiusová Květoslava (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Ježek JaroslavEzop a brabenec02:43Pěvecká hlasová výchova14Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
Ježek JaroslavEzop a Brabenec01:47Pěvecká hlasová výchova12Slovák Rostislav, MgA. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
Ježek JaroslavKat a blázen02:40Pěvecká hlasová výchova17Kolář Milan, MgA. (ZUŠ Benátky nad Jizerou)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala01:50Pěvecká hlasová výchova13Vala Leoš, DiS. (ZUŠ Moravské Budějovice)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala01:50Pěvecká hlasová výchova13Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala01:50Pěvecká hlasová výchova15Prudilová Pavlína, Mgr. (ZUŠ Opočno)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala02:00Pěvecká hlasová výchova16Shevchuk Iryna, MgA. (ZUŠ Znojmo)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala02:04Pěvecká hlasová výchova15Jarošová Zdeňka (ZUŠ Třemošná)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala02:05Pěvecká hlasová výchova14Bendová Charvátová Eva (ZUŠ Velvary)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala02:05Pěvecká hlasová výchova14Motalová Jarmila (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala02:15Pěvecká hlasová výchova14Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala02:18Pěvecká hlasová výchova (2×)18Cupáková Olena (SZUŠ Blansko)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala02:20Pěvecká hlasová výchova18Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala02:23Pěvecká hlasová výchova16Surovíková Tereza, Dis. (ZUŠ Morava,Zlín)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala02:23Pěvecká hlasová výchova18Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala02:42Pěvecká hlasová výchova16Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala02:50Pěvecká hlasová výchova14Holišová Jitka (ZUŠ Blansko)
Ježek JaroslavKdyž jsem kytici vázala03:20Pěvecká hlasová výchova19Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Ježek JaroslavKdyž se usmívala02:30Pěvecká hlasová výchova18Karezová Jindřiška (ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice)
Ježek JaroslavKleopatra01:50Pěvecká hlasová výchova19Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Ježek JaroslavKlobouk ve křoví01:30Pěvecká hlasová výchova (3×)16Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Ježek JaroslavKlobouk ve křoví01:34Pěvecká hlasová výchova15Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Ježek JaroslavKlobouk ve křoví01:38Pěvecká hlasová výchova18Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Ježek JaroslavKlobouk ve křoví01:43Pěvecká hlasová výchova18Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Ježek JaroslavKlobouk ve křoví01:44Pěvecká hlasová výchova11Krebs Roman (ZUŠ Zbiroh)
Ježek JaroslavKlobouk ve křoví01:50Pěvecká hlasová výchova16Kabelková Kateřina, Mgr. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Ježek JaroslavKlobouk ve křoví02:00Pěvecká hlasová výchova13Faschingbauerová Tereza, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Ježek JaroslavKlobouk ve křoví02:08Pěvecká hlasová výchova (4×)18Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Ježek JaroslavKlobouk Ve Křoví02:12Pěvecká hlasová výchova21Slovák Rostislav, MgA. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
Ježek JaroslavKlobouk v křoví01:46Pěvecká hlasová výchova16Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Ježek JaroslavLodnická01:10Pěvecká hlasová výchova10Radačovská Kristýna, Mgr. (ZUŠ Stříbro)
Ježek JaroslavMercedes01:35Pěvecká hlasová výchova16Nentvichová Klára, DiS. (ZUŠ Broumov)
Ježek JaroslavNebe na zemi01:10Pěvecká hlasová výchova14Faschingbauerová Tereza, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Ježek JaroslavNebe na zemi01:20Pěvecká hlasová výchova12Bursová Simona, DiS. (ZUŠ Benešov)
Ježek JaroslavNebe na zemi01:40Pěvecká hlasová výchova15Raitmajerová Julie (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
Ježek JaroslavNebe na zemi01:50Pěvecká hlasová výchova15Kubínová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kladno Moskevská)
Ježek JaroslavNebe na zemi02:25Pěvecká hlasová výchova14Šimůnek Jan (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Ježek JaroslavNebe na zemi02:25Pěvecká hlasová výchova15Veselá Eva (ZUŠ R. Firkušného,Napajedla)
Ježek JaroslavNebe na zemi02:40Pěvecká hlasová výchova19Surková Aneta (ZUŠ Vyškov)
Ježek JaroslavNebe na zemi02:50Pěvecká hlasová výchova15Konečná Kateřina, Mgr. (ZUŠ Jevíčko)
Ježek JaroslavNejkrásnější filmové písničkyŽivot je jen náhoda01:20Pěvecká hlasová výchova15Pituchová Tatiana, Mgr., MgA. (ZUŠ L. Janáčka O-Vítkovice)
Ježek JaroslavNikdy nic nikdo nemá02:10Pěvecká hlasová výchova14Rubešová Radka, MgA. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Ježek JaroslavNikdy nic, nikdo nemá01:40Pěvecká hlasová výchova11Procházková Olga, MgA. (ZUŠ Javorník)
Ježek JaroslavO Španělsku si zpívámze hry Rub a líc02:10Pěvecká hlasová výchova24Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Ježek JaroslavPíseň03:00Pěvecká hlasová výchova17Fila Martin (ZUŠ Buštěhrad)
Ježek JaroslavStonožka01:20Pěvecká hlasová výchova11Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Ježek JaroslavStonožka01:39Pěvecká hlasová výchova13Hofmannová Lucie, Mgr. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Ježek JaroslavSvět na ruby02:21Pěvecká hlasová výchova16Kaplanová Helena (ZUŠ, Pečky, Barákova 700)
Ježek JaroslavSvítá01:48Pěvecká hlasová výchova (4×)21Škrabalová Dominika (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Ježek JaroslavSvítá02:00Pěvecká hlasová výchova (3×)19Šubrtová Blanka, DiS. (ZUŠ Jablonec nad Nisou)
Ježek JaroslavSvítá02:20Pěvecká hlasová výchova19Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Ježek JaroslavSvítá02:36Pěvecká hlasová výchova18Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Ježek JaroslavSvítá03:15Pěvecká hlasová výchova19Surovík Josef (ZUŠ Morava,Zlín)
Ježek JaroslavSvítá03:20Pěvecká hlasová výchova18Janiczková Helena, MgA. (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Ježek JaroslavŠaty dělaj člověka01:10Pěvecká hlasová výchova11Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Ježek JaroslavŠaty dělaj člověka01:10Pěvecká hlasová výchova13Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Ježek JaroslavŠaty dělaj člověka01:23Pěvecká hlasová výchova11Turčanová Lenka, MgA. (ZUŠ Šlapanice)
Ježek JaroslavŠaty dělaj člověka01:38Pěvecká hlasová výchova15Šikulová Miroslava (ZUŠ Roudnice nad Labem)
Ježek JaroslavŠaty dělaj člověka02:00Pěvecká hlasová výchova14Neužilová Kovalská Eliška, DiS. (ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany)
Ježek JaroslavŠaty dělaj člověka02:00Pěvecká hlasová výchova16Vlachová Petra (ZUŠ Starý Plzenec)
Ježek JaroslavŠaty dělaj člověka02:20Pěvecká hlasová výchova17Dostálová Lenka (ZUŠ V. Nováka, Skuteč)
Ježek JaroslavŠaty dělaj člověka02:23Pěvecká hlasová výchova12Hájková Lucie, BcA. (ZUŠ F. L. Gassmanna Most)
Ježek JaroslavŠaty dělaj' člověka01:10Pěvecká hlasová výchova13Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Ježek JaroslavŠtěně01:00Pěvecká hlasová výchova10Frydrychová Daniela, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Ježek JaroslavTen umí to a ten zas tohle02:20Pěvecká hlasová výchova12Takieddinová Sara, DiS. (ZUŠ Chabařovice)
Ježek JaroslavTmavomodrý svět02:03Pěvecká hlasová výchova14Honzáková Magda, Mgr. et MgA. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Ježek JaroslavTmavomodrý svět02:26Pěvecká hlasová výchova17Kohoutková Anna, Bc. (ZUŠ Šternberk)
Ježek JaroslavTmavomodrý svět02:35Pěvecká hlasová výchova16Hrušková Lenka (ZUŠ J. Kvapila, Brno)
Ježek JaroslavTragédie vodníkova02:50Pěvecká hlasová výchova14Kolář Milan, MgA. (ZUŠ Benátky nad Jizerou)
Ježek JaroslavV domě straší duch00:50Pěvecká hlasová výchova14Martanová Lenka (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Ježek JaroslavV domě straší duch01:07Pěvecká hlasová výchova12Šimůnek Jan (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Ježek JaroslavV domě straší duch01:13Pěvecká hlasová výchova (4×)19Honzlová Lucie, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Ježek JaroslavV domě straší duch01:15Pěvecká hlasová výchova14Feiferlíková Romana, Mgr. et Mgr., Ph.D. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Ježek JaroslavV domě straší duch01:20Pěvecká hlasová výchova13Cihlářová Lucie, DiS. (ZUŠ Lomnice nad Popelkou)
Ježek JaroslavV domě straší duch01:26Pěvecká hlasová výchova15Veselá Kateřina, Mgr. (ZUŠ Jedovnice)
Ježek JaroslavV domě straší duch01:30Pěvecká hlasová výchova13Chromčáková Kateřina, MgA. (ZUŠ Trhové Sviny)
Ježek JaroslavV domě straší duch01:30Pěvecká hlasová výchova15Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
Ježek JaroslavV domě straší duch01:35Pěvecká hlasová výchova14Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Ježek JaroslavV domě straší duch01:38Pěvecká hlasová výchova13Špetíková Tereza, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Ježek JaroslavV domě straší duch01:40Pěvecká hlasová výchova12Kundrtová Hana (ZUŠ Trutnov)
Ježek JaroslavV domě straší duch01:45Pěvecká hlasová výchova12Černíková-Vjaclovská Lenka, Mgr. (ZUŠ Rychvald)
Ježek JaroslavV domě straší duch01:45Pěvecká hlasová výchova14Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Ježek JaroslavV domě straší duch02:00Pěvecká hlasová výchova15Tóthová Michaela, dipl.um. (ZUŠ Svitavy)
Ježek JaroslavV domě straší duch02:17Pěvecká hlasová výchova15Honzáková Magda, Mgr. et MgA. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Ježek JaroslavV domě straší duch02:25Pěvecká hlasová výchova9Mičánová Marie, DiS. (ZUŠ Pelhřimov)
Ježek JaroslavV domě straší duch02:30Pěvecká hlasová výchova10Vondrů Jana, Mgr. art., DiS. (ZUŠ A. Doležala, Brno)
Ježek JaroslavV domě straší duch02:30Pěvecká hlasová výchova14Šťastná Ladislava, MgA. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Ježek JaroslavV domě straší duch02:40Pěvecká hlasová výchova12Kudela Mario (ZUŠ Kyjov)
Ježek JaroslavV domě straší duch02:40Pěvecká hlasová výchova13Šrůtková Markéta, DiS. (ZUŠ Kroměříž)
Ježek JaroslavV domě straší duchFoxtrot ze hry Caesar01:50Pěvecká hlasová výchova14Bortlová Tereza, Mgr., DiS. (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Ježek JaroslavZakázané ovoce01:50Pěvecká hlasová výchova15Borková Jana, Mgr. (ZUŠ G.Mahlera)
Ježek JaroslavZlatá střední cesta02:31Pěvecká hlasová výchova14Bartošová Eva, Mgr., DiS. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Ježek JaroslavŽivot je jen náhoda01:30Pěvecká hlasová výchova (3×)19Faschingbauerová Tereza, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Ježek JaroslavŽivot je jen náhoda01:55Pěvecká hlasová výchova12Bečvářová Kristýna (ZUŠ Tachov)
Ježek JaroslavŽivot je jen náhoda02:10Pěvecká hlasová výchova13Doležal Zdeněk, Bc., DiS. (ZUŠ Rosice)
Ježek JaroslavŽivot je jen náhoda02:15Pěvecká hlasová výchova12Krebs Roman (ZUŠ Zbiroh)
Ježek JaroslavŽivot je jen náhoda02:50Pěvecká hlasová výchova13Hamřík Pavel (ZUŠ varhanická Brno)
Ježek Jaroslav, arr. M. RaichlDavid a Goliáš01:50Pěvecká hlasová výchova (4×)19Čančarová Andrea, Mgr. (ZUŠ Liberec)
Ježek Jaroslav Voskovec Jiří/Werich JanEzop a brabenec01:58Pěvecká hlasová výchova12Dobner Jaroslav (ZUŠ Slaný)
Ježek, J./ Voskovec + WerichEzop a brabenec-01:30Pěvecká hlasová výchova12Oberlová Alexandra, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary)
Ježek, J./ Voskovec + WerichŠaty dělaj člověka-01:22Pěvecká hlasová výchova13Oberlová Alexandra, DiS. (ZUŠ A. Dvořáka,Karlovy Vary)
Ježek, Voskovec, WerichPra-pra-prabába mé prabáby02:20Pěvecká hlasová výchova13Chrobáková Naděžda, Mgr. a MgA. (ZUŠ Stochov)
Ježek/Voskovec/Werich Jaroslav/Jiří/JanNebe na zemi01:50Pěvecká hlasová výchova14Šťastná Vozničková Ilona (ZUŠ Praha 5 - Stodůlky)
Ježek, Werich, Voskovec Jaroslav, Jan, JiříŠaty dělaj člověka01:40Pěvecká hlasová výchova16Drobňáková Šárka (ZUŠ Uničov)
Ježil PetrCum decorerondo01:00Pěvecká hlasová výchova (3×)19Bečková Lada, Mgr., Dis. (ZUŠ Chomutov)
Ježil PetrJak mluvit s květinamiSvlačec01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)11Lozoviuková Veronika, Mgr. (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
J. F. Fischer / J. PleskotMuzikantova písnička02:20Pěvecká hlasová výchova10Sellinger Zlatuše, DiS. (ZUŠ Kraslice)
J.Filip/M.LasicaČerešně02:20Pěvecká hlasová výchova18Jindřich Kamil, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
jihočeská lidováNestůjte mládenci01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)16Vodičková Heda (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Jihočeská lidováMůj milej mi pod okýnekm01:13Pěvecká hlasová výchova8Pávková Romana, Mgr. (ZUŠ Pozořice)
Jihočeská lidováZa tou naší stodoličkou00:32Pěvecká hlasová výchova12Hromková Veronika, Mgr. at BcA. (Základní umělecká škola Letovice)
Jihočeská lidová úprava: Blanka Chládková, Jitka SnížkováZa tou naší stodoličkou00:50Pěvecká hlasová výchova11Hrisidu Eva, DiS. (ZUŠ Otrokovice)
Jindra AlfonsDívka k rytmu zrozená01:40Pěvecká hlasová výchova10Smetanová Alena, Mgr. (ZUŠ Varnsdorf)
Jindra AlfonsDívka k rytmu zrozená01:50Pěvecká hlasová výchova14Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Jindra AlfonsDívka k rytmu zrozená02:30Pěvecká hlasová výchova18Budzáková Jitka (ZUŠ Střezina,Hradec Králové)
Jindra AlfonsDívka v rytmu zrozená01:31Pěvecká hlasová výchova15Kofroňová Markéta (ZUŠ Starý Plzenec)
Jindra AloisJsem tvůj01:54Pěvecká hlasová výchova16Honzáková Magda, Mgr. et MgA. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Jindra Jaroslav Moravec/AlfonsDívka k rytmu zrozená02:35Pěvecká hlasová výchova17Bartošová Eva, Mgr., DiS. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Jindřich J.Ten ostrožský zámek02:20Pěvecká hlasová výchova15Ambróšová Gabriela (ZUŠ V. Ambrose)
Jindřich JindřichBěží voda01:10Pěvecká hlasová výchova16Aunická Pavla (ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle)
Jindřich JindřichDéšť00:44Pěvecká hlasová výchova10Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Jindřich JindřichHdyž jsem šel vod Domažlic01:34Pěvecká hlasová výchova10Petrović Bohdan, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Jindřich JindřichHdyž sem já šel vod hubičky02:30Pěvecká hlasová výchova (2×)14Faschingbauerová Tereza, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Jindřich JindřichLoučení, loučení01:00Pěvecká hlasová výchova13Bortlová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Zábřeh)
Jindřich JindřichMá Hančičko02:00Pěvecká hlasová výchova19Hejzlarová Karolína, Dipl.um. (ZUŠ Praha 4)
Jindřich JindřichPásla husy01:35Pěvecká hlasová výchova18Jindřich Kamil, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Jindřich JindřichPásla vochčičky01:35Pěvecká hlasová výchova (2×)10Polanová Martina (ZUŠ Rakovník)
Jindřich JindřichPísnička01:00Pěvecká hlasová výchova12Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
Jindřich JindřichPísnička01:15Pěvecká hlasová výchova15Langrová Ludmila, Mgr. (ZUŠ Iši Krejčího)
Jindřich JindřichPísnička01:20Pěvecká hlasová výchova13Jirásková Marta, Mgr. (ZUŠ Hlučín)
Jindřich JindřichPísnička01:30Pěvecká hlasová výchova14Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Jindřich JindřichPísnička01:35Pěvecká hlasová výchova13Majerová Květa, Mgr. (ZUŠ Kdyně)
Jindřich JindřichProsba01:10Pěvecká hlasová výchova11Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
Jindřich JindřichUkolébavka01:15Pěvecká hlasová výchova12Pavlíková Eva, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Telč)
Jindřich JindřichUkolébavka01:20Pěvecká hlasová výchova14Vodičková Heda (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Jindřich JindřichUkolébavka01:43Pěvecká hlasová výchova18Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
Jindřich JindřichUkolébavka02:03Pěvecká hlasová výchova13Grimová Karina, Mgr. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Jindřich JindřichUspávanka01:20Pěvecká hlasová výchova14Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Jindřich JindřichUž som pochodil01:06Pěvecká hlasová výchova14Krpec Josef (ZUŠ Bruntál )
Jindřich JindřichVlaštovjička lítá01:38Pěvecká hlasová výchova16Jarošová Zdeňka (ZUŠ Třemošná)
Jindřich JindřichZelený hájové01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)14Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Jindřich JindřichZpívejte ptáčkové01:18Pěvecká hlasová výchova11Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Jiránek AloisJa do hory nepojdem01:00Pěvecká hlasová výchova14Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Jiránek AloisTeče voda, teče01:25Pěvecká hlasová výchova12Štěpánová Daniela, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Jirásek JanKudy kamKuchyňská tragedie01:07Pěvecká hlasová výchova10Balková Marie (ZUŠ Trhové Sviny)
Jirásek JanKuchyňská tragédie01:20Pěvecká hlasová výchova10Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Jirásek JanKuchyňská tragédieKudy kam00:51Pěvecká hlasová výchova13Jelen Bohuslav, BcA., DiS. (ZUŠ Vyškov)
Jirásek JanMateřídouškaKudy kam00:56Pěvecká hlasová výchova12Jelen Bohuslav, BcA., DiS. (ZUŠ Vyškov)
Jirásek JanPodzim01:05Pěvecká hlasová výchova12Černíková-Vjaclovská Lenka, Mgr. (ZUŠ Rychvald)
Jirásek JanPodzim01:40Pěvecká hlasová výchova15Grossová Zdeňka, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Jiří PavlicaMlýnek01:52Pěvecká hlasová výchova12Němcová Hana (ZUŠ Třešť)
Jiří Réda/František NavaraSkřivánek zpívá01:15Pěvecká hlasová výchova14Dostálová Lenka (ZUŠ Hlinsko)
Jiří Sternwald Pavel KoptaRozmarýnek00:55Pěvecká hlasová výchova11Taišlová Štěpánka (ZUŠ Slaný)
Jiří Vondráček Hana SorrosováLáska na sto let02:00Pěvecká hlasová výchova12Dobner Jaroslav (ZUŠ Slaný)
Jistel Josef Kainar/PetrSova houká00:49Pěvecká hlasová výchova8Bartošová Eva, Mgr., DiS. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Jistel P.Žabka a kytara02:24Pěvecká hlasová výchova8Bečková Lada, Mgr., Dis. (ZUŠ Chomutov)
Jistel PetrCvrček01:15Pěvecká hlasová výchova (2×)8Uhlíř Miroslav (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Jistel PetrNaše máma00:55Pěvecká hlasová výchova (2×)8Uhlíř Miroslav (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Jistel PetrNotám diví se nám klouček01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)10Martanová Lenka (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Jistel PetrNoty01:03Pěvecká hlasová výchova10Braunová Ľubica (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Jistel PetrNoty01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)9Pražáková Dana, Mgr. (ZUŠ Svitavy)
Jistel PetrSpi ,panenko má02:39Pěvecká hlasová výchova8Hanušová Šárka (ZUŠ Cvikov)
Jistel PetrV zoologické zahradě01:10Pěvecká hlasová výchova8Schwalbová Lucie, Dis. (ZUŠ Aš)
Jistel PetrŽabka a kytara01:30Pěvecká hlasová výchova8Červinková Jana, dipl. um. (ZUŠ Litoměřice)
Jobim Antonio CarlosHow insensitive01:54Pěvecká hlasová výchova16Kroftová Daniela (ZUŠ Zruč nad Sázavou)
Joel BillyNew York State of Mind04:20Pěvecká hlasová výchova20Pustějovská Monika (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
John EltonŽivot proudí02:57Pěvecká hlasová výchova16Šimůnek Jan, DiS. (ZUŠ Přeštice)
Josef KrčekNepořádný krtek01:00Pěvecká hlasová výchova7Procházková Olga, MgA. (ZUŠ Javorník)
Josef ŘíhaZamotaná písnička02:05Pěvecká hlasová výchova (2×)11Veselá Václava, Mgr. (ZUŠ Volyně)
Joseph HaydnStvoření světaárie Gabriela05:03Pěvecká hlasová výchova18Petrovićová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jihlava)
J.Šlitr/ J.SuchýŠtudent s rudýma ušima03:40Pěvecká hlasová výchova15Horáček Michal, dipl.um. (ZUŠ Trutnov)
J. Uhlíř Z. SvěrákKdyž se zamiluje kůň02:00Pěvecká hlasová výchova12Šťastná Dana, MgA. (ZUŠ Znojmo)
Jurkovič PavelBota, bota, bota00:44Pěvecká hlasová výchova9Čoudková Klára, Dis. (ZUŠ Žatec)
Jurkovič PavelByla jedna Káča01:10Pěvecká hlasová výchova8Svobodová Blanka, DiS. (ZUŠ Český Brod)
Jurkovič PavelByla jedna Káča01:20Pěvecká hlasová výchova6Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Jurkovič PavelCo je v lese01:15Pěvecká hlasová výchova11Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Jurkovič PavelCo je v pohádce01:25Pěvecká hlasová výchova9Čoudková Klára, Dis. (ZUŠ Žatec)
Jurkovič PavelCo mám doma02:00Pěvecká hlasová výchova12Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Jurkovič PavelČert a Káča01:25Pěvecká hlasová výchova7Bečková Lada, Mgr., Dis. (ZUŠ Chomutov)
Jurkovič PavelČervená Karkulka00:35Pěvecká hlasová výchova9Grossová Zdeňka, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Jurkovič PavelDárky01:20Pěvecká hlasová výchova11Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Jurkovič PavelDračí trampoty00:55Pěvecká hlasová výchova9Dušíková Monika (ZUŠ Praha 4)
Jurkovič PavelDračí trampoty01:00Pěvecká hlasová výchova10Pavlů Ivana, BcA. (ZUŠ Mikulov)
Jurkovič PavelDračí trampoty01:28Pěvecká hlasová výchova13Durczaková Jana (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
Jurkovič PavelEj, Janku, Janíčku00:43Pěvecká hlasová výchova (2×)18Matoušková Eva, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Jurkovič PavelHádanka-Rosa01:10Pěvecká hlasová výchova11Jirglová Milada (ZUŠ Praha 10 - Hostivař)
Jurkovič PavelHaló, pane malíři01:50Pěvecká hlasová výchova11Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Jurkovič PavelJak se počítají koťataCo mě baví01:05Pěvecká hlasová výchova9Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Jurkovič PavelJak se počítají koťataStudánka01:05Pěvecká hlasová výchova11Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Jurkovič PavelJak si kdo zpívá01:30Pěvecká hlasová výchova9Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Jurkovič PavelJak si kdo zpívá02:20Pěvecká hlasová výchova10Čoudková Klára, DiS. (ZUŠ Klementa Slavického)
Jurkovič PavelKašpárek se vrací z pekla01:00Pěvecká hlasová výchova8Pavlíková Eva, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Telč)
Jurkovič PavelK čemu jsou holky na světě00:50Pěvecká hlasová výchova9Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Jurkovič PavelKde bydlí sníh01:30Pěvecká hlasová výchova8Švimberský Martin, DiS. (ZUŠ Třemošná)
Jurkovič PavelKocour v botách01:05Pěvecká hlasová výchova8Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Jurkovič PavelKočičí písnička o čarovné vůni01:33Pěvecká hlasová výchova9Bednářová Jana (ZUŠ Přelouč)
Jurkovič PavelKočičí písnička o čarovné vůni02:06Pěvecká hlasová výchova11Jurčíková Yvona, MgA. (ZUŠ Šumperk)
Jurkovič PavelKočičí písnička o čarovné vůni02:10Pěvecká hlasová výchova12Tříska Václav (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Jurkovič PavelKomár klarinetista00:30Pěvecká hlasová výchova9Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Jurkovič PavelKytka masožravá a cvrček01:15Pěvecká hlasová výchova7Chrobáková Naděžda, Mgr. a MgA. (ZUŠ Stochov)
Jurkovič PavelLesní studánka01:30Pěvecká hlasová výchova10Mencnerová Magdalena (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Jurkovič PavelLiščí mazurka01:10Pěvecká hlasová výchova8Radačovská Kristýna, Mgr. (ZUŠ Stříbro)
Jurkovič PavelMasožravá kytka00:50Pěvecká hlasová výchova10Kubátová Šišková Petra, Bc. (ZUŠ Dolní Újezd)
Jurkovič PavelNevídáno, neslýcháno01:00Pěvecká hlasová výchova10Potůčková Šárka (ZUŠ Dobruška)
Jurkovič PavelO Červené Karkulce00:38Pěvecká hlasová výchova10Horáčková Eva, Mgr. (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Jurkovič PavelPáni kluci00:45Pěvecká hlasová výchova9Čoudková Klára, DiS. (ZUŠ Klementa Slavického)
Jurkovič PavelStudánka00:55Pěvecká hlasová výchova14Synková Kateřina, Mgr. Bc. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Jurkovič PavelStudánka01:00Pěvecká hlasová výchova9Bednářová Jana (ZUŠ Přelouč)
Jurkovič PavelStudánka01:10Pěvecká hlasová výchova9Tvarůžková Marcela (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Jurkovič PavelTancovala v lese víla00:43Pěvecká hlasová výchova10Sluková Kateřina, Mgr. (ZUŠ Pelhřimov)
Jurkovič PavelVsadili se srnci00:52Pěvecká hlasová výchova8Richter Musilová Oldřiška, Mgr. (ZUŠ Dobřichovice)
Jurkovič PavelZamilovaná00:50Pěvecká hlasová výchova10Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Jurkovič PavelZamilovaná01:00Pěvecká hlasová výchova11Flígrová Petra (ZUŠ Opočno)
Jurkovič PavelZa pár mňouků00:55Pěvecká hlasová výchova12Bortlová Tereza, Mgr., DiS. (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Jurkovič PavelZa pár mňouků01:00Pěvecká hlasová výchova13Honzáková Magda, Mgr. et MgA. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Jurkovič PavelZa pár mňouků01:10Pěvecká hlasová výchova12Prudilová Pavlína, Mgr. (ZUŠ Opočno)
Jurkovič PavelZa pár mňouků01:16Pěvecká hlasová výchova10Brýdová Marcela (ZUŠ Louny)
Jurkovič PavelZa pár mňouků01:47Pěvecká hlasová výchova10Loziášová Zuzana, Mgr. (ZUŠ varhanická Brno)
Jurkovič Pavel, Čtvrtek VáclavMěsíce02:09Pěvecká hlasová výchova13Čechovská Kateřina, Bc. (ZUŠ Ořechov)
Jurkovič Pavel, Žáček JiříPísnička pro píšťalku01:00Pěvecká hlasová výchova9Andrášková Lucie, DiS. (ZUŠ Nové Strašecí)
Jurkovič PeavelKupte strunu01:50Pěvecká hlasová výchova8Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Jurkovič, Žáček Pavel, JiříMalovaná pohádka01:02Pěvecká hlasová výchova9Krymová Oldřiška, Bc. (ZUŠ Klášterec nad Ohří)
Jurovský ŠimonPovej, vetrík, povej02:02Pěvecká hlasová výchova14Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Kačo TomášRovav02:30Pěvecká hlasová výchova14Badura Tomáš, Mgr. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Kaempfert BertDlouhá bílá noc02:20Pěvecká hlasová výchova15Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
Kaempfert BertDlouhá bílá noc03:02Pěvecká hlasová výchova19Vacek Miroslav, Bc. (ZUŠ Přeštice)
Kaempfert BertStrangers in the night02:00Pěvecká hlasová výchova18Závodná Martina (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Kainar JosefBledej gentleman03:10Pěvecká hlasová výchova14Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Kainar JosefČerná kára01:26Pěvecká hlasová výchova15Křístková Monika, Bc. (ZUŠ B.Smetany,Karviná - Mizerov)
Kainar JosefČerná kára02:13Pěvecká hlasová výchova14Feiferlíková Romana, Mgr. et Mgr., Ph.D. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Kainar JosefFlanderská píseň02:00Pěvecká hlasová výchova14Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Kainar JosefO starém muži01:55Pěvecká hlasová výchova13Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Kainar JosefO starém muži02:00Pěvecká hlasová výchova17Švimberský Martin, DiS. (ZUŠ Třemošná)
Kainar JosefO starém muži02:40Pěvecká hlasová výchova18Válková Lucie (ZUŠ Zlín)
Kainar JosefStarý muž02:40Pěvecká hlasová výchova12Monczková Martina (ZUŠ Petřvald)
Kainar JosefSvatá válka02:55Pěvecká hlasová výchova17Míčová Denisa, Bc., Dis. (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Kalabis ViktorAlbum lidových písníBeskyde,beskyde00:55Pěvecká hlasová výchova10Kůsová Markéta, Mgr. (ZUŠ Kralovice)
Kalabis ViktorAlbum lidových písníJá nechci žádného00:50Pěvecká hlasová výchova12Kůsová Markéta, Mgr. (ZUŠ Plasy)
Kalabis ViktorAlbum lidových písníOkolo Třeboně01:00Pěvecká hlasová výchova10Dvořáková Markéta (ZUŠ Jana Štursy,Nové Město na Moravě)
Kalabis ViktorBouřka00:50Pěvecká hlasová výchova10Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Kalabis ViktorBouřka00:55Pěvecká hlasová výchova9Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Kalabis ViktorBouřka01:02Pěvecká hlasová výchova12Sychrovská Jana (ZUŠ Slatiňany)
Kalabis ViktorČerné oči01:00Pěvecká hlasová výchova12Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Kalabis ViktorČerné oči01:18Pěvecká hlasová výchova11Kašparová Zdeňka, Bc. (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Kalabis Viktorčerné oči, jděte spát02:00Pěvecká hlasová výchova11Hubálková Bártová Romana, Mgr. (ZUŠ Česká Lípa)
Kalabis ViktorČerné oči, jděte spát00:50Pěvecká hlasová výchova11Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Kalabis ViktorČerné oči, jděte spát01:35Pěvecká hlasová výchova8Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Kalabis ViktorČerné oči, jděte spát01:50Pěvecká hlasová výchova11Aunická Pavla (ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle)
Kalabis ViktorJá nechci žádného00:30Pěvecká hlasová výchova10Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Kalabis ViktorJá nechci žádného00:30Pěvecká hlasová výchova16Bendová Hana (ZUŠ Pacov)
Kalabis ViktorJá nechci žádného00:35Pěvecká hlasová výchova10Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Kalabis ViktorJá nechci žádného00:40Pěvecká hlasová výchova9Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Kalabis ViktorJá nechci žádného00:49Pěvecká hlasová výchova13Bednářová Jana (ZUŠ Přelouč)
Kalabis ViktorJen mně, dudáčku01:15Pěvecká hlasová výchova12Hubálková Bártová Romana, Mgr. (ZUŠ Česká Lípa)
Kalabis ViktorJen mně dudáčku, zadudej00:44Pěvecká hlasová výchova10Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Kalabis ViktorJen mně, dudáčku, zadudej00:55Pěvecká hlasová výchova11Bendová Hana (ZUŠ Pacov)
Kalabis ViktorKde ty jedeš, můj Janíčku01:10Pěvecká hlasová výchova13Nováková Ludmila (ZUŠ Klobouky u Brna)
Kalabis ViktorKonopa, konopa01:40Pěvecká hlasová výchova15Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Kalabis ViktorMáminy oči00:40Pěvecká hlasová výchova9Frydrychová Daniela, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Kalabis ViktorMáminy oči01:20Pěvecká hlasová výchova8Škvařilová Hana, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Kalabis ViktorMuzikanti co děláte?02:00Pěvecká hlasová výchova10Ernestová Květuše (ZUŠ Hořovice)
Kalabis ViktorMuzikanti, co děláte00:40Pěvecká hlasová výchova12Lhotská Drahomíra, Mgr. (ZUŠ Nýrsko)
Kalabis ViktorMuzikanti, co děláte00:50Pěvecká hlasová výchova17Matošková Eva, MgA. (ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany)
Kalabis ViktorMuzikanti, co děláte00:58Pěvecká hlasová výchova10Kročová Marta (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Kalabis ViktorMuzikanti, co děláte01:00Pěvecká hlasová výchova12Proklová Galina, Mgr. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Kalabis ViktorMuzikanti, co děláte01:00Pěvecká hlasová výchova13Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Kalabis ViktorMuzikanti,co děláte?01:10Pěvecká hlasová výchova12Kofroňová Markéta (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Kalabis ViktorMuzikanti, co děláte(úpr.)00:35Pěvecká hlasová výchova11Neuwirthová Helena (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Kalabis ViktorNámořnická01:15Pěvecká hlasová výchova10Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
Kalabis ViktorOkolo Třeboně00:53Pěvecká hlasová výchova9Kašparová Zdeňka, Bc. (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Kalabis ViktorOkolo Třeboně00:58Pěvecká hlasová výchova12Prokopiusová Květoslava (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Kalabis ViktorOkolo Třeboně01:03Pěvecká hlasová výchova9Bednářová Jana (ZUŠ Přelouč)
Kalabis ViktorOkolo Třeboně01:05Pěvecká hlasová výchova9Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Kalabis ViktorOkolo Třeboně01:05Pěvecká hlasová výchova11Bendová Hana (ZUŠ Pacov)
Kalabis ViktorOkolo Třeboně01:10Pěvecká hlasová výchova9Friedlová Renata (ZUŠ Louny)
Kalabis ViktorOkolo Třeboně01:10Pěvecká hlasová výchova10Proklová Galina, Mgr. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Kalabis ViktorOkolo Třeboně01:18Pěvecká hlasová výchova13Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Kalabis ViktorOkolo Třeboně01:23Pěvecká hlasová výchova12Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Kalabis ViktorPridi , Janík premilený00:55Pěvecká hlasová výchova16Matošková Eva, MgA. (ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany)
Kalabis ViktorPridi, Janík premilený01:02Pěvecká hlasová výchova16Grúzová Eva, Mgr. (ZUŠ Zábřeh)
Kalabis ViktorPrídi, Janík premileny01:00Pěvecká hlasová výchova14Martanová Lenka (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Kalabis ViktorPrídi Janík premilený00:57Pěvecká hlasová výchova10Kročová Marta (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Kalabis ViktorPrídi Janík premilený01:00Pěvecká hlasová výchova12Čapajková Danuše (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Kalabis ViktorPrídi, Janík premilený00:50Pěvecká hlasová výchova14Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Kalabis ViktorPrijdi Janík00:56Pěvecká hlasová výchova13Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Kalabis ViktorStojí hruška01:05Pěvecká hlasová výchova13Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Kalabis ViktorStojí hruška v oudolí01:00Pěvecká hlasová výchova11Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Kalabis ViktorStojí hruška v oudolí01:00Pěvecká hlasová výchova12Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Kalabis ViktorStojí hruška v oudolí01:27Pěvecká hlasová výchova14Marková Ivana (ZUŠ Rosice)
Kalabis ViktorTeče voda proti vodě00:55Pěvecká hlasová výchova13Hubálková Bártová Romana, Mgr. (ZUŠ Česká Lípa)
Kalabis ViktorTeče voda proti vodě01:05Pěvecká hlasová výchova17Bendová Hana (ZUŠ Pacov)
Kalabis ViktorU panského dvora01:30Pěvecká hlasová výchova12Sabadáš Michal, dipl.um. (ZUŠ B. Kozánka, Přerov)
Kalabis ViktorU panského dvora(úpr.)00:45Pěvecká hlasová výchova11Neuwirthová Helena (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Kalabis ViktorVlaštovčí00:40Pěvecká hlasová výchova8Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Kalabis ViktorVyletěla holuběnka01:00Pěvecká hlasová výchova10Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Kalabis ViktorVyletěli dva holoubci01:14Pěvecká hlasová výchova13Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Kalabis ViktorVyletěli dva holoubci01:38Pěvecká hlasová výchova14Knechtlová Lenka, dipl. um. (ZUŠ Mělník, příspěvková organizace)
Kalábis ViktorPrijdi Janik premileny01:20Pěvecká hlasová výchova14Schwalbová Lucie, Dis. (ZUŠ Aš)
Kalous StanislavKouzla a čáry01:28Pěvecká hlasová výchova9Klán Daniel (ZUŠ Slaný)
kancionál Slavíček rajskýČlověče, nevěř světu01:30Pěvecká hlasová výchova (3×)17Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Kander JohnAll that jazz03:50Pěvecká hlasová výchova (2×)20Ondrejková Alice, Mgr., Ph.D. (SZUŠ A.R.K. Music, Brno)
Kander JohnAll the jazz03:09Pěvecká hlasová výchova16Palcová Eliška, Dipl.um. (ZUŠ Kamenice nad Lipou)
Kander JohnNowadays01:50Pěvecká hlasová výchova15Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
KánonKdyž zima sílu ztrácí00:45Pěvecká hlasová výchova (3×)15Bursová Simona, DiS. (ZUŠ Benešov)
Kaprálová VítězslavaKoleda milostná01:35Pěvecká hlasová výchova20Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Kardoš DeziderMilá moja, coś dumala02:45Pěvecká hlasová výchova20Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Kardoš DeziderPrečo kamaráti00:40Pěvecká hlasová výchova12Slováková Petra (ZUŠ Vsetín)
Karel BendlSkřivánek01:37Pěvecká hlasová výchova11Milotová Eliška, MgA. (ZUŠ A. Voborského,Praha 4)
Karel Bendl Josef Václav SládekŽežulka01:10Pěvecká hlasová výchova11Taišlová Štěpánka (ZUŠ Slaný)
Karel HábaNejmenším zpěváčkůmČarodějnice01:40Pěvecká hlasová výchova10Třeštíková Michaela, DiS. (ZUŠ Jirkov)
Karel HábaPyšný hříbeček01:26Pěvecká hlasová výchova10Krejčiříková Miluše (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Karel SvobodaJsi můj pán03:12Pěvecká hlasová výchova16Petrovićová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jihlava)
Karel SvobodaMůj Monte Cristo02:32Pěvecká hlasová výchova14Petrovićová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jihlava)
Karez MiladaJak šla Madla do divadla01:05Pěvecká hlasová výchova10Kašparová Zdeňka, Bc. (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Karez MiladaJe to datel, nebo strakapoud?01:00Pěvecká hlasová výchova9Kašparová Zdeňka, Bc. (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Karez MiladaVrtulka01:37Pěvecká hlasová výchova9Kašparová Zdeňka, Bc. (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Karpíšek MilanKlokani01:00Pěvecká hlasová výchova10Horáčková Eva, Mgr. (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Karpíšek Milan BenediktLidojedská00:58Pěvecká hlasová výchova10Skalová Eva, Mgr. (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Karpíšek Milan BenediktSova a sovice01:30Pěvecká hlasová výchova11Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
Karpíšek Milan BenediktŽirafy01:30Pěvecká hlasová výchova8Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
Kasal JanOkolo Brezové02:30Pěvecká hlasová výchova14Kolář Milan, MgA. (ZUŠ Benátky nad Jizerou)
Kavka ArnoštSupi01:40Pěvecká hlasová výchova12Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Kdyby byl Bavorov lidoválidová01:05Pěvecká hlasová výchova11Habernal Vít, BcA. (ZUŠ Hlučín)
Kenedy JimmyMůj pláč02:11Pěvecká hlasová výchova14Pávková Romana, Mgr. (ZUŠ Pozořice)
Kerndlová TerezaJá chci jen to, co chci02:50Pěvecká hlasová výchova15Vilimovský Lukáš (ZUŠ Vlašim)
Kern JeromeCant help lavingthat man02:40Pěvecká hlasová výchova24Tesaříková Gabriela, Mgr. (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Kern JeromeLoď komediantůJá zas jen jeho ráda mám01:55Pěvecká hlasová výchova18Veselá Miroslava, DiS. (První soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice)
Kern JeromeShow BoatCan´t help lovin´dat Man02:35Pěvecká hlasová výchova20Fišerová Dagmar (ZUŠ Tišnov)
Kienlen Johann ChristophPlaná růže02:10Pěvecká hlasová výchova11Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Kienlen Johann ChristophPlaná růže02:15Pěvecká hlasová výchova14Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
King ChatSay something03:55Pěvecká hlasová výchova (2×)18Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Kjui César AntonovičSocha01:20Pěvecká hlasová výchova20Bendová Hana (ZUŠ Pacov)
Kjuj C.A.Album ruských klasikůSocha01:15Pěvecká hlasová výchova17Poláchová Věra (ZUŠ Turnov)
Kjuj CesarSocha01:15Pěvecká hlasová výchova15Grossová Zdeňka, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Kjuj CésarSocha01:00Pěvecká hlasová výchova15Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Kjuj Cesar AntonovičCarskoselskaja statuja00:53Pěvecká hlasová výchova20Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Kjuj Cesar AntonovičSocha01:00Pěvecká hlasová výchova18Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Kjuj Cesar AntonovičSocha01:05Pěvecká hlasová výchova15Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Kjuj Cesar AntonovičSocha01:09Pěvecká hlasová výchova16Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Kjuj Cesar AntonovičSocha01:20Pěvecká hlasová výchova15Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Turnov)
Kjuj César AntonovičSocha00:54Pěvecká hlasová výchova17Matušínská Karin, Mgr. (ZUŠ B.Martinů)
Kjuj César AntonovičSocha00:55Pěvecká hlasová výchova16Parohová Dagmar, Mgr. (ZUŠ Kladno 5. května)
Kjuj César AntonovičSocha01:00Pěvecká hlasová výchova19Machková Jana, Mgr. (ZUŠ R. A. Dvorského,Dvůr Králové nad Labem)
Kjuj César AntonovičSocha01:06Pěvecká hlasová výchova13Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Kjuj César AntonovičSocha01:15Pěvecká hlasová výchova20Francková Drahomíra, Mgr. (ZUŠ, Třebechovice pod Orebem)
Kjuj César AntonovičSocha01:28Pěvecká hlasová výchova17Zejfartová Lucie, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Kjuj Cezar AntonovičSocha01:05Pěvecká hlasová výchova16Aunická Pavla (ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle)
Kjuj Cezar AntonovičSocha01:10Pěvecká hlasová výchova14Kudlíková Eva (ZUŠ Břeclav)
Kjuj Cezar AntonovičSochaPíseň01:10Pěvecká hlasová výchova17Kovářová Helena (ZUŠ Jilemnice)
Klapil PavelStarosti s muzikou01:07Pěvecká hlasová výchova7Bečková Lada, Mgr., Dis. (ZUŠ Chomutov)
Klazar JosefKouzelný klíček02:25Pěvecká hlasová výchova16Prokopiusová Květoslava (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Klementová DadaŽivot je muzikál01:55Pěvecká hlasová výchova15Borková Jana, Mgr. (ZUŠ G.Mahlera)
Klempíř JaromírDivadlo01:35Pěvecká hlasová výchova10Studená Veronika, Mgr., DiS. (ZUŠ Louny)
Klipec MilanTáto chystej rákosku01:19Pěvecká hlasová výchova11Turčanová Lenka, MgA. (ZUŠ Šlapanice)
Klusák JiříEšče sa vás, má mamičko00:51Pěvecká hlasová výchova14Kantorová Zuzana, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Klusák VáclavMoje milé premilené jahody01:17Pěvecká hlasová výchova14Friedbergová Eva, Mgr. (ZUŠ A. Muchy,Ivančice)
Klusák VladimírA tam dolu k Dunaju01:23Pěvecká hlasová výchova9Jelínková Anna, MgA. Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Klusák VladimírEšče sa vás, má mamičko01:30Pěvecká hlasová výchova14Jelínková Anna, MgA. Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Klusák VladimírHleďte ju, hleďte00:55Pěvecká hlasová výchova19Nováková Ludmila (ZUŠ Klobouky u Brna)
Klusák VladimírHleďte ju, hleďte01:00Pěvecká hlasová výchova17Červinková Jana, dipl. um. (ZUŠ Litoměřice)
Klusák VladimírJa, dolina, dolina01:00Pěvecká hlasová výchova12Jiráková Kateřina, MgA. (ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna)
Klusák VladimírJa, dolina, dolina01:45Pěvecká hlasová výchova13Nováková Ludmila (ZUŠ Klobouky u Brna)
Klusák VladimírJezdili formani01:40Pěvecká hlasová výchova18Keferová Hana (ZUŠ Žerotín)
Klusák VladimírJezdili formani01:42Pěvecká hlasová výchova15Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Klusák VladimírJezdili formani02:10Pěvecká hlasová výchova15Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
Klusák VladimírKaterinko, staň hore01:25Pěvecká hlasová výchova16Aunická Pavla (ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle)
Klusák VladimírKebych mala keby01:30Pěvecká hlasová výchova13Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Klusák VladimírMoje milé, premilené jahody01:10Pěvecká hlasová výchova11Fišerová Dagmar (ZUŠ Tišnov)
Klusák VladimírSedí sokol01:00Pěvecká hlasová výchova18Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Klusák VladimírS pravéj strany hája01:35Pěvecká hlasová výchova13Jiráková Kateřina, MgA. (ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna)
Klusák VladimírS pravéj strany hája02:15Pěvecká hlasová výchova16Houšková Marie, Mgr. (ZUŠ Františka Stupky)
Klusák VladimírTichá voda do Dunajka padala01:15Pěvecká hlasová výchova20Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Klusák VladimírTichá voda do Dunajka padalaPíseň01:30Pěvecká hlasová výchova16Kovářová Helena (ZUŠ Jilemnice)
Klusák Vladimír (upr.)Slovácké písněMoje milé premilené jahody00:39Pěvecká hlasová výchova11Fraus Jan, Mgr. (ZUŠ Rokycany)
Klus TomášSlyším své srdce bít01:30Pěvecká hlasová výchova15Švimberský Martin, DiS. (ZUŠ Třemošná)
Knab ArminLöwenzahn01:44Pěvecká hlasová výchova (3×)22Surovík Josef (ZUŠ Morava,Zlín)
Knechtová KatarínaMoj Bože02:48Pěvecká hlasová výchova16Kroftová Daniela (ZUŠ Zruč nad Sázavou)
Kočev MatějPředla babka02:05Pěvecká hlasová výchova (3×)13Nováková Ludmila (ZUŠ Klobouky u Brna)
Kočev MatějPředla babka02:20Pěvecká hlasová výchova (2×)16Drobňáková Šárka (ZUŠ Uničov)
Kočí PavelPas00:50Pěvecká hlasová výchova11Palcová Eliška, Dipl.um. (ZUŠ Kamenice nad Lipou)
Kočí PřemyslAgnus dei02:00Pěvecká hlasová výchova (4×)19Bendová Hana (ZUŠ Pacov)
Kočí PřemyslBeruška01:22Pěvecká hlasová výchova11Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Kočí PřemyslBeruška01:28Pěvecká hlasová výchova8Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Kočí PřemyslCvrček01:38Pěvecká hlasová výchova7Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Kočí PřemyslCvrček01:38Pěvecká hlasová výchova9Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Kočí PřemyslHad01:10Pěvecká hlasová výchova13Mencnerová Magdalena (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Kočí PřemyslKoncert v kuchyni01:35Pěvecká hlasová výchova11Musilová Petra, DiS. (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Kočí PřemyslMaminka zas nakupuje01:56Pěvecká hlasová výchova12Durczaková Jana (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
Kočí PřemyslMedvíďátko00:45Pěvecká hlasová výchova (2×)12Uhlíř Miroslav (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Kočí PřemyslMyší útěk02:25Pěvecká hlasová výchova12Roudnická Libuše, Mgr. (ZUŠ Semily, p. o.)
Kočí PřemyslPadají kapky02:50Pěvecká hlasová výchova (2×)16Hofmannová Lucie, Mgr. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Kočí PřemyslPanenka01:30Pěvecká hlasová výchova9Hubálková Bártová Romana, Mgr. (ZUŠ Česká Lípa)
Kočí PřemyslŽelví potíže02:10Pěvecká hlasová výchova11Kolář Milan, MgA. (ZUŠ Benátky nad Jizerou)
Kohoutek CtiradChodí kněz po dvore01:17Pěvecká hlasová výchova23Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Kohoutek CtiradZasela sem bazaličku02:07Pěvecká hlasová výchova18Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Kohoutek CtiradZasela sem bazaličku02:15Pěvecká hlasová výchova19Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Kohoutová HelenaVěrný hlídač01:40Pěvecká hlasová výchova15Borková Jana, Mgr. (ZUŠ G.Mahlera)
Kohoutová HelenaVěrný hlídač02:10Pěvecká hlasová výchova11Kynclová Petra, Mgr. (ZUŠ Fr. Drdly,Žďár nad Sázavou)
Kolaříková IvonaMůj milej mi pod okýnkem00:50Pěvecká hlasová výchova (2×)18Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Kolaříková IvonaPíseň je lék02:55Pěvecká hlasová výchova12Paličková Božena, Mgr. (ZUŠ Bohumín - Nový Bohumín)
Kolaříková IvonaPod oknem01:40Pěvecká hlasová výchova11Pospiechová Renáta (ZUŠ Bohumín - Nový Bohumín)
koledaVím, háječek01:41Pěvecká hlasová výchova16Červená Martina, Mgr. (ZUŠ Říčany)
Komenský J. A. , arr. Felix ZrnoSpi, mé malé poupě01:14Pěvecká hlasová výchova11Čančarová Houfková Andrea, Mgr. (ZUŠ Liberec)
Komenský Jan AmosSpi mé malé poupě00:50Pěvecká hlasová výchova (2×)14Jacobsová Jitka (ZUŠ Telč)
Konvalinka KarelDudák00:50Pěvecká hlasová výchova14Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Konvalinka KarelHorácké písněDyž sem šel okolo vrat02:05Pěvecká hlasová výchova11Dvořáková Markéta (ZUŠ Jana Štursy,Nové Město na Moravě)
Konvalinka KarelHorácké písněNad Tasovem02:45Pěvecká hlasová výchova17Dvořáková Markéta (ZUŠ Jana Štursy,Nové Město na Moravě)
Konvalinka KarelHorácké písněTřikrát sem pole oral01:10Pěvecká hlasová výchova15Dvořáková Markéta (ZUŠ Jana Štursy,Nové Město na Moravě)
Konvalinka KarelJabloňka00:58Pěvecká hlasová výchova12Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Konvalinka KarelKed´ som byl malúčky01:15Pěvecká hlasová výchova13Mencnerová Magdalena (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Konvalinka KarelKeď som byl malúčkyPesničky pre všetkých00:55Pěvecká hlasová výchova13Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Konvalinka KarelMilošek budí01:01Pěvecká hlasová výchova12Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Konvalinka KarelPaleček01:20Pěvecká hlasová výchova9Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Libčice nad Vltavou)
Konvalinka KarelPovězte mi, matičko má01:45Pěvecká hlasová výchova9Štolová Kateřina (ZUŠ Louny)
Konvalinka KarelPovídám, povídám...01:02Pěvecká hlasová výchova12Kubálková Věra (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Konvalinka KarelSlunečkaKeď som byl malúčky01:10Pěvecká hlasová výchova11Dvořáková Markéta (ZUŠ Jana Štursy,Nové Město na Moravě)
Konvalinka KarelTrpaslík00:30Pěvecká hlasová výchova (3×)18Marková Ivana (ZUŠ Rosice)
Konvalinka KarelTy kluku pytlíku01:10Pěvecká hlasová výchova12Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Konvalinka KarelUkolébavka01:35Pěvecká hlasová výchova12Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Konvalinka KarelUkolébavka02:15Pěvecká hlasová výchova13Dvořáková Michaela, Mgr. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Konvalinka KarelVe mlýně00:45Pěvecká hlasová výchova14Szendiuchová Markéta, MgA. (ZUŠ Veveří 133, Brno)
Konvalinka KarelVstávej, vstávej, děťátko!00:35Pěvecká hlasová výchova10Ronešová Jiřina, DiS. (ZUŠ Nejdek)
Kopáček + Mangl JaroslavJezdím bez nehod01:30Pěvecká hlasová výchova14Oslzlá Jana, Mgr. (ZUŠ Hustopeče)
Kopa RichardIšla Marína00:55Pěvecká hlasová výchova13Honzáková Magda, Mgr. et MgA. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Kopa RichardKopřivnické písničkyLaštuvěnka švitera01:15Pěvecká hlasová výchova14Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Kopa RichardLepší s mladým01:35Pěvecká hlasová výchova16Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Kopřiva Karel BlažejSalve Regina02:51Pěvecká hlasová výchova (2×)14Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Korbař LDěvčátko bosý01:00Pěvecká hlasová výchova10Čermáková Daniela, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Korbař LeopoldDěvčátko bosý01:30Pěvecká hlasová výchova12Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Korbař LeopoldHm, hm02:46Pěvecká hlasová výchova (3×)19Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Korbař LeopoldKdyby sis oči vyplakala01:25Pěvecká hlasová výchova14Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Korbař LeopoldMůj rytíř01:36Pěvecká hlasová výchova14Loutocká Dagmar (ZUŠ Ostrava - Poruba)
Korbař LeopoldMůj rytíř umí pohádky01:20Pěvecká hlasová výchova13Šmardová Hana (ZUŠ Oslavany)
Korbař LeopoldMůj rytíř umí pohádky01:50Pěvecká hlasová výchova13Ambróšová Gabriela (ZUŠ V. Ambrose)
Korbař LeopoldMůj rytíř umí pohádky01:50Pěvecká hlasová výchova13Zápecová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jeseník)
Korbař LeopoldMůj rytíř umí pohádky01:50Pěvecká hlasová výchova15Zápecová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jeseník)
Korbař LeopoldMůj rytíř umí pohádky01:50Pěvecká hlasová výchova17Beťáková Anna (ZUŠ Jeseník)
Korbař LeopoldMůj rytíř umí pohádky01:57Pěvecká hlasová výchova17Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Korbař LeopoldMůj rytíř umí pohádky02:00Pěvecká hlasová výchova11Blahová Daniela, Bc. (ZUŠ Konice)
Korbař LeopoldMůj rytíř umí pohádky02:00Pěvecká hlasová výchova15Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Korbař LeopoldMůj rytíř umí pohádky02:00Pěvecká hlasová výchova15Svaková Lenka (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Korbař LeopoldMůj rytíř umí pohádky02:04Pěvecká hlasová výchova14Vašíčková Irena, Mgr. (ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno)
Korbař LeopoldMůj rytíř umí pohádky02:04Pěvecká hlasová výchova15Vašíčková Irena, Mgr. (ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno)
Korbař LeopoldMůj rytíř umí pohádky02:10Pěvecká hlasová výchova12Hůlová Marie, Dis. (ZUŠ Kaplice)
Korbař LeopoldPísničky pro dětiMůj rytíř umí pohádky02:00Pěvecká hlasová výchova12Ichová Jana, Mgr. (ZUŠ F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí)
Korbář LeopoldMůj rytíř umí pohádky01:10Pěvecká hlasová výchova12Gaidošová Ida, MgA. (ZUŠ B.Martinů)
Korbář LeopoldMůj rytíř umí pohádky01:20Pěvecká hlasová výchova10Schönová Kateřina, MgA. (ZUŠ Bučovice)
Korbář LeopoldMůj rytíř umí pohádky02:10Pěvecká hlasová výchova13Hejlová Eva (ZUŠ Ostrava - Petřkovice)
Kosma JosephLes Feuilles Mortes02:30Pěvecká hlasová výchova18Koželuhová Tereza, Bc. (ZUŠ Bedřicha Smetany,Plzeň)
Kosma JosephSpadané listí02:00Pěvecká hlasová výchova12Hůlová Marie, Dis. (ZUŠ Kaplice)
Kosma JosephSpadané listí02:44Pěvecká hlasová výchova19Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
Košťál ArnoštNa řečickym rynku00:45Pěvecká hlasová výchova (3×)16Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Košťál ErnoZasmála se ježibaba00:40Pěvecká hlasová výchova13Sedláčková Jana (ZUŠ Město Albrechtice)
Kotrč IvanTam,kam chodí vítr spát01:55Pěvecká hlasová výchova13Badura Tomáš, Mgr. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Kovacs JaroslavBarušce02:00Pěvecká hlasová výchova10Kovacs Jaroslav (ZUŠ Česká Lípa)
Kovaříček FrantišekPovídajó lidi01:10Pěvecká hlasová výchova18Francková Drahomíra, Mgr. (ZUŠ, Třebechovice pod Orebem)
Kovář OtakarČerná kočka01:55Pěvecká hlasová výchova11Kolář Milan, MgA. (ZUŠ Benátky nad Jizerou)
Kovařovic KarelPtáče00:40Pěvecká hlasová výchova15Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
Kovařovic KarelPtáče00:50Pěvecká hlasová výchova16Tichá Ilona, dipl.um. (ZUŠ Krnov)
Kovařovic KarelPtáče01:35Pěvecká hlasová výchova11Dolejší Anna (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Kozderka LadislavNa klouzačce01:25Pěvecká hlasová výchova12Turčanová Lenka, MgA. (ZUŠ Znojmo)
Kozderka LadislavRýma01:20Pěvecká hlasová výchova12Steklá Michaela, Mgr. (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Kozderka LadislavRýma01:30Pěvecká hlasová výchova10Kuncová Zuzana, Mgr. (ZUŠ Rokycany)
Koželuh LeopoldArieta č. 1Italské ariety01:25Pěvecká hlasová výchova24Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Koželuh LeopoldItalská arieta - Per pieta bell´idol mio03:00Pěvecká hlasová výchova18Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Koželuh LeopoldPer pietá03:30Pěvecká hlasová výchova18Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Koželuh LeopoldRomance01:45Pěvecká hlasová výchova15Karageorgieva Iva, MgA. (ZUŠ Hranice)
Koželuh LeopoldRomance02:40Pěvecká hlasová výchova19Vacek Miroslav, Bc. (ZUŠ Přeštice)
Koželuh LeopoldSento amor01:47Pěvecká hlasová výchova17Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Koželuh LeopoldSpira pur01:30Pěvecká hlasová výchova19Gaidošová Ida, MgA. (ZUŠ B.Martinů)
Koželuh LeopoldSpira pur01:34Pěvecká hlasová výchova14Parohová Dagmar, Mgr. (ZUŠ Kladno 5. května)
Kralovič JosefMamince02:20Pěvecká hlasová výchova (2×)14Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
Kramář VáclavJmenovánkyAdam02:10Pěvecká hlasová výchova11Tichá Ilona, dipl.um. (ZUŠ Krnov)
Kramář VáclavJmenovánkyKateřina02:10Pěvecká hlasová výchova8Tichá Ilona, dipl.um. (ZUŠ Krnov)
Kratochvíl PavelBázlivá kočka00:31Pěvecká hlasová výchova7Palcová Eliška, Dipl.um. (ZUŠ Kamenice nad Lipou)
Kratochvíl PavelBázlivá kočka00:50Pěvecká hlasová výchova10Oczková Ľubica (ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava)
Krček JaroslavAlou,páni muzikanti02:30Pěvecká hlasová výchova18Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Krček JaroslavAž já půjdu od Třeboně cestou00:34Pěvecká hlasová výchova17Motalová Jarmila (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Krček JaroslavBude vojna01:10Pěvecká hlasová výchova14Šimandl Miroslav, DiS. (ZUŠ Stod)
Krček JaroslavCož, se mě má milá03:00Pěvecká hlasová výchova (3×)21Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Krček JaroslavCož se mně,má milá,hezká zdáš01:56Pěvecká hlasová výchova18Jirglová Milada (ZUŠ Praha 10 - Hostivař)
Krček JaroslavDorna chodí po louce00:50Pěvecká hlasová výchova17Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Krček JaroslavJá mám v levý noze trn00:30Pěvecká hlasová výchova10Moravcová Jana, dipl. um. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Krček JaroslavJede sedlák do mlejna01:20Pěvecká hlasová výchova (4×)18Jankovská Helena, Mgr. (ZUŠ V. Kaprálové, Brno)
Krček JaroslavKáča má01:00Pěvecká hlasová výchova10Israel Večeřová Markéta, Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Krček JaroslavKáča má, Káča má00:54Pěvecká hlasová výchova10Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
Krček JaroslavKáča má, Káča má00:55Pěvecká hlasová výchova9Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Krček JaroslavKáča má, Káča má00:55Pěvecká hlasová výchova13Štěpánová Daniela, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Krček JaroslavKáča má, Káča má00:58Pěvecká hlasová výchova10Moravcová Jana, dipl. um. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Krček JaroslavKáča má, Káča má01:15Pěvecká hlasová výchova13Trunečková Michaela (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
Krček JaroslavKarafiát pěkný červený01:00Pěvecká hlasová výchova11Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Krček JaroslavKdybych já byla věděla01:30Pěvecká hlasová výchova14Šimandl Miroslav, DiS. (ZUŠ Stod)
Krček JaroslavKdybych já byla věděla01:31Pěvecká hlasová výchova10Nosková Jana, BcA. (ZUŠ Němčice nad Hanou)
Krček JaroslavKramářka hlineckáúpr.lid.písně01:30Pěvecká hlasová výchova (3×)18Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Krček JaroslavKramářko hlinecká01:10Pěvecká hlasová výchova11Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Krček JaroslavKramářko hlinecká01:10Pěvecká hlasová výchova12Krejčí Radka, Bc. (Druhá soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice)
Krček JaroslavKůň vraný, sedlaný01:30Pěvecká hlasová výchova13Šimandl Miroslav, DiS. (ZUŠ Stod)
Krček JaroslavLidové písněTeče voda, vodička01:00Pěvecká hlasová výchova9Kolářová Lucie, Bc. (ZUŠ Borovany)
Krček JaroslavMěla jsem holoubka00:43Pěvecká hlasová výchova11Nosková Jana, BcA. (ZUŠ Němčice nad Hanou)
Krček JaroslavMěla jsem chlapce02:00Pěvecká hlasová výchova14Šimandl Miroslav, DiS. (ZUŠ Stod)
Krček JaroslavMěla jsem chlapce02:00Pěvecká hlasová výchova16Bína Jaromír, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Krček JaroslavMoje milá z Rájova01:30Pěvecká hlasová výchova14Seibertová Zuzana, MgA. (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Krček JaroslavNa našem dvoře je pěkná růžička01:10Pěvecká hlasová výchova15Christovová Adriana, Mgr., dipl.um. (ZUŠ Staňkov)
Krček JaroslavNa tej naší návsi01:50Pěvecká hlasová výchova17Christovová Adriana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Holýšov)
Krček JaroslavNepořádný krtek00:45Pěvecká hlasová výchova9Štěchová Eva (ZUŠ Borovany)
Krček JaroslavPršívalo jen se lilo01:00Pěvecká hlasová výchova10Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Krček JaroslavSedlák z Prahy jede01:37Pěvecká hlasová výchova11Krejčí Radka, Bc. (Druhá soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice)
Krček JaroslavSedlák z Prahy jede01:45Pěvecká hlasová výchova15Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Krček JaroslavStará baba jede01:01Pěvecká hlasová výchova12Motalová Jarmila (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Krček JaroslavStará baba jede01:17Pěvecká hlasová výchova14Šimandl Miroslav, DiS. (ZUŠ Stod)
Krček JaroslavStojí hruška01:40Pěvecká hlasová výchova18Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
Krček JaroslavStojí hruška02:00Pěvecká hlasová výchova14Kolářová Lucie, Bc. (ZUŠ Borovany)
Krček JaroslavStojí hruška v širém poli01:00Pěvecká hlasová výchova18Veselá Miroslava, DiS. (První soukromá ZUŠ, s.r.o., České Budějovice)
Krček JaroslavStojí hruška v širém poli01:15Pěvecká hlasová výchova17Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Krček JaroslavStojí hruška v širém poli01:25Pěvecká hlasová výchova13Aunická Pavla (ZUŠ Lounských,Praha 4 - Nusle)
Krček JaroslavStojí hruška v širém poli01:34Pěvecká hlasová výchova13Bystřická Tereza, Mgr. (ZUŠ Řevnice)
Krček JaroslavŠly panenky01:05Pěvecká hlasová výchova (3×)25Výrutová Irena, Mgr. (ZUŠ Chrást)
Krček JaroslavŠly panenky01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)14Škvařilová Hana, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Krček JaroslavTeče voda, vodička00:35Pěvecká hlasová výchova8Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Krček JaroslavTeče voda, vodička01:15Pěvecká hlasová výchova13Israel Večeřová Markéta, Mgr. (ZUŠ Žerotín)
Krček JaroslavTeče voda, vodička01:16Pěvecká hlasová výchova11Benešová Alena (ZUŠ Klementa Slavického)
Krček JaroslavTo třeboňský doubí01:15Pěvecká hlasová výchova13Moravcová Jana, dipl. um. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Krček JaroslavTurenskej zvoneček01:00Pěvecká hlasová výchova13Christovová Adriana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Holýšov)
Krček JaroslavUž se krumlovskej zámeček bourá01:20Pěvecká hlasová výchova13Christovová Adriana, Mgr., dipl.um. (ZUŠ Staňkov)
Krček JaroslavUž se krumlovskej zámeček bourá01:35Pěvecká hlasová výchova13Jarošová Zdeňka (ZUŠ Třemošná)
Krček JaroslavV tom našom dvoře01:05Pěvecká hlasová výchova13Jirglová Milada (ZUŠ Praha 10 - Hostivař)
Krček JaroslavZa Křešťovici00:42Pěvecká hlasová výchova11Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Krček JaroslavZasazuj holečku00:40Pěvecká hlasová výchova13Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Krček JosefJá vám píseň zazpívám01:44Pěvecká hlasová výchova11Neužilová Kovalská Eliška, DiS. (ZUŠ, Šafaříkova 428,Sedlčany)
Krček JosefNepořádný krtek00:35Pěvecká hlasová výchova9Macková Jana (ZUŠ Volyně)
Krček JosefNepořádný krtek00:35Pěvecká hlasová výchova9Matoušková Eva, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Krček JosefNepořádný krtek00:45Pěvecká hlasová výchova8Machát Pavel, Mgr. (ZUŠ Chabařovice)
Krček JosefNepořádný krtek00:55Pěvecká hlasová výchova8Hamaričová Daniela (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Krček JosefNepořádný krtek01:05Pěvecká hlasová výchova8Baláž Rostislav, BcA., DiS. (ZUŠ Ivanovice na Hané)
Krček JosefOkolo kláštera01:05Pěvecká hlasová výchova12Hubálková Bártová Romana, Mgr. (ZUŠ Česká Lípa)
Krček JosefStojí hruška v širém poli01:20Pěvecká hlasová výchova12Suková Aneta, Bc., DiS. (ZUŠ J. L. Dusíka v Čáslavi)
Krejča P.Prozraď mi ozvěno01:00Pěvecká hlasová výchova11Bečková Lada, Mgr., Dis. (ZUŠ Chomutov)
Krejčí MiroslavAnduličko, vstávej00:45Pěvecká hlasová výchova (2×)15Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Turnov)
KristýnaNa bieleho koňa03:00Pěvecká hlasová výchova12Smetanová Alena, Mgr. (ZUŠ Varnsdorf)
KrkoškaPrincezna ze mlejna01:17Pěvecká hlasová výchova10Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Krkoška/Bárta Miloš/VáclavVím jedno oudolí02:05Pěvecká hlasová výchova12Dostálová Lenka (ZUŠ V. Nováka, Skuteč)
Krkoška MilošJdu cestou necestou01:15Pěvecká hlasová výchova8Krpec Josef (ZUŠ Bruntál )
Krkoška MilošJdu cestou necestou01:45Pěvecká hlasová výchova8Kümmelová Věra, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Krkoška MilošJdu cestou necestou02:00Pěvecká hlasová výchova10Tröstl Jiří, Bc. (ZUŠ Borovany)
Krkoška MilošPrincezna ze mlejna02:00Pěvecká hlasová výchova12Badura Tomáš, Mgr. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Krška PavolA ja taka čárna01:30Pěvecká hlasová výchova17Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Krška PavolČože je to za prekrásne vtáča01:30Pěvecká hlasová výchova17Turčanová Lenka, MgA. (ZUŠ Šlapanice)
Krška PavolSlovenské l´udové piesneV širém poli01:10Pěvecká hlasová výchova16Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Krška PavolŠkoda ťa šuhajko02:00Pěvecká hlasová výchova14Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Krška PavolTakú som si frajeročku zamilovalSlovenské ľudové piesne01:45Pěvecká hlasová výchova17Bezačinská Oľga, Mgr. art., ArtD. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Krška PavolZajdi slnko02:00Pěvecká hlasová výchova19Bláhová Naděžda, MgA. (ZUŠ varhanická Brno)
Kružíková MarieBarevné čarování00:45Pěvecká hlasová výchova10Zonová Kateřina (ZUŠ Kroměříž)
Kružíková MarieBarevné čarování00:49Pěvecká hlasová výchova7Oškerová Kateřina, Mgr.art. (ZUŠ Zlín Okružní)
Kružíková MarieBoj o hrad01:03Pěvecká hlasová výchova10Rašková Hana (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Kružíková MarieČarodějnice00:45Pěvecká hlasová výchova8Roudnická Libuše, Mgr. (ZUŠ Semily, p. o.)
Kružíková MarieHádej01:20Pěvecká hlasová výchova9Grossová Zdeňka, Mgr. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Kružíková MarieKapitán01:35Pěvecká hlasová výchova10Ondrejková Alice, Mgr., Ph.D. (SZUŠ A.R.K. Music, Brno)
Kružíková MarieKde bydlí sníh00:50Pěvecká hlasová výchova9Vajdíková Barbora (ZUŠ Luhačovice)
Kružíková MarieMamince01:00Pěvecká hlasová výchova9Zídková Eva, Mgr. BcA. (ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava)
Kružíková MarieMamince01:15Pěvecká hlasová výchova8Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Kružíková MarieO jaru01:16Pěvecká hlasová výchova9Oškerová Kateřina, Mgr.art. (ZUŠ Zlín Okružní)
Kružíková MarieO zlatých jablkách02:00Pěvecká hlasová výchova9Křížková Věra, DiS. (ZUŠ Třemošná)
Kružíková MariePastelky00:30Pěvecká hlasová výchova7Slouková Tereza, DiS. (ZUŠ Votice)
Kružíková MariePrapralidi00:50Pěvecká hlasová výchova9Hamaričová Daniela (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Kružíková MariePrapralidi01:20Pěvecká hlasová výchova8Hamaričová Daniela (SZUŠ Havlíčkův Brod)
Kružíková MarieSloní nákupy01:30Pěvecká hlasová výchova10Křížková Věra, DiS. (ZUŠ Třemošná)
Kružíková MarieStopy ve sněhu01:20Pěvecká hlasová výchova9Kočová Veronika, Mgr. (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Kružíková MarieStopy ve sněhu01:20Pěvecká hlasová výchova9Kočová Veronika (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Kružíková MarieStrašidla01:30Pěvecká hlasová výchova11Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Horní Slavkov)
Kružíková MarieStrašidla01:50Pěvecká hlasová výchova10Rubešová Radka, MgA. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Kružíková MarieTři slepice01:30Pěvecká hlasová výchova8Schwalbová Lucie, Dis. (ZUŠ Aš)
Kružíková MarieV lese01:00Pěvecká hlasová výchova9Oczková Ľubica (ZUŠ Edvarda Runda,Ostrava - Slezská Ostrava)
Kružíková MarieV lese01:20Pěvecká hlasová výchova9Hamaričová Daniela (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Kružíková MarieVrabčáci01:00Pěvecká hlasová výchova8Balounová Barbora, DiS. (ZUŠ Znojmo)
Kružíková MarieZafoukané cesty00:47Pěvecká hlasová výchova7Skalová Eva, Mgr. (ZUŠ Stříbro)
Krylatov JevgenijKrylatyje kačely02:30Pěvecká hlasová výchova11Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Turnov)
KryštofCesta02:30Pěvecká hlasová výchova12Křížková Věra, DiS. (ZUŠ Třemošná)
křesťanský hymnusAmazing grace01:20Pěvecká hlasová výchova14Doležal Zdeněk, Bc., DiS. (ZUŠ Rosice)
Křička J.Houpací kůň01:40Pěvecká hlasová výchova16Ambróšová Gabriela (ZUŠ V. Ambrose)
Křička JaroslavAj veža, veža01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)17Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Křička JaroslavAj, veža, veža01:20Pěvecká hlasová výchova (2×)14Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Křička JaroslavAnička dušička01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)20Hejzlarová Karolína, Dipl.um. (ZUŠ Praha 4)
Křička JaroslavBaryk00:34Pěvecká hlasová výchova10Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Křička JaroslavClasique - Kozí mazurka01:40Pěvecká hlasová výchova13Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Křička JaroslavCo je v mém srdci lásky00:50Pěvecká hlasová výchova17Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
Křička JaroslavCo je v mém srdci lásky00:57Pěvecká hlasová výchova15Polanský Lukáš, Mgr., DiS. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Křička JaroslavCvrček02:00Pěvecká hlasová výchova17Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Křička JaroslavČá-čáp-Čápušky01:25Pěvecká hlasová výchova9Duková Viktorie, DiS. (ZUŠ Příbram III)
Křička JaroslavDráteníček00:53Pěvecká hlasová výchova10Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Křička JaroslavHoupací kůň01:28Pěvecká hlasová výchova13Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
Křička JaroslavHoupací kůň01:30Pěvecká hlasová výchova10Hejzlarová Karolína, Dipl.um. (ZUŠ Praha 4)
Křička JaroslavHoupací kůň01:40Pěvecká hlasová výchova10Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Křička JaroslavHoupací kůň01:41Pěvecká hlasová výchova13Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Křička JaroslavHousenka00:50Pěvecká hlasová výchova11Mistrová Šárka, Mgr. (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Křička JaroslavHousenka01:00Pěvecká hlasová výchova9Borková Jana, Mgr. (ZUŠ G.Mahlera)
Křička JaroslavHousenka01:03Pěvecká hlasová výchova13Stránská Yanka, Bc., Bc. (ZUŠ Trutnov)
Křička JaroslavHousenka01:04Pěvecká hlasová výchova10Brychová Šárka, Mgr. (ZUŠ Slunná, Brno)
Křička JaroslavHousenka01:05Pěvecká hlasová výchova10Symerská Alžběta (ZUŠ Hulín)
Křička JaroslavHousenka01:05Pěvecká hlasová výchova12Gaierová Lenka, Dis. (ZUŠ Cheb)
Křička JaroslavHvězdička01:05Pěvecká hlasová výchova15Borková Jana, Mgr. (ZUŠ G.Mahlera)
Křička JaroslavHvězdička01:20Pěvecká hlasová výchova14Vodičková Heda (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Křička JaroslavJaro již je tu01:14Pěvecká hlasová výchova18Gajanová Zuzana (ZUŠ B.Martinů)
Křička JaroslavJdou zvířátka,jdou op.64Zajíček01:50Pěvecká hlasová výchova9Kubová Jarmila, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
Křička JaroslavJdou, zvířátka, jdou, op. 64Vrabčáci01:11Pěvecká hlasová výchova9Kladivová Veronika, Bc. (ZUŠ Jitro Hradec Králové)
Křička JaroslavKačenky00:50Pěvecká hlasová výchova12Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Křička JaroslavKobylka00:45Pěvecká hlasová výchova11Bursová Simona, DiS. (ZUŠ Benešov)
Křička JaroslavKobylka00:50Pěvecká hlasová výchova11Novotná Olga (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Křička JaroslavKobylka00:50Pěvecká hlasová výchova12Věříšová Ilona, Mgr. (ZUŠ B. Smetany,Nové Město nad Metují)
Křička JaroslavKocour01:05Pěvecká hlasová výchova8Prachařová Hana, Mgr. (ZUŠ Rakovník)
Křička JaroslavKocour01:15Pěvecká hlasová výchova12Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Křička JaroslavKocour01:20Pěvecká hlasová výchova10Bursová Simona, DiS. (ZUŠ Benešov)
Křička JaroslavKocourek00:40Pěvecká hlasová výchova10Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Křička JaroslavKocour polka01:00Pěvecká hlasová výchova12Turčanová Lenka, MgA. (ZUŠ Znojmo)
Křička JaroslavKocour polka01:05Pěvecká hlasová výchova10Šístková Jana (ZUŠ Dobřany)
Křička JaroslavKocour polka01:10Pěvecká hlasová výchova8Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Křička JaroslavKocour - polka01:06Pěvecká hlasová výchova10Boštíková Petra, DiS. (ZUŠ Polička)
Křička JaroslavKocour - polka01:02Pěvecká hlasová výchova10Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Křička JaroslavKocour - polka01:05Pěvecká hlasová výchova12Gallová Ema, Mgr., DiS. (ZUŠ Benešov)
Křička JaroslavKocour - polka01:10Pěvecká hlasová výchova11Szendiuchová Markéta, MgA. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Křička JaroslavKocour - polka01:10Pěvecká hlasová výchova14Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Křička JaroslavKocour - polka01:15Pěvecká hlasová výchova13Křenková Marie, dipl. um. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
Křička JaroslavKocour - polka01:20Pěvecká hlasová výchova12Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Křička JaroslavKocour - polka01:30Pěvecká hlasová výchova11Šťastná Dana, MgA. (ZUŠ Znojmo)
Křička JaroslavKocour- polka01:00Pěvecká hlasová výchova9Barth Václav, MgA., Ph.D. (ZUŠ Jižní Město)
Křička JaroslavKocour-polka01:00Pěvecká hlasová výchova12Barth Václav, MgA., Ph.D. (ZUŠ Jižní Město)
Křička JaroslavKocour-polka01:02Pěvecká hlasová výchova11Mistrová Šárka, Mgr. (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Křička JaroslavKocour-polka01:05Pěvecká hlasová výchova12Mistrová Šárka, Mgr. (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Křička JaroslavKocour-polka01:10Pěvecká hlasová výchova11Kopecká Ivana (ZUŠ Blansko)
Křička JaroslavKocour-polka01:16Pěvecká hlasová výchova12Kubečková Eva, DiS. (ZUŠ Červený Kostelec)
Křička JaroslavKocour - Polka00:55Pěvecká hlasová výchova10Duková Viktorie, DiS. (ZUŠ Příbram III)
Křička JaroslavKocour - Polka01:30Pěvecká hlasová výchova11Šebesta Josef, PhDr., Ph.D. (ZUŠ Mšeno)
Křička JaroslavKočičky01:50Pěvecká hlasová výchova11Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Křička JaroslavKolébavka01:25Pěvecká hlasová výchova13Pálková Silvie, Mgr. (ZUŠ Liberec)
Křička JaroslavKoně00:33Pěvecká hlasová výchova9Lukášová Jana, dipl.um. (ZUŠ Otrokovice)
Křička JaroslavKoně00:45Pěvecká hlasová výchova12Raitmajerová Julie (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
Křička JaroslavKoně00:46Pěvecká hlasová výchova11Staňková Eva, Mgr. (ZUŠ Nový Bydžov)
Křička JaroslavKozí mazurka01:30Pěvecká hlasová výchova11Hůlová Marie (ZUŠ O. Nedbala)
Křička JaroslavKozí mazurka02:10Pěvecká hlasová výchova15Borková Jana, Mgr. (ZUŠ G.Mahlera)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení00:50Pěvecká hlasová výchova15Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:30Pěvecká hlasová výchova12Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:35Pěvecká hlasová výchova9Pavlíková Eva, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Telč)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:40Pěvecká hlasová výchova9Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:40Pěvecká hlasová výchova12Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Turnov)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:40Pěvecká hlasová výchova12Sedláková Marie (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:40Pěvecká hlasová výchova13Brožová Eva (ZUŠ Praha 5 - Stodůlky)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:45Pěvecká hlasová výchova14Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:50Pěvecká hlasová výchova11Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:50Pěvecká hlasová výchova11Reichová Kateřina, DiS. (ZUŠ Boskovice)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:50Pěvecká hlasová výchova11Škvařilová Hana, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:50Pěvecká hlasová výchova13Šikulová Miroslava (ZUŠ Roudnice nad Labem)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:50Pěvecká hlasová výchova16Mandysová Daniela, Doc. PaedDr. (ZUŠ J. Kličky,Klatovy)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:54Pěvecká hlasová výchova12Svobodová Iva, DiS. (ZUŠ Hostinné)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení01:54Pěvecká hlasová výchova13Majerová Květa, Mgr. (ZUŠ Kdyně)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení02:00Pěvecká hlasová výchova9Bonková Pavlína, Bc., DiS. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení02:00Pěvecká hlasová výchova11Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení02:00Pěvecká hlasová výchova14Hejnarová Eva (ZUŠ Iši Krejčího)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení02:00Pěvecká hlasová výchova15Bláhová Naděžda, MgA. (ZUŠ varhanická Brno)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení02:00Pěvecká hlasová výchova15Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení02:04Pěvecká hlasová výchova13Vašíčková Irena, Mgr. (ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení02:05Pěvecká hlasová výchova14Vašíčková Irena, Mgr. (ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení02:05Pěvecká hlasová výchova15Vašíčková Irena, Mgr. (ZUŠ Pavla Křížkovského, Brno)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení02:10Pěvecká hlasová výchova10Šebesta Josef, PhDr., Ph.D. (ZUŠ Mšeno)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučení02:20Pěvecká hlasová výchova12Vaškovová Zdenka (ZUŠ Hořice)
Křička JaroslavKozlíčkovo naučeníop.32 č.601:50Pěvecká hlasová výchova14Pávková Romana, Mgr. (ZUŠ Pozořice)
Křička JaroslavKrál Bubáček01:40Pěvecká hlasová výchova12Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Turnov)
Křička JaroslavKřivatec01:20Pěvecká hlasová výchova12Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Křička JaroslavLesní valčík02:30Pěvecká hlasová výchova9Borková Jana, Mgr. (ZUŠ G.Mahlera)
Křička JaroslavMacíček01:40Pěvecká hlasová výchova10Kovářová Naděžda, Dipl. um. (ZUŠ Doksy)
Křička JaroslavMlýn00:47Pěvecká hlasová výchova15Grúzová Eva, Mgr. (ZUŠ Zábřeh)
Křička JaroslavMlýn00:54Pěvecká hlasová výchova10Bortlová Tereza, Mgr., DiS. (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Křička JaroslavMlýn01:05Pěvecká hlasová výchova11Alföldy Lenka, Mgr. (ZUŠ Prachatice)
Křička JaroslavMlýn01:05Pěvecká hlasová výchova13Alföldy Lenka, Mgr. (ZUŠ Prachatice)
Křička JaroslavMlýn01:13Pěvecká hlasová výchova13Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Křička JaroslavMlýn02:00Pěvecká hlasová výchova10Dolejší Anna (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Křička JaroslavMraveneček01:03Pěvecká hlasová výchova10Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Křička JaroslavMyšičko, myš00:45Pěvecká hlasová výchova10Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Křička JaroslavNa lávce00:55Pěvecká hlasová výchova11Podolkhova Ksenia, MgA. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Křička JaroslavNa lávce00:55Pěvecká hlasová výchova12Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Křička JaroslavNa lávce00:58Pěvecká hlasová výchova10Brýdová Marcela (ZUŠ Louny)
Křička JaroslavNa lávce01:07Pěvecká hlasová výchova12Blachutová Hana, BcA. (ZUŠ Praha 7)
Křička JaroslavNa lávce01:20Pěvecká hlasová výchova11Čermáková Daniela, Mgr. (ZUŠ Klecany)
Křička JaroslavNeeé kozí tango01:15Pěvecká hlasová výchova14Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Křička JaroslavOkolo Hovoran01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)19Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Křička JaroslavPtáčátka01:20Pěvecká hlasová výchova10Ronešová Jiřina, DiS. (ZUŠ Nejdek)
Křička JaroslavSkřivánek01:40Pěvecká hlasová výchova15Borková Jana, Mgr. (ZUŠ G.Mahlera)
Křička JaroslavSluníčko sedmitečnéJdou zvířátka jdou01:33Pěvecká hlasová výchova13Bezačinská Oľga, Mgr. art., ArtD. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Křička JaroslavSněhulák01:30Pěvecká hlasová výchova11Hrbáčková Šárka (ZUŠ Vlašim)
Křička JaroslavStrakapoud00:45Pěvecká hlasová výchova13Hamaričová Daniela (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Křička JaroslavSvatojanské mušky01:34Pěvecká hlasová výchova15Krejčiříková Miluše (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Křička JaroslavSvatojanské mušky01:35Pěvecká hlasová výchova13Krejčiříková Miluše (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Křička JaroslavSvatojanské mušky01:50Pěvecká hlasová výchova14Proklová Galina, Mgr. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Křička JaroslavSvatojanské mušky02:00Pěvecká hlasová výchova12Lhotská Drahomíra, Mgr. (ZUŠ Nýrsko)
Křička JaroslavSvatojanské mušky02:09Pěvecká hlasová výchova14Vašíčková Irena, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Křička JaroslavSvatojanské mušky02:10Pěvecká hlasová výchova8Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
Křička JaroslavSvatojánské mušky01:35Pěvecká hlasová výchova14Holínková Halina (ZUŠ Uničov)
Křička JaroslavSvatojánské mušky01:40Pěvecká hlasová výchova12Lojdová Eva, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
Křička JaroslavSvatojánské mušky01:40Pěvecká hlasová výchova13Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Křička JaroslavSvatojánské mušky01:40Pěvecká hlasová výchova13Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Křička JaroslavSvatojánské mušky01:43Pěvecká hlasová výchova13Korčáková Hana, dipl. um. (ZUŠ Jedovnice)
Křička JaroslavSvatojánské mušky01:45Pěvecká hlasová výchova9Novotná Naděžda (ZŠ a ZUŠ Líbeznice)
Křička JaroslavSvatojánské mušky01:45Pěvecká hlasová výchova11Kuntová Kristyna, DiS. (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
Křička JaroslavSvatojánské mušky01:50Pěvecká hlasová výchova13Hrbáčková Šárka (ZUŠ Vlašim)
Křička JaroslavSvatojánské mušky01:50Pěvecká hlasová výchova13Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Křička JaroslavSvatojánské mušky01:58Pěvecká hlasová výchova12Beťáková Anna (ZUŠ Jeseník)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:00Pěvecká hlasová výchova12Jakubíková Jitka, Dipl.um. (ZUŠ Odry)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:00Pěvecká hlasová výchova14Kábelová Marie, Mgr. (ZUŠ Hrotovice)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:05Pěvecká hlasová výchova11Valentová Lucie (ZUŠ Praha 10 - Hostivař)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:05Pěvecká hlasová výchova16Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:06Pěvecká hlasová výchova14Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:08Pěvecká hlasová výchova14Marková Ivana (ZUŠ Rosice)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:10Pěvecká hlasová výchova9Kolář Milan, MgA. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:10Pěvecká hlasová výchova9Novotná Olga (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:10Pěvecká hlasová výchova10Michálková Simona (ZUŠ Železný Brod)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:10Pěvecká hlasová výchova13Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:10Pěvecká hlasová výchova13Reichová Kateřina, DiS. (ZUŠ Boskovice)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:14Pěvecká hlasová výchova11Boštíková Petra, DiS. (ZUŠ Polička)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:14Pěvecká hlasová výchova15Koňárek Jan, DiS. (ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o.)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:25Pěvecká hlasová výchova10Ságnerová Iva, Mgr. (ZUŠ Boskovice)
Křička JaroslavSvatojánské mušky02:30Pěvecká hlasová výchova13Martanová Lenka (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Křička JaroslavSýček00:57Pěvecká hlasová výchova14Blažková Miriam, DiS. (ZUŠ Police nad Metují)
Křička JaroslavSýček01:00Pěvecká hlasová výchova13Hubálková Bártová Romana, Mgr. (ZUŠ Česká Lípa)
Křička JaroslavSýček01:10Pěvecká hlasová výchova8Prachařová Hana, Mgr. (ZUŠ Rakovník)
Křička JaroslavSýček01:10Pěvecká hlasová výchova17Rybová Jarmila (ZUŠ Dubňany)
Křička JaroslavSýček01:25Pěvecká hlasová výchova12Raitmajerová Julie (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
Křička JaroslavTiše zpívá01:20Pěvecká hlasová výchova18Džuneva Markéta, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Křička JaroslavTurek a husar00:55Pěvecká hlasová výchova12Podolkhova Ksenia, MgA. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Křička JaroslavUčená moucha01:05Pěvecká hlasová výchova13Bortlová Tereza, Mgr., DiS. (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Křička JaroslavUčená moucha01:10Pěvecká hlasová výchova12Pražáková Dana, Mgr. (ZUŠ Svitavy)
Křička JaroslavUčená moucha01:20Pěvecká hlasová výchova10Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Křička JaroslavUkolébavka01:50Pěvecká hlasová výchova15Červinková Jana, dipl. um. (ZUŠ Litoměřice)
Křička JaroslavUkolébavka panence01:25Pěvecká hlasová výchova11Hubálková Bártová Romana, Mgr. (ZUŠ Česká Lípa)
Křička JaroslavVážka02:00Pěvecká hlasová výchova19Bláhová Naděžda, MgA. (ZUŠ varhanická Brno)
Křička JaroslavVelikonoční01:00Pěvecká hlasová výchova18Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Křička JaroslavVlaštovička01:29Pěvecká hlasová výchova17Gajanová Zuzana (ZUŠ B.Martinů)
Křička JaroslavVlaštovička01:40Pěvecká hlasová výchova14Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Křička JaroslavVrabčáci00:55Pěvecká hlasová výchova11Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
Křička JaroslavVrabčáci00:57Pěvecká hlasová výchova13Mojžíšová Olga, Bc. (ZUŠ Mariánské Lázně)
Křička JaroslavVrabčáci01:10Pěvecká hlasová výchova11Blažíčková Stanislava, MgA. Mgr. Bc. (ZUŠ v Třeboni)
Křička JaroslavVrabčáci01:12Pěvecká hlasová výchova12Prokopiusová Květoslava (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Křička JaroslavVrabčáci02:30Pěvecká hlasová výchova12Šebesta Josef, PhDr., Ph.D. (ZUŠ Mšeno)
Křička JaroslavVýletníciOp.64 č.1201:40Pěvecká hlasová výchova15Menšíková Radmila (ZUŠ Valašské Klobouky)
Křička JaroslavZajíček01:15Pěvecká hlasová výchova8Hejzlarová Karolína, Dipl.um. (ZUŠ Praha 4)
Křička JaroslavZajíček01:15Pěvecká hlasová výchova10Škvařilová Hana, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Křička JaroslavZajíček01:20Pěvecká hlasová výchova9Škvařilová Hana, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
Křička JaroslavZajíček01:20Pěvecká hlasová výchova10Sedláková Marie (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Křička JaroslavZajíček01:20Pěvecká hlasová výchova11Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Křička JaroslavZajíček01:24Pěvecká hlasová výchova11Friedbergová Eva, Mgr. (ZUŠ A. Muchy,Ivančice)
Křička JaroslavZajíček01:25Pěvecká hlasová výchova9Falcníková Kateřina, DiS. (ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice)
Křička JaroslavZajíček01:28Pěvecká hlasová výchova14Čoudková Klára, Dis. (ZUŠ Žatec)
Křička JaroslavZajíček01:30Pěvecká hlasová výchova11Mistrová Šárka, Mgr. (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Křička JaroslavZajíček01:30Pěvecká hlasová výchova12Podracká Bendová Aneta (ZUŠ Židlochovice)
Křička JaroslavZajíček01:32Pěvecká hlasová výchova10Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Křička JaroslavZajíček01:32Pěvecká hlasová výchova11Soukupová Kristýna, Bc., DiS. (ZUŠ Smiřice)
Křička JaroslavZajíček01:35Pěvecká hlasová výchova11Chmelíková Vendula, Mgr., DiS. (ZUŠ Chlumec n. Cidlinou)
Křička JaroslavZajíček01:35Pěvecká hlasová výchova12Kachlíková Kateřina, Mgr. (ZUŠ Praha 7)
Křička JaroslavZajíček01:35Pěvecká hlasová výchova13Benešová Julie (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Křička JaroslavZajíček01:35Pěvecká hlasová výchova14Křenková Marie, dipl. um. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
Křička JaroslavZajíček01:37Pěvecká hlasová výchova13Stareczková Lenka (ZUŠ Ivo Žídka,Kravaře)
Křička JaroslavZajíček01:40Pěvecká hlasová výchova11Kubálková Věra (ZUŠ B.M.Černohorského,Nymburk)
Křička JaroslavZajíček01:40Pěvecká hlasová výchova11Zaoralová Julie, DiS. (ZUŠ Střezina,Hradec Králové)
Křička JaroslavZajíček01:40Pěvecká hlasová výchova12Blahová Daniela, Bc. (ZUŠ Konice)
Křička JaroslavZajíček01:43Pěvecká hlasová výchova8Němcová Hana (ZUŠ Jihlava)
Křička JaroslavZajíček01:45Pěvecká hlasová výchova9Duková Viktorie, DiS. (ZUŠ Příbram III)
Křička JaroslavZajíček01:45Pěvecká hlasová výchova10Uhlíková Jana, Bc., DiS. (ZUŠ Nejdek)
Křička JaroslavZajíček01:45Pěvecká hlasová výchova11Hejnarová Eva (ZUŠ Mohelnice)
Křička JaroslavZajíček01:46Pěvecká hlasová výchova13Klíčová Iva, Bc., dipl.um. (ZUŠ Moravská Třebová)
Křička JaroslavZajíček01:48Pěvecká hlasová výchova10Reichová Kateřina, DiS. (ZUŠ Boskovice)
Křička JaroslavZajíček01:50Pěvecká hlasová výchova11Lhotská Drahomíra, Mgr. (ZUŠ Nýrsko)
Křička JaroslavZajíček01:50Pěvecká hlasová výchova11Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Křička JaroslavZajíček01:50Pěvecká hlasová výchova11Šikulová Miroslava (ZUŠ Roudnice nad Labem)
Křička JaroslavZajíček01:50Pěvecká hlasová výchova12Honzlová Lucie, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Křička JaroslavZajíček01:55Pěvecká hlasová výchova11Stránská Yanka, Bc. (ZUŠ Trutnov)
Křička JaroslavZajíček02:00Pěvecká hlasová výchova13Podaná Darina, dipl. um. (ZUŠ Dolní Bojanovice)
Křička JaroslavZajíček02:10Pěvecká hlasová výchova11Šebesta Josef, PhDr., Ph.D. (ZUŠ Mšeno)
Křička JaroslavZajíčekJdou zvířátka, jdou op. 64. č. 10.01:33Pěvecká hlasová výchova8Shevchuk Iryna, BcA. (SZUŠ Blansko)
Křička JaroslavZarosená01:33Pěvecká hlasová výchova (2×)19Gaierová Lenka, DiS. (ZUŠ Cheb)
Křička JaroslavZarosená01:35Pěvecká hlasová výchova (2×)19Novotná Jana, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Křička JaroslavZarosenáSlovácké dvojzpěvy01:48Pěvecká hlasová výchova (2×)16Strejcová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jitro Hradec Králové)
Křička JaroslavZdvořilý zajícBalada02:20Pěvecká hlasová výchova11Šebesta Josef, PhDr., Ph.D. (ZUŠ Mšeno)
Křička JaroslavZmrzlinář01:30Pěvecká hlasová výchova13Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Křička JaroslavZvířátkaKocour-polka01:00Pěvecká hlasová výchova10Blahová Daniela, Bc. (ZUŠ Konice)
Křička JaroslavZvířátkaKozlíčkovo naučení01:55Pěvecká hlasová výchova15Jirásková Marta, Mgr. (ZUŠ Hlučín)
Křička JaroslavZvířátkaSvatojánské mušky01:55Pěvecká hlasová výchova9Poláchová Věra (ZUŠ Turnov)
Křička JaroslavZvířátkaZajíček02:10Pěvecká hlasová výchova9Matějů Němčanovská Jana (ZUŠ Třebíč)
Křička JaroslavZvířátkaŽežulka01:30Pěvecká hlasová výchova13Jirásková Marta, Mgr. (ZUŠ Hlučín)
Křička JaroslavZvířátka v leseHousenka00:51Pěvecká hlasová výchova17Kůsová Markéta, Mgr. (ZUŠ Kralovice)
Křička JaroslavŽabičky01:00Pěvecká hlasová výchova12Kudlíková Eva (ZUŠ Břeclav)
Křička JaroslavŽežulička01:30Pěvecká hlasová výchova15Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
Křička JaroslavŽežulka01:00Pěvecká hlasová výchova14Bortlová Tereza, Mgr., DiS. (ZUŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav)
Křička JaroslavŽežulka01:04Pěvecká hlasová výchova11Kaplanová Helena (ZUŠ, Pečky, Barákova 700)
Křička JaroslavŽežulka01:07Pěvecká hlasová výchova18Krejčiříková Miluše (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Křička JaroslavŽežulka01:14Pěvecká hlasová výchova13Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Křička JaroslavŽežulka01:15Pěvecká hlasová výchova11Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Dobřany)
Křička JaroslavŽežulka01:15Pěvecká hlasová výchova12Cihelníková Helena (ZUŠ Praha 9, Učňovská)
Křička JaroslavŽežulka01:19Pěvecká hlasová výchova14Červinková Jana, dipl. um. (ZUŠ Litoměřice)
Křička JaroslavŽežulka01:20Pěvecká hlasová výchova13Brychová Šárka, Mgr. (ZUŠ Slunná, Brno)
Křička JaroslavŽežulka01:20Pěvecká hlasová výchova14Langrová Ludmila, Mgr. (ZUŠ Iši Krejčího)
Křička JaroslavŽežulka01:20Pěvecká hlasová výchova15Blahová Daniela, Bc. (ZUŠ Konice)
Křička JaroslavŽežulka01:20Pěvecká hlasová výchova15Štefáček Ondřej, MgA. (ZUŠ J. V. Stamice,Havlíčkův Brod)
Křička JaroslavŽežulka01:20Pěvecká hlasová výchova16Jurášková Kateřina, Bc. (ZUŠ F. X. Richtera,Holešov)
Křička JaroslavŽežulka01:25Pěvecká hlasová výchova13Barth Václav, MgA., Ph.D. (ZUŠ Jižní Město)
Křička JaroslavŽežulka01:30Pěvecká hlasová výchova11Polanský Lukáš, Mgr., DiS. (ZUŠ CAMPANELLA,Olomouc)
Křička JaroslavŽežulka01:30Pěvecká hlasová výchova13Roudnická Libuše, Mgr. (ZUŠ Semily, p. o.)
Křička JaroslavŽluna01:00Pěvecká hlasová výchova13Hamaričová Daniela (ZUŠ Světlá nad Sázavou)
Kříčka JaroslavKozlíčkovo naučení02:20Pěvecká hlasová výchova12Janečková Helena (ZUŠ Kladno 5. května)
Kříčka JaroslavMlýn01:07Pěvecká hlasová výchova15Zejfartová Lucie, MgA. (ZUŠ Kladno 5. května)
Kříčka JaroslavZajíček01:20Pěvecká hlasová výchova9Sedláková Marie (ZUŠ, Praha 9, Ratibořická 30)
Křička Jaroslav/ Sokolová VilmaMlýn00:55Pěvecká hlasová výchova10Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Horní Slavkov)
Křička JosefKocour - polka01:10Pěvecká hlasová výchova9Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
Křička Michael PavelUčená moucha01:10Pěvecká hlasová výchova13Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
Kříž DavidSociální sítě01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)12Kříž David, MgA., DiS. (ZUŠ Rousínov)
K. SvobodaTři oříšky01:45Pěvecká hlasová výchova12Šimandl Miroslav, DiS. (ZUŠ Horšovský Týn)
Kšica JosefKdes holubičko02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)14Pospíšilová Kateřina, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Kšica JosefKoulelo se jablíčko01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)15Pospíšilová Kateřina, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Kubernát RichardByla jedna želví máma00:55Pěvecká hlasová výchova9Vašíčková Irena, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Kubernát RichardByla jedna želví máma01:00Pěvecká hlasová výchova8Procházková Olga, MgA. (ZUŠ Javorník)
Kubernát RichardByla jedna želví máma01:00Pěvecká hlasová výchova10Kantorová Zuzana, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Kubernát RichardByla jedna želví máma01:00Pěvecká hlasová výchova11Tvarůžková Marcela (ZUŠ Vladislava Vančury p.o.,Háj ve Slezsku)
Kubernát RichardByla jedna želví máma01:10Pěvecká hlasová výchova8Vašíčková Irena, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Kubernát RichardJede forman z Ouholiček01:30Pěvecká hlasová výchova10Majerová Květa, Mgr. (ZUŠ Kdyně)
Kubernát RichardJede forman z Ouholiček01:32Pěvecká hlasová výchova9Bednářová Jana (ZUŠ Přelouč)
Kubernát RichardJede forman z Ouholiček01:32Pěvecká hlasová výchova10Kantorová Zuzana, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Kubernát RichardJede forman z Ouholiček01:48Pěvecká hlasová výchova10Vašíčková Irena, Mgr. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
Kubernát RichardKolíbačka01:20Pěvecká hlasová výchova7Ježková Romana, DiS. (ZUŠ Dobroslava Lidmily)
Kubernát RichardKolíbačka01:50Pěvecká hlasová výchova13Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Kubernát RichardŽelví máma00:58Pěvecká hlasová výchova8Janová Blanka (ZUŠ Trhové Sviny)
Kubernát RudolfHajaja a Hajadán: 12 písní z oblíbeného rozhlasového pořaduZpívající domeček01:25Pěvecká hlasová výchova9Baranová Barbora, Mgr. (ZUŠ Ostrava - Mor. Ostrava)
Kubička VíťazoslavAve Maria03:20Pěvecká hlasová výchova19Jančařiková Michaela, MgA. (ZUŠ F. Jílka, Brno)
Kubín RudolfPod mjašim je zahradečka04:00Pěvecká hlasová výchova18Rašíková Petra, Mgr. (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Kuchař Jan KřtitelMalá vokální fuga01:17Pěvecká hlasová výchova (3×)15Kunická Halamová Jaroslava, Mgr. (ZUŠ Příbram I)
Kumpera FrantišekČí jsou to koníčky02:10Pěvecká hlasová výchova (3×)19Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
Kumpera FrantišekPět ježibab00:55Pěvecká hlasová výchova10Hönig Jan (ZUŠ F. L. Gassmanna Most)
Kumpera FrantišekPět ježibab01:02Pěvecká hlasová výchova11Gaidošová Ida, MgA. (ZUŠ B.Martinů)
Kunc JanA pred námi zahrádečka01:00Pěvecká hlasová výchova9Brázda Tomáš, Dipl.um. (ZUŠ Lovosice)
Kunc JanBodaj by vás vy mládenci01:36Pěvecká hlasová výchova18Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Kunc JanNeber si ty, můj šohajku01:00Pěvecká hlasová výchova15Kudlíková Eva (ZUŠ Břeclav)
Kunc JanNechoď, synku01:00Pěvecká hlasová výchova14Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Kunc JanNechoď, synku01:25Pěvecká hlasová výchova14Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
Kunc JanSlováckéBodaj by vás, vy mládenci01:36Pěvecká hlasová výchova20Sokolová Kamila, MgA.Mgr., Ph.D. (ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna)
Kunc JanSlováckéNeber si ty, můj šohajku01:10Pěvecká hlasová výchova11Sokolová Kamila, MgA.Mgr., Ph.D. (ZUŠ Františka France,Slavkov u Brna)
Kunc JanTen ostrožský zámek01:04Pěvecká hlasová výchova21Přikrylová Pavlína (ZUŠ V. Ambrose)
Kunc JanTy Nitranské hodiny01:32Pěvecká hlasová výchova13Hamplová Klára, DiS. (ZUŠ Horšovský Týn)
Kunc JanTy Nitranské hodiny01:44Pěvecká hlasová výchova11Hamplová Klára, DiS. (ZUŠ Horšovský Týn)
Kutinová AmálieHousenka01:20Pěvecká hlasová výchova15Šariská Václava, dipl. um. (ZUŠ Strakonice)
Kvapil JaroslavČože je to za prekrásne vtáča02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)15Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Kvapil JaroslavV nevolickým houdolí02:00Pěvecká hlasová výchova (2×)15Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
Labašová JanaKrálovna z muzikálu Sněhurka02:16Pěvecká hlasová výchova12Beránková Kristýna, MgA. (ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm)
Laburda JiříKoza01:12Pěvecká hlasová výchova11Matyášová Helena (ZUŠ Habrmanova,Hradec Králové)
Laburda JiříNatale02:15Pěvecká hlasová výchova (3×)19Rubešová Radka, MgA. (ZUŠ Pardubice Havlíčkova)
Ladislav NěmecNashledanou01:35Pěvecká hlasová výchova12Petrovićová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jihlava)
Ladislav NěmecZpívám,zpíváš,zpíváme00:48Pěvecká hlasová výchova10Petrovićová Kateřina, DiS. (ZUŠ Jihlava)
Lanea BurtonU nás doma( z muzikálu Divotvorný hrnec )02:40Pěvecká hlasová výchova16Klementová Dagmar, Bc. (ZUŠ Bučovice)
Lane BurtSkřivánku náš01:57Pěvecká hlasová výchova14Zaoralová Dvořáková Venuše, Mgr. (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Lane BurtTam za tou duhou02:10Pěvecká hlasová výchova12Němcová Hana (ZUŠ Jihlava)
Lane BurtTam za tou duhou02:35Pěvecká hlasová výchova16Jarošová Zdeňka (ZUŠ Třemošná)
Lane BurtTam , za tou duhou02:07Pěvecká hlasová výchova11Zaoralová Dvořáková Venuše, Mgr. (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Lane BurtonDivotvorná hrnecTam za tou duhou03:00Pěvecká hlasová výchova15Vondráčková Libuše, Mgr. (ZUŠ Čerčany)
Lane BurtonDivotvorný hrnec02:30Pěvecká hlasová výchova16Čurdová Jarmila (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
Lane BurtonDivotvorný hrnecTam za tou duhou01:20Pěvecká hlasová výchova14Kuncová Zuzana, Mgr. (ZUŠ Rokycany)
Lane BurtonDivotvorný hrnecTam za tou duhou02:20Pěvecká hlasová výchova17Ramíková Ludmila, Mgr. (ZUŠ H. Salichové,Ostrava - Polanka)
Lane BurtonHow are things in Glocca Morra02:15Pěvecká hlasová výchova14Jindráková Simona, Mgr. (ZUŠ Klapkova, Praha 8)
Lane BurtonHow Are Things In Glocca MorraDivotvorný hrnec01:55Pěvecká hlasová výchova14Bezačinská Oľga, Mgr. art., ArtD. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Lane BurtonJak pak je dnes u nás doma?02:05Pěvecká hlasová výchova15Jacobsová Jitka (ZUŠ Polná)
Lane BurtonJakpak je dnes u nás doma02:00Pěvecká hlasová výchova17Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
Lane BurtonS čertem si hrát01:32Pěvecká hlasová výchova14Štefaníková Zuzana, MgA. (ZUŠ Moravský Krumlov)
Lane BurtonS čertem si hrát01:55Pěvecká hlasová výchova17Badura Tomáš, Mgr. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Lane BurtonS čertem si hrátDivotvorný hrnec02:55Pěvecká hlasová výchova19Petlachová Nikola, Dis. (ZUŠ Vyškov)
Lane BurtonS čertem si hrátmuzikál - Divotvorný hrnec01:25Pěvecká hlasová výchova15Krebs Roman (ZUŠ Zbiroh)
Lane BurtonSkřivánek01:50Pěvecká hlasová výchova12Topinková Stanislava (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Lane BurtonTam za tou duhou01:20Pěvecká hlasová výchova16Švimberský Martin, DiS. (ZUŠ Třemošná)
Lane BurtonTam za tou duhou02:00Pěvecká hlasová výchova15Kočárová Zuzana (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
Lane BurtonTam za tou duhou02:05Pěvecká hlasová výchova12Skalová Eva, Mgr. (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
Lane BurtonTam za tou duhou02:08Pěvecká hlasová výchova17Matušínská Karin, Mgr. (ZUŠ B.Martinů)
Lane BurtonTam za tou duhou02:10Pěvecká hlasová výchova17Kundrtová Hana (ZUŠ Trutnov)
Lane BurtonTam za tou duhou02:15Pěvecká hlasová výchova12Nentvichová Klára, DiS. (ZUŠ Broumov)
Lane BurtonTam za tou duhou02:20Pěvecká hlasová výchova13Žaludová Vladimíra, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
Lane BurtonTam za tou duhou02:20Pěvecká hlasová výchova15Hejlová Eva (ZUŠ Ostrava - Petřkovice)
Lane BurtonTam za tou duhou02:35Pěvecká hlasová výchova20Badura Tomáš, Mgr. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Lane BurtonTam za tou duhou03:00Pěvecká hlasová výchova15Borková Alena, Mgr. (ZUŠ Velká Bíteš)
Lane BurtonTam za tou duhouDivotvorný hrnec02:15Pěvecká hlasová výchova15Mencnerová Magdalena (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Lane BurtonTam za tou duhouz muzikálu Divotvorný hrnec02:04Pěvecká hlasová výchova16Hnitková Milada (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
Lane BurtonTam, za tou duhou01:40Pěvecká hlasová výchova16Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Lane BurtonTam, za tou duhou01:40Pěvecká hlasová výchova18Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Lane BurtonU nás doma02:02Pěvecká hlasová výchova18Surovíková Tereza, Dis. (ZUŠ Morava,Zlín)
Lane BurtonU nás doma02:15Pěvecká hlasová výchova15Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
Lane BurtonU nás doma02:20Pěvecká hlasová výchova13Kučerová Martina, MgA. (ZUŠ Říčany)
Lane BurtonU nás doma02:30Pěvecká hlasová výchova14Borková Alena, Mgr. (ZUŠ Velká Bíteš)
Lane Burton, Voskovec Jiří, Werich JanJakpak je dnes u nás doma03:30Pěvecká hlasová výchova19Čechovská Kateřina, Bc. (ZUŠ Ořechov)
Lane KenKaždý jednou velkou lásku potká01:28Pěvecká hlasová výchova17Kudela Mario (ZUŠ Kyjov)
Lane KenKaždý jednou velkou lásku potká02:40Pěvecká hlasová výchova15Šalšová Zuzana, DiS. (ZUŠ Bučovice)
Lanne KenKaždý jednou velkou lásku potká01:28Pěvecká hlasová výchova14Kudela Mario (ZUŠ Kyjov)
Laparcerie MiarkaSrdce mé jak housle zní02:45Pěvecká hlasová výchova19Hromádka Miroslav (ZUŠ Zlín-Malenovice)
Lapšanská KatarínaJedna druhej riekla00:23Pěvecká hlasová výchova9Oškerová Kateřina, Mgr.art. (ZUŠ Zlín Okružní)
Lapšanská KatarínaŠla děvčata len trhat01:19Pěvecká hlasová výchova (2×)11Barátová Eva, Mgr. (ZUŠ Břeclav)
Lara AugustinYou Belong To My HeartThe Three Caballeros-musical (1944)02:15Pěvecká hlasová výchova19Tichá Alena, Mgr. (ZUŠ Praha 10 - Vršovice)
Lasso Orlando diDomine Deus00:45Pěvecká hlasová výchova (2×)15Pospíšilová Kateřina, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem  )
Lasso Orlando diOculus non vidit01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)21Motalová Jarmila (ZUŠ L. Janáčka, Havířov-Podlesí )
Lašská lidováSpomeň sebe muj synečku01:08Pěvecká hlasová výchova14Kajzar Martin, MgA., Ph.D. (ZUŠ Ostrava - Poruba)
Lašská lidováV metylovske věži01:31Pěvecká hlasová výchova19Kajzar Martin, MgA., Ph.D. (ZUŠ Ostrava - Poruba)
Lašský skokový tanecDyby si se fialečko01:02Pěvecká hlasová výchova15Kajzar Martin, MgA., Ph.D. (ZUŠ Ostrava - Poruba)
Lašský starodávný tanecSlužila divka01:43Pěvecká hlasová výchova15Kajzar Martin, MgA., Ph.D. (ZUŠ Ostrava - Poruba)
Laštůvka MilanBílý medvídek02:00Pěvecká hlasová výchova15Pirochtová Květoslava (ZUŠ J.R.Míši,Orlová - Poruba)
Laštůvka MilanListopad01:30Pěvecká hlasová výchova12Rašíková Petra, Mgr. (ZUŠ Ostrava-Hrabůvka)
Lay FrancisLove story02:10Pěvecká hlasová výchova16Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Leavitt JohnKyrie02:20Pěvecká hlasová výchova (3×)19Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
Leavitt JohnKyrie02:25Pěvecká hlasová výchova (3×)18Koňárková Hana, Mgr. (ZUŠ Střelice)
Ledečková DanaJežibaba01:18Pěvecká hlasová výchova12Pazderová Veronika, Bc. (ZUŠ Javorník)
Ledvinková VáclavaŽraločí zpívání01:26Pěvecká hlasová výchova12Moravcová Jana, dipl. um. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
Lefevre, Barclay Raymond, EddiePour Garder02:10Pěvecká hlasová výchova17Janoušková Markéta, DiS. (ZUŠ O. Nedbala)
Legend JohnAll of me01:40Pěvecká hlasová výchova14Kaplan Dalibor (ZUŠ Horní Slavkov)
Legend JohnAll Of Me03:30Pěvecká hlasová výchova14Poslední Iveta, Mgr. (ZUŠ Kraslice)
Legrenzi GiovanniChe fiero costume02:18Pěvecká hlasová výchova18Kotnauerová Ludmila (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
Legrenzi GiovanniChe fiero costume02:40Pěvecká hlasová výchova18Vondrů Jana, Mgr. art., DiS. (ZUŠ A. Doležala, Brno)
Lehár FranzŽeny, ach ženy01:15Pěvecká hlasová výchova14Buchmannová Marcela, Mgr. (ZUŠ Bystřice pod Hostýnem)
Lehnert Josef RobertCo to cinká za vesnicí?00:42Pěvecká hlasová výchova9Šichová Zdeňka, dipl.um. (ZUŠ Pohořelice)
Lehnert Josef RobertČíhaná01:25Pěvecká hlasová výchova6Stolleová Jindra, Mgr., PhD. (ZUŠ Ústí nad Labem - Neštěmice)
Lehnert RobertJaké věci má švec v kleci00:46Pěvecká hlasová výchova11Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
Lemer Alan JayWouldn´t it Be Loverly02:35Pěvecká hlasová výchova16Malečková Terezie, DiS. (ZUŠ Plzeň Chválenická)
Lenk JaroslavCo chodí v listí01:30Pěvecká hlasová výchova10Smetanová Alena, Mgr. (ZUŠ Varnsdorf)
Lenk JaroslavJežci01:20Pěvecká hlasová výchova7Smetanová Alena, Mgr. (ZUŠ Varnsdorf)
Lenk JaroslavKde je vlku vlkem vlk01:10Pěvecká hlasová výchova9Smetanová Alena, Mgr. (ZUŠ Varnsdorf)
Lennon JohnAll My Loving01:30Pěvecká hlasová výchova18Badura Tomáš, Mgr. (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
Lennon JohnImagine02:40Pěvecká hlasová výchova (4×)19Honzlová Lucie, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
Lennon JohnImagine03:04Pěvecká hlasová výchova (3×)24Braunová Ľubica (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
Lennon JohnImagine (v úpravě skupiny Pentatonix)04:11Pěvecká hlasová výchova (4×)19Rošková Romana, Mgr. (ZUŠ Broumov)
Lennon JohnLet it be01:40Pěvecká hlasová výchova16Frydrychová Daniela, DiS. (ZUŠ Bruntál )
Lennon JohnLet it be02:05Pěvecká hlasová výchova14Frídová Andrea, MgA. (ZUŠ Zbiroh)
Lennon JohnLet It Be02:11Pěvecká hlasová výchova19Jirousek Zdeněk, DiS. (ZUŠ R. A. Dvorského,Dvůr Králové nad Labem)
Lennon, McCartney John, PaulVčera02:05Pěvecká hlasová výchova15Pešavová Monika, Mgr. et Mgr. (ZUŠ Nýřany)
Lennon-McCartney John-PaulYesterday02:15Pěvecká hlasová výchova13Fišerová Dagmar (ZUŠ Tišnov)
Lenon JohnYesterday01:40Pěvecká hlasová výchova15Havlová Martina (ZUŠ Karolinka)
Leonard BernsteinWest Side StoryTonight02:10Pěvecká hlasová výchova14Dančevská Vladimíra, Mgr., dipl.um. (ZUŠ Frýdlant)
Leopold KorbařDěvčátko bosý01:45Pěvecká hlasová výchova14Aman Iveta, DiS. (ZUŠ A. M. Buxton, Úpice)
Leoš JanáčekHájný01:00Pěvecká hlasová výchova14Svobodová Blanka, DiS. (ZUŠ Český Brod)
Leoš JanáčekKolíne, Kolíne01:30Pěvecká hlasová výchova14Svobodová Blanka, DiS. (ZUŠ Český Brod)
Leoš JanáčekLavečka01:25Pěvecká hlasová výchova13Ondrušová Jaroslava, MgA. (ZUŠ Charbulova Brno)
Leoš JanáčekMoravská lidová poezie v písníchEj, lásko00:45Pěvecká hlasová výchova16Poláchová Věra (ZUŠ Turnov)
Leoš JanáčekObrázek milého00:50Pěvecká hlasová výchova13Seibertová Zuzana, MgA. (ZUŠ F. Kmocha,Kolín)
Leoš JanáčekStálosť00:50Pěvecká hlasová výchova16Svobodová Blanka, DiS. (ZUŠ Český Brod)
Lerner Alan JoyChci jen někde svůj plácek mít01:20Pěvecká hlasová výchova14Cupáková Olena (SZUŠ Blansko)
Leven MelCruella De Vil01:25Pěvecká hlasová výchova20Moravcová Jana, dipl. um. (ZUŠ Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace)
lid.Čí jsou to koníčky02:10Pěvecká hlasová výchova12Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
Lidmila DobroslavAž budu mít na déšť01:36Pěvecká hlasová výchova (3×)22Surovík Josef (ZUŠ Morava,Zlín)
lidovaV zahradočke pod okěnkom02:00Pěvecká hlasová výchova10Ostash Lyudmyla (ZUŠ Josefa Lady)
lidováAdámku náš00:30Pěvecká hlasová výchova8Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
lidováAdámku náš00:35Pěvecká hlasová výchova8Kalášková Olga, Mgr. (ZUŠ Petra Ebena,Žamberk)
lidováAdámku náš00:50Pěvecká hlasová výchova10Balounová Barbora, DiS. (ZUŠ Znojmo)
lidováAdámku náš01:44Pěvecká hlasová výchova11Černá Blanka, MgA. (ZUŠ Liberec)
lidováA hde pa ste šický01:18Pěvecká hlasová výchova (2×)12Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováAch, abych já byla tú bílú holubičkú01:10Pěvecká hlasová výchova17Kozel Pavel, Mgr. (ZUŠ Hlučín)
lidováAch, dybych já bylaFerdinand Sládek - Náš poklad01:20Pěvecká hlasová výchova20Surková Aneta (ZUŠ Vyškov)
lidováAch, dybych já byla tú bílú holubičkú01:05Pěvecká hlasová výchova11Majerová Květa, Mgr. (ZUŠ Kdyně)
lidováAch kdybych já byla01:04Pěvecká hlasová výchova14Boštíková Petra, DiS. (ZUŠ Polička)
lidováAch není tu není02:00Pěvecká hlasová výchova9Kopecká Ivana (ZUŠ Blansko)
lidováAch, prší, prší rosička01:07Pěvecká hlasová výchova12Bubeníčková Zuzana, MgA. (ZUŠ Liberec 12)
lidováAch synku01:20Pěvecká hlasová výchova7Balková Marie (ZUŠ Praha 4)
lidováAch, synku!01:20Pěvecká hlasová výchova10Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Železný Brod)
lidováAch, synku!01:30Pěvecká hlasová výchova11Patočka Jaroslav, Dis. (ZUŠ Železný Brod)
lidováAch synku,synku01:20Pěvecká hlasová výchova10Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováAch, synku, synku01:39Pěvecká hlasová výchova16Bubeníčková Zuzana, MgA. (ZUŠ Český Dub)
lidováA já mám koníčka vraného01:05Pěvecká hlasová výchova11Koutný Luděk (ZUŠ Kroměříž)
lidováA já pořád kdo to je00:40Pěvecká hlasová výchova11Zapletalová Dana, Mgr. (ZUŠ Hulín)
lidováA já sám01:02Pěvecká hlasová výchova10Chodorová Michaela, Mgr., DiS. (ZUŠ Blatná)
lidováA ja taká čárna01:10Pěvecká hlasová výchova16Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
lidováA já taká čárna01:23Pěvecká hlasová výchova14Chodorová Michaela, Mgr., DiS. (ZUŠ Blatná)
lidováA ja taka dzivočka00:50Pěvecká hlasová výchova13Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováA ja taka dzivočka01:12Pěvecká hlasová výchova12Chodorová Michaela, Mgr., DiS. (ZUŠ Blatná)
lidováA já vždycky01:10Pěvecká hlasová výchova11Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
lidováAj, hory, hory01:25Pěvecká hlasová výchova11Lédlová Eva, Mgr. (ZUŠ Turnov)
lidováAj, hory, hory02:00Pěvecká hlasová výchova14Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
lidováAj, hory, horyFerdinand Sládek - Náš poklad02:15Pěvecká hlasová výchova19Surková Aneta (ZUŠ Vyškov)
lidováAj, hory, horyNáš poklad01:25Pěvecká hlasová výchova12Strejcová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jitro Hradec Králové)
lidováAj keď sa Janoško01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)17Kaleta Leszek, Mgr. (ZUŠ Pavla Kalety,Český Těšín)
lidováA když vy mě má panenko00:40Pěvecká hlasová výchova (3×)11Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
lidováAlou, páni muzikanti01:33Pěvecká hlasová výchova15Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
lidováAndulko šafářova01:10Pěvecká hlasová výchova11Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
lidováAndulko šafářová02:00Pěvecká hlasová výchova11Jakubíková Jitka, Bc., Dipl.um. (ZUŠ Odry)
lidováAnička dušička01:00Pěvecká hlasová výchova14Barth Václav, MgA., Ph.D. (ZUŠ Jižní Město)
lidováAnička dušička01:25Pěvecká hlasová výchova8Patočka Jaroslav, Dis. (ZUŠ Železný Brod)
lidováAnička dušička01:30Pěvecká hlasová výchova11Patočka Jaroslav, Dis. (ZUŠ Železný Brod)
lidováAnička, dušička01:15Pěvecká hlasová výchova11Alföldy Lenka, Mgr. (ZUŠ Prachatice)
lidováAnička, dušička01:15Pěvecká hlasová výchova13Alföldy Lenka, Mgr. (ZUŠ Prachatice)
lidováAnička, dušička01:35Pěvecká hlasová výchova15Raitmajerová Julie (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
lidováAnička, dušička01:37Pěvecká hlasová výchova15Hubálková Svatava (ZUŠ Liberec)
lidováAnička, dušička,kde si bola01:30Pěvecká hlasová výchova13Halbichová Mirka, dipl. um. (ZUŠ Votice)
lidováAnička mlynárova00:35Pěvecká hlasová výchova13Boštíková Petra, DiS. (ZUŠ Polička)
lidováAnička mlynárova00:55Pěvecká hlasová výchova15Kočárová Zuzana (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
lidováAnička mlynárova01:08Pěvecká hlasová výchova20Čančarová Houfková Andrea, Mgr. (ZUŠ Liberec)
lidováAnička mlynárovaNáš poklad01:03Pěvecká hlasová výchova16Stratílková Pavla, DiS. (ZUŠ Jitro Hradec Králové)
lidováAničko maličká01:00Pěvecká hlasová výchova12Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
lidováA pred námi zahrádečka00:35Pěvecká hlasová výchova10Alföldy Lenka, Mgr. (ZUŠ Prachatice)
lidováA pred vraty kameň zlatý01:50Pěvecká hlasová výchova17Zouhar Tomáš, Mgr. (ZUŠ Tišnov)
lidováA ten Jirka Kulmestrojic00:55Pěvecká hlasová výchova10Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
lidováA te Rehradice01:30Pěvecká hlasová výchova14Tříska Václav (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
lidováA te Réhradice01:14Pěvecká hlasová výchova13Čonková Bohumila, DiS. (ZUŠ Náchod)
lidováA te Réhradice01:20Pěvecká hlasová výchova16Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
lidováA té Rehradice00:38Pěvecká hlasová výchova15Lebedová Simona (ZUŠ Tachov)
lidováAž já budu velká00:35Pěvecká hlasová výchova8Balounová Barbora, DiS. (ZUŠ Znojmo)
lidováAž já pojedu00:53Pěvecká hlasová výchova11Kutek Michal, Mgr. (ZUŠ Turnov)
lidováAž já pojedu přes ten les00:40Pěvecká hlasová výchova12Benešová Alexandra, Mgr. (ZUŠ Luby)
lidováAž já pojedu přes ten les00:45Pěvecká hlasová výchova11Steklá Michaela, Mgr. (ZUŠ E. Randové,Ústí nad Labem)
lidováAž já pojedu přes ten les00:48Pěvecká hlasová výchova7Palcová Eliška, Dipl.um. (ZUŠ Kamenice nad Lipou)
lidováAž já pojedu přes ten les00:50Pěvecká hlasová výchova12Bubeníčková Zuzana, MgA. (ZUŠ Liberec 12)
lidováAž já pojedu přes ten les01:00Pěvecká hlasová výchova13Tomášková Barbora, Bc. (ZUŠ Dolní Újezd)
lidováAž já pojedu přes ten les01:00Pěvecká hlasová výchova13Trunečková Michaela (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
lidováAž já půjdu vokolo01:50Pěvecká hlasová výchova (2×)12Vrbová Darina, DiS. (ZUŠ Otakara Ševčíka Písek)
lidováBeda temu kameňu02:30Pěvecká hlasová výchova (3×)17Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
lidováBejvávalo01:25Pěvecká hlasová výchova (2×)19Smíšková Eliška, Bc. (ZUŠ Znojmo)
lidováBejvávalo, bejvávalo00:45Pěvecká hlasová výchova12Patočka Jaroslav, Dis. (ZUŠ Železný Brod)
lidováBeskyde, Beskyde00:57Pěvecká hlasová výchova10Mikulášová Jana, Mgr. (ZUŠ Piaristické nám., České Budějovice)
lidováBeskyde, Beskyde01:00Pěvecká hlasová výchova8Balounová Barbora, DiS. (ZUŠ Znojmo)
lidováBeskyde, Beskyde01:00Pěvecká hlasová výchova10Kašparová Zdeňka, Bc. (ZUŠ Pardubice-Polabiny)
lidováBeskyde, Beskyde01:00Pěvecká hlasová výchova11Richterová Jarmila (ZUŠ PhDr. Z. Mrkose, Brno)
lidováBěží Vávra z Poličky00:45Pěvecká hlasová výchova (3×)15Šujanová Kateřina, MgA. (ZUŠ Blansko)
lidováBěží Vávra z Poličky00:55Pěvecká hlasová výchova (4×)19Honzlová Lucie, DiS. (ZUŠ G.Mahlera)
lidováBlízko hu Domažlic01:11Pěvecká hlasová výchova (2×)13Žárová Hana, MgA. (ZUŠ Jižní Město)
lidováBodaj by vás vy mládenci01:10Pěvecká hlasová výchova12Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
lidováBodaj by vás vy mládenci01:10Pěvecká hlasová výchova13Šimandl Miroslav, DiS. (ZUŠ Stod)
lidováBodaj by vás, vy mládenci00:52Pěvecká hlasová výchova8Bartlová Blanka (ZUŠ Židlochovice)
lidováBodaj by vás, vy mládenci00:55Pěvecká hlasová výchova10Sellinger Zlatuše, DiS. (ZUŠ Kraslice)
lidováBodaj by vás, vy mládenci00:58Pěvecká hlasová výchova8Chodorová Michaela, Mgr., DiS. (ZUŠ Blatná)
lidováBodaj by vás, vy mládenci01:15Pěvecká hlasová výchova18Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
lidováBodaj by vás vy mláděnci01:13Pěvecká hlasová výchova10Hybešová Ivana (ZUŠ A. Voborského,Praha 4)
lidováBoleráz01:40Pěvecká hlasová výchova (2×)16Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
lidováBolerázupr. Milan Uherek01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)25Kavánová Květa (ZUŠ Jablonec nad Jizerou)
lidováBoleslav, Boleslav01:05Pěvecká hlasová výchova8Švarcová Barbora, DiS. (ZUŠ Vimperk)
lidováBoleslav, Boleslav01:05Pěvecká hlasová výchova12Škvařilová Hana, Mgr. (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
lidováBylo lásky01:20Pěvecká hlasová výchova13Martanová Lenka (ZUŠ T. Brzkové, Plzeň)
lidováCestář02:13Pěvecká hlasová výchova (2×)15Chodorová Michaela, Mgr., DiS. (ZUŠ Blatná)
lidováCestičko blúdivá00:40Pěvecká hlasová výchova (2×)10Osičková Dagmar, DiS. (ZUŠ Velké Bílovice)
lidováCib, cib, cibulenka00:30Pěvecká hlasová výchova7Hamaričová Daniela (SZUŠ Havlíčkův Brod)
lidováCopak si sedláčku naříkáš00:40Pěvecká hlasová výchova15Borková Jana, Mgr. (ZUŠ G.Mahlera)
lidováCo to tam šupoce01:30Pěvecká hlasová výchova12Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
lidováCožpak je to vina moje00:45Pěvecká hlasová výchova (3×)15Doubravová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
lidováCož se mě, má milá01:05Pěvecká hlasová výchova15Lebedová Simona (ZUŠ Tachov)
lidováCož se mně, má milá00:45Pěvecká hlasová výchova13Kudrnová Hana, Mgr. (ZUŠ Trhové Sviny)
lidováCož se mně, má milá01:35Pěvecká hlasová výchova15Pešavová Monika, Mgr. et Mgr. (ZUŠ Nýřany)
lidováCož se mně, má milá hezká zdáš01:10Pěvecká hlasová výchova (2×)16Knížková Jana, Mgr., Ph.D. (ZUŠ Chlumec n. Cidlinou)
lidováCož ten jetelíček01:05Pěvecká hlasová výchova13Uhlíř Miroslav (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
lidováCož ten jetelíček01:05Pěvecká hlasová výchova16Lendělová Miroslava, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
lidováCož ten jetelíček01:20Pěvecká hlasová výchova16Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
lidováCož ten jetelíčekNáš poklad01:08Pěvecká hlasová výchova12Strejcová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jitro Hradec Králové)
lidováCož ten mostek00:30Pěvecká hlasová výchova11Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováCož ten mostek01:20Pěvecká hlasová výchova14Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováCož ten panský mostek00:50Pěvecká hlasová výchova (2×)12Hladíková Jana, MgA. (ZUŠ Žerotín)
lidováCož ten panský mostek01:10Pěvecká hlasová výchova13Synková Kateřina, Mgr. Bc. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováCož ten panský mostek01:10Pěvecká hlasová výchova14Melicherová Radka (ZUŠ Chrudim)
lidováČáp letí přes moře01:30Pěvecká hlasová výchova (3×)11Ochová Petra (ZUŠ Ledeč nad Sázavou)
lidováČekala jsem01:10Pěvecká hlasová výchova11Palcová Eliška, Dipl.um. (ZUŠ Kamenice nad Lipou)
lidováČekala jsem01:41Pěvecká hlasová výchova19Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
lidováČerešničky00:50Pěvecká hlasová výchova11Szendiuchová Markéta, MgA. (SZUŠ UNIVERSUM, Brno)
lidováČerešničky01:45Pěvecká hlasová výchova11Musilová Petra, DiS. (ZUŠ Poděbrady, Školní 556)
lidováČerešničky01:48Pěvecká hlasová výchova10Bartlová Blanka (ZUŠ Židlochovice)
lidováČerešničky, čerešničky01:00Pěvecká hlasová výchova (2×)13Přibilová Jana (ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary)
lidováČerešničky, čerešničky01:03Pěvecká hlasová výchova9Šimůnek Jan, DiS. (ZUŠ Přeštice)
lidováČerešničky, čerešničky01:10Pěvecká hlasová výchova11Senić Pavlína (ZUŠ I.Hurníka, Praha 2)
lidováČerešničky,čerešničky00:55Pěvecká hlasová výchova (2×)11Bezstarostová Dana, Mgr., dipl. um. (ZUŠ Pelhřimov)
lidováČerné oči01:00Pěvecká hlasová výchova9Kolář Milan, MgA. (ZUŠ J. Zacha Čelákovice)
lidováČerné oči01:00Pěvecká hlasová výchova10Poláchová Věra (ZUŠ Turnov)
lidováČerné oči01:00Pěvecká hlasová výchova10Potůčková Šárka (ZUŠ Dobruška)
lidováČerné oči01:03Pěvecká hlasová výchova (3×)16Crháková Magda, Mgr. (ZUŠ Veveří 133, Brno)
lidováČerné oči01:10Pěvecká hlasová výchova11Podracká Bendová Aneta (ZUŠ Židlochovice)
lidováČerné oči01:18Pěvecká hlasová výchova9Šimandl Miroslav, DiS. (ZUŠ Stod)
lidováČerné oči jděte spát00:58Pěvecká hlasová výchova10Šrůtková Markéta, DiS. (ZUŠ Kroměříž)
lidováČerné oči jděte spát01:30Pěvecká hlasová výchova12Tříska Václav (ZUŠ Biskupská 12, Praha 1)
lidováČervená, modrá fiala01:50Pěvecká hlasová výchova8Melicherová Radka, PhDr. (ZUŠ Chrudim)
lidováČervená růžička01:30Pěvecká hlasová výchova11Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
lidováČervená růžičko01:05Pěvecká hlasová výchova8Vlasáková Michaela, Dis. (ZUŠ Jablonné nad Orlicí)
lidováČervená růžičko01:05Pěvecká hlasová výchova (2×)17Strnadová Olga, Mgr. (ZŠ a ZUŠ Bezdrevská, České Budějovice)
lidováČervená růžičko01:55Pěvecká hlasová výchova17Koupilová Ivana (ZUŠ Liberec)
lidováČervená růžičkoNárodní poklad I.01:45Pěvecká hlasová výchova18Krejčí Curylová Klára, MgA. (ZUŠ E. Marhuly,Ostrava-Mariánské Hory)
lidováČervená růžičko, rozvíjej se01:05Pěvecká hlasová výchova9Jakubíková Jitka, Dipl.um. (ZUŠ Odry)
lidováČervená růžičko, rozvíjej se01:10Pěvecká hlasová výchova13Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováČervená růžičko, rozvíjej se01:20Pěvecká hlasová výchova13Synková Kateřina, Mgr. Bc. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováČervená růžičko, rozvíjej se01:53Pěvecká hlasová výchova12Vachovcová Martina (ZUŠ Kdyně)
lidováČervený šáteček01:00Pěvecká hlasová výchova15Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováČervený šáteček01:05Pěvecká hlasová výchova11Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováČervený šátečku01:10Pěvecká hlasová výchova12Hubálková Svatava (ZUŠ Liberec)
lidováČervený šátečku01:40Pěvecká hlasová výchova9Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
lidováČervený šátečku kolem se toč01:00Pěvecká hlasová výchova11Nováková Věra (ZUŠ Taussigova, Praha 8)
lidováČi je, či je děvče00:45Pěvecká hlasová výchova10Krcháková Zuzana, Mgr. (ZUŠ V. Ambrose)
lidováČí je děvče00:30Pěvecká hlasová výchova11Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováČí je děvče00:40Pěvecká hlasová výchova14Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováČí je děvče00:40Pěvecká hlasová výchova14Čoupková Jana (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováČí je děvče00:42Pěvecká hlasová výchova15Grundová Michaela, Mgr. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováČí je děvče00:50Pěvecká hlasová výchova11Jelínková Jana, MgA. (ZUŠ Kuřim)
lidováČí je to polečko01:30Pěvecká hlasová výchova (2×)17Marková Danuše (ZUŠ Chrudim)
lidováČí jsou to koníčky01:35Pěvecká hlasová výchova14Bubeníčková Zuzana, MgA. (ZUŠ Liberec 12)
lidováČí jsou to koníčky01:40Pěvecká hlasová výchova17Bína Jaromír, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
lidováČí jsou to koníčky01:55Pěvecká hlasová výchova10Vachovcová Martina (ZUŠ Kdyně)
lidováČí jsou to koníčky02:05Pěvecká hlasová výchova13Dostálová Lenka (ZUŠ V. Nováka, Skuteč)
lidováČí jsou to ty koně lysý00:40Pěvecká hlasová výchova14Bínová Lucie, Mgr. (ZUŠ Jindřicha Jindřicha Domažlice)
lidováČím dál, čím dál00:53Pěvecká hlasová výchova9Poláchová Markéta, Dis. (ZUŠ A. Dvořáka)
lidováČí sú to koně00:56Pěvecká hlasová výchova8Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
lidováČí sú to koně01:00Pěvecká hlasová výchova17Synková Kateřina, Mgr. Bc. (ZUŠ Rychnov n. Kněžnou)
lidováČí sú to koně?00:55Pěvecká hlasová výchova10Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
lidováČí sú to koně?00:55Pěvecká hlasová výchova10Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
lidováČí to husičky01:20Pěvecká hlasová výchova12Barth Václav, MgA., Ph.D. (ZUŠ Jižní Město)
lidováČí to husičky01:30Pěvecká hlasová výchova11Senić Pavlína (ZUŠ I.Hurníka, Praha 2)
lidováČí to husičky01:50Pěvecká hlasová výchova11Michálková Simona (ZUŠ Železný Brod)
lidováČí to husičky?01:15Pěvecká hlasová výchova12Doubravová Lenka, Mgr. (SZUŠ D-MUSIC s.r.o.,Kroměříž)
lidováČí to, husičky00:50Pěvecká hlasová výchova13Ruggieri Giancarlo (ZUŠ Rumburk)
lidováČí to husičky na tej vodě01:10Pěvecká hlasová výchova13Bubeníčková Zuzana, MgA. (ZUŠ Český Dub)
lidováČí to husičky na tej vodě01:30Pěvecká hlasová výchova12Topinková Stanislava (ZUŠ Sokolovská,Plzeň)
lidováČí to husičky na tej vodě02:30Pěvecká hlasová výchova12Aberlová Aneta (ZUŠ Josefa Lady)
lidováČí to husičky na tej vodě?01:17Pěvecká hlasová výchova13Kurfiřtová Irena (ZUŠ Liberec)
lidováČí to husičky na tej vodě?01:39Pěvecká hlasová výchova10Vachovcová Martina (ZUŠ Kdyně)
lidováČí to husičky na tej vodě?01:40Pěvecká hlasová výchova12Obručová Lenka, Mgr. (ZUŠ Kroměříž)
lidováČí to koníčky00:38Pěvecká hlasová výchova11Knechtlová Lenka, dipl. um. (ZUŠ Mělník, příspěvková organizace)
lidováČí to koníčky00:48Pěvecká hlasová výchova10Meierová Genrtová Zuzana, DiS. (ZUŠ Hronov)
lidováČí to koníčky00:50Pěvecká hlasová výchova10Poláchová Věra (ZUŠ Turnov)