Protokol o předání věcných odměn – Sólový a komorní zpěv (Okresní kolo – Třebíč – 44 soutěžících)

Nápověda

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: , 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny jednotlivcům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Pospíšilová Eliška (Mgr. Vladimíra Žaludová, Mgr. Vladimíra Žaludová) 
   Strážnická Anežka (Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.) 
   Chvátalová Adéla (Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.) 
   Kubová Kristýna (Leoš Vala, DiS.) 
   Nováčková Veronika (Jana Matějů Němčanovská, Soňa Němcová) 
   Pavlíčková Karolína (Mgr. Jarmila Kubová, Bohumila Hanzalová) 
   Dvořák Daniel (Leoš Vala, DiS., Mgr. Eva Zavadilová) 
   Koubková Sára (Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.) 
   Nešporová Terezie (Mgr. Eva Lojdová, Bohumila Hanzalová) 
   Orság Jan (Bc. Ludmila Čírtková, DiS., Mgr. Eva Zavadilová) 
   Raitmajerová Zuzana Laura (Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.) 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny jednotlivcům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Bednář Milan (Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.) 
   Davidová Marie Magdalena (Mgr. Jarmila Kubová, Mgr. Jarmila Kubová) 
   Šoukalová Natálie (Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová) 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny jednotlivcům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Macháčková Markéta (Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.) 
   Moudrá Karolína (Mgr. Eva Lojdová, MgA. Eliška Procházková) 
   Novotná Tereza (Mgr. Marie Kábelová, Ivana Šumpelová, dipl. um.) 
   Tůmová Natálie (Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.) 
   Vojáčková Natálie (Mgr. Eva Lojdová, MgA. Eliška Procházková) 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny jednotlivcům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Holubíková Tereza (Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.) 
   Janková Viktorie (Mgr. Vladimíra Žaludová, Mgr. Vladimíra Žaludová) 
   Kopečná Nikola (Mgr. Vladimíra Žaludová, Mgr. Vladimíra Žaludová) 
   Kravcová Zuzana (Leoš Vala, DiS., Mgr. Eva Zavadilová) 
   Stehlíková Tereza (Jana Matějů Němčanovská, Soňa Němcová) 
   Šabatková Sára (Mgr. Marie Kábelová, Ivana Šumpelová, Dipl. um.) 
   Toufarová Leontina (Mgr. Helena Valová, Mgr. Vít Košíček) 
   Zejdová Kristýna (Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.) 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny jednotlivcům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Křečková Kamila (Jana Matějů Němčanovská, Soňa Němcová) 
   Novotná Jana (Mgr. Marie Kábelová, Ivana Šumpelová, Dipl. um.) 
   Šumpelová Tereza (Mgr. Marie Kábelová, Ivana Šumpelová, Dipl. um.) 
   Všetečka Michal (Mgr. Eva Horká, Marcela Šťávová, dipl. um.) 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny jednotlivcům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Lučivňáková Andrea (Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.) 
   Spoustová Adéla (Mgr. Jarmila Kubová, Martina Vodičková) 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny jednotlivcům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Petrů Martina (Mgr. Jarmila Kubová, Martina Vodičková) 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny jednotlivcům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Šebková Gabriela (Mgr. Jarmila Kubová, Bohumila Hanzalová) 
   Veselá Michaela (Jana Matějů Němčanovská, Soňa Němcová) 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny jednotlivcům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Fischerová Nikola (Jana Matějů Němčanovská, Soňa Němcová) 
   Válková Miroslava (Mgr. Eva Lojdová, Bohumila Hanzalová) 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny jednotlivcům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Kovářová Zdislava (Mgr. Marie Kábelová, Ivana Šumpelová, Dipl. um.) 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny jednotlivcům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Schell Ondřej (Julie Raitmajerová, Marcela Šťávová, dipl. um.) 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny kolektivům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Duo (Mgr. Eva Lojdová, MgA. Eliška Procházková) 
Karolína Moudrá 
Natálie Vojáčková 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny kolektivům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Duo (Mgr. Vladimíra Žaludová, Mgr. Vladimíra Žaludová) 
Viktorie Janková 
Nikola Kopečná 
   Kočky (Mgr. Jarmila Kubová, Martina Vodičková) 
Martina Petrů 
Adéla Spoustová 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Protokol o předání věcných odměn

Název soutěže: Sólový a komorní zpěv

Postupové kolo: okresní

Datum konání: 12. 2. 2018

Místo konání: Základní umělecká škola Hrotovice

Věcné odměny kolektivům

UmístěníVěcná odměna (konkrétně)Celková
hodnota (Kč)
Jméno soutěžícího (a pedagoga)Podpis přebírajícího
   Duo (Mgr. Eva Lojdová, Bohumila Hanzalová) 
Eliška Machátová 
Miroslava Válková 

Za věcné ceny vyplaceno celkem Kč: ..................

Zpracoval, datum a podpis: Jana Abrahámová, DiS., 12. 2. 2018 ..............................................

Pondělí 19. února 2018

PoÚtStČtSoNe
293031 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 281234