Bodovací tabulka – Sólový a komorní zpěv (Okresní kolo – Třebíč – 44 soutěžících)

Nápověda

Vše na jedné stránce   Každá kategorie na samostatné stránce   Každý blok na samostatné stránce   Skrýt sloupec ZUŠ

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího
/ Název souboru
(soutěžící)
ZUŠPočet bodů od porotcůSou
čet
Prů
měr
Ce
na
JKMKJRELLV
08.00–08.30 – Porada poroty
08.30–09.20 – 0. kategorie (celková minutáž 33:55 – časová rezerva 16:05 = na jednoho soutěžícího 01:27)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Pospíšilová Eliška Třebíč        
2Strážnická Anežka Náměšť nad Oslavou        
3Chvátalová Adéla Náměšť nad Oslavou        
4Kubová Kristýna Moravské Budějovice        
5Nováčková Veronika Třebíč        
6Pavlíčková Karolína Třebíč        
7Dvořák Daniel Moravské Budějovice        
8Koubková Sára Náměšť nad Oslavou        
9Nešporová Terezie Třebíč        
10Orság Jan Moravské Budějovice        
11Raitmajerová Zuzana Laura Náměšť nad Oslavou        
09.20–09.35 – Porada poroty
09.35–09.50 – Vyhlášení výsledků 0. kategorie
09.50–10.30 – I. a II. kategorie (celková minutáž 26:50 – časová rezerva 13:10 = na jednoho soutěžícího 01:38)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíI. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)Bednář Milan Náměšť nad Oslavou        
2Davidová Marie Magdalena Třebíč        
3Šoukalová Natálie Náměšť nad Oslavou        
4II. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)Macháčková Markéta Náměšť nad Oslavou        
5Moudrá Karolína Třebíč        
6Novotná Tereza Hrotovice        
7Tůmová Natálie Náměšť nad Oslavou        
8Vojáčková Natálie Třebíč        
10.30–10.45 – Porada poroty
10.45–11.00 – Vyhlášení výsledků I. a II. kategorie
11.00–11.35 – III. kategorie (celková minutáž 28:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 00:49)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Holubíková Tereza Náměšť nad Oslavou        
2Janková Viktorie Třebíč        
3Kopečná Nikola Třebíč        
4Kravcová Zuzana Moravské Budějovice        
5Stehlíková Tereza Třebíč        
6Šabatková Sára Hrotovice        
7Toufarová Leontina Třebíč        
8Zejdová Kristýna Náměšť nad Oslavou        
11.35–11.50 – Porada poroty
11.50–12.00 – Vyhlášení výsledků III. kategorie
12.00–13.00 – Polední přestávka
13.00–14.00 – IV., V., a VI. kategorie (celková minutáž 43:00 – časová rezerva 17:00 = na jednoho soutěžícího 02:07)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)Křečková Kamila Třebíč        
2Novotná Jana Hrotovice        
3Šumpelová Tereza Hrotovice        
4Všetečka Michal Náměšť nad Oslavou        
51.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Lučivňáková Andrea Náměšť nad Oslavou        
6Spoustová Adéla Třebíč        
7VI. kategorie (do 16 let, 4–6 minut)Petrů Martina Třebíč        
81.1.3 chlapci od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Schell Ondřej Náměšť nad Oslavou        
14.00–14.15 – Porada poroty
14.15–14.30 – Vyhlášení výsledků IV., V. a VI. kategorie
14.30–15.20 – VII., VIII. a IX. kategorie (celková minutáž 41:17 – časová rezerva 08:43 = na jednoho soutěžícího 01:44)
11.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíVII. kategorie (do 17 let, 5–7 minut)Šebková Gabriela Třebíč        
2Veselá Michaela Třebíč        
3VIII. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)Fischerová Nikola Třebíč        
4Válková Miroslava Třebíč        
5IX. kategorie (do 20 let, 8–10 minut)Kovářová Zdislava Hrotovice        
15.20–15.35 – Porada poroty
15.35–15.50 – Vyhlášení výsledků VII., VIII. a IX. kategorie
15.50–16.15 – Komorní zpěv (celková minutáž 18:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 01:39)
11.2 Komorní zpěvI. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)Duo (Moudrá, Vojáčková) Třebíč        
2II. kategorie (do 16 let, 3–5 minut)Duo (Janková, Kopečná) Třebíč        
3Kočky (Petrů, Spoustová) Třebíč        
4III. kategorie (do 20 let, 6–9 minut)Duo (Machátová, Válková) Třebíč        
16.15–16.30 – Porada poroty
16.30–16.45 – Vyhlášení výsledků Komorní zpěv a zakončení soutěže

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Postupy do krajského kola (P) - 10 soutěžících - celková minutáž: 47:40

  • Pospíšilová Eliška (ZUŠ Třebíč)
  • Kubová Kristýna (ZUŠ Moravské Budějovice)
  • Bednář Milan (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
  • Macháčková Markéta (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
  • Janková Viktorie (ZUŠ Třebíč)
  • Novotná Jana (ZUŠ Hrotovice)
  • Veselá Michaela (ZUŠ Třebíč)
  • Válková Miroslava (ZUŠ Třebíč)
  • Duo (ZUŠ Třebíč)
  • Duo (ZUŠ Třebíč)

Zvláštní ceny pro pedagogy

  • Čestné uznání Zavadilová Eva, Mgr. (ZUŠ Moravské Budějovice)
  • Čestné uznání Šťávová Marcela, dipl. um. (ZUŠ Náměšť nad Oslavou)
  • Čestné uznání Šumpelová Ivana, dipl. um. (ZUŠ Hrotovice)
  • Čestné uznání Hanzalová Bohumila (ZUŠ Třebíč)
  • Čestné uznání Kubová Jarmila, Mgr. (ZUŠ Třebíč)
  • Čestné uznání Vodičková Martina (ZUŠ Třebíč)
  • Čestné uznání Procházková Eliška, MgA. (ZUŠ Třebíč)
  • Čestné uznání Němcová Soňa (ZUŠ Třebíč)
  • Čestné uznání Žaludová Vladimíra, Mgr. (ZUŠ Třebíč)

Pondělí 19. února 2018

PoÚtStČtSoNe
293031 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 281234