Bodovací lístek – Sólový a komorní zpěv (Okresní kolo – Třebíč)

Nápověda

Vše na jedné stránce   Každá kategorie na samostatné stránce   Každý blok na samostatné stránce   Skrýt sloupec ZUŠ

Mgr. Jarmila Kubová

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)Body
08.00–08.30 – Porada poroty
08.30–09.20 – 0. kategorie (celková minutáž 33:55 – časová rezerva 16:05 = na jednoho soutěžícího 01:27)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Pospíšilová Eliška (8 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
2Strážnická Anežka (8 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
3Chvátalová Adéla (9 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
4Kubová Kristýna (9 let) Moravské Budějovice (Vala)
5Nováčková Veronika (9 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
6Pavlíčková Karolína (9 let) Třebíč (Kubová, Hanzalová) 
7Dvořák Daniel (10 let) Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová)
8Koubková Sára (10 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
9Nešporová Terezie (10 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)
10Orság Jan (10 let) Moravské Budějovice (Čírtková, Zavadilová)
11Raitmajerová Zuzana Laura (10 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
09.20–09.35 – Porada poroty
09.35–09.50 – Vyhlášení výsledků 0. kategorie
09.50–10.30 – I. a II. kategorie (celková minutáž 26:50 – časová rezerva 13:10 = na jednoho soutěžícího 01:38)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíI. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)Bednář Milan (11 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
2Davidová Marie Magdalena (11 let) Třebíč (Kubová, Kubová) 
3Šoukalová Natálie (11 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
4II. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)Macháčková Markéta (12 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
5Moudrá Karolína (12 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)
6Novotná Tereza (12 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
7Tůmová Natálie (12 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
8Vojáčková Natálie (12 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)
10.30–10.45 – Porada poroty
10.45–11.00 – Vyhlášení výsledků I. a II. kategorie
11.00–11.35 – III. kategorie (celková minutáž 28:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 00:49)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Holubíková Tereza (13 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
2Janková Viktorie (13 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
3Kopečná Nikola (13 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
4Kravcová Zuzana (13 let) Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová)
5Stehlíková Tereza (13 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
6Šabatková Sára (13 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
7Toufarová Leontina (13 let) Třebíč (Valová, Košíček)
8Zejdová Kristýna (13 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
11.35–11.50 – Porada poroty
11.50–12.00 – Vyhlášení výsledků III. kategorie
12.00–13.00 – Polední přestávka
13.00–14.00 – IV., V., a VI. kategorie (celková minutáž 43:00 – časová rezerva 17:00 = na jednoho soutěžícího 02:07)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)Křečková Kamila (14 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
2Novotná Jana (14 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
3Šumpelová Tereza (14 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
4Všetečka Michal (14 let) Náměšť nad Oslavou (Horká, Šťávová)
51.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Lučivňáková Andrea (15 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
6Spoustová Adéla (15 let) Třebíč (Kubová, Vodičková) 
7VI. kategorie (do 16 let, 4–6 minut)Petrů Martina (16 let) Třebíč (Kubová, Vodičková) 
81.1.3 chlapci od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Schell Ondřej (15 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
14.00–14.15 – Porada poroty
14.15–14.30 – Vyhlášení výsledků IV., V. a VI. kategorie
14.30–15.20 – VII., VIII. a IX. kategorie (celková minutáž 41:17 – časová rezerva 08:43 = na jednoho soutěžícího 01:44)
11.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíVII. kategorie (do 17 let, 5–7 minut)Šebková Gabriela (17 let) Třebíč (Kubová, Hanzalová) 
2Veselá Michaela (17 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
3VIII. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)Fischerová Nikola (18 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
4Válková Miroslava (18 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)
5IX. kategorie (do 20 let, 8–10 minut)Kovářová Zdislava (19 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
15.20–15.35 – Porada poroty
15.35–15.50 – Vyhlášení výsledků VII., VIII. a IX. kategorie
15.50–16.15 – Komorní zpěv (celková minutáž 18:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 01:39)
11.2 Komorní zpěvI. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)Duo (Moudrá, Vojáčková – Ø 12,00 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)
2II. kategorie (do 16 let, 3–5 minut)Duo (Janková, Kopečná – Ø 13,00 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
3Kočky (Petrů, Spoustová – Ø 16,00 let) Třebíč (Kubová, Vodičková) 
4III. kategorie (do 20 let, 6–9 minut)Duo (Machátová, Válková – Ø 18,00 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)
16.15–16.30 – Porada poroty
16.30–16.45 – Vyhlášení výsledků Komorní zpěv a zakončení soutěže

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Podpis porotce: ....................................................................

Bodovací lístek – Sólový a komorní zpěv (Okresní kolo – Třebíč)

Mgr. Marie Kábelová

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)Body
08.00–08.30 – Porada poroty
08.30–09.20 – 0. kategorie (celková minutáž 33:55 – časová rezerva 16:05 = na jednoho soutěžícího 01:27)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Pospíšilová Eliška (8 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
2Strážnická Anežka (8 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
3Chvátalová Adéla (9 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
4Kubová Kristýna (9 let) Moravské Budějovice (Vala)
5Nováčková Veronika (9 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
6Pavlíčková Karolína (9 let) Třebíč (Kubová, Hanzalová)
7Dvořák Daniel (10 let) Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová)
8Koubková Sára (10 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
9Nešporová Terezie (10 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)
10Orság Jan (10 let) Moravské Budějovice (Čírtková, Zavadilová)
11Raitmajerová Zuzana Laura (10 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
09.20–09.35 – Porada poroty
09.35–09.50 – Vyhlášení výsledků 0. kategorie
09.50–10.30 – I. a II. kategorie (celková minutáž 26:50 – časová rezerva 13:10 = na jednoho soutěžícího 01:38)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíI. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)Bednář Milan (11 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
2Davidová Marie Magdalena (11 let) Třebíč (Kubová, Kubová)
3Šoukalová Natálie (11 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
4II. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)Macháčková Markéta (12 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
5Moudrá Karolína (12 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)
6Novotná Tereza (12 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová) 
7Tůmová Natálie (12 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
8Vojáčková Natálie (12 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)
10.30–10.45 – Porada poroty
10.45–11.00 – Vyhlášení výsledků I. a II. kategorie
11.00–11.35 – III. kategorie (celková minutáž 28:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 00:49)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Holubíková Tereza (13 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
2Janková Viktorie (13 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
3Kopečná Nikola (13 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
4Kravcová Zuzana (13 let) Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová)
5Stehlíková Tereza (13 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
6Šabatková Sára (13 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová) 
7Toufarová Leontina (13 let) Třebíč (Valová, Košíček)
8Zejdová Kristýna (13 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
11.35–11.50 – Porada poroty
11.50–12.00 – Vyhlášení výsledků III. kategorie
12.00–13.00 – Polední přestávka
13.00–14.00 – IV., V., a VI. kategorie (celková minutáž 43:00 – časová rezerva 17:00 = na jednoho soutěžícího 02:07)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)Křečková Kamila (14 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
2Novotná Jana (14 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová) 
3Šumpelová Tereza (14 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová) 
4Všetečka Michal (14 let) Náměšť nad Oslavou (Horká, Šťávová)
51.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Lučivňáková Andrea (15 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
6Spoustová Adéla (15 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)
7VI. kategorie (do 16 let, 4–6 minut)Petrů Martina (16 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)
81.1.3 chlapci od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Schell Ondřej (15 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
14.00–14.15 – Porada poroty
14.15–14.30 – Vyhlášení výsledků IV., V. a VI. kategorie
14.30–15.20 – VII., VIII. a IX. kategorie (celková minutáž 41:17 – časová rezerva 08:43 = na jednoho soutěžícího 01:44)
11.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíVII. kategorie (do 17 let, 5–7 minut)Šebková Gabriela (17 let) Třebíč (Kubová, Hanzalová)
2Veselá Michaela (17 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
3VIII. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)Fischerová Nikola (18 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
4Válková Miroslava (18 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)
5IX. kategorie (do 20 let, 8–10 minut)Kovářová Zdislava (19 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová) 
15.20–15.35 – Porada poroty
15.35–15.50 – Vyhlášení výsledků VII., VIII. a IX. kategorie
15.50–16.15 – Komorní zpěv (celková minutáž 18:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 01:39)
11.2 Komorní zpěvI. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)Duo (Moudrá, Vojáčková – Ø 12,00 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)
2II. kategorie (do 16 let, 3–5 minut)Duo (Janková, Kopečná – Ø 13,00 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
3Kočky (Petrů, Spoustová – Ø 16,00 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)
4III. kategorie (do 20 let, 6–9 minut)Duo (Machátová, Válková – Ø 18,00 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)
16.15–16.30 – Porada poroty
16.30–16.45 – Vyhlášení výsledků Komorní zpěv a zakončení soutěže

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Podpis porotce: ....................................................................

Bodovací lístek – Sólový a komorní zpěv (Okresní kolo – Třebíč)

Julie Raitmajerová

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)Body
08.00–08.30 – Porada poroty
08.30–09.20 – 0. kategorie (celková minutáž 33:55 – časová rezerva 16:05 = na jednoho soutěžícího 01:27)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Pospíšilová Eliška (8 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
2Strážnická Anežka (8 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová) 
3Chvátalová Adéla (9 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová) 
4Kubová Kristýna (9 let) Moravské Budějovice (Vala)
5Nováčková Veronika (9 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
6Pavlíčková Karolína (9 let) Třebíč (Kubová, Hanzalová)
7Dvořák Daniel (10 let) Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová)
8Koubková Sára (10 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová) 
9Nešporová Terezie (10 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)
10Orság Jan (10 let) Moravské Budějovice (Čírtková, Zavadilová)
11Raitmajerová Zuzana Laura (10 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová) 
09.20–09.35 – Porada poroty
09.35–09.50 – Vyhlášení výsledků 0. kategorie
09.50–10.30 – I. a II. kategorie (celková minutáž 26:50 – časová rezerva 13:10 = na jednoho soutěžícího 01:38)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíI. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)Bednář Milan (11 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová) 
2Davidová Marie Magdalena (11 let) Třebíč (Kubová, Kubová)
3Šoukalová Natálie (11 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová) 
4II. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)Macháčková Markéta (12 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová) 
5Moudrá Karolína (12 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)
6Novotná Tereza (12 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
7Tůmová Natálie (12 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová) 
8Vojáčková Natálie (12 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)
10.30–10.45 – Porada poroty
10.45–11.00 – Vyhlášení výsledků I. a II. kategorie
11.00–11.35 – III. kategorie (celková minutáž 28:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 00:49)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Holubíková Tereza (13 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová) 
2Janková Viktorie (13 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
3Kopečná Nikola (13 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
4Kravcová Zuzana (13 let) Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová)
5Stehlíková Tereza (13 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
6Šabatková Sára (13 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
7Toufarová Leontina (13 let) Třebíč (Valová, Košíček)
8Zejdová Kristýna (13 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová) 
11.35–11.50 – Porada poroty
11.50–12.00 – Vyhlášení výsledků III. kategorie
12.00–13.00 – Polední přestávka
13.00–14.00 – IV., V., a VI. kategorie (celková minutáž 43:00 – časová rezerva 17:00 = na jednoho soutěžícího 02:07)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)Křečková Kamila (14 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
2Novotná Jana (14 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
3Šumpelová Tereza (14 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
4Všetečka Michal (14 let) Náměšť nad Oslavou (Horká, Šťávová)
51.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Lučivňáková Andrea (15 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová) 
6Spoustová Adéla (15 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)
7VI. kategorie (do 16 let, 4–6 minut)Petrů Martina (16 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)
81.1.3 chlapci od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Schell Ondřej (15 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová) 
14.00–14.15 – Porada poroty
14.15–14.30 – Vyhlášení výsledků IV., V. a VI. kategorie
14.30–15.20 – VII., VIII. a IX. kategorie (celková minutáž 41:17 – časová rezerva 08:43 = na jednoho soutěžícího 01:44)
11.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíVII. kategorie (do 17 let, 5–7 minut)Šebková Gabriela (17 let) Třebíč (Kubová, Hanzalová)
2Veselá Michaela (17 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
3VIII. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)Fischerová Nikola (18 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
4Válková Miroslava (18 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)
5IX. kategorie (do 20 let, 8–10 minut)Kovářová Zdislava (19 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
15.20–15.35 – Porada poroty
15.35–15.50 – Vyhlášení výsledků VII., VIII. a IX. kategorie
15.50–16.15 – Komorní zpěv (celková minutáž 18:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 01:39)
11.2 Komorní zpěvI. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)Duo (Moudrá, Vojáčková – Ø 12,00 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)
2II. kategorie (do 16 let, 3–5 minut)Duo (Janková, Kopečná – Ø 13,00 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
3Kočky (Petrů, Spoustová – Ø 16,00 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)
4III. kategorie (do 20 let, 6–9 minut)Duo (Machátová, Válková – Ø 18,00 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)
16.15–16.30 – Porada poroty
16.30–16.45 – Vyhlášení výsledků Komorní zpěv a zakončení soutěže

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Podpis porotce: ....................................................................

Bodovací lístek – Sólový a komorní zpěv (Okresní kolo – Třebíč)

Mgr. Eva Lojdová

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)Body
08.00–08.30 – Porada poroty
08.30–09.20 – 0. kategorie (celková minutáž 33:55 – časová rezerva 16:05 = na jednoho soutěžícího 01:27)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Pospíšilová Eliška (8 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
2Strážnická Anežka (8 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
3Chvátalová Adéla (9 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
4Kubová Kristýna (9 let) Moravské Budějovice (Vala)
5Nováčková Veronika (9 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
6Pavlíčková Karolína (9 let) Třebíč (Kubová, Hanzalová)
7Dvořák Daniel (10 let) Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová)
8Koubková Sára (10 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
9Nešporová Terezie (10 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová) 
10Orság Jan (10 let) Moravské Budějovice (Čírtková, Zavadilová)
11Raitmajerová Zuzana Laura (10 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
09.20–09.35 – Porada poroty
09.35–09.50 – Vyhlášení výsledků 0. kategorie
09.50–10.30 – I. a II. kategorie (celková minutáž 26:50 – časová rezerva 13:10 = na jednoho soutěžícího 01:38)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíI. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)Bednář Milan (11 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
2Davidová Marie Magdalena (11 let) Třebíč (Kubová, Kubová)
3Šoukalová Natálie (11 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
4II. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)Macháčková Markéta (12 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
5Moudrá Karolína (12 let) Třebíč (Lojdová, Procházková) 
6Novotná Tereza (12 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
7Tůmová Natálie (12 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
8Vojáčková Natálie (12 let) Třebíč (Lojdová, Procházková) 
10.30–10.45 – Porada poroty
10.45–11.00 – Vyhlášení výsledků I. a II. kategorie
11.00–11.35 – III. kategorie (celková minutáž 28:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 00:49)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Holubíková Tereza (13 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
2Janková Viktorie (13 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
3Kopečná Nikola (13 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
4Kravcová Zuzana (13 let) Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová)
5Stehlíková Tereza (13 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
6Šabatková Sára (13 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
7Toufarová Leontina (13 let) Třebíč (Valová, Košíček)
8Zejdová Kristýna (13 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
11.35–11.50 – Porada poroty
11.50–12.00 – Vyhlášení výsledků III. kategorie
12.00–13.00 – Polední přestávka
13.00–14.00 – IV., V., a VI. kategorie (celková minutáž 43:00 – časová rezerva 17:00 = na jednoho soutěžícího 02:07)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)Křečková Kamila (14 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
2Novotná Jana (14 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
3Šumpelová Tereza (14 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
4Všetečka Michal (14 let) Náměšť nad Oslavou (Horká, Šťávová)
51.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Lučivňáková Andrea (15 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
6Spoustová Adéla (15 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)
7VI. kategorie (do 16 let, 4–6 minut)Petrů Martina (16 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)
81.1.3 chlapci od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Schell Ondřej (15 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
14.00–14.15 – Porada poroty
14.15–14.30 – Vyhlášení výsledků IV., V. a VI. kategorie
14.30–15.20 – VII., VIII. a IX. kategorie (celková minutáž 41:17 – časová rezerva 08:43 = na jednoho soutěžícího 01:44)
11.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíVII. kategorie (do 17 let, 5–7 minut)Šebková Gabriela (17 let) Třebíč (Kubová, Hanzalová)
2Veselá Michaela (17 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
3VIII. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)Fischerová Nikola (18 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
4Válková Miroslava (18 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová) 
5IX. kategorie (do 20 let, 8–10 minut)Kovářová Zdislava (19 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
15.20–15.35 – Porada poroty
15.35–15.50 – Vyhlášení výsledků VII., VIII. a IX. kategorie
15.50–16.15 – Komorní zpěv (celková minutáž 18:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 01:39)
11.2 Komorní zpěvI. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)Duo (Moudrá, Vojáčková – Ø 12,00 let) Třebíč (Lojdová, Procházková) 
2II. kategorie (do 16 let, 3–5 minut)Duo (Janková, Kopečná – Ø 13,00 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
3Kočky (Petrů, Spoustová – Ø 16,00 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)
4III. kategorie (do 20 let, 6–9 minut)Duo (Machátová, Válková – Ø 18,00 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová) 
16.15–16.30 – Porada poroty
16.30–16.45 – Vyhlášení výsledků Komorní zpěv a zakončení soutěže

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Podpis porotce: ....................................................................

Bodovací lístek – Sólový a komorní zpěv (Okresní kolo – Třebíč)

Leoš Vala, DiS.

Č.Soutěžní kategorieVěková kategoriePříjmení a jméno soutěžícího (věk)
/ Název souboru
(soutěžící – průměrný věk)
ZUŠ (pedagog)Body
08.00–08.30 – Porada poroty
08.30–09.20 – 0. kategorie (celková minutáž 33:55 – časová rezerva 16:05 = na jednoho soutěžícího 01:27)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladší0. kategorie (do 10 let, 2–4 minut)Pospíšilová Eliška (8 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
2Strážnická Anežka (8 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
3Chvátalová Adéla (9 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
4Kubová Kristýna (9 let) Moravské Budějovice (Vala) 
5Nováčková Veronika (9 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
6Pavlíčková Karolína (9 let) Třebíč (Kubová, Hanzalová)
7Dvořák Daniel (10 let) Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová) 
8Koubková Sára (10 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
9Nešporová Terezie (10 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)
10Orság Jan (10 let) Moravské Budějovice (Čírtková, Zavadilová)
11Raitmajerová Zuzana Laura (10 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
09.20–09.35 – Porada poroty
09.35–09.50 – Vyhlášení výsledků 0. kategorie
09.50–10.30 – I. a II. kategorie (celková minutáž 26:50 – časová rezerva 13:10 = na jednoho soutěžícího 01:38)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíI. kategorie (do 11 let, 2–4 minut)Bednář Milan (11 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
2Davidová Marie Magdalena (11 let) Třebíč (Kubová, Kubová)
3Šoukalová Natálie (11 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
4II. kategorie (do 12 let, 2–4 minut)Macháčková Markéta (12 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
5Moudrá Karolína (12 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)
6Novotná Tereza (12 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
7Tůmová Natálie (12 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
8Vojáčková Natálie (12 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)
10.30–10.45 – Porada poroty
10.45–11.00 – Vyhlášení výsledků I. a II. kategorie
11.00–11.35 – III. kategorie (celková minutáž 28:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 00:49)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIII. kategorie (do 13 let, 2–4 minut)Holubíková Tereza (13 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
2Janková Viktorie (13 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
3Kopečná Nikola (13 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
4Kravcová Zuzana (13 let) Moravské Budějovice (Vala, Zavadilová) 
5Stehlíková Tereza (13 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
6Šabatková Sára (13 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
7Toufarová Leontina (13 let) Třebíč (Valová, Košíček)
8Zejdová Kristýna (13 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
11.35–11.50 – Porada poroty
11.50–12.00 – Vyhlášení výsledků III. kategorie
12.00–13.00 – Polední přestávka
13.00–14.00 – IV., V., a VI. kategorie (celková minutáž 43:00 – časová rezerva 17:00 = na jednoho soutěžícího 02:07)
11.1.1 dívky a chlapci do roku narození 2004 a mladšíIV. kategorie (do 14 let, 4–6 minut)Křečková Kamila (14 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
2Novotná Jana (14 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
3Šumpelová Tereza (14 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
4Všetečka Michal (14 let) Náměšť nad Oslavou (Horká, Šťávová)
51.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Lučivňáková Andrea (15 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
6Spoustová Adéla (15 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)
7VI. kategorie (do 16 let, 4–6 minut)Petrů Martina (16 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)
81.1.3 chlapci od roku narození 2003 a staršíV. kategorie (do 15 let, 4–6 minut)Schell Ondřej (15 let) Náměšť nad Oslavou (Raitmajerová, Šťávová)
14.00–14.15 – Porada poroty
14.15–14.30 – Vyhlášení výsledků IV., V. a VI. kategorie
14.30–15.20 – VII., VIII. a IX. kategorie (celková minutáž 41:17 – časová rezerva 08:43 = na jednoho soutěžícího 01:44)
11.1.2 dívky od roku narození 2003 a staršíVII. kategorie (do 17 let, 5–7 minut)Šebková Gabriela (17 let) Třebíč (Kubová, Hanzalová)
2Veselá Michaela (17 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
3VIII. kategorie (do 18 let, 8–10 minut)Fischerová Nikola (18 let) Třebíč (Matějů Němčanovská, Němcová)
4Válková Miroslava (18 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)
5IX. kategorie (do 20 let, 8–10 minut)Kovářová Zdislava (19 let) Hrotovice (Kábelová, Šumpelová)
15.20–15.35 – Porada poroty
15.35–15.50 – Vyhlášení výsledků VII., VIII. a IX. kategorie
15.50–16.15 – Komorní zpěv (celková minutáž 18:24 – časová rezerva 06:36 = na jednoho soutěžícího 01:39)
11.2 Komorní zpěvI. kategorie (do 12 let, 3–5 minut)Duo (Moudrá, Vojáčková – Ø 12,00 let) Třebíč (Lojdová, Procházková)
2II. kategorie (do 16 let, 3–5 minut)Duo (Janková, Kopečná – Ø 13,00 let) Třebíč (Žaludová, Žaludová)
3Kočky (Petrů, Spoustová – Ø 16,00 let) Třebíč (Kubová, Vodičková)
4III. kategorie (do 20 let, 6–9 minut)Duo (Machátová, Válková – Ø 18,00 let) Třebíč (Lojdová, Hanzalová)
16.15–16.30 – Porada poroty
16.30–16.45 – Vyhlášení výsledků Komorní zpěv a zakončení soutěže

Vytvořeno pomocí Elektronické organizace soutěží ZUŠ (www.soutezezus.cz)

Podpis porotce: ....................................................................

Pondělí 19. února 2018

PoÚtStČtSoNe
293031 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 281234