Soutěžní kola

Nápověda

Sólový a komorní zpěv

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
čtvrtek14. 12. 201710.00–11.30Líbeznice - Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace (jen kategorie: dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší, dívky od roku narození 2003 a starší)
středa10. 1. 201814.00–18.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Chválenická 17
středa10. 1. 201816.00–18.00Přeštice - Základní umělecká škola Přeštice, okres Plzeň-jih (jen kategorie: dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší, dívky od roku narození 2003 a starší, chlapci od roku narození 2003 a starší) (jen kategorie: 0., I., III., IX., VI.)
čtvrtek11. 1. 201809.00–11.00Potštát - Základní umělecká škola, Potštát 36
pátek12. 1. 201813.00–18.00Světlá nad Sázavou - Základní umělecká škola Světlá nad Sázavou, Nádražní 228, příspěvková organizace
pátek12. 1. 201816.30–19.00Trhové Sviny - Základní umělecká škola F. Pišingera, Trhové Sviny
pondělí15. 1. 201814.00–16.00Buštěhrad - Základní umělecká škola Buštěhrad
úterý16. 1. 201813.00–18.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
úterý16. 1. 201816.00–18.00Doksy - Základní umělecká škola Doksy - příspěvková organizace
úterý16. 1. 201816.30–17.30Pozořice - Základní umělecká škola Pozořice, příspěvková organizace
středa17. 1. 201810.00–18.00Chomutov - Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov
čtvrtek18. 1. 201809.30–11.30Dobřichovice - Základní umělecká škola Dobřichovice
čtvrtek18. 1. 201811.00–18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150
čtvrtek18. 1. 201818.15–19.10Klecany - Základní umělecká škola Klecany, okres Praha - východ
čtvrtek18. 1. 201818.15–20.00České Budějovice - Druhá soukromá základní umělecká škola, s.r.o.
neděle21. 1. 201808.00–18.00Přerov - Základní umělecká škola Brno Test
pondělí22. 1. 201808.00–18.00Habartov - Základní umělecká škola Habartov, okres Sokolov, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201809.00–10.30Slavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201810.00–16.00Slaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
pondělí22. 1. 201811.00–14.00Praha 4 - Základní umělecká škola Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114
pondělí22. 1. 201812.00–18.00Volyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
pondělí22. 1. 201814.00–16.00Zbiroh - Základní umělecká škola Václava Vačkáře Zbiroh, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201814.30–15.30Moravský Krumlov - Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201815.00–17.00Starý Plzenec - Základní umělecká škola Starý Plzenec, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201815.00–17.00Louny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201815.00–18.00Hulín - Základní umělecká škola Hulín
pondělí22. 1. 201815.00–19.00Brno - Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201813.00–18.00Jeseník - Základní umělecká škola Jeseník
úterý23. 1. 201814.00–15.00Ivančice - Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201814.00–16.00Hlučín - Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201814.00–18.00Praha 4 - Základní umělecká škola Vadima Petrova
úterý23. 1. 201815.00–16.00Střelice - Základní umělecká škola Střelice, příspěvková organizace​
úterý23. 1. 201815.00–18.00Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201815.00–18.00Praha 9 - Horní Počernice - Základní umělecká škola, Praha 9, Ratibořická 30
úterý23. 1. 201816.15–17.30Nejdek - Základní umělecká škola Nejdek, Dvořákova, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201818.30–19.30Praha 5 - Stodůlky - Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze
středa24. 1. 201813.00–16.00České Budějovice - Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice
středa24. 1. 201813.00–16.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
středa24. 1. 201813.00–18.00Bučovice - Základní umělecká škola Arthura Nikische, příspěvková organizace
středa24. 1. 201813.00–20.00Nové Strašecí - Základní umělecká škola, Nové Strašecí, Komenského 189
středa24. 1. 201814.00–16.00Ivanovice na Hané - Základní umělecká škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
středa24. 1. 201816.00–18.00Náchod - Základní umělecká škola, Náchod, Tyršova 247
středa24. 1. 201817.00–18.00Mikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace
středa24. 1. 201817.00–18.30Olomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
čtvrtek25. 1. 201808.00–13.00Nové Město na Moravě - Základní umělecká škola Jana Štursy Nové Město na Moravě
čtvrtek25. 1. 201809.00–13.00Bruntál - Základní umělecká škola, Bruntál, nám. J. Žižky 6, příspěvková organizace
čtvrtek25. 1. 201810.45–11.30Velké Opatovice - Základní umělecká škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
čtvrtek25. 1. 201813.30–16.30Brandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
čtvrtek25. 1. 201814.00 – pátek 2. 2. 2018 18.00Uničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
čtvrtek25. 1. 201814.30–17.30Olomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
čtvrtek25. 1. 201815.00–16.00Sedlec - Prčice 1 - Základní umělecká škola Sedlec-Prčice
čtvrtek25. 1. 201815.00–20.00Zlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
čtvrtek25. 1. 201816.00–17.00Šternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace
pátek26. 1. 201808.00–18.00Třemošná - Základní umělecká škola Třemošná, příspěvková organizace
pátek26. 1. 201808.00–18.00Klatovy 1 - Základní umělecká škola Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208
pátek26. 1. 201808.00–18.00Brno - Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
pátek26. 1. 201810.00–13.00Dvůr Králové nad Labem - Základní umělecká škola R. A. Dvorského, Dvůr Králové nad Labem, náměstí T. G. Masaryka 83
pátek26. 1. 201810.00–15.00Vyškov - Základní umělecká škola Vyškov, příspěvková organizace
pátek26. 1. 201814.00–18.00Moravské Budějovice - Základní umělecká škola Moravské Budějovice
pátek26. 1. 201816.20–16.40Plasy - Základní umělecká škola Plasy, příspěvková organizace
sobota27. 1. 201810.00–12.00Kralovice - Základní umělecká škola Kralovice, okres Plzeň-sever
pondělí29. 1. 201809.00–10.00Hrušovany nad Jevišovkou - Základní umělecká škola Hrušovany nad Jevišovkou, příspěvková organizace
pondělí29. 1. 201809.30–11.00Pohořelice - Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace
pondělí29. 1. 201813.00–18.00Domažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace
pondělí29. 1. 201813.00–20.00Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace
pondělí29. 1. 201814.00–17.00Rousínov - Základní umělecká škola Františka Sušila Rousínov, Sušilovo náměstí 14
pondělí29. 1. 201815.00–16.00Zruč nad Sázavou - Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou
pondělí29. 1. 201815.00 – čtvrtek 8. 2. 2018 19.00Praha 10 - Hostivař - Základní umělecká škola, Praha 10 - Hostivař, Trhanovské náměstí 8
pondělí29. 1. 201816.00–17.00Bystřice pod Hostýnem - Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
pondělí29. 1. 201817.00–19.00Hronov - Základní umělecká škola Hronov
pondělí29. 1. 201817.30 – čtvrtek 1. 2. 2018 16.00Praha 7 - Základní umělecká škola, Praha 7, Šimáčkova 16
pondělí29. 1. 201818.00–20.00Praha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, U půjčovny 4
úterý30. 1. 201808.00–18.00Lipník nad Bečvou - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Lipník nad Bečvou, Havlíčkova 643
úterý30. 1. 201808.00–18.00České Budějovice - Základní umělecká škola, České Budějovice, Piaristické náměstí 1
úterý30. 1. 201808.00–18.00Brno - Základní umělecká škola varhanická Brno, příspěvková organizace
úterý30. 1. 201808.00–18.00Ořechov - Základní umělecká škola Ořechov, příspěvková organizace
úterý30. 1. 201808.00–18.00Řevnice - Základní umělecká škola Řevnice
úterý30. 1. 201813.00–19.00Kladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
úterý30. 1. 201814.00 – středa 31. 1. 2018 15.15Klášterec nad Ohří - Základní umělecká škola, Klášterec nad Ohří, J. A. Komenského 677, okres Chomutov
úterý30. 1. 201814.30–16.00Praha 5 - Smíchov - Základní umělecká škola, Praha 5, Štefánikova 19
úterý30. 1. 201815.00–20.00Zlín-Malenovice - Základní umělecká škola Zlín - Malenovice
úterý30. 1. 201817.00–19.00Rožmitál pod Třemšínem - Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem
úterý30. 1. 201817.00–19.00Staňkov - Základní umělecká škola Staňkov, příspěvková organizace
středa31. 1. 201808.00–12.00Broumov - Základní umělecká škola Broumov
středa31. 1. 201808.00–18.00Boskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace
středa31. 1. 201808.00–18.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
středa31. 1. 201808.00–18.00Rokycany - Základní umělecká škola, Rokycany, Jiráskova 181
středa31. 1. 201808.00–18.00Borovany - Základní umělecká škola, Borovany, Žižkovo náměstí, okr. České Budějovice
středa31. 1. 201808.00–18.00Planá - Základní umělecká škola, Planá, Dukelských hrdinů 85
středa31. 1. 201809.00–14.00Blansko - Základní umělecká škola Blansko, příspěvková organizace
středa31. 1. 201810.00–12.00Tišnov - Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
středa31. 1. 201810.00–18.00Židlochovice - Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace
středa31. 1. 201814.00–17.00Oslavany - Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace
středa31. 1. 201814.00–18.00Postoloprty - Základní umělecká škola Postoloprty, okres Louny
středa31. 1. 201814.00–18.00Planá - Základní umělecká škola, Planá, Dukelských hrdinů 85
středa31. 1. 201815.00–17.00Kadaň - Základní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň
středa31. 1. 201817.00–18.30Chabařovice - Základní umělecká škola Chabařovice, okres Ústí nad Labem
středa31. 1. 201817.00–19.00Benátky nad Jizerou - Základní umělecká škola J. A. Bendy, Benátky nad Jizerou, Smetanova 21
středa31. 1. 201817.00–19.00Stříbro - Základní umělecká škola, Stříbro, příspěvková organizace
středa31. 1. 201817.00–20.00Brno - Soukromá základní umělecká škola UNIVERSUM, s.r.o.
čtvrtek1. 2. 201809.00–12.00Klobouky u Brna - Základní umělecká škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201810.00–16.00Horní Slavkov - Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201813.00–19.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
čtvrtek1. 2. 201814.00–16.00Sedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
čtvrtek1. 2. 201815.00–18.00Velké Bílovice - Základní umělecká škola Velké Bílovice, okres Břeclav, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201816.00–18.00Praha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12
čtvrtek1. 2. 201816.00–19.00Chrast u Chrudimě - Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast
čtvrtek1. 2. 201817.00–19.30Praha 10 - Základní umělecká škola, Praha 10, Bajkalská 11
čtvrtek1. 2. 201817.30–18.00Jablonné nad Orlicí - Základní umělecká škola Jablonné nad Orlicí
pondělí5. 2. 201808.00–18.00Jirkov - Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov
pondělí5. 2. 201817.00–18.00Skuteč - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim
pondělí5. 2. 201817.00–20.00Dobřany - Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace
úterý6. 2. 201808.00–18.00Praha 9 - Čakovice - Základní umělecká škola Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice, Cukrovarská 1
úterý6. 2. 201810.00–12.00Rumburk - Základní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace
úterý6. 2. 201814.00–18.00Vítkov - Základní umělecká škola, Vítkov, Lidická 639, příspěvková organizace
úterý6. 2. 201814.00–19.30Rychnov nad Kněžnou - Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492
středa7. 2. 201813.00–14.00Lovosice - Základní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice
středa7. 2. 201817.00–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
středa7. 2. 201818.00–20.00Vrchlabí - Základní umělecká škola Karla Halíře Vrchlabí
čtvrtek8. 2. 201808.00–11.00Příbram I - Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155
čtvrtek8. 2. 201815.00–18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
čtvrtek8. 2. 201818.00–19.00Praha 9 - Základní umělecká škola, Praha 9, Učňovská 1
pátek9. 2. 201810.00–12.00Třeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
pátek9. 2. 201810.00–18.00Ostrava-Mariánské Hory - Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory, Hudební 6, příspěvková organizace
pátek9. 2. 201812.30–18.00Úpice - Základní umělecká škola A. M. Buxton, Úpice
pátek9. 2. 201814.00–16.00Klimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
pátek9. 2. 201814.00–18.00Varnsdorf - Základní umělecká škola, Varnsdorf, Národní 512, příspěvková organizace
pondělí12. 2. 201817.00–18.00Vlachovo Březí - Základní umělecká škola a Mateřská škola, Vlachovo Březí, okres Prachatice
úterý13. 2. 201809.30–13.00Teplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
úterý13. 2. 201813.00–18.00Odry - Základní umělecká škola, Odry, příspěvková organizace
středa14. 2. 201808.00–18.00Vimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
středa14. 2. 201817.00–19.00Humpolec - Základní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec, Školní 701
čtvrtek15. 2. 201808.00–18.00Praha 4 - Základní umělecká škola Jižní Město, Praha 4, Křtinská 673
čtvrtek15. 2. 201813.00–18.00Žamberk - Základní umělecká škola Petra Ebena, Žamberk
čtvrtek15. 2. 201814.00–18.00Volary - Základní umělecká škola Volary, okres Prachatice
čtvrtek15. 2. 201816.00–18.00Praha 4 - Nusle - Základní umělecká škola, Praha 4 - Nusle, Lounských 4/129
sobota17. 2. 201817.00–19.00Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
úterý20. 2. 201808.45–12.45Znojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
středa21. 2. 201809.30–11.45Milevsko - Základní umělecká škola, Milevsko, Libušina 1217
čtvrtek22. 2. 201808.00–10.00Kaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
čtvrtek22. 2. 201809.00–12.00Písek - Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032
Nekonají se tato školní kola: Adamov, , Bečov nad Teplou, Bechyně, Benešov, Beroun, Bílina, Blansko, Blatná, Blovice, Bohumín - Nový Bohumín, Bojkovice, Brno, Brno - Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brušperk, Břeclav, Březnice, Bystré u Poličky, Bystřice nad Pernštejnem, Cvikov, Čáslav, Čelákovice, Čerčany, Černošice, Červený Kostelec, Česká Kamenice, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, Český Brod, Český Dub, Český Krumlov, Český Těšín, Dačice, Děčín IV-Podmokly, Dobruška, Dobříš, Dolní Bojanovice, Dolní Němčí, Dolní Újezd, Dubí 2, Dubňany, Duchcov, Františkovy Lázně, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant, Háj ve Slezsku, Havířov - Město, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Hodonín, Holešov, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horšovský Týn, Hořice, Hořice, Hořovice, Hostinné, Hradec Králové, Hradec Králové, Hradec Králové, Hradec nad Moravicí, Hranice, Hrotovice, Hustopeče, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chodov, Chotěboř, Chrást, Chrudim, Jablonec nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Jablonné v Podještědí, Jablunkov, Jaroměř, Javorník, Jedovnice, Jeseník, Jevíčko, Jičín, Jihlava, Jilemnice, Jindřichův Hradec, Kamenice nad Lipou, Karlovy Vary, Karlovy Vary, Karolinka, Karviná - Mizerov, Kdyně, Kladno, Kojetín, Kolín, Konice, Kopřivnice, Kopřivnice, Kostelec nad Orlicí, Králíky, Kralupy nad Vltavou, Kraslice, Kravaře, Krnov-Pod Bezručovým vrchem, Krnov, Kroměříž, Kroměříž, Krupka 1, Kutná Hora, Kyjov, Kynšperk nad Ohří, Lanškroun, Ledeč nad Sázavou, Ledenice, Letohrad, Letovice, Libčice nad Vltavou, Liberec, Liberec 12, Libochovice, Litomyšl, Litovel, Lomnice nad Popelkou, Lomnice, Loštice, Luby, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mariánské Lázně, Mělník, Město Albrechtice, Mikulov, Mimoň, Miroslav, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Mohelnice, Moravská Třebová, Moravský Beroun, Most, Most, Mšeno, Náměšť nad Oslavou, Napajedla, Neratovice, Nová Role, Nové Město nad Metují, Nové Město pod Smrkem, Nový Bor, Nový Bydžov, Nový Jičín, Nymburk, Nýrsko, Nýřany, Olomouc, Olomouc, Opava, Opočno, Orlová - Poruba, Ostrava-Hrabůvka, Ostrava - Moravská Ostrava, Ostrava - Petřkovice, Ostrava - Polanka, Ostrava - Poruba, Ostrava - Slezská Ostrava, Ostrava - Svinov, Ostrava-Vítkovice, Ostrava - Zábřeh, Ostrov, Otrokovice, Pacov, Pardubice, Pardubice, Pečky, Pelhřimov, Petřvald, Plumlov, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Podbořany, Poděbrady, Police nad Metují, Polička, Polná, Praha 3, Praha 4, Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5, Praha 5 - Zbraslav, Praha 6 - Řepy, Praha 6 - Vokovice, Praha 6, Praha 6, Praha 9, Prachatice, Prostějov, Přelouč, Přerov, Přerov, Příbor, Příbram III, Rakovník, Rosice, Roudnice nad Labem, Roztoky, Rožnov pod Radhoštěm, Rychvald, Říčany, Semily, Sezimovo Ústí, Slatiňany, Slavičín, Smiřice, Soběslav, Sokolov, Stod, Stochov, Strakonice, Strání, Strážnice, Studénka, Studénka, Sušice, Svitavy, Šenov, Šlapanice, Štětí, Šumperk, Tábor, Tachov, Tanvald, Telč, Teplá, Toužim, Trutnov, Třebechovice pod Orebem, Třešť, Třinec - Lyžbice, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Unhošť, Ústí nad Labem - Neštěmice, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Vejprty, Velešín, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Velké Popovice, Velvary, Veselí nad Moravou, Vidnava, Vlašim, Vodňany, Votice, Vracov, Vrané nad Vltavou, Vratimov, Vsetín, Vysoké Mýto, Zábřeh, Zašová, Zdounky, Zlaté Hory v Jeseníkách, Zlín, Zlín, Zlín, Zliv, Žandov, Ždánice, Žďár nad Sázavou, Železný Brod, Žlutice
Okresní kola
čtvrtek1. 2. 201809.00–18.00Karlovy VaryKarlovy Vary - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka Karlovy Vary, příspěvková organizace (jen kategorie: dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší, dívky od roku narození 2003 a starší, chlapci od roku narození 2003 a starší)
čtvrtek1. 2. 201815.30–19.00Karlovy VaryKarlovy Vary - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka Karlovy Vary, příspěvková organizace (jen kategorie: Komorní zpěv)
středa7. 2. 201808.00–18.00PřerovPotštát - Základní umělecká škola, Potštát 36
čtvrtek8. 2. 201808.00–19.30Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod - Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
čtvrtek8. 2. 201808.45–16.00ChebCheb - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Cheb, Židovská 8, příspěvková organizace (jen kategorie: Komorní zpěv)
čtvrtek8. 2. 201808.45–16.00ChebCheb - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Cheb, Židovská 8, příspěvková organizace (jen kategorie: dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší, dívky od roku narození 2003 a starší, chlapci od roku narození 2003 a starší)
pátek9. 2. 201810.00–18.00SokolovHorní Slavkov - Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace (jen kategorie: dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší, dívky od roku narození 2003 a starší, chlapci od roku narození 2003 a starší)
pátek9. 2. 201810.00–18.00SokolovHorní Slavkov - Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace (jen kategorie: Komorní zpěv)
pátek9. 2. 201811.00–17.00MělníkMšeno - Základní umělecká škola Mšeno, příspěvková organizace
sobota10. 2. 201808.00–20.00Plzeň-městoPlzeň - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100
pondělí12. 2. 201807.30–20.00NáchodHronov - Základní umělecká škola Hronov
pondělí12. 2. 201808.00–18.00TřebíčHrotovice - Základní umělecká škola Hrotovice
pondělí12. 2. 201808.00–20.30Hradec KrálovéHradec Králové - Základní umělecká škola Střezina, Hradec Králové, Luční 838
pondělí12. 2. 201810.00–12.00Kutná HoraZruč nad Sázavou - Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou
úterý13. 2. 201808.00–18.00Praha-východČelákovice - Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice, příspěvková organizace
úterý13. 2. 201808.00–18.00KolínČeský Brod - Základní umělecká škola, Český Brod, Kollárova 419
středa14. 2. 201808.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm
středa14. 2. 201808.00–18.00ProstějovProstějov - Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose Prostějov
středa14. 2. 201808.00–18.00MostMost - ​ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace
středa14. 2. 201808.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
čtvrtek15. 2. 201808.00–18.00SemilySemily - Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace
čtvrtek15. 2. 201808.00–18.00OlomoucOlomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
čtvrtek15. 2. 201808.00–18.00BruntálBruntál - Základní umělecká škola, Bruntál, nám. J. Žižky 6, příspěvková organizace
čtvrtek15. 2. 201808.00–18.00RakovníkNové Strašecí - Základní umělecká škola, Nové Strašecí, Komenského 189
čtvrtek15. 2. 201808.00 – pátek 16. 2. 2018 11.30ZlínNapajedla - Základní umělecká škola Rudolfa Firkušného Napajedla
čtvrtek15. 2. 201808.00 – pátek 16. 2. 2018 18.00KroměřížKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž
pátek16. 2. 201808.00–18.00Praha-západLibčice nad Vltavou - Základní umělecká škola Libčice nad Vltavou
pátek16. 2. 201809.00–18.00Plzeň-jihPřeštice - Základní umělecká škola Přeštice, okres Plzeň-jih
pátek16. 2. 201809.00–20.00Plzeň-severTřemošná - Základní umělecká škola Třemošná, příspěvková organizace
pátek16. 2. 201809.00–20.00KlatovyKlatovy 1 - Základní umělecká škola Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208
pondělí19. 2. 201808.00–20.30KladnoBuštěhrad - Základní umělecká škola Buštěhrad
pondělí19. 2. 201809.00–18.00ChrudimSkuteč - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim
úterý20. 2. 201808.00–18.00JeseníkJeseník - Základní umělecká škola Jeseník
úterý20. 2. 201808.00–20.00Brno-venkovOřechov - Základní umělecká škola Ořechov, příspěvková organizace
úterý20. 2. 201810.00–16.00Jablonec nad NisouŽelezný Brod - Základní umělecká škola Železný Brod, příspěvková organizace
středa21. 2. 201808.00–18.00PelhřimovHumpolec - Základní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec, Školní 701
středa21. 2. 201808.00–18.00VyškovVyškov - Základní umělecká škola Vyškov, příspěvková organizace
středa21. 2. 201808.00–18.00LiberecLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace
středa21. 2. 201810.00–13.00Česká LípaDoksy - Základní umělecká škola Doksy - příspěvková organizace
středa21. 2. 201810.00–13.30Mladá BoleslavMladá Boleslav - Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
čtvrtek22. 2. 201808.00–17.00PříbramPříbram I - Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155
čtvrtek22. 2. 201808.00–18.00StrakoniceVolyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
čtvrtek22. 2. 201808.00–18.00JičínJičín - Základní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1
čtvrtek22. 2. 201808.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
čtvrtek22. 2. 201808.00–20.00RokycanyRokycany - Základní umělecká škola, Rokycany, Jiráskova 181
čtvrtek22. 2. 201808.00 – pátek 23. 2. 2018 18.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
čtvrtek22. 2. 201809.00–14.00Žďár nad SázavouBystřice nad Pernštejnem - Základní umělecká škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace
čtvrtek22. 2. 201809.00–20.30BřeclavBřeclav - Základní umělecká škola Břeclav, Křížkovského 4, příspěvková organizace
pátek23. 2. 201808.00–14.00ChomutovKadaň - Základní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň
pátek23. 2. 201808.00–18.00JihlavaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
pátek23. 2. 201808.00–18.00TrutnovÚpice - Základní umělecká škola A. M. Buxton, Úpice
pondělí26. 2. 201808.00–15.00PrachaticePrachatice - Základní umělecká škola, Prachatice, Husova 110
pondělí26. 2. 201808.00–20.00DomažliceDomažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace
pondělí26. 2. 201809.00–20.00TachovStříbro - Základní umělecká škola, Stříbro, příspěvková organizace
úterý27. 2. 201808.00–18.00PardubicePardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
úterý27. 2. 201808.00–18.00NymburkNymburk - Základní umělecká škola B. M. Černohorského, Nymburk, Palackého třída 574
úterý27. 2. 201808.00–18.00OpavaHlučín - Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, příspěvková organizace
úterý27. 2. 201810.30–18.00LounyLouny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
úterý27. 2. 201812.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
středa28. 2. 201808.00–18.00HodonínKyjov - Základní umělecká škola Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova
středa28. 2. 201808.00–18.00Rychnov nad KněžnouDobruška - Základní umělecká škola, Dobruška, Kostelní 428
středa28. 2. 201808.25–18.30BlanskoBlansko - Základní umělecká škola Blansko, příspěvková organizace
středa28. 2. 201809.00–12.45ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
středa28. 2. 201809.00–13.00BerounBeroun - Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
středa28. 2. 201810.30–13.30TáborTábor - Základní umělecká škola Oskara Nedbala, Tábor, Martínka Húsky 62
čtvrtek1. 3. 201808.00–18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
čtvrtek1. 3. 201808.00 – pátek 2. 3. 2018 20.00KarvináKarviná - Mizerov - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Karviná-Mizerov, příspěvková organizace
čtvrtek1. 3. 201808.00 – pátek 2. 3. 2018 20.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
čtvrtek1. 3. 201808.30–19.30SvitavyLitomyšl - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany Litomyšl
čtvrtek1. 3. 201810.00–13.00Jindřichův HradecTřeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
čtvrtek1. 3. 201810.00–15.30TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
pátek2. 3. 201808.00–18.00Ústí nad LabemÚstí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
pátek2. 3. 201810.00–17.00DěčínVarnsdorf - Základní umělecká škola, Varnsdorf, Národní 512, příspěvková organizace
středa7. 3. 201808.00–18.00Uherské HradištěUherské Hradiště - Základní umělecká škola Uherské Hradiště
středa7. 3. 201808.00–18.00Nový JičínPříbor - Základní umělecká škola, Příbor, Lidická 50, příspěvková organizace
čtvrtek8. 3. 201808.00–18.00Český KrumlovČeský Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162
čtvrtek8. 3. 201808.00 – pátek 9. 3. 2018 18.00Ostrava - městoOstrava - Moravská Ostrava - Základní umělecká škola, Ostrava - Moravská Ostrava, Sokolská třída 15, příspěvková organizace
čtvrtek8. 3. 201809.00–18.30Ústí nad OrlicíVysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace
Nekonají se tato okresní kola: Praha 1, Praha 10, Praha 2, Písek, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9
Krajská kola
pátek2. 3. 201809.00–18.00Karlovarský krajKarlovy Vary - Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace (jen kategorie: Komorní zpěv)
pátek2. 3. 201809.00–18.00Karlovarský krajKarlovy Vary - Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace (jen kategorie: dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší, dívky od roku narození 2003 a starší, chlapci od roku narození 2003 a starší)
čtvrtek15. 3. 201808.00–18.30Liberecký krajJablonec nad Nisou - Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace
pátek16. 3. 201808.00 – neděle 18. 3. 2018 18.00Hlavní město PrahaPraha 9 - Čakovice - Základní umělecká škola Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice, Cukrovarská 1
sobota17. 3. 201808.00 – neděle 18. 3. 2018 22.00Plzeňský krajPřeštice - Základní umělecká škola Přeštice, okres Plzeň-jih
úterý20. 3. 201808.00–18.00Olomoucký krajOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
úterý20. 3. 201808.00–18.00Královéhradecký krajJaroměř - Základní umělecká škola F. A. Šporka, Jaroměř
úterý20. 3. 201808.00 – středa 21. 3. 2018 18.00Jihomoravský krajKyjov - Základní umělecká škola Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova
středa21. 3. 201808.00–18.00Ústecký krajÚstí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
středa21. 3. 201808.00 – čtvrtek 22. 3. 2018 18.00Středočeský krajBenátky nad Jizerou - Základní umělecká škola J. A. Bendy, Benátky nad Jizerou, Smetanova 21
pátek23. 3. 201808.00–18.00Kraj VysočinaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
pátek23. 3. 201808.00–20.00Zlínský krajKarolinka - Základní umělecká škola Karolinka, okres Vsetín
pondělí26. 3. 201808.00 – úterý 27. 3. 2018 18.00Moravskoslezský krajFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
úterý27. 3. 201808.00 – středa 28. 3. 2018 18.00Jihočeský krajČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
středa28. 3. 201808.00–20.00Pardubický krajPardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
Ústřední kola
pátek27. 4. 201808.00 – neděle 29. 4. 2018 18.00Turnov - Základní umělecká škola Turnov, příspěvková organizace (jen kategorie: dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší, dívky od roku narození 2003 a starší, chlapci od roku narození 2003 a starší, Komorní zpěv) (jen kategorie: III., V., VI., I., II., IV.)
pátek27. 4. 201808.00 – neděle 29. 4. 2018 18.00Turnov - Základní umělecká škola Turnov, příspěvková organizace (jen kategorie: dívky od roku narození 2003 a starší, chlapci od roku narození 2003 a starší) (jen kategorie: X., XI., VII., VIII., IX.)

Hra na dechové nástroje

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
středa10. 1. 201816.00–17.00Zruč nad Sázavou - Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou
čtvrtek11. 1. 201809.00–11.00Potštát - Základní umělecká škola, Potštát 36
pondělí15. 1. 201810.00–18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150
pondělí15. 1. 201813.00 – pátek 19. 1. 2018 18.00Chomutov - Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov
pondělí15. 1. 201814.00–16.00Buštěhrad - Základní umělecká škola Buštěhrad
úterý16. 1. 201808.00 – čtvrtek 18. 1. 2018 18.00Borovany - Základní umělecká škola, Borovany, Žižkovo náměstí, okr. České Budějovice
úterý16. 1. 201816.00–16.30Doksy - Základní umělecká škola Doksy - příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý16. 1. 201816.00–18.00Přeštice - Základní umělecká škola Přeštice, okres Plzeň-jih
středa17. 1. 201814.00–15.00Ivanovice na Hané - Základní umělecká škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
středa17. 1. 201814.00–18.00Praha 4 - Základní umělecká škola Vadima Petrova
středa17. 1. 201814.00–19.30Klecany - Základní umělecká škola Klecany, okres Praha - východ
středa17. 1. 201814.50–18.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54
čtvrtek18. 1. 201810.00–12.00Chrást - Základní umělecká škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace
čtvrtek18. 1. 201816.00–18.00České Budějovice - Druhá soukromá základní umělecká škola, s.r.o.
pátek19. 1. 201813.00–17.00Louny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
pátek19. 1. 201814.00–17.00Světlá nad Sázavou - Základní umělecká škola Světlá nad Sázavou, Nádražní 228, příspěvková organizace
pátek19. 1. 201814.00–20.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Chválenická 17
pondělí22. 1. 201808.00–18.00Řevnice - Základní umělecká škola Řevnice
pondělí22. 1. 201810.00–17.40Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
pondělí22. 1. 201812.00–18.00Volyně - Základní umělecká škola, Volyně, Palackého 64
pondělí22. 1. 201813.00–14.15Moravský Krumlov - Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201813.00–19.00Praha 4 - Nusle - Základní umělecká škola, Praha 4 - Nusle, Lounských 4/129
pondělí22. 1. 201813.30–17.20Brandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
pondělí22. 1. 201816.00–18.00Zbiroh - Základní umělecká škola Václava Vačkáře Zbiroh, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201817.00–20.00Brno - Soukromá základní umělecká škola UNIVERSUM, s.r.o.
pondělí22. 1. 201818.30–20.30Praha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, U půjčovny 4
úterý23. 1. 201808.00–16.15Olomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
úterý23. 1. 201808.30–15.00Třemošná - Základní umělecká škola Třemošná, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201809.00–10.30Slavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201809.00–12.00Líbeznice - Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas), Hra na trubku) (jen kategorie: II., III., IV., VI., VII.)
úterý23. 1. 201810.00–12.00Bruntál - Základní umělecká škola, Bruntál, nám. J. Žižky 6, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201813.00–17.00Ivančice - Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201813.00–18.00Bučovice - Základní umělecká škola Arthura Nikische, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201815.00–17.00České Budějovice - Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice
úterý23. 1. 201816.30–18.00Humpolec - Základní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec, Školní 701
úterý23. 1. 201817.00–18.00Podbořany - Základní umělecká škola Podbořany, okres Louny
středa24. 1. 201809.00–15.00Klatovy 1 - Základní umělecká škola Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208
středa24. 1. 201809.00–15.00Slaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
středa24. 1. 201810.00–12.00Bystřice nad Pernštejnem - Základní umělecká škola Bystřice nad Pernštejnem, příspěvková organizace
středa24. 1. 201813.00–16.00Střelice - Základní umělecká škola Střelice, příspěvková organizace​
středa24. 1. 201813.00–20.00Nové Strašecí - Základní umělecká škola, Nové Strašecí, Komenského 189
středa24. 1. 201814.00–17.00Brno - Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace
středa24. 1. 201814.00–18.00Brno - Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace
středa24. 1. 201815.00–16.00Šternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace
středa24. 1. 201816.30–18.00Bzenec - Základní umělecká škola Lubomíra Ligase, s.r.o.
čtvrtek25. 1. 201808.00–13.00Nové Město na Moravě - Základní umělecká škola Jana Štursy Nové Město na Moravě
čtvrtek25. 1. 201809.00–15.00Praha 4 - Základní umělecká škola Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114
čtvrtek25. 1. 201809.00–16.00Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek25. 1. 201809.00–18.00Lipník nad Bečvou - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Lipník nad Bečvou, Havlíčkova 643
čtvrtek25. 1. 201810.00–10.45Velké Opatovice - Základní umělecká škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
čtvrtek25. 1. 201811.00–17.00Oslavany - Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace
čtvrtek25. 1. 201814.00–17.00Starý Plzenec - Základní umělecká škola Starý Plzenec, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
čtvrtek25. 1. 201814.00–18.00Dubňany - Základní umělecká škola Dubňany, příspěvková organizace
čtvrtek25. 1. 201814.00–18.00Moravské Budějovice - Základní umělecká škola Moravské Budějovice
čtvrtek25. 1. 201815.00–18.00Kadaň - Základní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
čtvrtek25. 1. 201815.00–18.00Český Brod - Základní umělecká škola, Český Brod, Kollárova 419
čtvrtek25. 1. 201816.00–18.00Sedlec - Prčice 1 - Základní umělecká škola Sedlec-Prčice
pátek26. 1. 201810.00–11.30Hrušovany nad Jevišovkou - Základní umělecká škola Hrušovany nad Jevišovkou, příspěvková organizace
pátek26. 1. 201815.00–16.40Plasy - Základní umělecká škola Plasy, příspěvková organizace
pátek26. 1. 201817.30–19.00Staňkov - Základní umělecká škola Staňkov, příspěvková organizace
sobota27. 1. 201808.00–17.00Františkovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
sobota27. 1. 201813.00–15.00Kralovice - Základní umělecká škola Kralovice, okres Plzeň-sever
pondělí29. 1. 201808.00 – úterý 30. 1. 2018 18.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
pondělí29. 1. 201817.00–19.00Rousínov - Základní umělecká škola Františka Sušila Rousínov, Sušilovo náměstí 14
úterý30. 1. 201808.00–18.00Boskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace
úterý30. 1. 201808.00–18.00Ořechov - Základní umělecká škola Ořechov, příspěvková organizace
úterý30. 1. 201808.00–20.00Brno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace
úterý30. 1. 201808.00 – středa 31. 1. 2018 18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
úterý30. 1. 201809.00 – čtvrtek 1. 2. 2018 18.00Židlochovice - Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace
úterý30. 1. 201813.00 – středa 31. 1. 2018 20.00Kladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
úterý30. 1. 201814.00–18.00Miroslav - Základní umělecká škola Miroslav, příspěvková organizace
úterý30. 1. 201814.00–20.00Praha 10 - Základní umělecká škola, Praha 10, Bajkalská 11 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas), Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon) (jen kategorie: IX., I., III., IV., V., VI., VIII.)
úterý30. 1. 201814.00–20.00Dačice - Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II
úterý30. 1. 201815.15–17.00Klášterec nad Ohří - Základní umělecká škola, Klášterec nad Ohří, J. A. Komenského 677, okres Chomutov
úterý30. 1. 201816.00 – čtvrtek 1. 2. 2018 19.00Chrast u Chrudimě - Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast
středa31. 1. 201808.00–18.00Praha 9 - Základní umělecká škola, Praha 9, Učňovská 1
středa31. 1. 201808.00–18.00Police nad Metují - Základní umělecká škola Police nad Metují, okres Náchod
středa31. 1. 201809.00–19.00Stříbro - Základní umělecká škola, Stříbro, příspěvková organizace
středa31. 1. 201809.30–16.00Velké Meziříčí - Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace
středa31. 1. 201813.00–18.00Vyškov - Základní umělecká škola Vyškov, příspěvková organizace
středa31. 1. 201813.00–18.00Praha 7 - Základní umělecká škola, Praha 7, Šimáčkova 16
středa31. 1. 201813.30–16.30Chabařovice - Základní umělecká škola Chabařovice, okres Ústí nad Labem
středa31. 1. 201816.00–17.00Starý Plzenec - Základní umělecká škola Starý Plzenec, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku)
středa31. 1. 201817.00–19.00Hronov - Základní umělecká škola Hronov (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
čtvrtek1. 2. 201809.00–12.00Rožmitál pod Třemšínem - Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem
čtvrtek1. 2. 201809.00–12.00Pohořelice - Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201809.00–12.00Klobouky u Brna - Základní umělecká škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201809.00–13.00Olomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32
čtvrtek1. 2. 201809.30–12.30Soběslav - Základní umělecká škola, Soběslav, Školní náměstí 56
čtvrtek1. 2. 201810.00–12.00Tišnov - Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201813.00–17.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
čtvrtek1. 2. 201815.00–20.00Dobřany - Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201816.30–17.30Jablonné nad Orlicí - Základní umělecká škola Jablonné nad Orlicí
čtvrtek1. 2. 201816.30–17.30Bílovec - Základní umělecká škola, Bílovec, Pivovarská 124, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201817.30–19.00Dobřichovice - Základní umělecká škola Dobřichovice
pondělí5. 2. 201813.00–18.00Kynšperk nad Ohří - Základní umělecká škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace
pondělí5. 2. 201815.00–18.00Hulín - Základní umělecká škola Hulín (jen kategorie: Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh))
pondělí5. 2. 201815.00–18.00Chodov - Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace
pondělí5. 2. 201816.00–18.00Praha 10 - Základní umělecká škola, Praha 10, Olešská 2295 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas)) (jen kategorie: IV., V., VII., VIII., I., II., III., VI., IX., X.)
pondělí5. 2. 201817.00–19.00Ostrava-Vítkovice - Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Ostrava - Vítkovice, příspěvková organizace
pondělí5. 2. 201818.00–20.00Náchod - Základní umělecká škola, Náchod, Tyršova 247 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý6. 2. 201808.00–18.00Skuteč - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim
úterý6. 2. 201813.00–18.00Klimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
úterý6. 2. 201814.00–18.00Vítkov - Základní umělecká škola, Vítkov, Lidická 639, příspěvková organizace
úterý6. 2. 201814.00 – středa 7. 2. 2018 16.00Bystřice pod Hostýnem - Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý6. 2. 201817.00–19.00Hronov - Základní umělecká škola Hronov (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa7. 2. 201808.00–18.00Praha 9 - Čakovice - Základní umělecká škola Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice, Cukrovarská 1
středa7. 2. 201808.14–18.00Hulín - Základní umělecká škola Hulín (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa7. 2. 201809.30–11.00Lovosice - Základní umělecká škola, Přívozní 1036, Lovosice
středa7. 2. 201811.00–16.00Sedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa7. 2. 201813.00 – úterý 13. 2. 2018 21.00Uničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
středa7. 2. 201813.45–17.30Rumburk - Základní umělecká škola, Rumburk, Růžová 3/1416, příspěvková organizace
středa7. 2. 201818.00–20.00Vrchlabí - Základní umělecká škola Karla Halíře Vrchlabí
čtvrtek8. 2. 201808.00–18.00Třeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
čtvrtek8. 2. 201813.00–16.00Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
čtvrtek8. 2. 201814.00–18.00Hulín - Základní umělecká škola Hulín (jen kategorie: Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek8. 2. 201814.00–19.00Praha 10 - Hostivař - Základní umělecká škola, Praha 10 - Hostivař, Trhanovské náměstí 8
čtvrtek8. 2. 201815.30–17.00Nová Paka - Základní umělecká škola Nová Paka, okres Jičín (jen kategorie: Hra na fagot (kontrafagot), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
čtvrtek8. 2. 201817.00–19.00Náchod - Základní umělecká škola, Náchod, Tyršova 247 (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek8. 2. 201817.30–19.30Český Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pátek9. 2. 201808.00–18.00Jirkov - Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov
pátek9. 2. 201809.30–13.00Příbram I - Základní umělecká škola, Příbram I, nám. T. G. Masaryka 155 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pátek9. 2. 201813.00–14.00Varnsdorf - Základní umělecká škola, Varnsdorf, Národní 512, příspěvková organizace
pátek9. 2. 201813.00–18.00Žamberk - Základní umělecká škola Petra Ebena, Žamberk
pátek9. 2. 201815.00 – pondělí 12. 2. 2018 17.00Bystřice pod Hostýnem - Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem (jen kategorie: Hra na trubku, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pátek9. 2. 201816.00–17.30Zdounky - Základní umělecká škola Zdounky (jen kategorie: Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas), Hra na trubku, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon))
pondělí12. 2. 201810.00–16.00Ostrava-Mariánské Hory - Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory, Hudební 6, příspěvková organizace
pondělí12. 2. 201816.00–17.00Vlachovo Březí - Základní umělecká škola a Mateřská škola, Vlachovo Březí, okres Prachatice
úterý13. 2. 201808.00–18.00Jeseník - Základní umělecká škola Jeseník
úterý13. 2. 201808.00–18.00Rychnov nad Kněžnou - Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492 (jen kategorie: Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon))
středa14. 2. 201814.45–18.00Rychnov nad Kněžnou - Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na saxofon (všechna ladění))
čtvrtek15. 2. 201809.00–14.00Teplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
čtvrtek15. 2. 201814.00–17.30Rychnov nad Kněžnou - Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492 (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
čtvrtek15. 2. 201816.00–18.00Dvůr Králové nad Labem - Základní umělecká škola R. A. Dvorského, Dvůr Králové nad Labem, náměstí T. G. Masaryka 83
čtvrtek15. 2. 201817.00–19.00Benátky nad Jizerou - Základní umělecká škola J. A. Bendy, Benátky nad Jizerou, Smetanova 21
čtvrtek15. 2. 201818.00–20.00Český Krumlov - Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162 (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek15. 2. 201818.00 – úterý 20. 2. 2018 20.00Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
pondělí19. 2. 201811.00–17.00Děčín IV-Podmokly - Základní umělecká škola, Děčín IV - Podmokly, Čs. legií 243/29, příspěvková organizace
pondělí19. 2. 201815.00–19.00Praha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12
pondělí19. 2. 201815.00 – čtvrtek 22. 2. 2018 18.00Praha 5 - Smíchov - Základní umělecká škola, Praha 5, Štefánikova 19
pondělí19. 2. 201818.00–19.00Praha 5 - Stodůlky - Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze
úterý20. 2. 201808.00–11.30Kaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2
úterý20. 2. 201814.30–16.00Mikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace
úterý20. 2. 201815.00–18.00Praha 9 - Horní Počernice - Základní umělecká škola, Praha 9, Ratibořická 30
středa21. 2. 201808.00–18.00Písek - Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032
středa21. 2. 201809.30–11.45Milevsko - Základní umělecká škola, Milevsko, Libušina 1217
středa21. 2. 201810.00–16.00Horní Slavkov - Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace
středa21. 2. 201814.30–19.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek22. 2. 201808.00–18.00Vimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
čtvrtek22. 2. 201809.00–12.30Znojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
čtvrtek22. 2. 201814.00–18.00Volary - Základní umělecká škola Volary, okres Prachatice
čtvrtek22. 2. 201815.00–18.00Praha 10 - Hostivař - Základní umělecká škola, Praha 10 - Hostivař, Trhanovské náměstí 8
pátek23. 2. 201809.00–11.30Velké Bílovice - Základní umělecká škola Velké Bílovice, okres Břeclav, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas), Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pátek23. 2. 201811.00–12.40Znojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pátek23. 2. 201814.00–15.00Praha 5 - Řeporyje - Soukromá základní umělecká škola - Škola pro radost v.o.s. (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
Nekonají se tato školní kola: Adamov, , Bečov nad Teplou, Bechyně, Benešov, Beroun, Bílina, Blansko, Blansko, Blatná, Bohumín - Nový Bohumín, Bojkovice, Brno, Brno - Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Broumov, Brušperk, Břeclav, Březnice, Bystré u Poličky, Cvikov, Čáslav, Čelákovice, Čerčany, Černošice, Červený Kostelec, Česká Kamenice, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, Český Dub, Český Těšín, Dobruška, Dobříš, Dolní Bojanovice, Dolní Břežany, Dolní Němčí, Dolní Újezd, Domažlice, Dubí 2, Duchcov, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant, Habartov, Háj ve Slezsku, Havířov - Město, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod, Heřmanův Městec, Hlinsko, Hlučín, Hodonín, Holešov, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horšovský Týn, Hořice, Hořice, Hořovice, Hostinné, Hradec Králové, Hradec Králové, Hradec Králové, Hradec nad Moravicí, Hranice, Hrotovice, Hustopeče, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chotěboř, Chrudim, Jablonec nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Jablonné v Podještědí, Jablunkov, Jaroměř, Javorník, Jedovnice, Jevíčko, Jičín, Jihlava, Jilemnice, Jindřichův Hradec, Kamenice nad Lipou, Karlovy Vary, Karlovy Vary, Karolinka, Karviná - Mizerov, Kdyně, Kladno, Kojetín, Kolín, Konice, Kopřivnice, Kopřivnice, Kostelec nad Orlicí, Králíky, Kralupy nad Vltavou, Kraslice, Kravaře, Krnov-Pod Bezručovým vrchem, Krnov, Kroměříž, Kroměříž, Krupka 1, Kutná Hora, Kyjov, Lanškroun, Ledeč nad Sázavou, Ledenice, Letohrad, Letovice, Libčice nad Vltavou, Liberec, Liberec 12, Libochovice, Litomyšl, Litovel, Lomnice nad Popelkou, Lomnice, Loštice, Luby, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mariánské Lázně, Mělník, Město Albrechtice, Mimoň, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Mohelnice, Moravská Třebová, Moravský Beroun, Most, Most, Mšeno, Náměšť nad Oslavou, Napajedla, Nejdek, Nepomuk, Neratovice, Nová Role, Nové Město nad Metují, Nové Město pod Smrkem, Nový Bor, Nový Bydžov, Nový Jičín, Nymburk, Nýrsko, Nýřany, Odry, Olomouc, Opava, Opočno, Orlová - Poruba, Ostrava-Hrabůvka, Ostrava - Moravská Ostrava, Ostrava - Petřkovice, Ostrava - Polanka, Ostrava - Poruba, Ostrava - Slezská Ostrava, Ostrava - Svinov, Ostrava - Zábřeh, Ostrov, Otrokovice, Pacov, Pardubice, Pardubice, Pečky, Pelhřimov, Petřvald, Planá, Plumlov, Plzeň, Plzeň, Poděbrady, Polička, Polná, Postoloprty, Pozořice, Praha 1, Praha 3, Praha 4, Praha 4, Praha 5 - Radotín, Praha 5, Praha 5 - Zbraslav, Praha 6 - Řepy, Praha 6 - Vokovice, Praha 6, Praha 6, Praha 9, Prachatice, Prostějov, Přelouč, Přerov, Přerov, Příbor, Příbram III, Rakovník, Rokycany, Rosice, Roudnice nad Labem, Roztoky, Rožnov pod Radhoštěm, Rtyně v Podkrkonoší, Rychvald, Říčany, Semily, Sezimovo Ústí, Slatiňany, Slavičín, Smiřice, Sokolov, Stachy, Staňkov, Stod, Stochov, Strakonice, Strání, Strážnice, Studénka, Studénka, Sušice, Svitavy, Šenov, Šlapanice, Štětí, Šumperk, Tábor, Tachov, Tanvald, Telč, Teplá, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třebechovice pod Orebem, Třešť, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Unhošť, Úpice, Ústí nad Labem - Neštěmice, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Vejprty, Velešín, Velká Bíteš, Velká nad Veličkou, Velké Popovice, Velvary, Veselí nad Moravou, Vidnava, Vlašim, Vodňany, Votice, Vracov, Vrané nad Vltavou, Vratimov, Vsetín, Vysoké Mýto, Zábřeh, Zašová, Zlaté Hory v Jeseníkách, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín, Zlín, Zliv, Žandov, Ždánice, Žďár nad Sázavou, Železný Brod, Žirovnice, Žlutice
Okresní kola
úterý6. 2. 201808.00–18.00NymburkPoděbrady - Základní umělecká škola, Poděbrady, Školní 556
středa7. 2. 201809.30–17.45Plzeň-městoPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu))
čtvrtek8. 2. 201810.00–15.15Plzeň-městoPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54 (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
pátek9. 2. 201808.30–18.30Plzeň-severNýřany - Základní umělecká škola Nýřany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pátek9. 2. 201810.00–16.45Plzeň-městoPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54 (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pondělí12. 2. 201808.00–18.00Praha-západDobřichovice - Základní umělecká škola Dobřichovice (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pondělí12. 2. 201808.00–20.00RokycanyRokycany - Základní umělecká škola, Rokycany, Jiráskova 181 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý13. 2. 201808.00–19.00Plzeň-jihDobřany - Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý13. 2. 201809.00 – středa 14. 2. 2018 14.00MělníkMělník - Základní umělecká škola Mělník, příspěvková organizace
středa14. 2. 201808.00–14.45Praha-západČernošice - Základní umělecká škola Černošice, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa14. 2. 201808.00–18.00NáchodJaroměř - Základní umělecká škola F. A. Šporka, Jaroměř (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa14. 2. 201808.00–20.00DomažliceDomažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa14. 2. 201808.00 – čtvrtek 15. 2. 2018 18.00Nový JičínFrenštát pod Radhoštěm - Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa14. 2. 201809.00–15.00KlatovyKlatovy 1 - Základní umělecká škola Josefa Kličky, Klatovy, Plánická 208 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
čtvrtek15. 2. 201808.00–12.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola, České Budějovice, Piaristické náměstí 1 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
čtvrtek15. 2. 201808.00–14.00JičínJičín - Základní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1
čtvrtek15. 2. 201808.00–18.00Hradec KrálovéHradec Králové - Základní umělecká škola, Hradec Králové, Habrmanova 130 (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek15. 2. 201808.00–18.00RakovníkNové Strašecí - Základní umělecká škola, Nové Strašecí, Komenského 189
čtvrtek15. 2. 201808.00–18.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
čtvrtek15. 2. 201808.00 – pátek 16. 2. 2018 18.00Praha-východŘíčany - Základní umělecká škola Říčany
čtvrtek15. 2. 201813.00–20.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola, České Budějovice, Piaristické náměstí 1 (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pátek16. 2. 201808.00–18.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola, České Budějovice, Piaristické náměstí 1 (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pátek16. 2. 201808.00–18.00Nový JičínStudénka - Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pátek16. 2. 201809.00–18.00TachovPlaná - Základní umělecká škola, Planá, Dukelských hrdinů 85 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pondělí19. 2. 201808.00–18.00PelhřimovKamenice nad Lipou - Základní umělecká škola Kamenice nad Lipou, Pelhřimovská 127, okres Pelhřimov (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
úterý20. 2. 201807.30–16.30Kutná HoraČáslav - Základní umělecká škola Jana Ladislava Dusíka, Čáslav
úterý20. 2. 201808.00–18.00TáborSoběslav - Základní umělecká škola, Soběslav, Školní náměstí 56
úterý20. 2. 201808.00–18.00BlanskoBoskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý20. 2. 201808.30–15.00VyškovBučovice - Základní umělecká škola Arthura Nikische, příspěvková organizace
úterý20. 2. 201808.30–18.00StrakoniceStrakonice - Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý20. 2. 201809.00–14.00StrakoniceStrakonice - Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263 (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
úterý20. 2. 201813.30–18.00BruntálKrnov - Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
středa21. 2. 201807.50–17.00Brno-venkovRosice - Základní umělecká škola Rosice, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa21. 2. 201808.00–18.00BlanskoLetovice - Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa21. 2. 201808.00–18.00KolínPečky - Základní umělecká škola, Pečky, Barákova 700
středa21. 2. 201808.00–18.00KladnoSlaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa21. 2. 201808.00–18.00SemilyLomnice nad Popelkou - Základní umělecká škola Lomnice nad Popelkou, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa21. 2. 201808.00–18.00Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou - Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace
středa21. 2. 201808.00 – čtvrtek 22. 2. 2018 12.00KarvináKarviná - Mizerov - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Karviná-Mizerov, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa21. 2. 201808.00 – čtvrtek 22. 2. 2018 18.00Žďár nad SázavouVelké Meziříčí - Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
středa21. 2. 201808.00 – čtvrtek 22. 2. 2018 18.00Žďár nad SázavouVelké Meziříčí - Základní umělecká škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas), Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek22. 2. 201807.00–18.00NáchodBroumov - Základní umělecká škola Broumov (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek22. 2. 201808.00–18.00PelhřimovPelhřimov - Základní umělecká škola, Pelhřimov, Pod Kalvárií 850, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
čtvrtek22. 2. 201808.00–18.00ChrudimChrast u Chrudimě - Základní umělecká škola Jana Nepomuka Filcíka, Chrast (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek22. 2. 201808.00–18.00SemilyTurnov - Základní umělecká škola Turnov, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek22. 2. 201808.00–18.00Brno-venkovOslavany - Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
čtvrtek22. 2. 201808.00–18.00LiberecLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek22. 2. 201808.00–18.00ChomutovKadaň - Základní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň
čtvrtek22. 2. 201808.00–19.30TřebíčTřebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
čtvrtek22. 2. 201809.00–18.00KladnoVelvary - Základní umělecká škola Velvary, okres Kladno (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek22. 2. 201809.00–18.00Česká LípaČeská Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
pátek23. 2. 201808.00–15.00Brno-venkovOslavany - Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pátek23. 2. 201808.00–18.00Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod - Základní umělecká škola J. V. Stamice Havlíčkův Brod
pátek23. 2. 201813.00–20.30LiberecLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
sobota24. 2. 201808.00–18.00ChebFrantiškovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
neděle25. 2. 201809.00–17.00Karlovy VaryBečov nad Teplou - Základní umělecká škola Josefa Labitzkého Bečov nad Teplou, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pondělí26. 2. 201808.00–18.00PardubicePřelouč - Základní umělecká škola Přelouč, okres Pardubice (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
pondělí26. 2. 201808.00–18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola Brno, Smetanova 8, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý27. 2. 201808.00–18.00Ústí nad OrlicíLetohrad - Základní umělecká škola Alfonse Muchy Letohrad (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
úterý27. 2. 201808.00–18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola Brno, Smetanova 8, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
úterý27. 2. 201808.00–18.00PříbramRožmitál pod Třemšínem - Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem
úterý27. 2. 201808.00–18.00OlomoucUničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
úterý27. 2. 201808.00–18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11 (jen kategorie: Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
úterý27. 2. 201808.00–20.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
úterý27. 2. 201808.30–13.00KarvináOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
úterý27. 2. 201810.30–18.00LounyLouny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
středa28. 2. 201808.00–14.00OlomoucŠternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa28. 2. 201808.00–17.00Ostrava - městoOstrava - Poruba - Základní umělecká škola, Ostrava - Poruba, J. Valčíka 4413, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa28. 2. 201808.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa28. 2. 201808.00–18.00OpavaHradec nad Moravicí - Základní umělecká škola, Hradec nad Moravicí, Zámecká 313, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu)) (jen kategorie: II., III., IV., V., VI., VII., VIII., IX., X., XI.)
středa28. 2. 201808.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa28. 2. 201808.00–18.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa28. 2. 201808.00–18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola Jaroslava Kvapila Brno, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa28. 2. 201808.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa28. 2. 201808.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa28. 2. 201808.00–18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa28. 2. 201808.00–18.00JeseníkJeseník - Základní umělecká škola Jeseník
středa28. 2. 201808.00–20.00PardubiceHolice - Základní umělecká škola Karla Malicha (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa28. 2. 201808.00 – čtvrtek 1. 3. 2018 18.00Ostrava - městoOstrava - Poruba - Základní umělecká škola, Ostrava - Poruba, J. Valčíka 4413, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa28. 2. 201808.00 – čtvrtek 1. 3. 2018 19.00Ostrava - městoOstrava - Poruba - Základní umělecká škola, Ostrava - Poruba, J. Valčíka 4413, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
středa28. 2. 201809.00–18.00ChebMariánské Lázně - Základní umělecká škola Fryderyka Chopina Mariánské Lázně, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa28. 2. 201810.00–17.00Ústí nad OrlicíLanškroun - Základní umělecká škola Jindřicha Pravečka, Lanškroun (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu))
středa28. 2. 201810.00–17.00Ústí nad OrlicíLanškroun - Základní umělecká škola Jindřicha Pravečka, Lanškroun (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa28. 2. 201814.00–20.00OlomoucŠternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek1. 3. 201808.00–14.00MostLitvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek1. 3. 201808.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek1. 3. 201808.00–18.00OpavaVítkov - Základní umělecká škola, Vítkov, Lidická 639, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek1. 3. 201808.00–18.00OpavaVítkov - Základní umělecká škola, Vítkov, Lidická 639, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
čtvrtek1. 3. 201808.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
čtvrtek1. 3. 201808.00–18.00Ústí nad LabemChabařovice - Základní umělecká škola Chabařovice, okres Ústí nad Labem
čtvrtek1. 3. 201808.00–18.00Mladá BoleslavBenátky nad Jizerou - Základní umělecká škola J. A. Bendy, Benátky nad Jizerou, Smetanova 21
čtvrtek1. 3. 201808.00–18.00PrachaticeVimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
čtvrtek1. 3. 201808.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
čtvrtek1. 3. 201809.00–15.00BřeclavVelké Bílovice - Základní umělecká škola Velké Bílovice, okres Břeclav, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek1. 3. 201809.00–16.00Rychnov nad KněžnouRychnov nad Kněžnou - Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492 (jen kategorie: Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon))
čtvrtek1. 3. 201809.00–18.00SokolovKynšperk nad Ohří - Základní umělecká škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
čtvrtek1. 3. 201809.15–16.00DěčínDěčín IV-Podmokly - Základní umělecká škola, Děčín IV - Podmokly, Čs. legií 243/29, příspěvková organizace
pátek2. 3. 201807.50–18.45ZlínSlavičín - Základní umělecká škola Slavičín (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
pátek2. 3. 201808.00–18.00TrutnovHostinné - Základní umělecká škola, Hostinné (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pátek2. 3. 201808.00–18.00PrachaticeVimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267 (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas), Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pátek2. 3. 201808.00–20.00Rychnov nad KněžnouTýniště nad Orlicí - Základní umělecká škola, Týniště nad Orlicí, Tyršovo náměstí 235 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pondělí5. 3. 201808.00–14.30Jindřichův HradecJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II. (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pondělí5. 3. 201808.00–17.00Jindřichův HradecJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II. (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pondělí5. 3. 201809.00–14.00BerounBeroun - Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
pondělí5. 3. 201811.00–13.05ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pondělí5. 3. 201814.00–17.00Jindřichův HradecJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II. (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
úterý6. 3. 201807.45–18.30ZlínZlín - Základní umělecká škola HARMONIE Zlín, s.r.o. (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý6. 3. 201808.00–18.00KroměřížKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
úterý6. 3. 201808.00–18.00SvitavyMoravská Třebová - Základní umělecká škola Moravská Třebová (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý6. 3. 201808.00–18.00Český KrumlovKaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2 (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
úterý6. 3. 201808.00–18.00TrutnovTrutnov - Základní umělecká škola Trutnov (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý6. 3. 201808.50–11.45Uherské HradištěUherské Hradiště - Soukromá základní umělecká škola Slovácko, s.r.o. (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý6. 3. 201808.50–19.00ChrudimChrudim - Základní umělecká škola Chrudim (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý6. 3. 201809.00–18.00PardubicePardubice - Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý6. 3. 201813.00–19.00Uherské HradištěUherské Hradiště - Soukromá základní umělecká škola Slovácko, s.r.o. (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
středa7. 3. 201808.00–15.00Český KrumlovKaplice - Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa7. 3. 201808.00–18.00KroměřížKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa7. 3. 201808.00–18.00Ústí nad OrlicíŽamberk - Základní umělecká škola Petra Ebena, Žamberk (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
středa7. 3. 201808.00–18.00ProstějovProstějov - Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose Prostějov (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa7. 3. 201808.00–18.00HodonínHodonín - Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa7. 3. 201808.00–18.00HodonínHodonín - Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa7. 3. 201808.00–18.00HodonínHodonín - Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
středa7. 3. 201808.00–18.00BřeclavKlobouky u Brna - Základní umělecká škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa7. 3. 201808.00–18.00Hradec KrálovéHradec Králové - Základní umělecká škola Střezina, Hradec Králové, Luční 838 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa7. 3. 201809.00 – čtvrtek 8. 3. 2018 14.00TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
čtvrtek8. 3. 201808.00–12.30ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
čtvrtek8. 3. 201808.00–16.00SvitavyJevíčko - Základní umělecká škola Jevíčko (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek8. 3. 201808.00–18.00ZlínValašské Klobouky - Základní umělecká škola Valašské Klobouky (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek8. 3. 201808.00–18.00ProstějovPlumlov - Základní umělecká škola Plumlov, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek8. 3. 201809.00–15.00Karlovy VarySokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37 (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek8. 3. 201809.00–17.00SokolovSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37 (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pátek9. 3. 201808.00–12.30Uherské HradištěUherské Hradiště - Základní umělecká škola Uherské Hradiště (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
úterý13. 3. 201808.00–19.30KroměřížHulín - Základní umělecká škola Hulín (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa14. 3. 201808.00–18.00JihlavaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
Nekonají se tato okresní kola: Praha 1, Praha 10, Praha 2, Písek, Praha 3, Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9
Krajská kola
sobota3. 3. 201808.00 – neděle 4. 3. 2018 22.00Plzeňský krajPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54 (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
sobota10. 3. 201809.00–20.00Plzeňský krajChrást - Základní umělecká škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa14. 3. 201809.00–18.00Liberecký krajČeská Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
úterý20. 3. 201808.00–18.00Moravskoslezský krajOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
úterý20. 3. 201808.00–20.00Moravskoslezský krajOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý20. 3. 201808.00 – středa 21. 3. 2018 18.00Moravskoslezský krajOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
úterý20. 3. 201808.00 – pátek 23. 3. 2018 18.00Hlavní město PrahaPraha 6 - Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1/1100 B (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
úterý20. 3. 201808.00 – pátek 23. 3. 2018 18.00Hlavní město PrahaPraha 6 - Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1/1100 B (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý20. 3. 201808.00 – pátek 23. 3. 2018 18.00Hlavní město PrahaPraha 6 - Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1/1100 B (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
úterý20. 3. 201808.00 – pátek 23. 3. 2018 18.00Hlavní město PrahaPraha 6 - Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1/1100 B (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu))
středa21. 3. 201808.00–18.00Moravskoslezský krajOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu))
středa21. 3. 201808.00 – čtvrtek 22. 3. 2018 18.00Královéhradecký krajHradec Králové - Základní umělecká škola, Hradec Králové, Habrmanova 130 (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa21. 3. 201809.00–18.00Karlovarský krajCheb - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Cheb, Židovská 8, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu))
středa21. 3. 201809.00–18.00Karlovarský krajCheb - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Cheb, Židovská 8, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa21. 3. 201810.00–19.00Karlovarský krajCheb - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Cheb, Židovská 8, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
pátek23. 3. 201808.00–15.00Ústecký krajLitvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu))
pátek23. 3. 201808.00–18.00Jihomoravský krajBrno - Základní umělecká škola Brno, Smetanova 8, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pátek23. 3. 201808.00–18.00Ústecký krajLitvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pátek23. 3. 201808.00–18.00Jihočeský krajDačice - Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pátek23. 3. 201808.00–18.00Jihočeský krajDačice - Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu))
pátek23. 3. 201808.00–20.00Ústecký krajLitvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
pátek23. 3. 201808.00–20.00Jihočeský krajDačice - Základní umělecká škola, Dačice, Antonínská 93/II (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
pátek23. 3. 201809.00–18.00Karlovarský krajSokolov - Základní umělecká škola Sokolov, Staré náměstí 37 (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pátek23. 3. 201812.00–21.00Ústecký krajLitvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tubu)
sobota24. 3. 201808.00–21.00Plzeňský krajChrást - Základní umělecká škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu))
neděle25. 3. 201808.00–21.00Plzeňský krajChrást - Základní umělecká škola Chrást, okres Plzeň-město, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
pondělí26. 3. 201808.00–18.00Středočeský krajKolín - Základní umělecká škola Fr. Kmocha (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pondělí26. 3. 201808.00–18.00Pardubický krajVysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
pondělí26. 3. 201808.00–18.00Pardubický krajVysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu))
pondělí26. 3. 201808.00–18.00Pardubický krajVysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pondělí26. 3. 201808.00–18.00Jihočeský krajJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II. (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
pondělí26. 3. 201808.00–20.00Zlínský krajKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
pondělí26. 3. 201808.00 – úterý 27. 3. 2018 18.00Středočeský krajKolín - Základní umělecká škola Fr. Kmocha (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
pondělí26. 3. 201808.00 – úterý 27. 3. 2018 18.00Královéhradecký krajBroumov - Základní umělecká škola Broumov (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění), Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý27. 3. 201808.00–14.00Kraj VysočinaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
úterý27. 3. 201808.00–18.00Středočeský krajKolín - Základní umělecká škola Fr. Kmocha (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
úterý27. 3. 201808.00–18.00Pardubický krajVysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
úterý27. 3. 201808.00–18.00Pardubický krajVysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na trubku)
úterý27. 3. 201808.00–18.00Zlínský krajKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
úterý27. 3. 201808.00–18.00Kraj VysočinaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý27. 3. 201808.00–18.00Olomoucký krajZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
úterý27. 3. 201808.00–20.05Jihomoravský krajIvančice - Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
úterý27. 3. 201814.00–18.00Kraj VysočinaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
středa28. 3. 201807.00–22.00Olomoucký krajHranice - Základní umělecká škola, Hranice, Školní náměstí 35 (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
středa28. 3. 201808.00–18.00Jihomoravský krajBrno - Základní umělecká škola Brno, Smetanova 8, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu), Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))
středa28. 3. 201808.00–18.30Olomoucký krajHranice - Základní umělecká škola, Hranice, Školní náměstí 35 (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
středa28. 3. 201808.00–21.30Zlínský krajZlín-Malenovice - Základní umělecká škola Zlín - Malenovice (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
Ústřední kola
středa2. 5. 201808.00 – neděle 6. 5. 2018 18.00Praha 6 - Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1/1100 B (jen kategorie: Hra na lesní roh, Hra na trubku, Hra na trombon nebo pístový trombon, Hra na tenor (nebo baryton, basovou trubku, altový roh, melafon), Hra na tubu)
čtvrtek3. 5. 201808.00 – neděle 6. 5. 2018 18.00Praha 6 - Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1/1100 B (jen kategorie: Hra na zobcovou flétnu (sopranino, soprán, alt, tenor, bas))
čtvrtek3. 5. 201808.00 – neděle 6. 5. 2018 18.00Praha 6 - Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1/1100 B (jen kategorie: Hra na příčnou flétnu (altovou příčnou flétnu, pikolu))
čtvrtek3. 5. 201808.00 – neděle 6. 5. 2018 18.00Praha 6 - Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1/1100 B (jen kategorie: Hra na hoboj (anglický roh), Hra na klarinet (basklarinet, basetový roh), Hra na fagot (kontrafagot), Hra na saxofon (všechna ladění))

Hra smyčcových souborů a orchestrů

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
čtvrtek30. 11. 201718.00–19.00Praha 4 - Nusle - Základní umělecká škola, Praha 4 - Nusle, Lounských 4/129
pondělí22. 1. 201808.00–18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
úterý30. 1. 201818.00–18.40Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150
středa31. 1. 201808.00–18.00Praha 9 - Čakovice - Základní umělecká škola Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice, Cukrovarská 1
středa31. 1. 201817.00–18.30Teplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
úterý6. 2. 201808.00–09.00Klimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
středa7. 2. 201808.00–18.00Kladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
středa7. 2. 201817.30–18.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
středa7. 2. 201818.00–20.00Vrchlabí - Základní umělecká škola Karla Halíře Vrchlabí
středa14. 2. 201815.00–20.00Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
středa14. 2. 201815.45–16.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
pondělí19. 2. 201816.00–18.00Praha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12
středa21. 2. 201818.00–19.30Brno - Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace
Nekonají se tato školní kola: , Bečov nad Teplou, Bechyně, Benešov, Bílina, Blansko, Blansko, Blatná, Bohumín - Nový Bohumín, Bojkovice, Boskovice, Brno, Brno - Královo Pole, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Broumov, Bruntál, Břeclav, Bučovice, Buštěhrad, Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice pod Hostýnem, Cvikov, Čáslav, Čerčany, Černošice, Červený Kostelec, Česká Kamenice, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, Český Brod, Český Dub, Český Krumlov, Dačice, Děčín IV-Podmokly, Dobruška, Dobřany, Dobříš, Doksy, Dolní Němčí, Domažlice, Dubí 2, Dubňany, Duchcov, Dvůr Králové nad Labem, Františkovy Lázně, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Frýdlant, Habartov, Háj ve Slezsku, Havířov - Město, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Hlučín, Hodonín, Holešov, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horní Slavkov, Hostinné, Hradec Králové, Hradec Králové, Hradec Králové, Hradec Králové, Hranice, Hronov, Hrotovice, Hrušovany nad Jevišovkou, Hulín, Hustopeče, Chabařovice, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chodov, Chomutov, Chotěboř, Chrast u Chrudimě, Chrást, Chrudim, Ivančice, Ivanovice na Hané, Jablonec nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Jablonné v Podještědí, Jaroměř, Jeseník, Jevíčko, Jičín, Jihlava, Jilemnice, Jindřichův Hradec, Jirkov, Kadaň, Kamenice nad Lipou, Kaplice, Karlovy Vary, Karlovy Vary, Karolinka, Karviná - Mizerov, Klášterec nad Ohří, Klatovy 1, Kojetín, Kolín, Kopřivnice, Kostelec nad Orlicí, Králíky, Kralovice, Kraslice, Kravaře, Krnov, Kroměříž, Kroměříž, Krupka 1, Kuřim, Kutná Hora, Kyjov, Kynšperk nad Ohří, Letohrad, Letovice, Liberec, Liberec 12, Líbeznice, Libochovice, Lipník nad Bečvou, Litoměřice, Litomyšl, Litovel, Lomnice nad Popelkou, Lomnice, Louny, Lovosice, Luby, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mariánské Lázně, Mělník, Mikulov, Milevsko, Mimoň, Miroslav, Mladá Boleslav, Mohelnice, Moravský Beroun, Moravský Krumlov, Most, Most, Mšeno, Náchod, Napajedla, Nejdek, Němčice nad Hanou, Nová Role, Nové Město nad Metují, Nové Město na Moravě, Nové Město pod Smrkem, Nové Strašecí, Nový Bor, Nový Bydžov, Nový Jičín, Nýrsko, Olomouc, Olomouc, Olomouc, Opava, Opočno, Orlová - Poruba, Ořechov, Oslavany, Ostrava-Hrabůvka, Ostrava - Polanka, Ostrava - Poruba, Ostrava - Slezská Ostrava, Ostrava - Zábřeh, Ostrov, Otrokovice, Pardubice, Pardubice, Pelhřimov, Petřvald, Písek, Plumlov, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Podbořany, Poděbrady, Pohořelice, Police nad Metují, Polička, Postoloprty, Potštát, Pozořice, Praha 10 - Hostivař, Praha 3, Praha 4, Praha 4, Praha 4, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Smíchov, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Zbraslav, Praha 9, Prachatice, Prostějov, Přerov, Přeštice, Příbram III, Příbram I, Rakovník, Rosice, Roudnice nad Labem, Rousínov, Roztoky, Rožmitál pod Třemšínem, Rožnov pod Radhoštěm, Rtyně v Podkrkonoší, Rumburk, Rychnov nad Kněžnou, Říčany, Sedlčany, Sedlec - Prčice 1, Semily, Sezimovo Ústí, Skuteč, Slatiňany, Slavičín, Soběslav, Sokolov, Staňkov, Starý Plzenec, Strakonice, Strání, Strážnice, Stříbro, Studénka, Studénka, Sušice, Štětí, Šumperk, Tábor, Tachov, Tanvald, Telč, Teplá, Tišnov, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třebechovice pod Orebem, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Unhošť, Uničov, Úpice, Ústí nad Labem - Neštěmice, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Varnsdorf, Vejprty, Velké Bílovice, Velké Meziříčí, Velké Opatovice, Veselí nad Moravou, Vidnava, Vimperk, Vítkov, Vlašim, Volyně, Votice, Vratimov, Vsetín, Zábřeh, Zašová, Zbiroh, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín, Zlín, Znojmo, Žamberk, Žandov, Žatec, Žďár nad Sázavou, Železný Brod, Židlochovice, Žlutice
Okresní kola
středa7. 2. 201808.00–18.00MělníkMšeno - Základní umělecká škola Mšeno, příspěvková organizace
úterý20. 2. 201808.00–18.00Ústí nad LabemChabařovice - Základní umělecká škola Chabařovice, okres Ústí nad Labem
středa21. 2. 201814.00–15.30KolínKolín - Základní umělecká škola Fr. Kmocha
čtvrtek1. 3. 201808.00–18.00Praha-západRoztoky - Základní umělecká škola Roztoky, okres Praha - západ
Nekonají se tato okresní kola: Praha 1, Praha 10, Benešov, Beroun, Kladno, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha 2, Praha-západ, Příbram, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Praha 3, Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Praha 4, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Praha 5, Semily, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Praha 6, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Praha 7, Vyškov, Znojmo, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Praha 8, Nový Jičín, Opava, Ostrava - město, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha 9
Krajská kola
středa14. 3. 201809.00–15.00Ústecký krajŠtětí - Základní umělecká škola Štětí, Horova 26
středa14. 3. 201813.00–20.30Hlavní město PrahaPraha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150
středa21. 3. 201808.00–14.00Kraj VysočinaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
středa21. 3. 201808.00–18.00Jihočeský krajBechyně - Základní umělecká škola Václava Pichla, Bechyně, Klášterní 39
čtvrtek22. 3. 201808.00–17.55Pardubický krajPolička - Základní umělecká škola Bohuslava Martinů Polička
čtvrtek22. 3. 201812.00–18.00Královéhradecký krajVrchlabí - Základní umělecká škola Karla Halíře Vrchlabí
pátek23. 3. 201808.00–18.00Olomoucký krajHranice - Základní umělecká škola, Hranice, Školní náměstí 35
pondělí26. 3. 201808.00–18.00Moravskoslezský krajOrlová - Poruba - Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace
středa28. 3. 201808.00–18.00Liberecký krajLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace
středa4. 4. 201808.00–14.00Zlínský krajNapajedla - Základní umělecká škola Rudolfa Firkušného Napajedla
středa4. 4. 201810.00–12.00Jihomoravský krajBrno - Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace
čtvrtek5. 4. 201808.00–22.00Plzeňský krajPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54
čtvrtek5. 4. 201809.20–14.00Středočeský krajMladá Boleslav - Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
středa11. 4. 201811.30–12.30Karlovarský krajMariánské Lázně - Základní umělecká škola Fryderyka Chopina Mariánské Lázně, příspěvková organizace
Ústřední kolo
pátek11. 5. 201808.00 – sobota 12. 5. 2018 18.00Olomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6

Hra na bicí nástroje - sólová a souborová hra

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
pondělí8. 1. 201810.00–10.15Zruč nad Sázavou - Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou
úterý16. 1. 201808.00–18.00Borovany - Základní umělecká škola, Borovany, Žižkovo náměstí, okr. České Budějovice
úterý16. 1. 201810.00–18.00Chomutov - Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov
úterý16. 1. 201814.15–15.15Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150
úterý16. 1. 201816.00–18.00Přeštice - Základní umělecká škola Přeštice, okres Plzeň-jih
čtvrtek18. 1. 201818.15–20.00České Budějovice - Druhá soukromá základní umělecká škola, s.r.o.
pátek19. 1. 201813.00–17.00Louny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201809.00–18.00Dobříš - Základní umělecká škola Dobříš, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201814.00–15.30Světlá nad Sázavou - Základní umělecká škola Světlá nad Sázavou, Nádražní 228, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201814.15–15.00Moravský Krumlov - Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201816.00–17.00Brandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
úterý23. 1. 201809.00–12.00Líbeznice - Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice, příspěvková organizace (jen kategorie: Soutěžní okruh A – Hra na bicí soupravu)
úterý23. 1. 201809.00–13.00Slavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201813.00–18.00Bučovice - Základní umělecká škola Arthura Nikische, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201814.15–16.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Chválenická 17
úterý23. 1. 201815.00–16.00Ivančice - Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201816.15–17.00České Budějovice - Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice
úterý23. 1. 201817.00–18.00Humpolec - Základní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec, Školní 701
úterý23. 1. 201818.00–19.30Litoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
středa24. 1. 201814.00–16.00Slaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
středa24. 1. 201815.00–16.00Šternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace
středa24. 1. 201816.00–17.00Litvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek25. 1. 201808.00–16.00Nové Město na Moravě - Základní umělecká škola Jana Štursy Nové Město na Moravě
čtvrtek25. 1. 201809.00–18.00Lipník nad Bečvou - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Lipník nad Bečvou, Havlíčkova 643
čtvrtek25. 1. 201814.00–18.00Dubňany - Základní umělecká škola Dubňany, příspěvková organizace
čtvrtek25. 1. 201817.30–18.30Teplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
pátek26. 1. 201816.00–17.00Střelice - Základní umělecká škola Střelice, příspěvková organizace​
sobota27. 1. 201808.00–17.00Františkovy Lázně - Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
pondělí29. 1. 201813.00–15.00Kladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
pondělí29. 1. 201818.00–19.00Praha 4 - Základní umělecká škola Adolfa Voborského, Praha 4, Botevova 3114
úterý30. 1. 201808.00–18.00Boskovice - Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace
úterý30. 1. 201808.00–18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
úterý30. 1. 201809.00–12.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
úterý30. 1. 201816.30 – úterý 6. 2. 2018 18.00Praha 10 - Hostivař - Základní umělecká škola, Praha 10 - Hostivař, Trhanovské náměstí 8
středa31. 1. 201808.00–18.00Hulín - Základní umělecká škola Hulín
středa31. 1. 201815.15–16.00Vyškov - Základní umělecká škola Vyškov, příspěvková organizace
středa31. 1. 201816.00–18.00Praha 1 - Základní umělecká škola, Praha 1, Biskupská 12
středa31. 1. 201816.00–20.00Židlochovice - Základní umělecká škola Židlochovice, příspěvková organizace
středa31. 1. 201817.00–19.00Benátky nad Jizerou - Základní umělecká škola J. A. Bendy, Benátky nad Jizerou, Smetanova 21
čtvrtek1. 2. 201808.00–09.00Pohořelice - Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201808.00–18.00Tišnov - Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201808.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
čtvrtek1. 2. 201810.00–16.00Horní Slavkov - Základní umělecká škola Horní Slavkov, příspěvková organizace
pondělí5. 2. 201808.00–18.00Kynšperk nad Ohří - Základní umělecká škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace
pondělí5. 2. 201808.00–18.00Jirkov - Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov
úterý6. 2. 201809.00–10.00Klimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
středa7. 2. 201811.00–16.00Sedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa7. 2. 201815.30–18.00Broumov - Základní umělecká škola Broumov
čtvrtek8. 2. 201816.00–18.00Němčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
pátek9. 2. 201808.00–18.00Varnsdorf - Základní umělecká škola, Varnsdorf, Národní 512, příspěvková organizace
pátek9. 2. 201816.30–19.00Pardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
úterý13. 2. 201808.00–18.00Rychnov nad Kněžnou - Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492
úterý13. 2. 201815.00–20.00Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
úterý13. 2. 201819.00–20.00Praha 5 - Stodůlky - Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze
středa14. 2. 201814.00–17.00Vysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace
středa14. 2. 201816.00–18.00Bzenec - Základní umělecká škola Lubomíra Ligase, s.r.o.
čtvrtek15. 2. 201816.00–18.00Vracov - Základní umělecká škola Vracov, příspěvková organizace
pátek16. 2. 201808.00–18.00Ostrava-Mariánské Hory - Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory, Hudební 6, příspěvková organizace
pondělí19. 2. 201817.00–17.15Mikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace
úterý20. 2. 201808.00–18.00Vimperk - Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267
středa21. 2. 201809.00–12.00Písek - Základní umělecká škola Otakara Ševčíka, Písek, Nádražní 1032
středa21. 2. 201809.30–11.45Milevsko - Základní umělecká škola, Milevsko, Libušina 1217
středa21. 2. 201814.30–15.00Vítkov - Základní umělecká škola, Vítkov, Lidická 639, příspěvková organizace
pátek23. 2. 201809.00–10.40Znojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
pátek23. 2. 201809.30–12.00Velké Bílovice - Základní umělecká škola Velké Bílovice, okres Břeclav, příspěvková organizace
pátek2. 3. 201814.00–18.00Uničov - Základní umělecká škola, Uničov, Litovelská 190
úterý13. 3. 201817.00–19.00Náchod - Základní umělecká škola, Náchod, Tyršova 247
Nekonají se tato školní kola: , Bečov nad Teplou, Bechyně, Benešov, Beroun, Bílina, Blansko, Blansko, Blatná, Bojkovice, Brno, Brno - Královo Pole, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Bruntál, Břeclav, Buštěhrad, Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice pod Hostýnem, Cvikov, Čáslav, Čelákovice, Čerčany, Červený Kostelec, Česká Kamenice, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, Český Brod, Český Dub, Český Krumlov, Český Těšín, Dačice, Děčín IV-Podmokly, Dobruška, Dobřany, Doksy, Dolní Němčí, Domažlice, Dubí 2, Duchcov, Dvůr Králové nad Labem, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Frýdlant, Habartov, Háj ve Slezsku, Havířov - Město, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Hodonín, Holešov, Holice, Holýšov, Horažďovice, Hořice, Hořice, Hostinné, Hradec Králové, Hradec Králové, Hradec Králové, Hradec Králové, Hranice, Hronov, Hrotovice, Hrušovany nad Jevišovkou, Hustopeče, Chabařovice, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chodov, Chotěboř, Chrast u Chrudimě, Chrudim, Ivanovice na Hané, Jablonec nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Jablonné v Podještědí, Jaroměř, Jeseník, Jevíčko, Jičín, Jihlava, Jilemnice, Jindřichův Hradec, Kadaň, Kamenice nad Lipou, Kaplice, Karlovy Vary, Karlovy Vary, Karolinka, Karviná - Mizerov, Kladno, Klášterec nad Ohří, Klatovy 1, Kojetín, Kolín, Kostelec nad Orlicí, Králíky, Kralovice, Kralupy nad Vltavou, Kraslice, Kravaře, Krnov, Kroměříž, Kroměříž, Krupka 1, Kutná Hora, Kyjov, Lanškroun, Ledeč nad Sázavou, Letohrad, Letovice, Liberec, Liberec 12, Libochovice, Litomyšl, Litovel, Lomnice nad Popelkou, Lomnice, Loštice, Lovosice, Luby, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mariánské Lázně, Mělník, Mimoň, Miroslav, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Mohelnice, Moravská Třebová, Moravský Beroun, Most, Most, Mšeno, Náměšť nad Oslavou, Napajedla, Nejdek, Neratovice, Nová Paka, Nová Role, Nové Město nad Metují, Nové Město pod Smrkem, Nové Strašecí, Nový Bor, Nový Bydžov, Nový Jičín, Nýrsko, Odry, Olomouc, Olomouc, Olomouc, Opava, Opočno, Orlová - Poruba, Ořechov, Oslavany, Ostrava-Hrabůvka, Ostrava - Moravská Ostrava, Ostrava - Petřkovice, Ostrava - Polanka, Ostrava - Poruba, Ostrava - Slezská Ostrava, Ostrava - Svinov, Ostrava - Zábřeh, Ostrov, Otrokovice, Pacov, Pardubice, Pečky, Pelhřimov, Petřvald, Plumlov, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Podbořany, Poděbrady, Police nad Metují, Polička, Polná, Postoloprty, Potštát, Pozořice, Praha 10, Praha 4 - Nusle, Praha 4, Praha 4, Praha 4, Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Smíchov, Praha 5, Praha 7, Praha 9, Prachatice, Prostějov, Přelouč, Přerov, Příbram III, Příbram I, Rakovník, Rosice, Roudnice nad Labem, Rousínov, Rožmitál pod Třemšínem, Rožnov pod Radhoštěm, Rtyně v Podkrkonoší, Rumburk, Říčany, Sedlec - Prčice 1, Semily, Sezimovo Ústí, Skuteč, Slatiňany, Slavičín, Smiřice, Soběslav, Sokolov, Staňkov, Starý Plzenec, Stod, Strakonice, Strání, Strážnice, Stříbro, Studénka, Studénka, Štětí, Šumperk, Tábor, Tachov, Tanvald, Telč, Teplá, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třebechovice pod Orebem, Třebíč, Třemošná, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Unhošť, Úpice, Ústí nad Labem - Neštěmice, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Vejprty, Velešín, Velká Bíteš, Velké Opatovice, Velké Popovice, Veselí nad Moravou, Vidnava, Vlašim, Volary, Volyně, Votice, Vratimov, Vrchlabí, Vsetín, Zábřeh, Zašová, Zbiroh, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín, Zlín, Žacléř, Žamberk, Žandov, Žďár nad Sázavou, Železný Brod, Žlutice
Okresní kola
úterý6. 2. 201808.00–18.00NymburkPoděbrady - Základní umělecká škola, Poděbrady, Školní 556
pondělí12. 2. 201809.00–18.00Praha-východBrandýs nad Labem - Stará Boleslav - Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav
pondělí12. 2. 201811.30–13.00BerounBeroun - Základní umělecká škola Václava Talicha, Beroun, Husovo náměstí 77
středa14. 2. 201814.00–18.00MělníkMělník - Základní umělecká škola Mělník, příspěvková organizace
čtvrtek15. 2. 201809.00–13.00BenešovBenešov - Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471
pátek16. 2. 201814.00–18.00Nový JičínStudénka - Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace
pondělí19. 2. 201808.00–12.00Brno-venkovTišnov - Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
pondělí19. 2. 201808.00–18.00PelhřimovKamenice nad Lipou - Základní umělecká škola Kamenice nad Lipou, Pelhřimovská 127, okres Pelhřimov
pondělí19. 2. 201809.00–18.00Kutná HoraKutná Hora - Základní umělecká škola Kutná Hora
úterý20. 2. 201808.00–18.00VyškovBučovice - Základní umělecká škola Arthura Nikische, příspěvková organizace
úterý20. 2. 201808.00–18.00KolínPečky - Základní umělecká škola, Pečky, Barákova 700
úterý20. 2. 201808.00–18.00RakovníkNové Strašecí - Základní umělecká škola, Nové Strašecí, Komenského 189
úterý20. 2. 201810.00–14.00Česká LípaČeská Lípa - Základní umělecká škola, Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace
úterý20. 2. 201811.00–12.30Mladá BoleslavMladá Boleslav - Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
středa21. 2. 201808.00–18.00BlanskoLetovice - Základní umělecká škola Letovice, příspěvková organizace
středa21. 2. 201808.00–18.00Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou - Základní umělecká škola, Jablonec nad Nisou, Podhorská 47, příspěvková organizace
středa21. 2. 201809.00 – čtvrtek 22. 2. 2018 18.00PříbramDobříš - Základní umělecká škola Dobříš, příspěvková organizace (jen kategorie: III., IV., I., II., V.)
pátek23. 2. 201808.00–18.00SokolovKarlovy Vary - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka Karlovy Vary, příspěvková organizace
pátek23. 2. 201808.00–18.00ChebKarlovy Vary - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka Karlovy Vary, příspěvková organizace
pátek23. 2. 201808.00–18.00Karlovy VaryKarlovy Vary - Základní umělecká škola Antonína Dvořáka Karlovy Vary, příspěvková organizace
pátek23. 2. 201809.30–12.30KladnoKladno - Základní umělecká škola, Kladno, Moskevská 2929
úterý27. 2. 201808.00–10.30LounyLouny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
úterý27. 2. 201808.00–18.00ChomutovChomutov - Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov
úterý27. 2. 201814.00–20.00PřerovPřerov - Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov
středa28. 2. 201808.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
čtvrtek1. 3. 201808.00–18.00MostLitvínov - Horní Litvínov - Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most
čtvrtek1. 3. 201809.00–10.00BřeclavVelké Bílovice - Základní umělecká škola Velké Bílovice, okres Břeclav, příspěvková organizace
čtvrtek1. 3. 201814.30–14.40Ústí nad LabemChabařovice - Základní umělecká škola Chabařovice, okres Ústí nad Labem
pátek2. 3. 201808.00–18.00LitoměřiceLitoměřice - Základní umělecká škola Litoměřice
pondělí5. 3. 201808.00–11.00ZnojmoZnojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
úterý6. 3. 201816.30–18.30TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
středa7. 3. 201808.00–18.00HodonínHodonín - Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace
čtvrtek8. 3. 201809.00–14.00České BudějoviceČeské Budějovice - Základní umělecká škola, České Budějovice, Piaristické náměstí 1
pátek9. 3. 201808.00–18.00SemilySemily - Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace
středa14. 3. 201808.00–18.00LiberecLiberec 12 - Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace
středa14. 3. 201809.00–11.30ZlínZlín-Malenovice - Základní umělecká škola Zlín - Malenovice
pátek16. 3. 201809.00–13.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola Brno, Veveří, příspěvková organizace
úterý20. 3. 201808.00–18.00VsetínVsetín - Základní umělecká škola Vsetín
úterý20. 3. 201808.00–18.00KroměřížKroměříž - Základní umělecká škola Kroměříž
Nekonají se tato okresní kola: Praha 1, Praha 10, Praha 2, Praha-západ, Rakovník, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Praha 3, Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Praha 4, Děčín, Praha 5, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Praha 6, Havlíčkův Brod, Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Praha 7, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Praha 8, Nový Jičín, Opava, Ostrava - město, Uherské Hradiště, Praha 9
Krajská kola
úterý6. 3. 201808.00–18.00Kraj VysočinaNové Město na Moravě - Základní umělecká škola Jana Štursy Nové Město na Moravě
pondělí12. 3. 201808.00–20.00Hlavní město PrahaPraha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
středa21. 3. 201809.00–15.15Olomoucký krajŠternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace
čtvrtek22. 3. 201808.00 – pátek 23. 3. 2018 18.00Středočeský krajKladno - Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870
úterý27. 3. 201808.00–17.00Ústecký krajChomutov - Základní umělecká škola T. G. Masaryka Chomutov
úterý27. 3. 201808.00–18.00Pardubický krajVysoké Mýto - Základní umělecká škola, Vysoké Mýto, příspěvková organizace
středa28. 3. 201808.00–13.45Karlovarský krajOstrov - Základní umělecká škola Ostrov, příspěvková organizace
úterý3. 4. 201808.00–15.00Liberecký krajLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace
úterý3. 4. 201810.00–18.00Plzeňský krajDomažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace
čtvrtek5. 4. 201809.00–17.00Jihomoravský krajBrno - Základní umělecká škola Brno, Veveří, příspěvková organizace
pátek6. 4. 201808.00–18.00Jihočeský krajČeské Budějovice - Základní umělecká škola, České Budějovice, Piaristické náměstí 1
úterý10. 4. 201808.00–18.00Zlínský krajZlín - Základní umělecká škola Zlín
úterý10. 4. 201808.00–18.00Moravskoslezský krajOstrava-Mariánské Hory - Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Ostrava - Mariánské Hory, Hudební 6, příspěvková organizace
úterý10. 4. 201809.00–18.00Královéhradecký krajPolice nad Metují - Základní umělecká škola Police nad Metují, okres Náchod
Ústřední kolo
pátek18. 5. 201808.00 – sobota 19. 5. 2018 20.00Holice - Základní umělecká škola Karla Malicha

Hra na cimbál, na dudy, hra lidových souborů

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
pondělí15. 1. 201818.30–19.30Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Chválenická 17
středa7. 2. 201811.00–16.00Sedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa14. 2. 201810.00–11.00Klobouky u Brna - Základní umělecká škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
středa28. 2. 201808.00–18.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Klapkova 25
pátek2. 3. 201815.00–17.00Bystřice pod Hostýnem - Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem (jen kategorie: Hra na cimbál)
středa7. 3. 201815.00–16.00Plzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Terezie Brzkové 33
středa7. 3. 201817.00–18.00Praha 5 - Stodůlky - Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze
sobota10. 3. 201815.00–20.00Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
úterý13. 3. 201814.40–15.20Olomouc - Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32 (jen kategorie: Hra na cimbál, cimbálová a hudecká muzika)
úterý13. 3. 201817.00–19.00Mikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace
úterý13. 3. 201818.15–19.30Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150
pondělí19. 3. 201809.00–10.00Šternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace
středa21. 3. 201808.00–18.00Pohořelice - Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace
čtvrtek22. 3. 201808.00–18.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace (jen kategorie: dudácká muzika a další soubory lidové hudby)
Nekonají se tato školní kola: , Bečov nad Teplou, Bechyně, Benešov, Blansko, Blansko, Blatná, Blovice, Bohumín - Nový Bohumín, Bojkovice, Boskovice, Brno, Brno - Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Bruntál, Břeclav, Bučovice, Buštěhrad, Bystřice nad Pernštejnem, Bzenec, Cvikov, Čáslav, Červený Kostelec, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, Český Brod, Český Dub, Český Krumlov, Český Těšín, Dačice, Dobruška, Dobřany, Doksy, Dolní Bojanovice, Dolní Němčí, Domažlice, Dubňany, Dvůr Králové nad Labem, Františkovy Lázně, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Frýdlant, Habartov, Háj ve Slezsku, Havířov - Město, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Hodonín, Holešov, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horní Slavkov, Horšovský Týn, Hostinné, Hradec Králové, Hradec Králové, Hranice, Hronov, Hrotovice, Hrušovany nad Jevišovkou, Hulín, Hustopeče, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chodov, Chomutov, Chrast u Chrudimě, Chrást, Chrudim, Ivančice, Ivanovice na Hané, Jablonec nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Jablonné v Podještědí, Jablunkov, Jaroměř, Jeseník, Jevíčko, Jičín, Jihlava, Jilemnice, Jindřichův Hradec, Jirkov, Kadaň, Kamenice nad Lipou, Kaplice, Karlovy Vary, Karlovy Vary, Karolinka, Karviná - Mizerov, Klatovy 1, Klimkovice, Kojetín, Kolín, Kopřivnice, Kostelec nad Orlicí, Králíky, Kralovice, Kraslice, Kravaře, Krnov, Kroměříž, Kroměříž, Krupka 1, Kutná Hora, Kyjov, Kynšperk nad Ohří, Letovice, Liberec, Liberec 12, Líbeznice, Lipník nad Bečvou, Litoměřice, Litomyšl, Litovel, Litvínov - Horní Litvínov, Lomnice nad Popelkou, Louny, Lovosice, Luby, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mariánské Lázně, Mělník, Milevsko, Mimoň, Miroslav, Mladá Boleslav, Mohelnice, Moravský Beroun, Moravský Krumlov, Most, Mšeno, Náchod, Napajedla, Nejdek, Němčice nad Hanou, Nová Role, Nové Město na Moravě, Nové Město pod Smrkem, Nové Strašecí, Nový Bor, Nový Bydžov, Nový Jičín, Nýrsko, Olomouc, Opava, Opočno, Orlová - Poruba, Ořechov, Oslavany, Ostrava-Hrabůvka, Ostrava - Polanka, Ostrava - Poruba, Ostrava - Slezská Ostrava, Ostrava-Vítkovice, Ostrava - Zábřeh, Ostrov, Otrokovice, Pardubice, Pardubice, Petřvald, Písek, Plumlov, Plzeň, Podbořany, Poděbrady, Police nad Metují, Postoloprty, Potštát, Pozořice, Praha 1, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Nusle, Praha 4, Praha 4, Praha 4, Praha 4, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Smíchov, Praha 6, Praha 7, Praha 9, Praha 9, Prachatice, Prostějov, Přeštice, Příbram III, Příbram I, Rakovník, Rosice, Roudnice nad Labem, Rousínov, Rožmitál pod Třemšínem, Rožnov pod Radhoštěm, Rumburk, Rychnov nad Kněžnou, Říčany, Sedlec - Prčice 1, Semily, Sezimovo Ústí, Skuteč, Slatiňany, Slavičín, Soběslav, Sokolov, Stachy, Staňkov, Starý Plzenec, Stod, Strakonice, Strání, Strážnice, Stříbro, Studénka, Studénka, Šumperk, Tábor, Tachov, Tanvald, Telč, Teplá, Teplice, Tišnov, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třebechovice pod Orebem, Třebíč, Třemošná, Třinec - Lyžbice, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Unhošť, Uničov, Úpice, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Varnsdorf, Vejprty, Velká nad Veličkou, Velké Bílovice, Velké Opatovice, Velvary, Veselí nad Moravou, Vidnava, Vimperk, Vítkov, Vlašim, Volyně, Votice, Vracov, Vratimov, Vrchlabí, Vsetín, Vysoké Mýto, Zábřeh, Zašová, Zbiroh, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín, Zlín, Znojmo, Žamberk, Žandov, Žatec, Žďár nad Sázavou, Železný Brod, Židlochovice, Žlutice
Okresní kola
úterý6. 3. 201809.00–10.00Ostrava - městoOstrava-Hrabůvka - Základní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka, Edisonova 90, příspěvková organizace
úterý6. 3. 201810.00–14.00Ostrava - městoOstrava-Hrabůvka - Základní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava - Hrabůvka, Edisonova 90, příspěvková organizace
pátek9. 3. 201808.00–18.00VsetínKarolinka - Základní umělecká škola Karolinka, okres Vsetín (jen kategorie: Hra na cimbál, komorní hra s cimbálem)
středa14. 3. 201808.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm (jen kategorie: cimbálová a hudecká muzika, dudácká muzika a další soubory lidové hudby)
úterý20. 3. 201808.00–18.00ZlínLuhačovice - Základní umělecká škola Luhačovice (jen kategorie: Hra na cimbál)
úterý20. 3. 201808.00–18.00KroměřížLuhačovice - Základní umělecká škola Luhačovice (jen kategorie: Hra na cimbál)
pondělí26. 3. 201809.00–09.00BřeclavBřeclav - Základní umělecká škola Břeclav, Křížkovského 4, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na cimbál, Hra na dudy, komorní hra s cimbálem, komorní hra s dudami)
úterý27. 3. 201808.00–12.00Nový JičínFrenštát pod Radhoštěm - Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 955, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na cimbál, komorní hra s cimbálem)
středa28. 3. 201809.00–13.00ZlínZlín - Základní umělecká škola Zlín (jen kategorie: cimbálová a hudecká muzika, dudácká muzika a další soubory lidové hudby)
čtvrtek5. 4. 201808.00–18.00HodonínKyjov - Základní umělecká škola Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova
pondělí9. 4. 201808.00–12.00BřeclavBřeclav - Základní umělecká škola Břeclav, Křížkovského 4, příspěvková organizace (jen kategorie: cimbálová a hudecká muzika, dudácká muzika a další soubory lidové hudby)
čtvrtek12. 4. 201808.00–18.00Brno-venkovBrno - Základní umělecká škola Brno, Smetanova 8, příspěvková organizace
čtvrtek12. 4. 201808.00–18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola Brno, Smetanova 8, příspěvková organizace
Nekonají se tato okresní kola: Praha 1, Praha 10, Benešov, Beroun, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha 2, Praha-západ, Příbram, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Praha 3, Domažlice, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Praha 4, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Praha 5, Semily, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Praha 6, Třebíč, Blansko, Praha 7, Vyškov, Znojmo, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Praha 8, Nový Jičín, Opava, Kroměříž, Uherské Hradiště, Praha 9
Krajská kola
středa28. 3. 201808.00–18.00Liberecký krajLiberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace
čtvrtek5. 4. 201814.00–15.30Středočeský krajMladá Boleslav - Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325
úterý10. 4. 201808.00–12.30Olomoucký krajProstějov - Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose Prostějov
středa11. 4. 201809.00–11.20Karlovarský krajMariánské Lázně - Základní umělecká škola Fryderyka Chopina Mariánské Lázně, příspěvková organizace
středa11. 4. 201809.30–12.00Pardubický krajPardubice - Základní umělecká škola Pardubice, Havlíčkova 925
pátek13. 4. 201808.00–18.00Zlínský krajUherský Ostroh - Základní umělecká škola Uherský Ostroh (jen kategorie: cimbálová a hudecká muzika, dudácká muzika a další soubory lidové hudby)
sobota14. 4. 201808.00–18.00Hlavní město PrahaPraha 4 - Základní umělecká škola Jižní Město, Praha 4, Křtinská 673
středa18. 4. 201808.00–18.00Zlínský krajValašské Meziříčí - Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí (jen kategorie: Hra na cimbál, Hra na dudy, komorní hra s cimbálem, komorní hra s dudami)
pátek20. 4. 201808.00–18.00Jihočeský krajBlatná - Základní umělecká škola, Blatná, J.P.Koubka 4
pátek20. 4. 201808.00–18.00Moravskoslezský krajHavířov - Podlesí - Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace
sobota21. 4. 201809.00–18.00Plzeňský krajPlzeň - Základní umělecká škola Bedřicha Smetany, Plzeň, Revoluční 100
středa25. 4. 201808.00–17.00Jihomoravský krajVeselí nad Moravou - Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace (jen kategorie: cimbálová a hudecká muzika, dudácká muzika a další soubory lidové hudby)
středa25. 4. 201808.00–18.00Kraj VysočinaVeselí nad Moravou - Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
středa25. 4. 201808.00–19.00Jihomoravský krajVeselí nad Moravou - Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na cimbál, Hra na dudy, komorní hra s cimbálem, komorní hra s dudami)
Nekonají se tato krajská kola: Ústecký kraj, Královéhradecký kraj
Ústřední kola
čtvrtek24. 5. 201808.00 – pátek 25. 5. 2018 18.00Mikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na cimbál, komorní hra s cimbálem)
čtvrtek24. 5. 201808.00 – pátek 25. 5. 2018 18.00Mikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace (jen kategorie: Hra na dudy, komorní hra s dudami)
čtvrtek24. 5. 201808.00 – pátek 25. 5. 2018 18.00Mikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace (jen kategorie: cimbálová a hudecká muzika)
čtvrtek24. 5. 201808.00 – pátek 25. 5. 2018 18.00Mikulov - Základní umělecká škola Mikulov, příspěvková organizace (jen kategorie: dudácká muzika a další soubory lidové hudby)

Soutěžní přehlídka tanečního oboru

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
pondělí15. 1. 201813.00–15.00Louny - Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace
pondělí22. 1. 201809.00–12.00Slavkov u Brna - Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201808.00–18.00Klimkovice - Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace
úterý23. 1. 201812.00–15.00Sedlec - Prčice 1 - Základní umělecká škola Sedlec-Prčice
středa24. 1. 201817.00–17.30Zbiroh - Základní umělecká škola Václava Vačkáře Zbiroh, příspěvková organizace
středa24. 1. 201817.30–18.30Praha 5 - Stodůlky - Fakultní základní umělecká škola Hudební a taneční fakulty AMU v Praze
čtvrtek25. 1. 201813.15–13.30Klecany - Základní umělecká škola Klecany, okres Praha - východ
pondělí29. 1. 201813.00–13.45Rousínov - Základní umělecká škola Františka Sušila Rousínov, Sušilovo náměstí 14
úterý30. 1. 201815.00 – čtvrtek 1. 2. 2018 18.00Praha 5 - Smíchov - Základní umělecká škola, Praha 5, Štefánikova 19
úterý30. 1. 201816.30–19.00Praha 8 - Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150
středa31. 1. 201810.00–10.15Zruč nad Sázavou - Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou
středa31. 1. 201815.00–16.00Vyškov - Základní umělecká škola Vyškov, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201808.00–18.00Pohořelice - Základní umělecká škola Pohořelice, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201815.30–15.45Moravský Krumlov - Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže Moravský Krumlov, příspěvková organizace
čtvrtek1. 2. 201816.00–18.00Nové Strašecí - Základní umělecká škola, Nové Strašecí, Komenského 189
pondělí12. 2. 201817.00–18.00Oslavany - Základní umělecká škola Oslavany, příspěvková organizace
úterý13. 2. 201815.00–18.00Šternberk - Základní umělecká škola Šternberk, příspěvková organizace
úterý13. 2. 201816.00–18.00Teplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
čtvrtek15. 2. 201810.00–11.00Kuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
čtvrtek15. 2. 201812.00–15.00Žamberk - Základní umělecká škola Petra Ebena, Žamberk
čtvrtek15. 2. 201816.30–18.30Pozořice - Základní umělecká škola Pozořice, příspěvková organizace
pondělí19. 2. 201817.00–17.15Znojmo - Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace
středa21. 2. 201814.00–18.00Třebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
středa21. 2. 201815.00–16.00Třeboň - Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24
úterý27. 2. 201813.00–14.30Benátky nad Jizerou - Základní umělecká škola J. A. Bendy, Benátky nad Jizerou, Smetanova 21
středa28. 2. 201808.00–18.00Žatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
Nekonají se tato školní kola: , Bečov nad Teplou, Bechyně, Benešov, Beroun, Bílina, Blansko, Blansko, Blatná, Bojkovice, Boskovice, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Brno, Brno - Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Broumov, Bruntál, Břeclav, Bučovice, Buštěhrad, Bystré u Poličky, Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice pod Hostýnem, Cvikov, Čáslav, Čelákovice, Černošice, Červený Kostelec, Česká Kamenice, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, Český Brod, Český Dub, Český Krumlov, Český Těšín, Dačice, Děčín IV-Podmokly, Dobruška, Dobřany, Doksy, Dolní Bojanovice, Dolní Němčí, Dolní Újezd, Domažlice, Dubí 2, Dubňany, Duchcov, Dvůr Králové nad Labem, Františkovy Lázně, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant, Habartov, Háj ve Slezsku, Havířov - Město, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod, Heřmanův Městec, Hlinsko, Hlučín, Hodonín, Holešov, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horní Slavkov, Hořice, Hořovice, Hostinné, Hradec Králové, Hradec Králové, Hranice, Hronov, Hrotovice, Hrušovany nad Jevišovkou, Hulín, Hustopeče, Chabařovice, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chodov, Chomutov, Chotěboř, Chrast u Chrudimě, Chrudim, Ivančice, Ivanovice na Hané, Jablonec nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Jablonné nad Orlicí, Jablonné v Podještědí, Jaroměř, Jedovnice, Jeseník, Jevíčko, Jičín, Jihlava, Jilemnice, Jindřichův Hradec, Jirkov, Kadaň, Kamenice nad Lipou, Kaplice, Karlovy Vary, Karlovy Vary, Karolinka, Karviná - Mizerov, Kladno, Klášterec nad Ohří, Klatovy 1, Kojetín, Kolín, Konice, Kopřivnice, Kostelec nad Orlicí, Králíky, Kralovice, Kralupy nad Vltavou, Kraslice, Kravaře, Krnov-Pod Bezručovým vrchem, Krnov, Kroměříž, Kroměříž, Krupka 1, Kutná Hora, Kyjov, Kynšperk nad Ohří, Lanškroun, Ledeč nad Sázavou, Letovice, Libčice nad Vltavou, Liberec, Liberec 12, Líbeznice, Libochovice, Lipník nad Bečvou, Litoměřice, Litomyšl, Litovel, Litvínov - Horní Litvínov, Lomnice nad Popelkou, Lomnice, Loštice, Lovosice, Luby, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mariánské Lázně, Mělník, Mikulov, Milevsko, Mimoň, Miroslav, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Mohelnice, Moravská Třebová, Moravský Beroun, Most, Most, Mšeno, Náchod, Napajedla, Nejdek, Němčice nad Hanou, Neratovice, Nová Role, Nové Město nad Metují, Nové Město na Moravě, Nové Město pod Smrkem, Nový Bor, Nový Bydžov, Nový Jičín, Nymburk, Nýrsko, Odry, Olomouc, Olomouc, Olomouc, Opava, Opočno, Orlová - Poruba, Ořechov, Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-Mariánské Hory, Ostrava - Moravská Ostrava, Ostrava - Polanka, Ostrava - Poruba, Ostrava - Slezská Ostrava, Ostrava - Zábřeh, Ostrov, Otrokovice, Pardubice, Pardubice, Pečky, Petřvald, Písek, Plumlov, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Podbořany, Poděbrady, Police nad Metují, Polička, Polná, Postoloprty, Potštát, Praha 1, Praha 10 - Hostivař, Praha 10, Praha 4 - Nusle, Praha 4, Praha 4, Praha 4, Praha 4, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5, Praha 5 - Zbraslav, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Prachatice, Prostějov, Přelouč, Přeštice, Příbor, Příbram III, Příbram I, Rakovník, Rokycany, Rosice, Roudnice nad Labem, Rožmitál pod Třemšínem, Rožnov pod Radhoštěm, Rumburk, Rychnov nad Kněžnou, Rýmařov, Říčany, Sedlčany, Semily, Sezimovo Ústí, Skuteč, Slaný, Slatiňany, Slavičín, Soběslav, Sokolov, Staňkov, Starý Plzenec, Stochov, Strakonice, Strání, Strážnice, Střelice, Stříbro, Studénka, Studénka, Sušice, Svitavy, Šlapanice, Štětí, Šumperk, Tábor, Tachov, Tanvald, Telč, Teplá, Tišnov, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třebechovice pod Orebem, Třešť, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Unhošť, Uničov, Úpice, Ústí nad Labem - Neštěmice, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Varnsdorf, Vejprty, Velká Bíteš, Velké Bílovice, Velké Opatovice, Velké Popovice, Velvary, Veselí nad Moravou, Vidnava, Vimperk, Vítkov, Vlachovo Březí, Vlašim, Vodňany, Volyně, Votice, Vrchlabí, Vsetín, Vysoké Mýto, Zábřeh, Zašová, Zdounky, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín, Zlín, Žandov, Žďár nad Sázavou, Železný Brod, Židlochovice, Žlutice
Okresní kola
úterý30. 1. 201811.00–14.00MělníkNeratovice - Základní umělecká škola Neratovice, Vojtěšská 1219, okres Mělník
čtvrtek1. 2. 201808.00–18.00PřerovHranice - Základní umělecká škola, Hranice, Školní náměstí 35
středa14. 2. 201808.00–18.00Praha-východČelákovice - Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice, příspěvková organizace
středa14. 2. 201808.00–18.00Praha-západSedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa14. 2. 201808.00–18.00PříbramSedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa14. 2. 201808.00–18.00BerounSedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa14. 2. 201808.00–18.00BenešovSedlčany - Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428
středa14. 2. 201808.00–18.00Kutná HoraČáslav - Základní umělecká škola Jana Ladislava Dusíka, Čáslav
úterý20. 2. 201808.00–18.00PardubicePardubice - Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510
úterý20. 2. 201813.00–18.00ChrudimPardubice - Základní umělecká škola Pardubice-Polabiny, Lonkova 510
středa21. 2. 201808.00–18.00ProstějovNěmčice nad Hanou - Základní umělecká škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
středa21. 2. 201808.00–18.00JihlavaJihlava - Základní umělecká škola Jihlava, příspěvková organizace
čtvrtek22. 2. 201808.00–14.00KolínČeský Brod - Základní umělecká škola, Český Brod, Kollárova 419
čtvrtek22. 2. 201808.00–17.00KarvináHavířov - Podlesí - Základní umělecká škola Leoše Janáčka, Havířov, příspěvková organizace
čtvrtek22. 2. 201808.00–18.00TrutnovTrutnov - Základní umělecká škola Trutnov
středa28. 2. 201808.00–18.00OpavaHlučín - Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, příspěvková organizace
sobota3. 3. 201808.00–18.00Plzeň-jihPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54
sobota3. 3. 201808.00–20.00Ostrava - městoOstrava - Zábřeh - Základní umělecká škola, Ostrava - Zábřeh, Sologubova 9A, příspěvková organizace
sobota3. 3. 201808.00–20.00Plzeň-městoPlzeň - Základní umělecká škola, Plzeň, Sokolovská 54
sobota3. 3. 201808.00 – neděle 4. 3. 2018 18.00Praha 2Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
sobota3. 3. 201808.00 – neděle 4. 3. 2018 18.00Praha 3Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
sobota3. 3. 201808.00 – neděle 4. 3. 2018 18.00Praha 4Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
sobota3. 3. 201808.00 – neděle 4. 3. 2018 18.00Praha 5Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
sobota3. 3. 201808.00 – neděle 4. 3. 2018 18.00Praha 6Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
sobota3. 3. 201808.00 – neděle 4. 3. 2018 18.00Praha 7Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
sobota3. 3. 201808.00 – neděle 4. 3. 2018 18.00Praha 8Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
sobota3. 3. 201808.00 – neděle 4. 3. 2018 18.00Praha 9Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
sobota3. 3. 201808.00 – neděle 4. 3. 2018 18.00Praha 10Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
sobota3. 3. 201808.00 – neděle 4. 3. 2018 18.00Praha 1Praha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
pondělí5. 3. 201808.15–16.00DomažliceDomažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace
pondělí5. 3. 201808.15–16.00KlatovyDomažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace
pondělí5. 3. 201808.15–16.00TachovDomažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace
pondělí5. 3. 201808.15–16.00RokycanyDomažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace
úterý6. 3. 201808.00–18.00NymburkPoděbrady - Základní umělecká škola, Poděbrady, Školní 556
úterý6. 3. 201810.00–13.00VyškovIvanovice na Hané - Základní umělecká škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
čtvrtek8. 3. 201808.00–18.00Ústí nad OrlicíKrálíky - Základní umělecká škola Králíky
čtvrtek8. 3. 201808.00–18.00Karlovy VaryKarlovy Vary - Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace
čtvrtek8. 3. 201810.15–12.45České BudějoviceTrhové Sviny - Základní umělecká škola F. Pišingera, Trhové Sviny
pátek9. 3. 201808.00–13.00BřeclavVelké Bílovice - Základní umělecká škola Velké Bílovice, okres Břeclav, příspěvková organizace
pátek9. 3. 201808.00–13.00ZnojmoVelké Bílovice - Základní umělecká škola Velké Bílovice, okres Břeclav, příspěvková organizace
pátek9. 3. 201810.00–19.30TřebíčTřebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
pátek9. 3. 201813.00–18.00BruntálKrnov - Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace
sobota10. 3. 201809.00–14.45TepliceTeplice - Základní umělecká škola, Teplice, Chelčického 4, příspěvková organizace
pondělí12. 3. 201808.00–18.00Nový JičínNový Jičín - Základní umělecká škola, Nový Jičín, Derkova 1, příspěvková organizace (jen kategorie: Žáci přípravného a základního studia a studia pro dospělé - skupiny) (jen kategorie: I., II., III., IV., V.)
úterý13. 3. 201808.00–18.00KladnoSlaný - Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160
úterý13. 3. 201809.00–18.00SokolovChodov - Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace
úterý13. 3. 201809.00–18.00ChebChodov - Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace
středa14. 3. 201808.00–18.00Frýdek-MístekFrýdek-Místek - Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11
středa14. 3. 201808.00–18.00LounyŽatec - Základní umělecká škola Žatec, okres Louny
středa14. 3. 201810.00–18.00Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod - Soukromá základní umělecká škola spol. s r.o.
čtvrtek15. 3. 201808.00–18.00BlanskoBlansko - Soukromá základní umělecká škola Blansko, spol. s r.o.
čtvrtek15. 3. 201808.00–18.00RakovníkNové Strašecí - Základní umělecká škola, Nové Strašecí, Komenského 189
čtvrtek15. 3. 201808.00–18.00Hradec KrálovéNový Bydžov - Základní umělecká škola Jana Maláta, Nový Bydžov
čtvrtek15. 3. 201810.00–11.20Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou - Základní umělecká škola Františka Drdly, Žďár nad Sázavou, Doležalovo náměstí 4, příspěvková organizace
pátek16. 3. 201808.00–18.00ZlínZlín - Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy
sobota17. 3. 201808.00–18.00ŠumperkZábřeh - Základní umělecká škola Zábřeh
sobota17. 3. 201809.00–17.00Jindřichův HradecJindřichův Hradec - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II.
sobota17. 3. 201813.00–18.00OlomoucOlomouc - Základní umělecká škola "Žerotín" Olomouc, Kavaleristů 6
pondělí19. 3. 201808.00–18.00Český KrumlovPrachatice - Základní umělecká škola, Prachatice, Husova 110
pondělí19. 3. 201808.00–18.00PrachaticePrachatice - Základní umělecká škola, Prachatice, Husova 110
pondělí19. 3. 201808.00–18.00Mladá BoleslavBenátky nad Jizerou - Základní umělecká škola J. A. Bendy, Benátky nad Jizerou, Smetanova 21
úterý20. 3. 201808.00–18.00StrakoniceStrakonice - Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263
úterý20. 3. 201808.00–18.00Rychnov nad KněžnouOpočno - Základní umělecká škola, Opočno, Trčkovo náměstí 10
středa21. 3. 201808.00–18.00ChomutovKlášterec nad Ohří - Základní umělecká škola, Klášterec nad Ohří, J. A. Komenského 677, okres Chomutov
čtvrtek22. 3. 201808.00–18.00LiberecSemily - Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace
čtvrtek22. 3. 201808.00–18.00VsetínRožnov pod Radhoštěm - Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm
pátek23. 3. 201808.00–18.00Jablonec nad NisouSemily - Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace
pátek23. 3. 201808.00–18.00SemilySemily - Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace
pátek23. 3. 201808.00–18.00Brno-městoBrno - Základní umělecká škola F. Jílka Brno, příspěvková organizace
pátek23. 3. 201808.00–18.00Česká LípaSemily - Základní umělecká škola Semily, příspěvková organizace
pondělí26. 3. 201808.00–18.00SvitavySvitavy - Základní umělecká škola Svitavy
pondělí26. 3. 201808.30–17.30KroměřížBojkovice - Základní umělecká škola Bojkovice
pondělí26. 3. 201808.30–17.30Uherské HradištěBojkovice - Základní umělecká škola Bojkovice
úterý27. 3. 201808.00–18.00Ústí nad LabemÚstí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
úterý27. 3. 201808.00–18.00LitoměřiceÚstí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
úterý27. 3. 201808.00–18.00DěčínÚstí nad Labem - Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace
středa28. 3. 201808.00–18.00HodonínHodonín - Základní umělecká škola Hodonín, příspěvková organizace
středa28. 3. 201808.00–18.00MostMost - ​ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace
středa28. 3. 201808.00–18.00NáchodČervený Kostelec - Základní umělecká škola Červený Kostelec
pondělí2. 4. 201808.00–16.00Brno-venkovKuřim - Základní umělecká škola Kuřim, příspěvková organizace
Nekonají se tato okresní kola: Písek, Tábor, Plzeň-sever, Jičín, Jeseník
Krajská kola
pátek23. 3. 201808.00 – sobota 24. 3. 2018 18.00Hlavní město PrahaPraha 2 - Základní umělecká škola Ilji Hurníka, Praha 2, Slezská 21
sobota7. 4. 201807.30–18.45Plzeňský krajDomažlice - Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace
pondělí9. 4. 201808.00 – úterý 10. 4. 2018 18.00Moravskoslezský krajNový Jičín - Základní umělecká škola, Nový Jičín, Derkova 1, příspěvková organizace
pátek13. 4. 201808.00–18.00Jihočeský krajČeské Budějovice - Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43
sobota14. 4. 201808.00–18.00Olomoucký krajProstějov - Základní umělecká škola Vladimíra Ambrose Prostějov
úterý17. 4. 201808.00–18.00Středočeský krajČeský Brod - Základní umělecká škola, Český Brod, Kollárova 419
úterý17. 4. 201808.00–18.30Královéhradecký krajHronov - Základní umělecká škola Hronov
středa18. 4. 201808.00 – čtvrtek 19. 4. 2018 18.00Zlínský krajBojkovice - Základní umělecká škola Bojkovice
středa18. 4. 201809.00–18.00Karlovarský krajChodov - Základní umělecká škola Chodov, okres Sokolov, příspěvková organizace
čtvrtek19. 4. 201808.00–18.00Jihomoravský krajBlansko - Soukromá základní umělecká škola Blansko, spol. s r.o.
pátek20. 4. 201808.00–18.00Kraj VysočinaTřebíč - Základní umělecká škola Třebíč, Masarykovo náměstí 1313/12
pátek20. 4. 201808.00–18.00Liberecký krajJilemnice - Základní umělecká škola Jilemnice,příspěvková organizace
pátek27. 4. 201808.00–18.00Ústecký krajMost - ​ZUŠ F. L. Gassmanna, Most, Pod Šibeníkem 2364, příspěvková organizace
pondělí30. 4. 201808.00–18.00Pardubický krajSkuteč - Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Skuteč, okres Chrudim
Ústřední kolo
čtvrtek31. 5. 201808.00 – sobota 2. 6. 2018 13.00Uherské Hradiště - Základní umělecká škola Uherské Hradiště

I. ČESKO-SLOVENSKÁ HARFOVÁ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA ZUŠ

Začátek – KonecKraj/okresOrganizátor
Školní kola
Nekonají se tato školní kola: , Adamov, , Bečov nad Teplou, Bechyně, Benátky nad Jizerou, Benešov, Beroun, Beroun, Bezdružice, Bílina, Bílovec, Blansko, Blansko, Blatná, Blovice, Bohumín - Nový Bohumín, Bojkovice, Borovany, Boskovice, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Brno, Brno - Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Brno, Broumov, Bruntál, Brušperk, Břeclav, Březnice, Bučovice, Buštěhrad, Bystré u Poličky, Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice pod Hostýnem, Bzenec, Cvikov, Čáslav, Čelákovice, Čerčany, Černošice, Červený Kostelec, Česká Kamenice, Česká Lípa, Česká Třebová, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, České Budějovice, Český Brod, Český Dub, Český Krumlov, Český Těšín, Český Těšín, Dačice, Děčín IV-Podmokly, Dobruška, Dobřany, Dobřichovice, Dobříš, Doksy, Dolní Bojanovice, Dolní Břežany, Dolní Němčí, Dolní Újezd, Dolní Újezd, Domažlice, Dubí 2, Dubňany, Duchcov, Dvůr Králové nad Labem, Františkovy Lázně, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant, Habartov, Háj ve Slezsku, Havířov - Město, Havířov - Podlesí, Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod, Heřmanův Městec, Hlinsko, Hlučín, Hodonín, Holešov, Holice, Holýšov, Horažďovice, Horní Slavkov, Horšovský Týn, Hořice, Hořice, Hořovice, Hostinné, Hradec Králové, Hradec Králové, Hradec Králové, Hradec Králové, Hradec nad Moravicí, Hranice, Hronov, Hrotovice, Hrušovany nad Jevišovkou, Hulín, Humpolec, Hustopeče, Chabařovice, Cheb, Chlumec nad Cidlinou, Choceň, Chodov, Chomutov, Chotěboř, Chrast u Chrudimě, Chrást, Chrudim, Ivančice, Ivanovice na Hané, Jablonec nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Jablonné nad Orlicí, Jablonné v Podještědí, Jablunkov, Jaroměř, Javorník, Jedovnice, Jesenice, Jeseník, Jeseník, Jevíčko, Jičín, Jihlava, Jilemnice, Jindřichův Hradec, Jirkov, Kadaň, Kamenice nad Lipou, Kaplice, Karlovy Vary, Karlovy Vary, Karolinka, Karviná - Mizerov, Kašperské Hory, Kdyně, Kladno, Kladno, Klášterec nad Ohří, Klatovy 1, Klecany, Klimkovice, Klobouky u Brna, Kojetín, Kolín, Konice, Kopřivnice, Kopřivnice, Kostelec nad Orlicí, Kouřim, Králíky, Kralovice, Kralupy nad Vltavou, Králův Dvůr, Kraslice, Kravaře, Krnov-Pod Bezručovým vrchem, Krnov, Kroměříž, Kroměříž, Krupka 1, Kuřim, Kutná Hora, Kyjov, Kynšperk nad Ohří, Lanškroun, Ledeč nad Sázavou, Ledenice, Letohrad, Letovice, Libčice nad Vltavou, Liberec, Liberec 12, Líbeznice, Libochovice, Lipnice nad Sázavou, Lipník nad Bečvou, Litoměřice, Litomyšl, Litomyšl, Litovel, Litvínov - Horní Litvínov, Lomnice nad Popelkou, Lomnice, Loštice, Louny, Lovosice, Luby, Luhačovice, Luže, Lysá nad Labem, Mariánské Lázně, Mělník, Město Albrechtice, Mikulov, Milevsko, Mimoň, Miroslav, Mladá Boleslav, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Mohelnice, Moravská Třebová, Moravské Budějovice, Moravský Beroun, Moravský Krumlov, Most, Most, Mšeno, Náchod, Náměšť nad Oslavou, Napajedla, Nejdek, Němčice nad Hanou, Nepomuk, Neratovice, Netolice, Nová Paka, Nová Role, Nové Město nad Metují, Nové Město na Moravě, Nové Město pod Smrkem, Nové Strašecí, Nový Bor, Nový Bydžov, Nový Jičín, Nymburk, Nýrsko, Nýřany, Odry, Olomouc, Olomouc, Olomouc, Olomouc, Opava, Opočno, Orlová - Poruba, Ořechov, Oslavany, Ostrava - Hrabůvka, Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-Mariánské Hory, Ostrava - Moravská Ostrava, Ostrava - Petřkovice, Ostrava - Polanka, Ostrava - Poruba, Ostrava - Slezská Ostrava, Ostrava - Svinov, Ostrava-Vítkovice, Ostrava - Zábřeh, Ostrov, Otrokovice, Pacov, Pardubice, Pardubice, Pardubice, Pečky, Pelhřimov, Petřvald, Písek, Planá, Plasy, Plumlov, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Plzeň, Podbořany, Poděbrady, Pohořelice, Police nad Metují, Polička, Polná, Postoloprty, Potštát, Pozořice, Praha 1, Praha 1, Praha 1, Praha 1, Praha 1, Praha 10 - Hostivař, Praha 10, Praha 10, Praha 10, Praha 2, Praha 3, Praha 3, Praha 4 - Nusle, Praha 4 - Podolí, Praha 4, Praha 4, Praha 4, Praha 4, Praha 4, Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Smíchov, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5, Praha 5 - Zbraslav, Praha 6, Praha 6 - Řepy, Praha 6 - Vokovice, Praha 6, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 8, Praha 9 - Čakovice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 9, Praha 9, Prachatice, Prostějov, Prušánky, Přelouč, Přerov, Přerov, Přerov, Přeštice, Příbor, Příbram III, Příbram I, Rakovník, Rokycany, Rosice, Roudnice nad Labem, Rousínov, Roztoky, Rožmitál pod Třemšínem, Rožnov pod Radhoštěm, Rtyně v Podkrkonoší, Rumburk, Rychnov nad Kněžnou, Rychvald, Rýmařov, Řevnice, Říčany, Sedlčany, Sedlec - Prčice 1, Semily, Sezimovo Ústí, Skuteč, Slaný, Slatiňany, Slavičín, Slavkov u Brna, Smiřice, Soběslav, Sokolov, Stachy, Staňkov, Starý Plzenec, Stod, Stochov, Strakonice, Strání, Strážnice, Střelice, Stříbro, Studénka, Studénka, Sušice, Světlá nad Sázavou, Svitavy, Šenov, Šlapanice, Šternberk, Štětí, Šumperk, Tábor, Tachov, Tanvald, Telč, Teplá, Teplice, Tišnov, Toužim, Trhové Sviny, Trutnov, Třebechovice pod Orebem, Třebíč, Třeboň, Třemošná, Třešť, Třinec - Lyžbice, Třinec, Turnov, Týniště nad Orlicí, Týn nad Vltavou, Týn nad Vltavou, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Uhlířské Janovice, Unhošť, Uničov, Úpice, Ústí nad Labem - Neštěmice, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Valašské Klobouky, Valašské Meziříčí, Varnsdorf, Vejprty, Velešín, Velká Bíteš, Velká nad Veličkou, Velké Bílovice, Velké Bílovice, Velké Bílovice, Velké Losiny, Velké Meziříčí, Velké Opatovice, Velké Pavlovice, Velké Popovice, Velvary, Veselí nad Lužnicí, Veselí nad Moravou, Vidnava, Vimperk, Vítkov, Vlachovo Březí, Vlašim, Vodňany, Volary, Volyně, Votice, Vracov, Vrané nad Vltavou, Vratimov, Vrchlabí, Vsetín, Vysoké Mýto, Vyškov, Zábřeh, Zašová, Zbiroh, Zdounky, Zlaté Hory v Jeseníkách, Zlín-Malenovice, Zlín, Zlín, Zlín, Zlín, Zliv, Znojmo, Zruč nad Sázavou, Žacléř, Žamberk, Žandov, Žatec, Ždánice, Žďár nad Sázavou, Železný Brod, Židlochovice, Žirovnice, Žlutice
Okresní kola
Nekonají se tato okresní kola: Praha 1, Praha 6
Krajská kola
Nekonají se tato krajská kola: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Ústřední kolo
sobota21. 4. 201808.00–17.00Liberec - Základní umělecká škola, Liberec, Frýdlantská 1359/19, příspěvková organizace

Neděle 20. května 2018

PoÚtStČtSoNe
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31123