Harmonogram soutěže – Sólový a komorní zpěv (Okresní kolo – Třebíč – 44 soutěžících)

Nápověda


Celková minutáž bez pauz Přičíst k celkové minutáži pauzy mezi skladbami v délce 30 sekund   Skrýt sloupec ZUŠ   Stručný harmonogram

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)Minutáž
08.00–08.30 – Porada poroty
08.30–09.20 – 0. kategorie (celková minutáž 33:55 – časová rezerva 16:05 = na jednoho soutěžícího 01:27)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Pospíšilová Eliška (8 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)03:20
2Strážnická Anežka (8 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)02:20
3Chvátalová Adéla (9 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)02:30
4Kubová Kristýna (9 let) Moravské Budějovice (Vala)02:25
5Nováčková Veronika (9 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)03:05
6Pavlíčková Karolína (9 let) Třebíč (Kubová, Hanzalová)02:50
7Dvořák Daniel (10 let) Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová)02:55
8Koubková Sára (10 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)03:50
9Nešporová Terezie (10 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)03:25
10Orság Jan (10 let) Moravské Budějovice (Čírtková, Zavadilová)03:35
11Raitmajerová Zuzana Laura (10 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)03:40
09.20–09.35 – Porada poroty
09.35–09.50 – Vyhlášení výsledků 0. kategorie
09.50–10.30 – I. a II. kategorie (celková minutáž 26:50 – časová rezerva 13:10 = na jednoho soutěžícího 01:38)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíI. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)Bednář Milan (11 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)03:30
2Davidová Marie Magdalena (11 let) Třebíč (Kubová, Kubová)03:50
3Šoukalová Natálie (11 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)02:30
4II. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)Macháčková Markéta (12 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)03:50
5Moudrá Karolína (12 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)03:00
6Novotná Tereza (12 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)04:00
7Tůmová Natálie (12 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)03:45
8Vojáčková Natálie (12 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)02:25
10.30–10.45 – Porada poroty
10.45–11.00 – Vyhlášení výsledků I. a II. kategorie
11.00–11.35 – III. kategorie (celková minutáž 28:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 00:49)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Holubíková Tereza (13 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)03:20
2Janková Viktorie (13 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)03:20
3Kopečná Nikola (13 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)03:40
4Kravcová Zuzana (13 let) Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová)03:30
5Stehlíková Tereza (13 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)04:00
6Šabatková Sára (13 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)03:10
7Toufarová Leontina (13 let) Třebíč (Valová, Košíček)03:54
8Zejdová Kristýna (13 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)03:30
11.35–11.50 – Porada poroty
11.50–12.00 – Vyhlášení výsledků III. kategorie
12.00–13.00 – Polední přestávka
13.00–14.00 – IV., V., a VI. kategorie (celková minutáž 43:00 – časová rezerva 17:00 = na jednoho soutěžícího 02:07)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)Křečková Kamila (14 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)05:30
2Novotná Jana (14 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)04:35
3Šumpelová Tereza (14 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)05:50
4Všetečka Michal (14 let) Náměšť nad Oslavou (Horká, Šťávová)04:30
51.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Lučivňáková Andrea (15 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)05:25
6Spoustová Adéla (15 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)05:39
7VI. kategorie (do 16 let, 4–6 minut)Petrů Martina (16 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)05:31
81.1.3 chlapci od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Schell Ondřej (15 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)06:00
14.00–14.15 – Porada poroty
14.15–14.30 – Vyhlášení výsledků IV., V. a VI. kategorie
14.30–15.20 – VII., VIII. a IX. kategorie (celková minutáž 41:17 – časová rezerva 08:43 = na jednoho soutěžícího 01:44)
11.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíVII. kategorie (do 17 let, 5–7 minut)Šebková Gabriela (17 let) Třebíč (Kubová, Hanzalová)06:27
2Veselá Michaela (17 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)07:00
3VIII. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)Fischerová Nikola (18 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)09:40
4Válková Miroslava (18 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)08:15
5IX. kategorie (do 20 let, 8–10 minut)Kovářová Zdislava (19 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)09:55
15.20–15.35 – Porada poroty
15.35–15.50 – Vyhlášení výsledků VII., VIII. a IX. kategorie
15.50–16.15 – Komorní zpěv (celková minutáž 18:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 01:39)
11.2 Komorní zpěvI. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)Duo (Moudrá, Vojáčková – Ø 12,00 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)03:25
2II. kategorie (do 16 let, 3–5 minut)Duo (Janková, Kopečná – Ø 13,00 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)05:00
3Kočky (Petrů, Spoustová – Ø 16,00 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)03:34
4III. kategorie (do 20 let, 6–9 minut)Duo (Machátová, Válková – Ø 18,00 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)06:25
16.15–16.30 – Porada poroty
16.30–16.45 – Vyhlášení výsledků Komorní zpěv a zakončení soutěže

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Pondělí 19. února 2018

PoÚtStČtSoNe
293031 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 281234